Не искам брак, а секс

  • 54 605
  • 807
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
Ако се обвържа, секса отива на кино.

# 781
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Прави си изводите в такъв случай. 😆

# 782
  • Мнения: 30 802
Той малко е закъснял, на 40 и без пари никоя жена няма да го направи милионер, освен ако самата тя не е милиардер и просто не му даде джобни...

# 783
  • Мнения: X
Носили са ми баница... Не се хваля Simple Smile
На 40 е време точно да почна да правя парите.

# 784
  • Мнения: 35 983
Ако се обвържа, секса отива на кино.

сори, някоя, с която се ползвате само за секс, няма да губи време и усилия да те подкрепя и евентуално бута напред

# 785
  • Мнения: X
Мисля, че ми проблясва, обвързвам се, но и нося много пари, така че, страничния секс не е проблем (поне докато нося парите ) ...

# 786
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Абе, хора, какви са тези връзки, в които като станат сериозни и сексът отива на кино? Как се правят децата в такива? То направо Параграф 22 ситуация - бебета в началото, ей така лежерно, от много секс без обвързване или непорочно зачатие, 'щото връзката е задълбочена, ама сексът е изчезнал.

# 787
  • Мнения: 30 802
...сексът изчезва за неграмотните любовници...

# 788
  • Мнения: 35 983
Мисля, че ми проблясва, обвързвам се, но и нося много пари, така че, страничния секс не е проблем (поне докато нося парите ) ...

будалкаш се, за да ти обръщат внимание потребителите и да се пише в темата ти

# 789
  • Мнения: 14 091
Че то секс при тебе и сега няма, та чак търсиш по форумите, ама се зажалил, че някога си щял да изчезне.

# 790
  • Мнения: 30 802
Ми освен да даваме кариерни съвети...

# 791
  • Мнения: X
Въобще не се будалкам, много неща научавам, а вярвам и другите от мненията на дамите тук. Хубаво е да видиш различните мнения и да се замислиш.

# 792
  • Мнения: 6 389
Абе, хора, какви са тези връзки, в които като станат сериозни и сексът отива на кино? Как се правят децата в такива? То направо Параграф 22 ситуация - бебета в началото, ей така лежерно, от много секс без обвързване или непорочно зачатие, 'щото връзката е задълбочена, ама сексът е изчезнал.

+1
Ако в сериозна връзка изчезне секса, то трябва да се очаква и приключване на връзката. (говорим за нормални, здрави хора) Мм така де, не че сексът е най-важен, ама и без него не може. И аз вече почвам да се чудя за будалкане. Grinning

# 793
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
На 40 е време точно да почна да правя парите.

Joy Joy Joy

Поне си забавен...

# 794
  • Мнения: 3 690
Носили са ми баница... Не се хваля Simple Smile
На 40 е време точно да почна да правя парите.
Надявай се, друго не ти остава. Хората са казали, че един мъж ако до 40 години не направи пари, не очаквайте някога да стане богат.

Общи условия

Активация на акаунт