Сити Център!

  • 8 259
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 575
Мдаааа - адски задушно, но пък спокойно е там...
 Laughing Laughing Laughing
Аз лично се влюбих в един магазин за дрехи - CASSIDI Heart Eyes - били израелски ( щатска марка) - кой знае какви са, но дрешките бяха перфектни - малко ( даже доста) по -хубави от MASON'S с подобен дизайн и стил.....

# 106
  • Мнения: 803
Онзи ден посетих heaven cafe, намира се на първия етаж, вход откъм парка. Малко е скъпичко, но обстановката е много хубава и кафе-специалитети са им супер!
И от Пикадили съм доволна, макар че всеки път като отида е голяма тъпканица, ама се преживява с малко повече търпение. Wink

# 107
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ходих в неделя. Беше лудница. И много задушно. Цените наистина са високи. Май най-евтин е един магазин за обувки Leonardo, но моделите са кофти. Харесаха ми два магазина за бельо. Иначе са сложили големи надценки - поне козметиката, парфюмите и в аптеката. До Пикадили не стигнахме.  Няма да пазаруваме от там, за съжаление. Crossing Arms

# 108
  • Мнения: 1 417
Мдаааа - адски задушно, но пък спокойно е там...
 Laughing Laughing Laughing
Аз лично се влюбих в един магазин за дрехи - CASSIDI Heart Eyes - били израелски ( щатска марка) - кой знае какви са, но дрешките бяха перфектни - малко ( даже доста) по -хубави от MASON'S с подобен дизайн и стил.....

И аз в него Simple Smile следващата седмица съм на пазар там, много свежарски неща имаше

# 109
  • Мнения: 2 575
Мдаааа - адски задушно, но пък спокойно е там...
 Laughing Laughing Laughing
Аз лично се влюбих в един магазин за дрехи - CASSIDI Heart Eyes - били израелски ( щатска марка) - кой знае какви са, но дрешките бяха перфектни - малко ( даже доста) по -хубави от MASON'S с подобен дизайн и стил.....

И аз в него Simple Smile следващата седмица съм на пазар там, много свежарски неща имаше


Само така - айде да ходим заедно следващата седмица Laughing
 вече ще мога да вървя , надявам се  Sad

# 110
  • Мнения: 1 544
Аз вече няколко пъти го обиколих ,но определено не съм очарована единствено Пикадили ми хареса и магазина за обувки Леонардо даже купих на дъщеря ми много симпатични велурени обувки за 27 лева ,но колко ще искарат ще видиме. Иначе онзи ден вечерта на кино ходихме там но беше гола вода нямаше нито една табелка настана страшна суматоха не пускаха да се влиза задух горещина никой не знае коя зала къде е абе гадна работа определено повече няма да направиме тази грешка с киното.

# 111
  • София
  • Мнения: 9 980
Момичета, кажете от колко отварят и на кой етаж се намира този голям магазин за обувки. Искам да го разгледам, ама ще съм с дребния и трябва да бързам обратно за кухнята. Благодаря!

# 112
Сити Център-не е нещо особено в чужбина ги наричат "квартални магазини", защото там всичките им магазини са такива Laughing
Няма да си кривя душата харесва ми но такива цени са ударили там,че може да ти се завие свят особено в Мол Център ooooh! Едни дънки-като вехти-230 лева ooooh! Laughing

# 113
  • Мнения: 13 512
Момичета, кажете от колко отварят и на кой етаж се намира този голям магазин за обувки. Искам да го разгледам, ама ще съм с дребния и трябва да бързам обратно за кухнята. Благодаря!
Отварят в 10 и магазина е на вторият етаж

# 114
  • Мнения: 13 512
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop
Ееее,браво,бе ,Дуци! Аз от Варна  отидох да си видя двата, а ти в Софиа не си правиш труда...Е,това на мен не може да ми се случи!

# 115
  • Мнения: 4 371
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop
Ееее,браво,бе ,Дуци! Аз от Варна  отидох да си видя двата, а ти в Софиа не си правиш труда...Е,това на мен не може да ми се случи!

Аз ходих, но не е моя магазин. Определям го като гаден Mr. Green

# 116
  • София
  • Мнения: 11 727
Искам да попитам,ако някой е ходил наскоро дали са открили вече Маркс и Спенсър?Четох май тук из форума,че и тази верига щяла да присъства там!

# 117
  • Мнения: 13 512
С нетърпение чакам да  разбера ше има ли Сефора или не в ССЦ
И аз. Ако имаш инфо свиркай, че аз до тогава не мисля да го посещавам Stop
Ееее,браво,бе ,Дуци! Аз от Варна  отидох да си видя двата, а ти в Софиа не си правиш труда...Е,това на мен не може да ми се случи!

Аз ходих, но не е моя магазин. Определям го като гаден Mr. Green
Сити Центъра и на мен не ми хареса, но МОЛа определено е моето място.Не че магазините са по -различни от тези на Витошка-просто атмосферата ми харесва.

# 118
  • София
  • Мнения: 847
Искам да попитам,ако някой е ходил наскоро дали са открили вече Маркс и Спенсър?Четох май тук из форума,че и тази верига щяла да присъства там!
Четох в "Капитал", че със сигурност ще го открият през септември. Също там пишеше, че от "Зара" са водили преговори за мола на Стамболийски, но в последствие се отказали от магазин. Сега съжалявали, но вече нямало места и т.н.

# 119
  • Мнения: 4 371
Сити Центъра и на мен не ми хареса, но МОЛа определено е моето място.Не че магазините са по -различни от тези на Витошка-просто атмосферата ми харесва.
Лично на мен ми прилича на евтин базар Tired МОЛ-а в Илиенци е по-добре от СЦС.
МОЛ-а на Стамболийски е страхотен, но за мен пък разхождането из центъра е по-специално и за това ще посещавам и двете места. Споменатия Сити Център не е сред тях. И все пак ако отворят Сефора, ще отида, естествено.
Пък ти като идваш до София - свиркай да пием по кафе, ще ми е приятно. Със сестра ти също Wink

Общи условия

Активация на акаунт