Коледа

  • 34 719
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Не знам за какво ще се изстрелвате към ски пистите. Сняг няма. И ако времето се задържи - няма и да има. И изкуствения не се задържа. Всеки четвъртък и петък с надежда разузнавам дали няма сняг за ски някъде в Бг, но... напразна надежда.

# 166
  • Мнения: 9 052
а , ние се изстрелваме в съседния вилает , малко след като прескокнем баварско-австрийската граница и има доста сняг. Хем взехме на по-ниско и обикновено място за да не се бутаме с холандските неандерталци и има и там снчг ...  Сега гледах уеб камерите -пистите работят, тиролското селце е под снега , само църквичката стърчи ... чакам да дойде уикенда да слагаме багажника и да го затрупвам с дрешляка .

# 167
  • София
  • Мнения: 16 199
 А ние към Доломитите, там е -5'С и вали всеки ден поне от две седмици (гледах прогнозата, чак се уплаших, че ще ни вали много сняг и докато сме там), по принцип предпочитам да ходим там през февруари, но с тази 2-дневна подигравателна междусрочна ваканция няма как да стане - пътуваме с кола и поне ден и половина ни минава в път в едната посока. Ние и миналата година бяхме там по същото време и пистите бяха супер.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
Като знам цените на Пампорово тия Доломити все по-близко ми се виждат Simple Smile Догодина Simple Smile

# 169
  • Мнения: 9 052
Доломитите пълни ли са с холандци? Или само в Тирол са наблъскани? Ужасни са .
Гледаме да ги отбягваме.

# 170
  • София
  • Мнения: 16 199
Не, холандци не съм чула. Повечко местни и немци, много рядко руснаци (т.е. все по-рядко руснаци, ние тях отбягваме, че са много опасни по пистите). Англичани има, но не много.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 23 688
В тоя дух на мисли аз заглеждам Буковел в Украйна. Цените са доста поносими. Някой ходил ли е?

# 172
  • Мнения: X
Офффф, нямам търпение да стане 22-ри и да се изстрелваме към ски пистите.
И аз така. Само където няма да е по пистите, но нямам вече търпение..

# 173
  • SF
  • Мнения: 21 230

Давайки първия пример, намекваш, че дори да не говори езика, той е по-адаптиран от другия, който сякаш само привидно е, макар че общува изцяло на английски.

Нищо не намеквам. Ако имам позиция, не виждам причини да не я напиша, а да я намеквам леко и плахо. Ти така и не може да покажеш как точно ти го намеквам. Нито  въпрос, на който ми отговаряш със "защото". То това е и поводът, по който те заговорих, де. Нещо си се объркала и оттам повлече и Мадам Бътерфлай.

Madame_Butterfly, много ясно съм си написала каквото съм искала. А ти просто не си го разбрала. Ето и сега ти пиша, каквото искам да напиша.  Някой ми "отговори" на незададен въпрос и вие  разбрали-недоразбрали, без значение какво се обсъжда, се впуснахте да пишете. Усещам, че вече няма как да бъде и разяснено поради особеностите на форумните дискусии и участниците в тях.

Последна редакция: сб, 16 дек 2017, 02:03 от Esmee

# 174
  • Мнения: 4 871

Давайки първия пример, намекваш, че дори да не говори езика, той е по-адаптиран от другия, който сякаш само привидно е, макар че общува изцяло на английски.

Нищо не намеквам. Ако имам позиция, не виждам причини да не я напиша, а да я намеквам леко и плахо. Ти така и не може да покажеш как точно ти го намеквам. Нито  въпрос, на който ми отговаряш със "защото". То това е и поводът, по който те заговорих, де. Нещо си се объркала и оттам повлече и Мадам Бътерфлай.

Madame_Butterfly, много ясно съм си написала каквото съм искала. А ти просто не си го разбрала. Ето и сега ти пиша, каквото искам да напиша.  Някой ми "отговори" на незададен въпрос и вие  разбрали-недоразбрали, без значение какво се обсъжда, се впуснахте да пишете. Усещам, че вече няма как да бъде и разяснено поради особеностите на форумните дискусии и участниците в тях.
Аз съм повлякла Бътърфлай?! С какво, кога?  Кажи ми къде в този коментар с примера си изразила точно и ясно позицията си.

# 175
  • SF
  • Мнения: 21 230
Ей сега!

Общи условия

Активация на акаунт