Фермата 3 - 2017 г. Тема 3

  • 55 551
  • 747
  •   1
Отговори
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


Цитат
Третият сезон на "Фермата" е под мотото "Ново начало" и ще бъде най-суровият досега. В него 21 участници ще градят живота си от нулата, подложени на екстремни физически изпитания и тестване на силата на духа им. В основата на сезона освен българските традиции и дух, е акцентирано на българската история. Допълнени ще бъдат и типажите в шоуто с този на "новите българи", или хора, родени извън пределите на страната, които се припознават като българи.

Участници:

Скрит текст:

Алек


Анита


Валерия


Божидара Бакалова


Виолета


Владо Каролев


Владо Николов


Гечо


Дарина


Диана


Елена


Иван Гинчев


Иван Сапунджиев


Ивона


Калоян


Марина


Станислав


Франческа


Яни


Тома


Михаил

Тема 1
Тема 2

# 1
  • София
  • Мнения: 20 062
Ензимче, благодаря за новата тема!  bouquet Hug

Пренасям си питането от старата - някой помни ли на колко години е Анита?

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Благодаря за темата!

Снимките дали са приключили? Един от участниците сподели във фейса снимка и ми е интересно.

# 3
  • Другата България
  • Мнения: 37 239
Пренасям си питането от старата - някой помни ли на колко години е Анита?
На около 20 мисля и аз.
Снимките дали са приключили? Един от участниците сподели във фейса снимка и ми е интересно.
Е, кажи кой де, дай да видим, нали сме отбор. Grinning
Уж не са приключили, някой каза, че са с 5 седмици напред.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз мисля, че не са приключили снимките още.

Flowers Hibiscus за темата!

# 5
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Рейна, на 20 е Анита, проверих в сайта. ☺
Май не са приключили снимките, просто участникът може да е отпаднал.

# 6
  • София
  • Мнения: 20 062
Merri_An, Ензим, благодаря! И на мен ми се въртеше в главата, че е на 20, но снощи ме озадачи с изказването си, че чакала предложението за брак от една година и реших, че нещо съм се объркала.

Не са приключили снимките още.  Peace

# 7
  • Мнения: 550
Не я жалете вдовицата, имам инфо, но не знам до колко е достоверно, че последните месеци преди смъртта на мъжа и са били в много лоши отношения/разделени... Никой ли не я познава (макар и косвено) да сподели....

# 8
  • Мнения: 1 437
Благодаря за темата!

Снимките дали са приключили? Един от участниците сподели във фейса снимка и ми е интересно.
Може някой друг да му поддържа профила (Калоян беше писал, че брат му ще му поддържа профила)

# 9
  • Мнения: 1 804
И аз идвам да кажа колко ме отвращава поведението на Виолета. Преди ми беше само неприятна заради злобата, която ръси, а сега вече ми е направо противна след като преотстъпи голия си г*з за възглавница на Алек. В началото си мислех, че Марина ще го играе разпасана, но засега се държи добре в това отношение.

Също така се радвам, че Диана отпадна заради арогантното поведение спрямо Марина и явната демонстрация на неподчинение на фермера на седмицата. Заслужи си "боя" на дуела. Ивона все още не ме дразни, но и аз като част от момичетата тук подозирам, че не са ни показали всичко за нея. Иначе нямам обяснение за масовата омраза на всички останали фермери (без Яни).

Каролев рязко ми опротивя в този формат. Не подозирах, че е толкова голям скандалджия и грубиян. Дарина може да е дразнител, но Каролев е жив простак. Призивът на Алек ми хареса - да се държат любезно и да се въздържат от грубости - така ще улеснят престоя на всички. Иначе сцената с полягването между двете голи дупета не ми допадна и засега Алек ми е на кантар. Приятно впечатление ми прави добрият му тон, и като цяло доброто му поведение във Фермата досега, но това бъркане в гащите на Валерия... Но в крайна сметка не е луд тоз, дет‘ яде баницата.

# 10
  • Мнения: 14 830
Довечера пак ли ще е от 21:00. , щото ако дават за нощта на младоженците....да не вземат да сменят часа:heart_eyes:
Ензимче, благодаря за темата.

# 11
  • София
  • Мнения: 20 062
Като казахте Каролев, се сетих как снощи определи дължината на псалма, който чете Франческа - дълъг бил половин час.  hahaha

djoleva, да, от 21.00 ще е.  Peace

# 12
  • Мнения: 9 107
Виолета може да излезе само ако изберат Ивона за ратай и дуелист.
Но си мисля, че Дарина ще е.
Каролев винаги ми е бил антипатичен. Но явно си е такова рядко ..... дето на лопата не стои. Вярно Дарина е бутнееш, но  на него не му прави чест да пищи и подскача като прищипан. Дано излиза по_скоро.
Едва ли имат ограничение колко огъня да си напалят, просто ги мързи да напалят  друг.
Ензим, мерси!

# 13
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Вкарали са го Каролев да подклажда масло в огъня според мен. Какъв Финансист и Политик  див  Простак.
  #2gunfire

# 14
  • Другата България
  • Мнения: 37 239
Виолета може да излезе само ако изберат Ивона за ратай и дуелист.
Тя Виолета ѝ се канеше и без друго на Ивона, да видим кой кого, и на мен би ми било интересно, но пък ако има такова развитие Виолета ще реди битките и знае ли човек...
Но пък доста самоуверена е Виолета, както беше и Диана, много искам да ѝ видя ...ситуацията.
Снощи по едно време дадоха за кратко някаква разправия между Ивона и Дарина на масата, явно наистина не показват всичко и ние се чудим защо този или онзи не харесва друг.
И Божидара - тя там ли е изобщо?

Последна редакция: вт, 26 сеп 2017, 16:20 от Merri_An

Общи условия

Активация на акаунт