подсечено му е дупето с какво да го мажа?

  • 3 181
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 292
Пиоктанина много добре и бързо се справя, после като изсъхне можеш да сложиш и нещо друго отгоре ...

# 46
  • Мнения: 3 760
Дръж бебето колкото се може повече "на въздух" - по голо дупе! Не мий толкова често - не по-често от веднъж дневно. Мажи с отвара от смрадлика.
Аз съм много доволна от крема срещу подсичане на Бюбхен, но не сме имали такива проблеми.
Някои бебета правят реакция към съдържащия се в повечето марки памперси гел от алое. Намери марка без съответния гел (върти ми се в главата, че Мамиа и Хъджис са такива  newsm78 ) и пробвай.
Успех!

# 47
  • Мнения: 2 271
Аз ползвам само крем  Здраве.А когато използвам кърпички,дори след това да я измия,веднага се зачервява.

# 48
  • Мнения: 3 929
И ние бяхме така. Мен педито ме посъветва да ползвам Бебетан и оттогава нямам оплаквания. Но на моя кожата му е суха и затова бочко и Здраве само влощават работата.

# 49
  • Хасково
  • Мнения: 726
имах подобен проблем- откакто ползвам памперси либеро и крем за подсичане мустела -за часове край на проблема

# 50
  • Мнения: 8 917
използвам памперси на pampers и го мажа с крем бочко или здраве но от 2-3 дни дупето му е на ранички и се влошава какво да правя сменям памперса 5-6 пъти на ден т.е при всяко хранене и му измивам дупето имам и мокри кърпи с лайка.

Мога да кажа, че пробвах АБСОЛЮТНО всичко - Мустела, Бюбхен, Бочко, Себамед, Бейби Тан, Павлодерм и още, и още и се оправи единствено от балсамът на д.р Тайс и от кремчето, правено в аптеката за подсичане Peace

# 51
  • Мнения: 1 448
Освен всички мазила - повечко въздушни бани  Peace

# 52
  • Мнения: 8 917
Освен всички мазила - повечко въздушни бани  Peace
newsm10 smile3521

# 53
  • Мнения: 2 214
използвам памперси на pampers и го мажа с крем бочко или здраве но от 2-3 дни дупето му е на ранички и се влошава какво да правя сменям памперса 5-6 пъти на ден т.е при всяко хранене и му измивам дупето имам и мокри кърпи с лайка.
И аз имах подобен проблем Cry
Смених пампера обаче не помогна.
Смених поне 5 крема също Cry
Накрая спрях да го мия на всяко сменяне на пампера, само го избъсвах и по често го оставях без памер да може да се проветри дупето.
Крем ми помогна някакъв с арабски букви newsm78 забравих как се казваше newsm12  Сетих се newsm44 Бейби Тан
Успех newsm44

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
използвам памперси на pampers и го мажа с крем бочко или здраве но от 2-3 дни дупето му е на ранички и се влошава какво да правя сменям памперса 5-6 пъти на ден т.е при всяко хранене и му измивам дупето имам и мокри кърпи с лайка.
Хума.
Купуваш хума от аптеката, като сменяш памперса, с пръст пудриш дупето с хума, и слагаш новия памперс. Никакви кремове, никакво мазане.
Хумата има чудодейно действие - пробвай и ще се убедиш сама.
Откак го пробвах и видях как действа, спрях да мажа с всякакви кремове-мремове, а тя спря да се подсича. 1-2 пъти след хумата се е подсичала и пак така я оправих.

Общи условия

Активация на акаунт