Клиники в Истанбул - тема №3

  • 98 642
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14
Казват се Прогестан ампули от 50мл.

# 706
  • Мнения: 544
Здравейте,момичета!
От Мемориал ми поискаха изследвания за рубеола и резултатите са:Hepatitis-Bs Ak quant. 63*  Ref.<10 и Rötelnvieus IgG,EIA 61* pri Ref.<14.Ако някой знае за какво става дума ще се радвам да сподели.Аз писах и в болницата и личния чакам за коментар,но дотогава си блъскам главата.Боледувала съм и от двете,дали тези стойности за допустими и дали не са причина за мисед абортите ми?

# 707
  • Мнения: 222
Момичета,някоя да има път скоро към Истанбул,или в момента да е там?Трябват ми поне 2 опаковки климара форте и две опаковки кринон,да не закъсам по празниците

# 708
  • Мнения: 1 554
Здравейте,момичета!
От Мемориал ми поискаха изследвания за рубеола и резултатите са:Hepatitis-Bs Ak quant. 63*  Ref.<10 и Rötelnvieus IgG,EIA 61* pri Ref.<14.Ако някой знае за какво става дума ще се радвам да сподели.Аз писах и в болницата и личния чакам за коментар,но дотогава си блъскам главата.Боледувала съм и от двете,дали тези стойности за допустими и дали не са причина за мисед абортите ми?

това май значи, че имаш антитела - т.е. изграден имунитет.

# 709
  • Мнения: 544
DES_123 дано си права!Дано означава някакъв изграден имунитет,а не действаща инфекция☺

# 710
  • Мнения: 1 142
aldita, това означава да. 😉

# 711
  • Мнения: 726
Момичета,някоя да има път скоро към Истанбул,или в момента да е там?Трябват ми поне 2 опаковки климара форте и две опаковки кринон,да не закъсам по празниците

Здравейте, лекарствата могат да се купят от Одрин, който е значително по-близо. За съжаление не мога да помогна, само давам предложение.

# 712
  • Мнения: 222
Момичета,някоя да има път скоро към Истанбул,или в момента да е там?Трябват ми поне 2 опаковки климара форте и две опаковки кринон,да не закъсам по празниците

Здравейте, лекарствата могат да се купят от Одрин, който е значително по-близо. За съжаление не мога да помогна, само давам предложение.
Вече ми писаха момичета,които имат!Благодаря!  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 111

Здравейте, имам нужда от лепенки Климара форте!Моля за помощ!

# 714
  • Мнения: 1 554
Здраввйте,
Тъй като се оказа, че ще сме в Турция с автобуса в 9 ч., а не в 8, както бяхме разбрали първоначално, трябва да измислим как да се придвижим до Бахчеджи за 1 час, тъй като прегледът ни е от 10. Моля ви за малко помощ как най-бързо да стигнем от автогарата до клиниката? С такси някой има ли представа за колко време се стига и г-д каква цена да очакваме? Мерси!

PS пътуваме с Метро и стигаме в Байрампаша (така пише на билетите). Това май е централната им автогара

Последна редакция: ср, 13 дек 2017, 19:48 от DES_123

# 715
  • Мнения: 1 142
С такси ще стигнете бързо. До Мемориал стигам за 15-20 мин и ми е излизало около 30-40 лири.
С автобус може да стигнете за 30-тина минути според мен, на всичко е   много относително предвид трафика там.

# 716
  • Мнения: 2 673
Имаш време, Дес, не се притеснявай. Лесно се стига, аз съм много неориентирана, мъжът ми от картата на Истанбул беше намерил маршрута до хотела и клиниката, че той ме води и аз си записах на един лист някои неща, че ще ходя сама следващия път. Много не ме бива в обясненията, но ще ти напиша какво съм запомнила. С безплатния сервис до Таксим, от метростанция Таксим хващате метрото до спирка Osmanbey, тя е следващата. На мотрисата трябва да пише Haciosman. След като слезете, гледайте табелите и излезте от изхода, където пише Rumeli Cd. Като излезете, ако е от правилния изход, трябва да видите някаква барака ли беше със зелен купол, ако не го видиш, значи сте излязли от грешната страна и трябва да вървиш нагоре, докато стигнеш другия изход на Osmanbey. От спирката тръгваш надолу, в ляво, по улица "Rumeli Cd". От спирката Osmanbey, накъдето трябва да завиеш, може да се ориентираш за улицата по една банка "Япи кредит банк", логото й е малко като овен, ще го видиш, банката е вдясно, ти вървиш на отсрещната страна вляво, продължаваш надолу, все в ляво, тя е права улица с много магазини, после има разклонение, завиваш, все вляво вървиш, за ориентир, където завиваш, отсреща има аптека "Валиконаджи", видиш ли отсреща аптеката, завиваш наляво и тръгваш по улица "Vali Konağı Cd", оттам продължаваш все надолу, права е улицата, дълга с много магазини, доста вървиш, ще видиш един магазин "Росман" на ъгъл се пада, видиш ли го, продължаваш надолу, все вляво, стигаш до една висока сграда от черен мрамор, няма как да я сбъркаш, не помня каква беше, мъжът ми го няма, като се върне, ще го питам, че той повече помни, но няма как да се объркаш, няма страшно, защото улицата свършва там и виждаш път много стръмен надолу, то друг няма, продължаваш все надолу, самият път те води, като слезеш долу, отсреща е Аджибадем, отдолу е Бахчеджи, болницата е на 2-ри етаж в голяма сграда. Отдолу има магазин за плочки "Кале". Не е толкова объркващо, колкото изглежда, един път като отидеш в Истанбул, после вече лесно се ориентираш. Успех! Стискам палци! Hug

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 12:42 от sisi345

# 717
  • Мнения: 222
Здраввйте,
Тъй като се оказа, че ще сме в Турция с автобуса в 9 ч., а не в 8, както бяхме разбрали първоначално, трябва да измислим как да се придвижим до Бахчеджи за 1 час, тъй като прегледът ни е от 10. Моля ви за малко помощ как най-бързо да стигнем от автогарата до клиниката? С такси някой има ли представа за колко време се стига и г-д каква цена да очакваме? Мерси!

PS пътуваме с Метро и стигаме в Байрампаша (така пише на билетите). Това май е централната им автогара

Здравей,пътя ти с метро и такси е около 50мин,и да закъснееш,никой няма да те върне!  Simple Smile Качваш се на метрото от автогарата,слизаш на YENIKAPI спирката,оттам се прехвърляш на другата му линия,и слизаш на Шишли Меджидиекой- там ще видиш Мол Дживахир,оттам с такси е под 10лири,гледай да имате дребни,и не ги говорете на бг в таксито,казваш на шофьора Фулия терас,и млъкваш,че има доста мошенници,и пеш е близо,на 15ина мин,само нанадолнище,но другия път! Simple Smile Късмет!

# 718
  • Мнения: 2 673
Дес, по-накратко така ми го обясня мъжът ми: Ако излезе на правилния изход на метрото, да тръгне надолу по улицата и първата пресечка, която е Румели, да завие наляво, продължава, докато стигне кръстовището с Vali Konagi, там пак наляво и като стигне черната сграда, завива надясно и се спуска по баира и следва улицата, докато стигне булевард Hakki Yeten, там завива надясно и върви, докато види сградата.

Последна редакция: чт, 14 дек 2017, 11:48 от sisi345

# 719
  • Мнения: 77
Има една апликация - Trafi. Страхотна е за Истанбул - показва ти опциите как да стигнеш до където искаш....
Ако имаш дейта на телефона, силно препоръчвам! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт