Фермата 3 - 2017 г. Тема 3

  • 55 557
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Става въпрос за

Скрит текст:
Владо Николов. Имаше снимка на него с бебчо и мама на планина. Беше наскоро. Сега я търсех в профила му, но не я открих. Освен да съм се заблудила, но си спомням, че беше скорошна дата и се запитах дали вече не е отпаднал. Ще се поровя отново.

# 16
  • Мнения: 31 177
Много е противен Каролев. Този сезон на фермата не ми е интересен и гледам спорадично.

# 17
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Става въпрос за

Скрит текст:
Владо Николов. Имаше снимка на него с бебчо и мама на планина. Беше наскоро. Сега я търсех в профила му, но не я открих. Освен да съм се заблудила, но си спомням, че беше скорошна дата и се запитах дали вече не е отпаднал. Ще се поровя отново.
Скрит текст:
Дано не отпадне, защото не виждам кой ще им прави организацията.
А и го харесвам. Blush

# 18
  • Мнения: 1 804

Снощи по едно време дадоха за кратко някаква разправия между Ивона и Дарина на масата, явно наистина не показват всичко и ние се чудим защо този или онзи не харесва друг.
[/quote]
И аз го забелязах това. Затова си мисля, че шумните играчи като се разотидат малко, ще лъснат вече и скритите лимонки. Сега заради панаирите на 5 човека, не мога да преценя качествата на останалите, които са по-тихи и ми се губят в навалицата. Smile

# 19
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси за темата!

Вярно ли Анита е на 20 години? ЖДНБ, мислех, че е мой набор, демек 30 ... оцъклено човече.
Странно как е чакала тогава от 1 година наистина предложение на 2 пъти по-големия левент... за любовта години няма.

Дарина ако е дуелист , кой ли ще избере? Нямам идея аз... Най-вероятно Валерия, друг не виждам или Анита- стреляне в тъмното.

Карането между Ивона и Дарина беше като Ивона ѝ каза да престане, Дарина като се караше с някой не помня, Виолета злобно суфлираше.

Снимките не са свършили. Почнали са средата на август и ще са там 99 дни , т.е. до средата на ноември, а на нас до декември ще ни го показват. Тази година не дават някакви празници да са празнували, че да сметнем, както предната с 15.08.

# 20
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
И аз го забелязах това. Затова си мисля, че шумните играчи като се разотидат малко, ще лъснат вече и скритите лимонки. Сега заради панаирите на 5 човека, не мога да преценя качествата на останалите, които са по-тихи и ми се губят в навалицата. Smile
То нали знаеш, че тихите води са най-дълбоки.
На мен Елена ми се струва такава. Уж тиха, но май май....
И тя била казала на Диана за Алек, язък ѝ на Диана за самочувствието, тя собствено мнение няма ли, че да се налага друг да ѝ казва кого да избере за фермер. Отракана изглеждаше иначе.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 15:43 от Merri_An

# 21
  • София
  • Мнения: 1 365
Има доста жени за разчистване Smile  Виолета обаче се ми е доста неприятна с поведението си Rage
Дано дуела да е  пак женски.

# 22
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Дарина би имала шанс май само срещу Божидара

# 23
  • Мнения: 1 437
Елена каза, че Диана се е посъветвала с нея за Алек. На моменти забравям, че Божидара и Елена са там. Анита ми изглежда поне на 25г Grinning

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Елена каза, че Диана се е посъветвала с нея за Алек.
Да, поправих се, благодаря, аз все ги бъркам тези двете.

# 25
  • Мнения: 2 089
Става въпрос за

Скрит текст:
Владо Николов. Имаше снимка на него с бебчо и мама на планина. Беше наскоро. Сега я търсех в профила му, но не я открих. Освен да съм се заблудила, но си спомням, че беше скорошна дата и се запитах дали вече не е отпаднал. Ще се поровя отново.
Скрит текст:
Дано не отпадне, защото не виждам кой ще им прави организацията.
А и го харесвам. Blush

Скрит текст:
И аз се надявам да не е отпаднал, защото добре се представя досега. Но си мислех още преди време, че може да не се окаже идеалният дуелист - цял живот спортист, но висок, което не е плюс във всички игри, а и с другите умения не се знае докъде е стигнал.

# 26
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Карането между Ивона и Дарина беше като Ивона ѝ каза да престане, Дарина като се караше с някой не помня, Виолета злобно суфлираше.
Аз уж гледах, ама не съм видяла да се карат Дарина и Ивона. А Виолета каза на Дарина да спре да се занимава с Каролев. Мисля, че Виолета беше, ако не бъркам. Каза ѝ нещо от рода "Дари, остави." .

Нещо друго - Ивона спечели, защото тя си подреди игрите, за малко да се стигне до дузпи☺. Ако беше обратно - не се знае. Защото, макар че тук това не се отчита☺, в игрите за сила и издръжливост победи Диана.☺
Винаги първият дуелист е в по-неизгодна позиция, но, това са правилата.
Та ако успеят да назубрят алманаха и другите, както се закани Виолетка, не виждам Ивона с какво ще ги превъзхожда толкова... ☺
Аз никого не искам да подценявам, казах го и преди, никога не се знае - и до подготовка е, и до подреждане на игрите по точки, и до късмет дори. ☺

# 27
  • Мнения: 14 830
Аз Дарина не  си я представям като дуелист каквато е бавна.Тя тя ще реже гредата 3 часа или прецизно ще налива нещо докато публиката заспи.

# 28
  • Мнения: 35 110
Става въпрос за

Скрит текст:
Владо Николов. Имаше снимка на него с бебчо и мама на планина. Беше наскоро. Сега я търсех в профила му, но не я открих. Освен да съм се заблудила, но си спомням, че беше скорошна дата и се запитах дали вече не е отпаднал. Ще се поровя отново.
Скрит текст:
Дано не отпадне, защото не виждам кой ще им прави организацията.
А и го харесвам. Blush

Скрит текст:
И аз се надявам да не е отпаднал, защото добре се представя досега. Но си мислех още преди време, че може да не се окаже идеалният дуелист - цял живот спортист, но висок, което не е плюс във всички игри, а и с другите умения не се знае докъде е стигнал.
Скрит текст:
ама те и в темата за "знаете ли кого видях" скоро писаха, че са го видели. Интересно кой ще си го узбере за противник. Трябва много да си е повярвал Simple Smile

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
хахаха не съм му отговаряла, сериозно ли да му дам линк? Grinning

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 15:34 от Tiffany А

Общи условия

Активация на акаунт