Нощно напикаване

  • 243 692
  • 974
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 5 234
http://www.rodger.nl/en/products/bedwetting-alarm-system

Нашата е такава. Много сме доволни от нея.

# 841
  • Варна
  • Мнения: 10 596
И синът ми е с такава,
Но са доста скъпи на фона на останалите.
Явно, всички аларми вършат работа,
Което е най - важното.

# 842
  • Мнения: 743
И моят син разреди напоследък мокрите нощи. Party

# 843
  • Burgas
  • Мнения: 92
Здравейте,
Моля на който вече не му е нужна алармата, нека ми пише! Имам син на 12г. който от бебе не е спрял да се напикава когато спи. Много неща сме пробвали, но всички без ефект. Много искам да опитаме с алармата.  bouquet

# 844
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Здравейте,
Моля на който вече не му е нужна алармата, нека ми пише! Имам син на 12г. който от бебе не е спрял да се напикава когато спи. Много неща сме пробвали, но всички без ефект. Много искам да опитаме с алармата.  bouquet
Напоследък все по често се замислям да се разделя с нашата, защото много, много разреди синът ми, но все още не смея.
Той е с безжичната.
Ако не намериш, може би след 6 месеца, ще пиша пак в темата, че се разделяме с нея.
----------
Защо не поръчаш от Амазон?  По - евтинита май излиза около 60 лв.
На тази или предната страница има линк към нея.

# 845
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз също моля ако някой реши да се раздели с алармата да ме има на предвид  Praynig

# 846
  • Мнения: 838
моето дете на 6г. има същия проблем, но не всяка нощ.
Оставям го при баба му и там не се напишква. Но когато е вкъщи - по-често. Дриптан ни изписаха, почти без ефект! пробвахме и билка - птиче просо се казва, но без ефект. Ще пробваме нещо друго , но и аз не знам къде да го водя.

# 847
  • София
  • Мнения: 358
моето дете на 6г. има същия проблем, но не всяка нощ.
Оставям го при баба му и там не се напишква. Но когато е вкъщи - по-често. Дриптан ни изписаха, почти без ефект! пробвахме и билка - птиче просо се казва, но без ефект. Ще пробваме нещо друго , но и аз не знам къде да го водя.
Колко често при вас се напишква? Имах познат, който приемаше за нормално 1-2 напишквания седмично.
Сравни режима на хранене при баба и при вас - ако там вечеря по-рано и преди лягане всичко е изпишкано. По някога им трябва съвсем малко на децата за да го преодолеят.
А може да е и на психологическа основа - там се срамува, а при вас не.
Ти разбирасе познаваш най-добре детето.

# 848
  • Мнения: 743
Аз мога да се похваля, че от две седмици има значително подобрение при моя син. Изобщо не ставам през нощта да го изпишквам, а се е изпускал само 3 пъти. Това е просто мечта, в сравнение с онова постоянно опикаване всяка нощ, когато беше просто немислимо да не стана 1-2 пъти за да го вдигна до тоалетната. Ще навърши 8г през юли. Слава богу, очертава се да не чакам до пубертета! И едната му сестра се научи съвсем на време(на 2,5г), остава да се справя с най-малката(на 2г и 3м). Тя е на памперс още, но силно се надявам да се научи да спи без памперс и да не се изпуска по-рано от батко си.

# 849
  • Варна
  • Мнения: 10 596
Браво на децата, Емел!
Много се радвам!

# 850
  • Варна
  • Мнения: 618
Безжичната ще ми дойде скъпа, но гледах че има варианти и с вибрации. Сега се чудя каква ще е най-подходяща в този ценови диапазон 20-25 лири

примерно тази има повече добри отзиви
https://www.amazon.co.uk/Full-Featured-Children-Bedwetting-Vibra … rds=bed+wet+alarm


Здравейте отново,
от февруари до сега с ползването на тази аларма нямаме напредък. Удобството е, че напишкването се хваща в началото и не сменям чаршафи, завивки и тн.
Но детето трудно я чува и е невъзможно да си я спре сама. Хем някак е много стегната щипката, хем пък и сама се изхлузва от бельото и половината пъти когато се включи е защото се е измъкнала. Днес вече явно се и развали, не спря изобщо, едва отворих да махна батериите, но при повторен опит да ги сложа пак започна да пищи. Заради щипката пък и се обрива бедрото отвътре. Все я дразни, сърби, неудобна и е.
Май ще трябва да купувам нова, но пак ще падне чуденка каква.

# 851
  • Мнения: 743
Браво на децата, Емел!
Много се радвам!

Ох, то голяма въртележка! Откакто се похвалих, почна пак да се напикава. Нямам вече сили да ставам... Жегите най-сетне почнаха, та се концентрирам върху дребосъчката с памперса. За два дена опикахме всички панталони и минахме на рокли Joy Съвсем нормално като за начало.

# 852
  • Варна
  • Мнения: 913
Аз затова си мълча, чак не смея да се похваля. Последните 2 месеца някъде.. напикаването е по-скоро изключение при нас. Отделно се случва и да става да пиша нощем.  Rolling Eyes Последното ни посещение при хомеопата беше в началото на април.. Не мога да кажа категорично, че не ни е помогнал, но сякаш алармата провокира нещо на ниво психика.. Самата мисъл за алармата и нейното предназначение, не толкова всичко описано в сайтовете.. Той дали се е случвало 2-3 пъти да се напикае с нея. И нито веднъж не я е чул. Най-продължително без прекъсване да е слагана около 2 седмици. Вече отдавна я слагаме само след инцидент.. т.е. 2 седмици примерно е бил сух, след това 2-3 дни поред сме напикани и сам казва, "защото не ми сложи алармата". На следващата вечер я слагам алармата - от раз спира напикаването и след ден два спирам да я слагам.. Не знам категорично кое помогна, но се радвам на напредъка. В началото на детето чак му беше странно пак да облича вчерашната пижама, та той си знае, че всеки ден след баня пижамата се вади от гардероба.  ooooh!

Последна редакция: сб, 03 юни 2017, 22:15 от MiRa^

# 853
  • Burgas
  • Мнения: 92
Здравейте мами,
Да кажа, че и ние сме с аларма вече от близо месец. Има значително подобрение, не се напикава всяка нощ, даже е много рядко. Дано и след като си отиде лятото да сме сухи. Всяка вечер я слагаме . Лягам до него или на съседното легло и в момента в който чуя алармата ставам и почвам да го събуждам. Последните пъти когато се изпусна бяха мокри само слипчетата.  Много се моля наистина да спрем с напикаването с това устройство. Закупих го от али експрес  беше на промоция.   https://www.aliexpress.com/item/Urine-Bed-Wetting-Alarm-For-Bedw … 9d32-2d4e097e7869

# 854
  • Мнения: 1 884
Ако някой има вече излишна аларма, да ми пише, моля!  Hug

Иначе за момиче коя от тези трите бихте препоръчали:

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01G3DANDG/ref=ox_sc_act_tit … ILUOYUG&psc=1

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B006J8HRTO/ref=ox_sc_act_tit … L5A1OLE&psc=1

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00LX0OV2E/ref=ox_sc_act_tit … T37552T&psc=1

Май клоня за първата. Тя и третата имат най-много добри отзиви, но третата ми се струва малко неудобна с това апаратче. Предполагам тази от Алиекспрес, която  е пусна mam_adi е имитация на третата и като цена е ок, но не искам да чакам да дойде.

Общи условия

Активация на акаунт