ПОТРЕСАВАЩО-ШАМАР ОТ ГОСПОЖАТА В ГРАДИНАТА

  • 3 335
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 793
berina, има ли развитие по случая? Thinking

А иначе се сетих коя си.  Laughing Синът ти беше в една група с Вики в яслата, наесен и ние (ако ни приемат) ще сме в същата градина.  Simple Smile
А да и аз се сетих,дано да Ви приемат,че както всяка година има много голям наплив.Моля те като излязат резултатите пиши. Hug

Предполагам другата седмица, или след 24,05 ще има вече лезултати, дано да са положителни за нас.  Praynig

# 61
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Здравей Flash,разбрах че и сте в нашата градина.Коя група сте,ние сме първа ,по -горе писах за резултата.Много съм доволна от реакцията на директорката! Hug

Ами 'ние' сме възрастни Laughing, 2ра 'б' група е Сиси.
Радвам се, че е имало реакция и наистина щях  да се учудя /и разочаровам/ много ако нещата не се бяха развили по този начин. Просто към момента дори и да е имало проблем или недоразумение, винаги спокойно съм коментирала с нашите госпожи и съм получавала и разбиране и съвет. А и не само от тях, миналата седмица окъснях и отидох да взема Сиси в 18,45. Влизайки казах - Съжалявам, че се забавих - по-скоро към детето а дежурната госпожа, възрастна, не я познавам, ми отговаря - Моля ви се госпожо, не се притеснявайте! Вие сте си вършили вашата работа, аз си върша моята, и ви поздравявам за чудесното дете - удоволствие беше да разговарям с нея, вие знаете ли, че тя съчинява стихчета?! ...направо ме застреля, а и Сиси доволна, че си намерила слушател да си разказва историйките и измислиците. На другия ден брат и я взел в 17 часа и тя беше супер недоволна от ранното вземане. Та така ... навсякъде има непрофесионалисти, за щастие в нашата градина почти няма.
Хайде, поздрави и ако видиш някоя дълга майка да пуши нервно докато дъщеря и бяга ту на пързалката в двора, ту на катерушката и не ще да си тръгва, да знаеш, че съм аз. Laughing

# 62
  • Мнения: 386
И аз да кажа: Знам от приятелка , че се е случвало и на нейното дете там. Тя обаче приема, че след извинение от страна на госпожата, въпроса е приключен. Лично смятам, че дете не трябва да се бие. Ако изпусна нерви и помисля за насилие, значи не ми стига интелекта да се справя. Това за моите си деца. И  не би следвало да подлежи на обсъждане мога ли аз да шляпвам чужди деца или пък някой друг да ми пердаши моите. За да се върна на работа ще правя компромиси, но не и с подобно нещо.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 958
мария, хич не ми дреме лесно ли им е или не на въпросните госпожи
т'ва им е работата - да имат здрави нерви
подкрепям това мнение! не е мой проблем че има 30 деца в групата, не ги записвам аз там с тоооооолкова непосилна бройка. не искам и не мога да й вляза в положението на госпожата- това значи да я облекча, като не водя моето дете в групата.
Е браво! Егати поста си пуснала  Shocked После всички се оплакваме как няма места и седим от 2 часа пред яслата за да си вземем номерче. Проблема не е в бройката, а в това, че много от децата им се дава карт бланш в домовете им да правят каквото си поискат и отивайки на градина си мислят, че всичко им е позволено. ТОВА НЕ ГО КАЗВАМ ЗА ВЪПРОСНОТО ДЕТЕ, А ЗА БОЛШИНСТВОТО ОТ ДЕЦАТА!!! Както всички знаем децата пробват къде минава. АКо този тормоз е системен и върху други деца тогава се събират 2-3 майки и правят госпожата луда калинка и после при директорката и в районния инспекторат, пък тя нека си обяснява, че 20 деца лъжат!

# 64
  • Мнения: 4 406
Проблема не е в бройката, а в това, че много от децата им се дава карт бланш в домовете им да правят каквото си поискат и отивайки на градина си мислят, че всичко им е позволено.
това какво общо има???
толкова пъти е писано в други теми за деца, които са хрисими в къщи и беснеят в градините и обратното? обстановката на двете места е различна, логично е да се държат различно и децата. ако въздпитателката е с авторитетт пред децата, няма да има лудеещи деца и няма да има наказания.

# 65
 цдг 35 ли става въпрос?
и моето детенце кандидатства там и се надявам да ни приемат. по принцип съм чувала добри неща за госпожите.
но такива неща ме стресират и се притеснявам да не се случи и на нас.
има ли някоя конкретна учителка, при която този метод на възпитание е системен?
блягодаря

# 66
И моят съвет е: директно при директорката.
Няма никои право да посяга на чуждо дете.

# 67
  • Мнения: 1 425
цдг 35 ли става въпрос?
и моето детенце кандидатства там и се надявам да ни приемат. по принцип съм чувала добри неща за госпожите.
но такива неща ме стресират и се притеснявам да не се случи и на нас.
има ли някоя конкретна учителка, при която този метод на възпитание е системен?
блягодаря

Да, за същата градина става въпрос.Дано наистина да Ви приемат,защото аз поне за сега съм страшно доволна и от госпожите и от директорката. PeaceЧувам и от други майки ,че също са доволни от техните госпожи.За определена  не мога да кажа,защото тази с която аз имах проблем са я викали само да замества/тя е възрастна пенсия/,а иначе с нашите изобщо нямам проблем.Успех и пиши за резултатите!!!!

Общи условия

Активация на акаунт