На кърмачка **** не се отказва

  • 1 390
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 382
Аз как го научих това  поверие:
Отивам преди няколко месеца в детската градина, където работи свекърва ми тъкмо, когато децата се хранят. Говорим си нещо, тръгвам си и след 10 мин тя ми звъни по телефона - можеш ли да дойдеш, че забравих нещо. Връщам се, те с колежките си ми сипали по едно малко бърканче от всяка манджа, че нали съм била кърмачка. Реших дан не споря, прибрах ги и вечерта й викам - "Добре де, колежките айде, вярват, ама ти нали знаеш, че това са бабини девитини!!!" И тя ми разказа следното:
Докато кърмила мъжа ми още, била го извела на разходка. Минала покрай някаква жена и й лъхнало на дюли. Прияло й се, но после забравила и толкова. Прибира се в къщи и по стълбите изведнъж й прилошава. Едва стигнала до леглото да остави бебето и припаднала. Скоро след това се прибрал и свекър ми, намерил я и веднага извикал лекар. Прегледала я лекарката - нищо й няма. А тя - ни жива, ни умряла и едната й гърда била станала огромна (тя така го разправя). Та самата лекарка й казала - "Знам, че са бабини девитини, ама я си помисли да не би да ти се е прияло нещо?" Тя се присетила за дюлите. Мъжът й отишъл намерил от някъде една дюля и само от едно парченце, на момента се оправила.
Това е. На мен също ми звучи невероятно, но...  newsm78 Дори тогава мислех да пускам тема по случая, но така и не се наканих.
Иначе аз продължавам да мисля, че човек не трябва да си угажда за всичко дето му се прияжда, ама ми е малко трудно да го спазвам. Embarassed

# 16
  • Мнения: 922
За храна не съм чувала, но иначе наистина на кърмачка *** не се отказва, щото може да се разстрои и да й се блокира рефлекса на потичане.
Joy
АЗ затова сложих четири, а не само три звездички Grinning

знам, че са бабини деветини, но преди 2 дена много ми се прияде една торта - тя, обаче, се прави само по поръчка - 2-3 часа по-рано (а пък тогава беше вечерта), в магазин, който всъщност съвсем не е близо до нас... Знаех, че нищо няма да ми стане, но въпреки това изманимуплирах тати-то да отидем на следващия ден и да вземем Blush (инак щеше да ми откаже)

Затова и реших да пусна такава тема Grinning
Поздрави и весел ден Grinning

# 17
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
На моята баба и на майка ми им се е случвало.
Баба ми ходила на гости и там на масата имало маслини. Хората я канили, канили да си вземе тя - не ми се яде, не ща. Да ама кат зела да сънува маслини в онз гладни години.... Гърдите и на камък станали. Дядо ми обрисал де що има магазин, а маслини ьок! Намерил човечеца - бабатя яла маслини, гърдите се оправили.

Майка ми - със луканка. Пак онези години, когато луканката била лукс. Наредила се жената с мен на опашка, ама пред нея свършва заветната луканка! Започнала да сънува майка как яде луканка... а луканка няма. Баща ми подкупил продавачката в магазина и при следващото зареждане му скрили едно парче!
На мен не ми се е случвало. Това са разкази на две жени!

# 18
  • Мнения: 62
Много рядко,но се случва

# 19
  • София
  • Мнения: 562
Аз затова поверие досега не бях чувала, но искам да попитам дали има нещо вярно в това че в началото ако кърмачка си вземе довиждане с гости то кърмата им ще спре.
hahaha Съжалявам, ама много смешно ми стана  Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3 810
Аз лично се възползвам!
То групата на тия на които не се отказва е голяма-
на бременни, кърмачки ,момченца, мъже(да не им станат чуретата).
Пък и другото ****ако им се откаже, какво ли става с чуретата им newsm78
Така че яж народе!!!

Докато кърмила мъжа ми още, ....
Чак сега разбрах защо мъжа ти щеше веднъж в общежитието да ни изяде маската за коса.  Joy
Казахме му че има вътре яйце, к. мляко, вит. А. И на него взе, че му се прияде...
А сега разбрах и защо толкова често пишеш в готварския! hahaha

# 21
  • Мнения: 631
Да и аз така съм чувала ....
но не е така широко познато както това че на бременна трябва да се дава да опита ...
в интерес на истината на мен като бременна не ми се е прияждало това онова .... толкова колкото сега като кърмя... направо понякога се разтрепервам и лигите ми потичат ...

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 382
Чак сега разбрах защо мъжа ти щеше веднъж в общежитието да ни изяде маската за коса.  Joy
Казахме му че има вътре яйце, к. мляко, вит. А. И на него взе, че му се прияде...
А сега разбрах и защо толкова често пишеш в готварския! hahaha

Сори за спама, ама той така и не можа да си спомни маската за коса и пита всъщност изял ли я е?
Пък за готварския се скъса да ме дъвчеш. Ама ще видиш ти като поотрасне Димата как ще пропишеш и ти там и пак ще ми благодариш.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 47 983
ами аз сега заради малкия ако знаете колко неща не ям-млечни,яйца,плодове,и така нататък...и ми се прияждат много неща,главно сиренце,салатка,ей такива неща,ама...като си помисля само пак да се изприщи,всичко ми се отяжда Sad
хем трябва да кърмя,хем да не ям,ама който може,да използва,да си хапва и заради мен Hug

# 24
  • Мнения: 3 810
Сори за спама, ама той така и не можа да си спомни маската за коса и пита всъщност изял ли я е?
Пък за готварския се скъса да ме дъвчеш. Ама ще видиш ти като поотрасне Димата как ще пропишеш и ти там и пак ще ми благодариш.  Mr. Green
Не я изяде само защото имаше и хума вътре! Joy
Да бяхме знаели да сложим дюля! hahaha
А за готварския, ще си призная, че и аз вече направих една торта....с розички за украса...но още ти дишам праха.  chef

Общи условия

Активация на акаунт