В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 42

  • 76 588
  • 747
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 126
Някой има ли идея дали карта за градския транспорт важи за всички линии? Нали са две сега фирмите- " Надежда" и "Алекс ОК"? И цена? Става дума за студентка, 4- а година, редовно обучение, ако има значение.

Тая Вероника я цъкнах във фейса-нещо не съм впечатлена от творчеството й.
   
Дъщеря ми е студентка и си купува на "Алекс ОК".  За всички линии важи и цената за учащи е 30лв за месец. До скоро беше 22лв...
http://www.alexok.com/bg/city_transport/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B4 … %D1%80%D1%82.html

# 331
  • Мнения: 11 571
Много благодаря за информацията!
 bouquet

# 332
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Благодаря, момичета, за информацията за питките 🙂🤗

# 333
  • Мнения: 566
Благодаря, момвичета, за информацията за питките 🙂🤗
Би ли споделила откъде поръча и дали си доволна.

# 334
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
Благодаря, момвичета, за информацията за питките 🙂🤗
Би ли споделила откъде поръча и дали си доволна.
В крайна сметка от никъде 😔 Похвалиха ми едно място на пишмана, а понеже не можах да видя съобщенията ви по- рано, се прибрах от работа с идеята, че в събота сутринта ще отида за поръчам там. Да де, ама то не работеше 😮 Та така си останах само с купена почерпка днес, но вие бяхте мн отзивчиви. Следващия път ще пробвам мястото до патриарха- днес видях къде е, даже имаше бележка, че правят питки 🙂

# 335
  • Мнения: 71
Здрaвейте,дa попитaм някой дa имa мнение зa Веско Богдaнов (фризьор)Горнa Оряховицa aко имaте и тел.стигa дa сте доволни

# 336
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Здравейте, някой да знае от къде мога да си закупя хамстер?

# 337
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 601
Здрaвейте,дa попитaм някой дa имa мнение зa Веско Богдaнов (фризьор)Горнa Оряховицa aко имaте и тел.стигa дa сте доволни
0898485922 Фриз. салон "Магик". Аз и друг път съм писала в темата. Изключителен професионалист. Вече 15 г. ходя при него.

# 338
  • Мнения: 71
Много блaгодaря ,сaмо дa попитaм четох,че се нaмирa срещу сaдът в някaкъв зелен блок и кaто звъннa с него ли се свързвaм смисъл искaм той дa ме подстригвa не негов ученик или колегa

# 339
  • Мнения: 71
И aко може дa попитaм кaк сa цените може и нa лични aко искaте

# 340
  • В.Търново
  • Мнения: 6 699
Една приятелка търси летни кънки номер 34-35 за момиче.Не ролери, а кънки. Simple Smile

# 341
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте, братовчедка ми си търси маникюристка, която да си върши качествено работата и да изгражда нокти с гел? Някакви предложения за салон/маникюристка?

# 342
  • Мнения: 11 571
Здравейте, братовчедка ми си търси маникюристка, която да си върши качествено работата и да изгражда нокти с гел? Някакви предложения за салон/маникюристка?
http://www.anisecret.bg/nail.html

# 343
  • Мнения: 1 809
Коя е медицинската лаборатория в града,на която смятате резултатите от изследванията за най- достоверни?

# 344
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз ходя в Медилаб, на 4 ет.в поликлиниката. Вече не знам къде и до колко са достоверни резултатите, преди 1-2 години изследвах хормони, във всяка лаборатория, включително и в нова болница излизаха различни  Confused

Общи условия

Активация на акаунт