Прахосмукачка робот- 13 (фатална но не и за роботчетата ни :) )

  • 98 367
  • 743
  •   2
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 3 167
благодаря,но пък сега видях ,че последната доставка за тази година е 12.12 ще търся евентуално някой друг Simple Smile
Бъркате, това е за доставка от България към Англия.

# 571
  • Мнения: 114
о,да,благодаря ви,аз сега се прибирам от работа и видях офертата и бързам да поръчам с някой превозвач

# 572
  • Мнения: 497
 
Да.И друг път съм ги ползвала и са точни.

# 573
  • Мнения: 114
а за Leron  http://leron.bg/ дали знаете дали са коректна фирма имат испански адрес те

# 574
  • София
  • Мнения: 3 167
а за Leron  http://leron.bg/ дали знаете дали са коректна фирма имат испански адрес те
Чела съм положителен коментар за тях, но доставката им от Испания е 5,50лв/кг Нямам личен опит!

# 575
  • Мнения: leet
благодаря,но пък сега видях ,че последната доставка за тази година е 12.12 ще търся евентуално някой друг Simple Smile

Аз поръчах миналия месец с Лерон до Испания, но имат и английски адрес

# 576
  • София
  • Мнения: 1 476
Това е темата за доставчиците от Англия, в 1вия пост има линкове, цени, а в темата доста коментари за отделните фирми:

http://www.bg-mamma.com/?topic=987653

# 577
  • Русе
  • Мнения: 621
Пак аз и пак тая Румба. Започнах да я затварям в стаята и да я местя ръчно. Два дни работи 10 мин и спира, не знам решава, че е изчистила ли не знам. Има си батерия, не търси базата. Прави би би би три пъти и угасва. изместих я в другата стая, пак така направи. Не съм гласила таймер за пускане и спиране...

# 578
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Щом бибитка три пъти значи е изчистила. Понеже си я затворила в стая и няма база там, тя си спира. Това е нормално. Ако стаята е малка, за 15-ина мин (не знам точно колко) я е изчистила.

# 579
  • Мнения: 84
Здравейте,момичета!
Миете ли контейнера за боклук под течаща вода на вашите роботчета ,четох упътването никъде не е упоменато🤔 моя е ромба 886

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 6 014
Пак аз и пак тая Румба. Започнах да я затварям в стаята и да я местя ръчно. Два дни работи 10 мин и спира, не знам решава, че е изчистила ли не знам. Има си батерия, не търси базата. Прави би би би три пъти и угасва. изместих я в другата стая, пак така направи. Не съм гласила таймер за пускане и спиране...

Нормално е. Моята така кратко чисти коридора и спалнята, че са по-малки. В хола се задържа повече.

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 652

Аз веднъж в живота си реших да прочета цялата инструкция преди да пусна уреда и веднага имам дилема Simple Smile
Получих си моя LG VR86010RR и смятах да поставя станцията в един ъгъл до дивана, в който имам и контакт и като цяло там няма да ми пречи когато не се ползва робота. Обаче сега чета в инструкцията, че трябва да има отстояние 1,5м в трите посоки - ляво, дясно и напред. Ами аз нямам в целия апартамент такова място, дето хем да има такова отстояние, хем роботът да не пречи и да не се налага да го прескачаме (респективно да се спъваме в него), пък да има и контакт.
Та моля за коментар от по-опитните ползватели на роботи дали е проблем станцията да седи в ъгъл.

# 582
  • Мнения: 3 347
Пробвай,най-много да не си намира майката.Моята също не е по инструкции,на две педи от мебел в едната посока и на малко по-малко от чупка на стената от другата страна.Понякога търси продължително,върти се на едно място и се "оглежда" като иска да се прибере Grinning,но се справя.С ЛГ6347 съм.

# 583
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Пробвай, но като цяло си трябва място, поне напред, може би наистина около 1,5м. Настрани сякаш не е толкова проблем. Но все пак трябва да пробваш, може на нас да ни се струва тясно, но тя да си намира базата.

# 584
  • Русе
  • Мнения: 621
Мерси момичета за мненията, стаите наистина са малко и изглеждат почистени.

Общи условия

Активация на акаунт