В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 42

  • 76 665
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 14 370
Аз ходя в Медилаб, на 4 ет.в поликлиниката. Вече не знам къде и до колко са достоверни резултатите, преди 1-2 години изследвах хормони, във всяка лаборатория, включително и в нова болница излизаха различни  Confused

И аз там, но и моите впечатления, като цяло, са същите, за съжаление...

# 346
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 616
Коя е медицинската лаборатория в града,на която смятате резултатите от изследванията за най- достоверни?
И аз ходя в Медилаб. Чувала съм, че в Нова болница резултатите също са точни, но не съм ходила там.

# 347
  • Мнения: 1 789
Здравейте момичета, може ли да ми препоръчате верен дигитален термометър за чело.Не знам какви ползват педиатрите.
    Другият ми въпрос е ползвате ли чипове за телефон срещу вредните излъчвания, кой вид?

# 348
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Здравейте момичета, може ли да ми препоръчате верен дигитален термометър за чело.Не знам какви ползват педиатрите.
    Другият ми въпрос е ползвате ли чипове за телефон срещу вредните излъчвания, кой вид?

На Пик и на Агу са хубави, да се има предвид, че аз не ползвам термометри и ги смятам за излишна покупка Blush
Но тези двете марки имат качествени продукти и няма рекламации.

За лабораториите смятам аз, че лекарите имат предпочитана такава и с това оправдават защо точно там трябва да се отиде.
През годините съм ходила в Медика/там най-много/, в тази въпросната на 4 етаж в поликлиниката, както и в тази в нова болница.Сега, ако ми се наложи бих отишла в тази, която ми е най-удобно.

# 349
  • Мнения: 1 789
Здравейте момичета, може ли да ми препоръчате верен дигитален термометър за чело.Не знам какви ползват педиатрите.
    Другият ми въпрос е ползвате ли чипове за телефон срещу вредните излъчвания, кой вид?

На Пик и на Агу са хубави, да се има предвид, че аз не ползвам термометри и ги смятам за излишна покупка Blush
Но тези двете марки имат качествени продукти и няма рекламации.

За лабораториите смятам аз, че лекарите имат предпочитана такава и с това оправдават защо точно там трябва да се отиде.
През годините съм ходила в Медика/там най-много/, в тази въпросната на 4 етаж в поликлиниката, както и в тази в нова болница.Сега, ако ми се наложи бих отишла в тази, която ми е най-удобно.

Благодаря ти за отговора.А може ли да споделиш какво ползваш за температурата.Има ли нещо по-добро?

# 350
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Нищо не ползвам, дали ще е 38 градуса или 40 правя едно и също нещо.Миналата седмица Мина вдигна температура, не е била болна от няколко години /от три живеем в новата къща/ и аз се оказах без термометър, който така или иначе аз не ползвам.Мъжът ми беше много възмутен, че нямаме термометър и ме накара да купя, взех от аптеката най-евтиния Mr. Green

# 351
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Знаете ли къде се прави медицински педикюр? В салона който посещавам правят педикюр, но търся по-скоро медицински - за третиране на загрубялата кожа и правилно оформяне на ноктите.

# 352
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Знаете ли къде се прави медицински педикюр? В салона който посещавам правят педикюр, но търся по-скоро медицински - за третиране на загрубялата кожа и правилно оформяне на ноктите.
Мисля, че Анита от Крейзи може да е полезна в този случай.

# 353
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Благодаря, pepi!

# 354
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Знаете ли къде се прави медицински педикюр? В салона който посещавам правят педикюр, но търся по-скоро медицински - за третиране на загрубялата кожа и правилно оформяне на ноктите.
Силно препоръчвам Марианна в салон #Жанет. Особено ако имате и проблеми с врастнали нокти.

# 355
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Знаете ли къде се прави медицински педикюр? В салона който посещавам правят педикюр, но търся по-скоро медицински - за третиране на загрубялата кожа и правилно оформяне на ноктите.
Мисля, че Анита от Крейзи може да е полезна в този случай.
+1

# 356
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 871
Честит празник Wink
По повода, едно любимо стихче  Heart Eyes

Скрит текст:
"Обичам твоя въздух, Търновград
Обичам твоя дъх на стара къща,
но най обичам твоя звездопад,
защото юношата в мене се завръща.

И пак вървя под твойте небеса,
и пак душата ми по Янтра плава,
и гледам как израстват чудеса
по хълмите на твойта древна слава.

От Царевец ехти камбанен звън,
Трапезица разстила губер везан,
Света гора заспива мирен сън,
а месеца издига златен жезъл.

И нещо светло се възражда в мен,
и царствена магия ме опива,
то сякаш в царска люлка съм роден
и моята звезда е най-щастлиа.

О, аз целувам твойте небеса
и с песен будя твоята весела,
защото те обичам, Търновград
и знам,че любовта е споделена!"

Матей Шопкин

# 357
  • Мнения: 11 573
Честит празник!
Много вали бе.

# 358
  • Мнения: 6 587
Честит пролетен сняг! Grin

# 359
  • Мнения: 1 710
Честит празник  bouquet
А прасковите ми бяха цъфнали, сега имам снежни цветчета в градината....

Общи условия

Активация на акаунт