Грижа за лицето и грим за дами в прекрасната възраст 40+ No. 7

  • 108 018
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Някой има ли идея защо е това разнообразие от цени на тази процедура- за София питам. Видях цени от 30 до 150 лв за цяло лице.
Апаратурата,сертификатите за качество и марка определят и цена за процедура.
Както и надценката, квартала (местоположението на студиото), лакомията за печалба и възвръщане на инвестицията за твърде къс период от време.

# 691
  • Мнения: 87
Да, наистина си бях позволила много свободно време, а имам много неща за правене.
Февруари ми поскапва настроението всяка година по малко май.
Шоколад бях спряла да хапвам, защото започнаха да ми излизат пъпки, но досега никога не съм се лишавала.
Вече няма да се ограничавам.
lunna pateka и аз напоследък не си харесвам зоната около очите. Започнах да слагам бадемово масло сутрин преди крема и нещата са по-добре с него.

Февруари е гаден месец. И на мен ми се е случвало да ми се скапва настроението, но повече през март. Отдавам го на пролетната умора. Бих те посъветвала да пиеш витамини със съдържание на магнезий. Повишава тонуса и оправя настроенитето. Sunglasses А как се справяш с пъпките, че и аз от време на време влизам във фаза на пъпчасване? При теб от шоколада ли се получават?

# 692
  • Мнения: 4 743

На какви процедури попадаш на безбожни цени?  То, ако не е едно, ще е друго. И аз едва се реших за лазерен карбонов пилинг, заради едно мрънкало вкъщи, ама като видях ефекта след първата процедура, се нахъсах да си обръщам повечко внимание. Peace

Аз не живея в Бг, преди да се преместим редовно посещавах козметик, беше ми приятелка и ми правеше какви ли не процедури и почистване...  Heart Eyes Тук се информирах за цените на същите процедури и направо се шашнах... То и подстригването само със сешоар е 50 евро... А да не говорим за кичури, боя и т.н. (над 100 евро). Както казва ММ, тия не знаят цената на парите... Mr. Green
Сега се оправям сама, а когато съм в БГ, наваксвам с каквото мога... Mr. Green
Някой ползвал ли е ефективни пачове или маска за под очите? Явно само с масла и околоочен крем там няма да се оправят нещата... Rolling Eyes

# 693
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лунна пътека ти къде си ?
100 евро за кичури ми се струва съвсем добра цена. При мен толкова е подстригване със сушоар.

# 694
  • Мнения: 3 300
Alexandra_M, спрях да ям шоколад и сладко. излизаше ми по една месечно, но такива, от която ми останаха два малки белега. Няколко месеца бях спряла напълно да ям сладко, сега си позволявам рядко по нещо малко.

За витамините, мисля, че Центрум би ми се отразил добре, но от всякакви комбинирани витамини, косата ми избуява много веднага. Тя и без това расте много бързо, а аз никак нямам това за цел. Освен да пия за малко и просто да се пострижа по-бързо от обикновено.
Опитвам и само с магнезий.
За фризьор и тук е скъпичко, а аз съм свикнала да ходя всеки месец, последно издържах два и се чувствах зле. Режа по три пръста и след две седмици не си личи, че съм подстригана и пак е израстнала.

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 18:00 от marigold_

# 695
  • Мнения: 4 743
Лунна пътека ти къде си ?
100 евро за кичури ми се струва съвсем добра цена. При мен толкова е подстригване със сушоар.

В Белгия... То остави цената, но и качеството на услугите е под всякакво ниво... Последния път така ме подстригаха, че още продължавам да ходя вързана... И то в луксозен салон, при положение, че носих снимка как искам да ме направят и косата ми беше почти до кръста... Още ми се реве като се погледна в огледалото...  Sick

# 696
  • Мнения: 10 354
Не се тревожи и в Щатите е така. Ходя само при българки, по им се доверявам. Мъж ми и детето аз ги постригвам, както не съм фризьорка. Абсурд да дам някой друг да ги постригва (мъжкото постригване тук е на черта от зад, без изтъняване).Според мен им хлопат дъските централно. То бива да не ти лепне, ама нали очи имаш и преценяш. Ужас. Думи нямам. Цените за дамско са същите 50$+ и вече бои, кичури 100+.

# 697
  • Мнения: X
С фризьорите положението май навсякъде е еднакво. Добрите са абсурдно скъпи, а тези за по 50 евро за нищо не стават.

# 698
  • Мнения: 2 266
За мъжкото подстригване в щатите не съм много съгласна.Мъжът ми и синът ми са си намерили фризьор и както му кажат,така ги подстригва.

# 699
  • Мнения: 3 300
Да и не съм видяла жена с хубаво подстригана коса, затова може би винаги ми се чудят фризьорките аз какво искам и от какво не съм доволна. Все пак с през годините си намирам къде да ходя и да съм доволна, но с проучване.
В България за 7 лева ме подстригва едно момиче толкова хубаво, че понякога ми се иска само за това да се прибера.
В България всички жени са хубаво подстригани.

# 700
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Определено не съм съгласна че в България всички са добре подстригани.
Тук както навсякъде има и много поддържани и средно и никак.
Като цяло е ок според мен.

# 701
  • Мнения: 4 743
B Белгия масово във салоните ходят само пенсионерки да се "глезят" с някоя процедура, с навиване на рокли или издухване... Другите или не се подстригват или се оправят сами...  Rolling Eyes Тук не са много по прическите, ходят с небрежно пуснати дълги коси или много късо подстригани тип момче... Laughing За бои и дума да не става... руси както майка ги е родила....  Laughing Аз бях единствената в нашия район с медена коса, червенокоси също не съм виждала... Масово си правят кичури на естествено светлите си коси и чак се чудя защо го правят... newsm78  Може би защото само това им предлагат в салоните.... Joy

# 702
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лунна пътека ти в коя част на Белгия си ? Аз доста често съм в Брюксел, отделно имам близки там и си ходят хората на фризьор.

# 703
  • Мнения: 3 300
На фона на жените тук в България направо, като ходя по улицата и си мисля колко хубаво са подстригани всички.
Майка ми, като дойде тук, не спира да заглежда и да се чуди как изглеждат всички в косите.

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 11:44 от marigold_

# 704
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Marigold възможно е, ти къде си ?

Общи условия

Активация на акаунт