Дъжд вали и стегна студ, но мамите от ИБ трепят вируси с Мавруд

  • 32 502
  • 748
  •   1
Отговори
# 285
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
абе жено, три деца имаш, откъде и време за уплътняване?! Grinning
Сега нали всички са на градина/ясла/училище и имам време, чак ми е скучно  Rolling Eyes

# 286
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Ела да ти намеря работа Grinning

# 287
  • Мнения: 39 378
Аз Рокси съм я признала за машина  Peace

# 288
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Утре сутрин е ходя до спешния, че майка ми видя налепи по гърлото, но не по сливиците, а надолу .. ударих един пулмикорт неразреден, но няма да мине без АБ, та да знам какво да си искам .. какво ще ми препоръчате?

# 289
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Меци,аз ти казах,че този вирус е ужасен и без АБ не минава.
Рокси,ти си машина направо бе жена.
Цвете,Моме как сте?Как са децата?
Ние утре чакаме да дойде баща му на Дени.Само да не ни върже тенекия,че тогава наистина вече ще откача.

# 290
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Дани, дано таткото на Дени да дойде наистина.
Меци, бързо да минава, дано ти изпишат правилното лекарство  Hug За ученето - за мен втори курс и първия семестър на трети ми бяха най-трудни, в смисъл - много дисциплини.
Сигме, Дани, благодаря ви  Hug Това , което ми позволява да се справям по-лесно със задачите е, че децата са здрави /като изключим летните ни "приключения"/. А когато след два и половина напрегнати месеца с куп страдащи от циреи, пневмонии и гниди, с всички 5-ма вкъщи, останеш сам наистина е скучно. Вече бях изчистила основно, бях сменила летни/зимни дрехи, та нямам и вкъщи какво толкова да правя. Освен това всичките ми приятелки са заети през деня, та така - ще поскучая сега, пък после като започна работа няма да имам време за нищо, сигурна съм. Само да са здрави децата, пък и ние  Praynig
Хубави почивни дни  Hug

# 291
  • NE
  • Мнения: 10 999
Моите още са леко сополиви, но му се вижда края.

# 292
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Рокси,ще дойде,но още го няма.Сега се обади и каза,че до половин час е тука.Било уж студено и мъгливо при тях и тръгнал по късно.

# 293
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Пффф аз съм на АБ.
Скрит текст:
Цяла сутрин си усещам странно областта под ухото. Следобед реших да хапна една ябълка и за броени минути се подух пред и под ухото като хамстер. ooooh! Ходих до спешен кабинет, от там ме препратиха на зъболекар. Да ама де да търся в събота в 6 вечерта. Свързах се с нашата  зъболекарка по тел, описах за какво става дума, тя ме препрати да звънна на хирург- стоматолог и по описание заключението е запушен слюнчен канал. Междувременно оттока спадна сам. Казаха,че след хранене може да се подувам наново всеки път. Обаче хирурга настоя за АБ и сега ще лапам Зинат. Утре или в понеделник евентуално на преглед при хирурга. Утре ще и звънна да и кажа каква е ситуацията. Бива ли съботата да е спокойна #Cussing out

# 294
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Поспаланче,ужас.Дано се оправиш скоро.
Аз съм бясна на баща му.Дойде,взе го,излязоха,но сега като се прибраха Дени ми сервира,че му купувал сладолед и студена вода и сок,а до онзи ден беше болен дето се вика.Сега,ако пак се разболее му казвам или да го взема да го гледа или да изпраща 100 лева за лекарства.

# 295
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho много неприятно, да се оправяш Hug
Дани той нали не купуваше “боклуци”? Първо се пита после се купува...

# 296
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Бени,пред мен приказва,че не купува,а като ме няма там купува каквото детето иска.Защо да пита като знае,че мама не дава и ще се кара.

# 297
  • Мнения: 1 096
Момичета от Пловдив,кажете къде да заведа Дари на преглед за болки в ушето.Цяла нощ не е спала.Сагата продължава от 2 седмици.Беше на Панцеф, отипакс виброцил,сребърна вода с клеева тинктура.Уж всичко мина.2 дни след като спряхме АБ пак я заболя ушето.Ходихме до ИСУЛ,гледа я д-р Камел,уж много добър. Напълно отрече Отипакса,каза,че повече вредяли отколкото да помагат.Изписа офтакуикс и максидекс.2 дни след като ги слагахме отново течащ нос,силни болки в ушите и кашлица.Не сме в София,до Пловдив сме.Какви изследвания да й пусна,ако трявба нов АБ поне да е правилният-crp и какво още?

# 298
  • shumen
  • Мнения: 18 088
Маги,ние миналата година така стигнахме до болницата с отит.Дано и мине на Дари скоро.

# 299
  • NE
  • Мнения: 10 999
Маги, стискам палци да намерите читав УНГ.

Общи условия

Активация на акаунт