Дъжд вали и стегна студ, но мамите от ИБ трепят вируси с Мавруд

  • 32 518
  • 748
  •   1
Отговори
# 270
  • shumen
  • Мнения: 18 178
Цвете, браво на Вили.Ще научи доста неща от градината,а и ще научи българския.
Ани Бани,честит рожден ден на Редки.Да е жив и здрав и много щастлив.
Алексче, дано се наредят нещата както искаш.

# 271
  • Мнения: 1 490
Честит рожден ден на бати Теди,да е здрав , послушен и отличен ученик.
По-добре съм ,не от Седатифа. Надявах се малко да премине в кърмата , но не би.  Laughing Карина е все така неспяща , нервна , млечна потребителка.

# 272
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ани Бани, жив и здрав да ви е рожденика и все така да ви радва. bouquet
Фейче радвам се,че напредва Вили. Колкото и да има проблеми в градините общуването със себеподобни е незаменимо.
Аз нали имах гигантски колебания за яслата и дали да пускам Бубето изобщо. Ми вече смятам,че е било правилно решението ми. Почна да пее усилено, учи разни неща, които аз не мога да я науча. Снощи вместо да заспи ми изнесе цял концерт. Имаше и песни, които аз не знам-за някаква вятърна мелница и като я пееше правеше жестове с ръцете.
Хах Стели нЕма да те успокоя амааа Бубето все още е неспяща млечна потребителка. Тая нощ става поне 5 пъти. Събужда се, виква мамоо, чат пат татее( не знам защо като, ако го види го бие ама се случва и него да вика), изкатерва се до мен на спалнята и се засмуква като пиявица. Като свърши си се изтъркулва в нейното легло.

# 273
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ani_Bani Честит Рожденик Simple Smile да е здрав много Simple Smile
Хора преживях най-потресаващата детска дискотека, нужда от силни лекарства имам в момента!!!! Ще разкажа, просто трябва да се съвзема...

# 274
  • Мнения: 39 536
Разкажи, разкажи!!!

Честит рожден ден на Тедко. Жив и здрав да е на мама.

# 275
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Ани, ЧРД на голямото ти момче, да е жив и здрав и да е весел празникът му  Hug
Alis_in_wonderland, дано бързо отмине бурята и се върнете към бебеправенето  Hug
Стели, съжалявам за твоята позната, дано се излекува  Praynig
Бени, и аз чакам разказ  Simple Smile
Поспаланчо, и аз забелязвам при Тео голям напредък, откакто ходи на ясла. Като най-голямата промяна е, че вече не е залепен толкова много за мен. В заведения с детски кътове вече влиза сам, преди искаше поне батко му да го гледа постоянно, сега се забавлява чудесно и сам. Опитва се да пее.
Хубав петък  Hug

# 276
  • Северозапада
  • Мнения: 5 485
Честит празник на Тедко! Да е здрав и щастлив!
Алекс, дано се наредят бързо нещата!
Арвен, и при вас, че вече сигурно ви идва много вповече!
Бени, чакам и аз разказ. Сигурно и Хелоуин празнуват подобаващо австралийците. Тогава сигурно е още по-потресаващо.

# 277
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Не помня кой питаше за небет шекера - от всеки магазин - аз лично от кварталното магазинче го купувам

Ани честит ти рожденик! Да е жив и здрав! Тортата беше хит! Чак още не вярвам Grinning

Рокси вчера бях на анатомия Grinning падна ми се кости и стави на горен крайник и ендокринни жлези .. убих го от обща култура, каквото съм научила покрай бебеправенето, но нищо анатомично не успях да му кажа .. не, че се оплака, Ама ме пита дали знам как се казват костите на китката Grinning

# 278
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Честит рожден ден на Тедко! Жив и здрав да е, и много успехи в училище Simple Smile
Аз, ако оцелея след патоанатомия и патофизиология ще се напия 😁  Не съм човек вече, по цяла нощ уча и спя по 2-3 часа, като зомби съм. Атанас от няколко дни ми прави големи мизерии сутрин, нарочно, само и само да закъснеем. Като е вкъщи почти не успявам да уча.

# 279
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Меци, браво на теб  Hug Когато аз бях втори курс анатомията и физиологията бяха с отделни изпити, обаче формираха обща оценка. Писах преди две седмици на М. Илиева да ми прати някои заглавия с определена литература, забравила ме е милата, иначе е много готина. Имаш ли нещо при нея?
За тортата как няма да е хит - в сладките неща е много трудно да се постигне такъв невероятен резултат като твоя  Hug
Цяла седмица си гледам Тео как играе с децата и много му се радвам /нали ДГ е зад блока, а сме на 6-ия етаж, та си имам наблюдателница  Laughing / Много са ми интересни децата, по-точно как се държат когато мама и тати не са наблизо  Simple Smile
Арвенче, как успяваш направо не знам, това медицината не е шега работа, винаги съм се възхищавала на хората, практикуващи и учещи за тази професия  Hug Дано Несето те улесни скоро с по-добро държание  Hug

# 280
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Малко предистория - свърших в Сряда Бизнес Администрацията, но се записах на комуникации в Петък, Та само вчера ми беше почивен ден от не помня кога... днес сутринта ставаме и вали силно, как да е замъкнах я в училището суха, аз в колежа горе-долу, изкарах си часовете и тръгнах да я прибирам, но вали порой, вятър ужасен и студено; отидох ултра мокра (нямам удобен транспорт) и си викам, о те ще отменят Диското за др ден... да, Ама не в 3.15 ги пуснаха в залата, където едра кака с пайетено трико и два пиърсинга на носа ги подгряваше, децата понеже са стояли почти целия ден вътре бяха като обезумяли - бият се, блъскат се, търкаляне, гонене, ревове, истерии, гръмна ми главата на фона на къртещата музика; в 4.00 започнаха да пекат барбекю навън и децата се подредиха в пороя на опашка да чакат хот дог и замразен сок, отново истерии и бутане, крякане... в 4.30 (когато беше краят на събитието) каката каза излизайте и затвори портите на (Ада) залата... отвън под навеса, който събира двайсет души бяхме родителите + квичащите деца всяко в неговият филм и наденица в ръка, това на фона на проливния дъжд и суматохата... цялото това нещо се плаща и не съм за парите, но можеха да го отложат за др ден, когато със сигурност нямаше да бъде този ужас, който се превърна, а щяха да се забавляват всички...

# 281
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Бени да свикват децата, че живота е гаден понякога Grinning
Рокси Илиева вече не е в нашия факултет - стана доцент в педагогическия .. какви материали ти трябват?! Иначе и при нас анатомия и физиология са по същия начин, както при вас - чакаме си оценките другия петък от рефератите, Ама на мен анатомията ми беше важна .. в понеделник е онкопатология и соматопатология и приключвам с гадостите за семестъра, после има един тренинг, Ама него го преживявам от раз ..

# 282
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Меци, питах я за нещо, с което да си уплътня времето, докато ми се обадят да започвам новата работа и нещо точно, отнасящо се за нея /И-р соц. и възпитателна работа в затвора/. Аз си намерих де, вече не ми трябва.

# 283
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
абе жено, три деца имаш, откъде и време за уплътняване?! Grinning

# 284
  • София
  • Мнения: 1 227
Благодаря момичета, тъпкано да ви се връща и всички дечица да са много здрави и щастливи.

Общи условия

Активация на акаунт