Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 108 009
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Арми, появили са се може би защото си отслабнала сега. Аз днес ходих на радиочестотен лифтинг и се надявам с него да оправя контура, ще чакам резултатите. Някой има ли идея защо е това разнообразие от цени на тази процедура- за София питам. Видях цени от 30 до 150 лв за цяло лице.
 

# 676
  • Мнения: 2 514
Някакви отзиви и впечатления за Slow age на Vichy?

# 677
  • Мнения: 350
Арми, появили са се може би защото си отслабнала сега. Аз днес ходих на радиочестотен лифтинг и се надявам с него да оправя контура, ще чакам резултатите. Някой има ли идея защо е това разнообразие от цени на тази процедура- за София питам. Видях цени от 30 до 150 лв за цяло лице.
 

Апаратурата,сертификатите за качество и марка определят и цена за процедура.

# 678
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Планирам юни една София и искам да си направя радиочестотен лифтинг. Споделете моля къде да отида.

# 679
  • Мнения: 3 300
Не е съвсем по темата, но на мен февруари ми подейства много сдухващо - чувствам се на 100 години.
Каквото и да направя, нещо не ми се оправя настроението и самочувствието, а бях много добре допреди 20 дни  Tired

# 680
  • Мнения: X
Не е съвсем по темата, но на мен февруари ми подейства много сдухващо - чувствам се на 100 години.
Каквото и да направя, нещо не ми се оправя настроението и самочувствието, а бях много добре допреди 20 дни  Tired

Има такива моменти, няма страшно. Аз нямам никакво време да се замисля над живота, камо ли да се сдухам. Което не означава, че не остарявам, в т.ч. и видимо.

# 681
  • Мнения: 144
Не е съвсем по темата, но на мен февруари ми подейства много сдухващо - чувствам се на 100 години.
Каквото и да направя, нещо не ми се оправя настроението и самочувствието, а бях много добре допреди 20 дни  Tired

Някоя процедура за освежаване няма ли да ти подейства добре?

Последна редакция: чт, 01 мар 2018, 11:37 от genoveva27

# 682
  • варна
  • Мнения: 688
Арми, появили са се може би защото си отслабнала сега. Аз днес ходих на радиочестотен лифтинг и се надявам с него да оправя контура, ще чакам резултатите. Някой има ли идея защо е това разнообразие от цени на тази процедура- за София питам. Видях цени от 30 до 150 лв за цяло лице.
 
Моля те,да споделиш какво е впечатлението ти от първата процедура.Планирам РЧЛ за след зимата.

# 683
  • Мнения: 3 300
Нещо ме е страх от процедури, иначе и аз си го помислих.
Не знам какво ми стана, с огледалото бяхме много добре допреди 20 дни.

Честита Баба Марта на всички! Да ни донесе много здраве и щастие!

# 684
  • Мнения: 4 743
Честита Баба Марта!
Аз не ходя на процедури отдавна, то тук няма къде или ако намеря са на безбожни цени... Mr. Green Купила съм си 3 уреда за домашно ползване, но и те стоят, с оправдание, че нямам време.. Mr. Green
А контура под очите ми е сух и при смях ми се появяват онези гадни тънки линийки... Ужас... ЕГН-то си казва думата.. Laughing

# 685
  • Мнения: X
...
Моля те,да споделиш какво е впечатлението ти от първата процедура.Планирам РЧЛ за след зимата.
ще споделя по-късно, сега чакам с нетърпение да се разхубавя Smiley но е рано. А ти защо след зимата? Има ли някакви ограниения?
Нещо ме е страх от процедури, иначе и аз си го помислих. ...
Не знам какво ми стана, с огледалото бяхме много добре допреди 20 дни.
Нормално е, казват му пролетна умора. Яж шоколад и банани - за серотонин, полезни са и за опъване на кожата (на корема и д-то най-вече Smiley )

# 686
  • варна
  • Мнения: 688
О,не!Не съм чувала за зимно ограничение.Аз изпадам зимата в летаргия.Joy

# 687
  • Мнения: 3 300
Да, наистина си бях позволила много свободно време, а имам много неща за правене.
Февруари ми поскапва настроението всяка година по малко май.
Шоколад бях спряла да хапвам, защото започнаха да ми излизат пъпки, но досега никога не съм се лишавала.
Вече няма да се ограничавам.
lunna pateka и аз напоследък не си харесвам зоната около очите. Започнах да слагам бадемово масло сутрин преди крема и нещата са по-добре с него.

Последна редакция: чт, 01 мар 2018, 16:50 от marigold_

# 688
  • София
  • Мнения: 5 574
Интересно ми е какво ти се е случило на кожата толкова.
Който се интересува, да чете етикетите ама не отпред, а отзад на опаковката - с други думи какво съдържа, а не за каква възрастова група са.  Peace ...

Дехидратира ми се жестоко кожата. Сякаш разви някаква зависимост към това да бъде постоянно с крем. (Между другото на мен и до ден днешен не ми понася някаква съставка, която я има точно в продуктите на Ланком, но не съм открила точно коя е).

Чета етикетите, но признавам, че не съм такъв специалист по химични съединения... Ориентирам се предимно по емпиричен метод - ефекта, който виждам върху кожата.

# 689
  • Мнения: 498
Честита Баба Марта!
Аз не ходя на процедури отдавна, то тук няма къде или ако намеря са на безбожни цени... Mr. Green Купила съм си 3 уреда за домашно ползване, но и те стоят, с оправдание, че нямам време.. Mr. Green
А контура под очите ми е сух и при смях ми се появяват онези гадни тънки линийки... Ужас... ЕГН-то си казва думата.. Laughing

На какви процедури попадаш на безбожни цени?  То, ако не е едно, ще е друго. И аз едва се реших за лазерен карбонов пилинг, заради едно мрънкало вкъщи, ама като видях ефекта след първата процедура, се нахъсах да си обръщам повечко внимание. Peace

Общи условия

Активация на акаунт