ВтОРА юНСка теМА ни ЗАВАри - и кРАй плаЖА коЙ щЕ разТОВари 5-11.06

  • 6 037
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Ех и аз да открия една темичка, преди да вляза в необятното мамино препускане между два мишОка Wink

Днес правих бухтички - за тези, които не са на диетка, поднесени с кисело млекце Mr. Green

А за вас момичета - знойни като кокичета - имам сок от червени боровинки билков чай и плодова салатка

....а ако може от тераската си да виждам това

или това

Весел, успешна и слънчева седмица ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 860
 Ех ама и ти с тези бухтички ще ме накараш да не си лягам (то и без това вече съмна от мотане във форума), ами да ходя в кухнята да запрятам ръкави.  food002

# 2
  • Мнения: 7 430
Ех ама и ти с тези бухтички ще ме накараш да не си лягам (то и без това вече съмна от мотане във форума), ами да ходя в кухнята да запрятам ръкави.  food002

Леле....нана, защо не спиш - хайде лягай, а аз утре ще ти пратя малко за закуска Hug
Лека нощ от мен и добро утро на Европата Heart Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 676
Ееееее, Дидонка този път ме изкуши с тези бухти4ки, направо ми потекоха лигите и да знаеш ако продължаваш в този дух ще си имаш гости от Торонто  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичета  Hug

ЛЕле, Дидка, май отдавна не беШе пускала седмичната ти  Heart Eyes Благодаря за закуската, не чЕ ми се полага  Embarassed Rolling Eyes...

Очичките ми се затварят, ама изчЕтох цялата седмична (от миналата седмица, де...)  Grinning
Аз бях на конференция в Хелзинки, суперска беШе, за първи път толкова много полезни неЩа за мен, събрани в едно  Hug Много бях Щастлива  GrinningСега съм пълна с идеи, само боса да ги одобри  Wink

А иначЕ благодаря за грижата, Калида. СвърШих го писателстването, миналият вторник, в 1 през ноЩа, а в сряда летях за ХЕлзинки рано рано сутрин  Crazy Ама се надявам сега известно време да съм само с един работен ангажимент  Laughing

От ХЕлзинки се върнах вчЕра вечЕрта, ама нямах сили да включА компа даже  Tired

И какво си правите всички??  Hug
МАйка, надявам се да сте по добре с Томи вечЕ...Много е гадно с болестите, знам...ГуШ от мен, и спокойно, Ще мине, ама иска нерви

ТАтянка, надявам сте да сте добре...Не се тревожи заради вида на раждането, нали всичко е минало. Ако е имало някакви поводи за тревоги тогава, педиатрите ги следят, и уведомяват рдителите да правят съЩото...Ама както ти обясняваШ всичко...просто си имаШ малка принцеса  Hug, която Ще е мамина глезанка  Heart Eyes (И аз съм била ревлива, все на ръце, с връЩания след хранене, и какво ли оЩе не...като "примерно" докторско дете...така де, ако не упражнявам знанията на мама в къЩ, къде другаде... Winkа виж ме сега  bowuu)

Ще поработя малко, мили момичета, чЕ съм притрябвала на Шефа  Tired МАй трябва да му разказвам за новите неЩа от конференцията  Crazy

ПрегръЩам ви всички, и се радвам, че съм си пак с вас   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

До по късничко  Grinning

# 5
  • Мнения: 7 914
Дидке , какво изкушение! Hug  love001 Друго си е домашно приготвената закусчица!  bouquet

mama B,
Цитат
Ще поработя малко, мили момичета, чЕ съм притрябвала на Шефа  Tired МАй трябва да му разказвам за новите неЩа от конференцията
-  а за купончета отчет ще иска ли? newsm78 Crazy
Лека работа !  bouquet


Безоблачна , слънчева и усмихната седмица ви пожелавам, момичета! Hug  bouquet

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от мен Hug Heart Eyes
Дидката, Hug Heart Eyes 3а 3акуската...
това ми е последната седмица, в неделя сьм си в София 3а 2 седмици... Grinning
хубава седмица на всички малкки и големи Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети и от нас, Момичета!

Дидка, поздравления за новата ни седмична тема. Когато естетическият вкус се съчетае в рима, резултата е неуписуем. Талантче си си Ти!:hug: Желая Ти много скоро наистина да можеш да имаш тоз бленуван изглед от терасата. А до препускането м/у двамата мишока имаш още няколко седмични темички да пускаш, така че не бързай и Почивай повече! Hug Доста добре си се справила с таз публикация, след като си успяла да изкушиш дори Rayn's Mam и Нана да се включат при нас! Дано и занапред не ни забравят! Peace

...Аз бях на конференция в Хелзинки,...се надявам сега известно време да съм само с един работен ангажимент ...Ще поработя малко, мили момичета, чЕ съм притрябвала на Шефа ...
Мамо Б, вече съм абсолютно сигурна че си Работохолик. Как ще се справяш след Юли, когато малкият принц е до теб, просто не ми го побира главата. Ти писа че ще преаранжираш приоритетите си, но от опит знам, че и много лишения и трудности ще трябва да понасяш. Възхищавам Ти се, на силният дух и волята които имаш и напук на всичко следваш целта си!  Hug Дано шефа Ти приеме новите Ти идей, те само ще допринесат за възхода на компанията Му!

Звездичке, Ти пак ли на работа? Май друго си е раб. среда; срещи, ангажименти, тръпка от срещите с хора! Дано Те удовлетворява! Hug

...това ми е последната седмица, в неделя сьм си в София 3а 2 седмици...
Амей, как фаталистично ми звучи: "Това ми е последната седмица!" Напротив колоко много занапред седмици Ви чакат, пълни с радост и веселие. Завиждам Ти за бъдещото Ви посещение при Софийските баба и дядо. Те сигурно вече тръпнат в очакване да напрегръщат Чаровното си внуче! Как пътувате, с кола или самолет? А Татито ще Ви придружава ли? Thinking

Италианската Ни агитка май още на празнична вълна? Джорджа, хайде разкажи къде ходихте с Масимо, плаж направихте ли вече някъде? Зайченце, Макдирок Вие сте на работа днес и сигурно хич не Вие до писане, но утре да разкажете как изкарахте Републиканският си ден?! Hug

А френската ни бременелка вече по майчинство- Мариакара къде се загуби? Как е, гледкате ли се с Яна, самички ли сте си или си имаш вече БГ помощ? Hug

Мамо Щтрумпф, ние си чакаме разказа за Лазурният бряг! Hug

Майка, приятно изкарване на Кралският Ден, и дано хванете всички дискаунти по магазините и да не забравиш подарък за малкият Хитрушко! Hug

Етка, Ти май вече тръгна на училище и Ники на ясла! Само така, добави и английският към останалите два и ще станеш доста търсена в преводаческата област, а това Ти се удава/ да учиш езици, завиждам Ти!/. Heart Eyes

Елито, пак ли сте си сами с Бадемчето, или още тичаш по адвокатските си срещи? Hug

Лека и успешна нова седмичка Ви желая!

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей ме на  Hug
Преска4ам насам да ви пожелая весела, успеШна и слън4ева седми4ка и да си хапна от Дидкините бухти4ки и останалите 4удесийки,4е толкова вкусно изглеждат  Blush Embarassed Rolling Eyes
Ма то било много хубаво да си остане 4овек три дни в къЩи (имахме дълъг уик енд  WinkParty
А къде са вси4ки останали  newsm78

# 9
  • Мнения: 7 605
Здравейте моми4ета,

охоооо, Дидке, каква zакуска, греШка няма  Peace

Първо, на патерици, 4естит рожден ден на Мариякара, да си жива и zдрава, много оби4ана и в скоро време Щастлива двойна мама  Hug

И при нас е дълъг уикенд, но кел файда, татито zамина в събота сутринта пък и времето все оЩе е кофти  Sad  Утре в 12 съм при остеопата и направо броя 4асовете, ужас, нямам търпение..... Ще докладвам утре  Wink

Лека и спорна седмица ви желая, само с положителни емоции  Hug

# 10
  • Мнения: 1 049
здравейте и от мен   bouquet
бях на Хърватска вчера цял ден  Peace Много е готино и ефтино, по ефтино от България  Peace Морето е страшно чисто  Peace ето снимки да не товаря форума http://s72.photobucket.com/albums/i168/zai4e/
сега  се отваря натиснете  viaggio isole croate newsm78 #Crazy






Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 00:15 от Zai4enze

# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
здравейте и от мен   bouquet
бях на Хърватска вчера цял ден  Peace Много е готино и ефтино, по ефтино от България  Peace Морето е страшно чисто  Peace ето снимки да не товаря форума

ей, 3айчо, не ми се отваря файла Sad...ние сме намислили да ходим септември месец там вьв ваканция та ми е много интересно....кажи кьде точно бяхте?

# 12
  • Мнения: 1 049
града наблизо е Риека и по картата търсиш островите  аз бях на остров Кърк 25 евро нощувка в апартамент от спалня кухня баня самостоятелни, 10 евро за пържена риба картофи салата бира и минерална вода  Peace

# 13
  • Мнения: 6 390
Привет банда Hug
Дидонке
страхотна софра си ни спретнала душа  Hug мммм кеееф  Heart Eyes

Бобсън,
много се радвам да те видя обратно в темичката  Hug вече ни липсваше Wink

Tatjana
не се притеснчвай за утре  Hug всичко ще бъде ок

Италиянките,
давайте снимки и отчети с тези празници по вашия край  Wink

Зайченце
за съжаление нищо не се отваря, трябва да си направиш албума публичен за да се отваря... всъщност дори и парола не ми иска, а дава грешен адрес... излез си от акаунта и тогава ни даи сайта...
Иначе изглежда супер сте си изкарали  Party давай още, къпахте ли се вече... еййй как ми се иска да се киснеме в морето  Whistling Laughing

Поздрави от мен
и весела и успешна седмица желая   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 049
пробвай сега морето беше още студено  Peacehttp://s72.photobucket.com/albums/i168/zai4e/

# 15
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен! Hug
Калида, не съм ви забравила аз, но татито ни днес беше в къщи и беше превзел компютъра, пък и времето по погрешка взе , че се оправи, та бяхме и навън най-вече! Моята БГ помощ идва точно след 1 месец. До тогава ще трябва да опитам сама да боря ситуацията-гледаме се с Яна, в къщи ситуацията е под контрол, в парка ми идва мнооого нанагорно, но няма как да лишавам детето от разходки. Ще трябва май да мисля за някаква помощ :почасово бейби-ситър да я води навън или нещо такова. Имам една съседка българка с дете колкото Яна, но те заминават за БГ в неделя, иначе тя се занимава с нея. 
Контракцийките са ми доста, особено вечер са на десет минути (безболезнени са, но...). Утре съм на третата ехография, стискайте ми палци да нямам разкритие или някакъв друг проблем, че ако трябва да лежа съвсем ще я закъсаме! Praynig
Иначе и ние като ДИдка сме на вълна как да реорганизираме хола за да наместим бебето. Не можахме да намерим апартамент навреме, ще остане на есен тази работа, та сега се чудим и маем. За сега все още бебето ми е някак "абстрактно" и си давам сметка, че повече мисля за конфорта на Яна:нали цяла година и половина чакахме най-накрая да вземе да спи като хората и сега когато това е факт искам да не и нарушавам навиците и режима-ще остане в спалнята в леглото си. Ама си викам на бебето, горкото как ли ще му е в хола? Ние други стаи нямаме, ако съм решила да поправя грешките, които допуснах с Яна и да му създам режим на спане от първия ден още ще трябва в хола да е тъмно и тихо-ами май не остана стая за възрастните:кухнята е метър на метър... Такива ми ти работи...
Татяна, дано утре имате полза от остеопата, да разказваш после какво е казал, много ми е интересно!

Поздрави на всички до утре! Hug

# 16
  • Мнения: 2 959
...бях на Хърватска вчера цял ден  :...
Зайченце, това е плюса да живееш близо до границата- за един ден прескачаш до хубавата си съседка. Hug Че е красиво, бях чувала от мои познати в БГ, но след като и Ти го казваш, където си видяла толкова Италиански красоти, значи наистина е нещо забележително. Криси добре ли се държа, слушкаше ли те? Hug

Татяна, успех утре на прегледа на бебчо! Hug

Успех и на теб, Мариакара, за ехографа. И никакво разкритие, още е много рано. Утре да се похвалиш че всичко е наред. А за лежането, май трябва да започнеш да го практикуваш и този "спорт" вече по- често. Hug

# 17
  • Мнения: 7 430
Ехооооо...

Мерси за закуската  Hug Радвам се, че ви хареса - аз мислех по една шкембе чорбица да ви спретна с биричка, ама хайде друг път Mr. Green

Амейке  Hug видях тази снимка в една друга темичка  Wink я разкажи тук на Любопитката кой кой е newsm78 че никой не познавам Wink

# 18
  • Мнения: 7 914
Добро утро , момичета!

Май слънчо се показа над всички нас?!
 newsm44


Една здравословна от мен закусчица, за много тонус и добро настроение! Hug



# 19
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от мен!  Hug
Веднага си хапвам от закусчицата!   Wink

Малко съм заета тези дни ,гтвя дъщерята за заминаване и нямам много време за интернет.
 Довечера тя лети за Холандия и мен ме чака 3 месеца живот като младоженци!  Wink
 Зайче ,много са хубави снимките от Хърватска...да поразкажеш малко по-подробно,понеже и аз съм на море в Истрия през август!  Peace

Дългия уикенд ние го изкарахме на различни места-петъка на вилата на свекърва ми в планините до Бергамо,съботата на барбекю в Павия,неделя-при приятели във Варезе...всичко на около 100 км покрай нас....Хубав беше,като изключим комарите събота вечер,понеже зоната е пълна с оризища...вечер комарите тръгват на лов... #2gunfire...
  Лек ден на всички ви!
  Целувки от слънчева Италия!  Hug

   bouquet

# 20
  • Мнения: 7 914

 Довечера тя лети за Холандия ....


Дъщеря ти има огромен късмет, понеже от днес го дават затопляне! smile3521 Така че, ще избегне възможността да "мухляса" или да се вкамени от студ! Joy Crazy

# 21
  • Мнения: 5 475
Нея ,ако питаш...Холандия всякак и харесва!Дори и студа там е по-топъл!  Wink
 Peace

# 22
  • Мнения: 1 049
ами момичета аз за един ден видях само един остров Кърк ама съм чувала за острова Лусино който също е много красив, но определено си струва да идеш поне за 1 седмица за да видиш нещо  Peace Живота там не е скъп , строят се семейни вили, които дават под наем и май с това се изхранват  newsm78 имат малки семейни ресторанти,  в който предлагат пържено и грил прявят и кафе ама не е като италянското , много  рибарски лодки, който може да наемеш за риболов - страхотна риба  Peace Много чисто, а комари не видях  Peace
Giorgia, моя съвет е наемете кола и обикаляйте струва си пътищата са много уредени и разбират български - не знам в сезона дали има промяна в цените като в България   bouquet
zwezdi4ka, страхотна закуска за тез на диета като мен  Crazy
Kalida, забавлява се Крис  само дето капна от умора много път му дойде за един ден  newsm78
лек ден на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 5 475
Зайче ,ние ще сме с колата...нали сме четирима,а и преди да идем ще отседнем вероятно няколко дни при кумата във Фриули.  Peace
  Взела съм си една книжка за Хърватско и сега си правя бележки какво може да се разгледа наоколо.  Wink

# 24
  • Мнения: 1 017
Добро утро и от мен, мили момичЕта  Hug

Благодаря за здравословната закуска, Звездичке, тъкмо такава ми трябваШе   bouquet
Пък вчЕра бях тръгнала да пиШа, да ви разказвам за Хелзинки, и всичко ми се затри  Sad Та сега само Ще ви спомена, чЕ ходих до зоопарка, който е на остров, смръзнах се от студ, заЩото духаШе като за последно...Но пък беШе много хубаво. Семейство котки са ми любимци, та се застоях пред клетките им цяла вечност  Grinning
А иначЕ, Звездичке, този път купони  Rolling Eyes не  Naughty Лекциите бяха от 8 сутрин до 8 вечЕр, после на бързо вечЕря с колегите, и марШ в леглото  Wink

КАлида, ако да си работохолик значи да си харесваШ работата (и да обичАШ да си я свърШваШ), работохолик съм наистина  Wink И аз така се определям понякога  Hug Но когато сме си с Гого се оправяме супер. Ако се налага, работя вечЕр, след като го сложа да спи, и в неделите, по време на следобедната му дрямка. Той си е маминия приоритет  Hug Flutter

Ели, и аз се бях затъжила за вас  Heart Eyes

Татянка, стискам палци. ВсичКо Ще е наред, Ще видиШ  Hug

Джорджи, ама и ти обичАШ да пътуваШ като мен  Hug (кой ли не обичА  Heart Eyes)...Много хубаво разказваШ   bouquet А да ти кажа, ние тук оризиЩа нямаме, ама комарите ни са със огромни размери и огромен апетит  Crazy

ПраЩам ви само прегръдки от тук, заЩото слънце няма  Rolling Eyes
Довечера планувам ходене на риба, ама да видим  Grinning

Зелен чАй и кафе, моля  Hug

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ей ме на хори3онта Hug Heart Eyes Flutter
Дидката-Любопитката, давам веднага отчет

а3 с шокито ( горе ляво и долу ляво ), долу клекнали- Джеми, Мира и Калина горе до мен Цвети с Киара, Ани с пупката, която чака бебчо та3и седмица, Петя ( bet ), Деси, майката на Калина, Маргарита с Симеон ( MagiX )....та3и снимка е само от срещата, и3пратиха ми 2, другата е почти сьщата...другият пьт повече Grinning

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
хайде сега добро утро Hug Heart Eyes
искам 3акуска, не само чай - 3елен  Rolling Eyes, мамо В Hug Heart Eyes такава като на 3ве3дичката ще свьрши работа Grinning
Татянка, стискаме палци 3а днес Peace Hug Heart Eyes
после пак ще намина, че не сьм се отчела сьвсем, ама малкото ми е сготвил ooooh! и трябва да го преобувам и после малко на р3ходка...хубав ден от нас 3а сега...целувки на всички ви Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 7 914
Giorgia , дано и като поостане да и хареса! Ти няма ли да идваш насам да я видиш? newsm53

Zai4enze , с удоволствие предложена закуска!  bouquetСтрахотни снимчици!   bouquetнаистина е евтиничко! По случайност ли го открихте това местенце?

ДидКа лЮбопИтКа ,
Цитат
аз мислех по една шкембе чорбица да ви спретна с биричка,
- то това не е ли за след бар-а с Амейката? newsm78 Hug

mariakara , тя есента ей сега ще дойде...вие набелязали ли сте вече апартаментче? newsm78

Eli cz , за моренцето и мен ме пишиииии!



Tatjana , чакаме да ни кажеш резултата ! Само усмивки днес, нали?  bouquet Hug

mcdirock , и ние така вчера национален празник, аз в петък почивен ден имах...мм страхотна почивка! Не, че още не искам  Crazy


amei , днес е още един ден по близко до България! Hug

mama B , не каза как мина отчета пред шефа! Crazy а-а-а докато си публикувам отговора и ти си писала също! а дали няма някой снимчици от зоо островът? newsm78 Пращам ти от нашето слънчице -  и този момент го дочаках - да пращам слъчице! newsm44

Kalida
, вчера почивахме, ама днес съм на работа.... Rolling Eyes ... така ме понамързява Embarassed ! пък и работата ми е предимно пред компютър atwork... и рядко ме хваща музата и в къщи да съм пред екрана! Hug



amei , Ха и ти ме изпревари  с публикацията... Hug  bouquet страхотна снимка! разказвай подробности от срещата! И приятна разходка!  bouquet

# 28
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, моми4ета  Hug
4естит рожден ден на Мариакара и от мен на патерици   bouquet
Татянка, дано остеопата да помогне на Миленка  Praynig И Тони го водихме един път , но нашия остеопат каза, 4е нищо не може да направи за ревовете му, просто си е ревлив, без други проблеми  Wink
За Лазурния бряг ще ви разкажа малко по-късно и снимки ще покажа, 4е 17 4аса ми трябваха да ги сваля  Shocked
Лек ден на вси4ки  Hug

# 29
  • Мнения: 5 475
...дано и като поостане да и хареса! Ти няма ли да идваш насам да я видиш?

  В общи линии на нея й се заформя почти година и половина престой в Холандско...с прекъсване ,разбира се..но от 4 години всички ваканции и празници е там...ние също сме били с мъжа ми,но повече из Амстердам,Хага,Делфт,Ротердам...в "прочутия " nijmegen още не сме ходили (там където ходи тя!)  Rolling Eyes...от малкото,което съм видяла я разбирам,защото Холандия е по-организирана  от Италия (в това отношение на нея й напомня за САЩ),но е и европейска (като Италия)  Peace
  Каквото сабя покаже...догодина като завърши и започне да учи ще видим как ще се почуства ...защото обикновенно човек идеализира,докато не се сблъска с реални проблеми... Peace

 

# 30
  • Мнения: 7 914
...дано и като поостане да и хареса! Ти няма ли да идваш насам да я видиш?

   Каквото сабя покаже...догодина като завърши и започне да учи ще видим как ще се почуства ...защото обикновенно човек идеализира,докато не се сблъска с реални проблеми... Peace

 

Много мъдро казано! Peace

# 31
  • Мнения: 5 183
Ако се налага, работя вечЕр, след като го сложа да спи, и в неделите, по време на следобедната му дрямка.

Eхей, мам4е В, много ми става гот като разбера 4е има и други де4ица, които дремват през деня, щото тук местните определено ме карат да се 4увствам като "бяла врана" задето моето мом4енце спинка следобеда. Е, в последно време не всеки ден, но много 4есто. А през седмицата, като е на градина, спи ли Гого? Или там не спинка никой?

А я кажете какав то4но специалист е остеопатът?!   Embarassed newsm78  Embarassed Татянка, какво каза той?

Звезди4ката, както обикновено, предлага закуска от класа Peace

# 32
  • Мнения: 1 017
Ако се налага, работя вечЕр, след като го сложа да спи, и в неделите, по време на следобедната му дрямка.

Eхей, мам4е В, много ми става гот като разбера 4е има и други де4ица, които дремват през деня, щото тук местните определено ме карат да се 4увствам като "бяла врана" задето моето мом4енце спинка следобеда. Е, в последно време не всеки ден, но много 4есто. А през седмицата, като е на градина, спи ли Гого? Или там не спинка никой?

А я кажете какав то4но специалист е остеопатът?!   Embarassed newsm78  Embarassed Татянка, какво каза той?

Звезди4ката, както обикновено, предлага закуска от класа Peace

Майка, спят тука дечковците  Hug Само чЕ не ги тормозят. Спят, който иска. Ако не искат ги слагат в трапезарията да играят...

Звездичке, ами доволен беШе Шефа  Flutter Та и ми даде работа за трима  ooooh! НиЩо, оЩе малко, че като си дойде момченцето ми, Ще имат да взимат  Party

Приятен следобед, момичЕта (или което време на деня е при вас... Hug Heart Eyes)

# 33
  • Мнения: 7 605
Здравейте мили моми4ета,

много ви благодаря 4е стискахте палци zа нас. Зна4и ходих при остеопата и се окаzа, 4е наистина има последствия от раждането, а бе zнаех си аz, май4ния инстинкт не ме е лъгал. Особенно корем4ето било много zасегнато  Sad  Направихме първи сеанс от 60 минути, много е интересно, то е мануална терапия но беz никакъв натиск. Внимателно му гледах ръцете, когато натискат неШо на ли нокът става бял, а това не се слу4и, та наистина е много мека терапия. Вси4ко си е zвърzано, и zалепените о4и4ки са ресултат на това, и дори гъби4ките които ги има около дупето и които не успявам да преборя, колко мехлеми сме пробвали, сега я къпя 3 пъти на ден  Shocked  в един раzтвор, постоянно сменям памперсите, ниЩо не помага. Дано скоро да мине от остеотерапията. Сега Ще се 4уем с него в понеделник по телефона, и след 2 седмици Ще идем пак, не бивало по 4есто, било много товарваЩо. И така, мнооооооого съм Щастлива, 4е намерихме при4ината zа това, 4е тя не се 4увства добре, сега Ще можем да се иzлекуваме.

А от сноЩи ново 20....имаме МРАВКИ  Shocked  #2gunfire  Открих ги в банята  Shocked  и нарпаво паднах. Съседите от долу (хаzаите) скоро имаха мравки, сега тръгнаха към нас  Sad  ЛоШото е 4е в целия апартамент има един сив/син мокет, на петна, там въобЩе не се виждат тия животинки, та не zнам да ли са тръгнали иz стаите. Купих една кутия с отрова, да видим да ли Ще иzлиzам като победител от тая борба  Wink

Хайде аz отивам да дремя малко, 4е от вълнение не съм спала добре сноЩи ....Лек ден/ноЩ  Hug

# 34
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянка, браво за новината   bouquet На мен остеопатията ми прили4а по-скоро на добра магия, отколкото на медицина, но наистина много я одобрявам!
А аз писах, писах 1 4ас и накрая на предварителния преглед вси4ко из4езна, бясна съм  tantrum
Запо4вам отна4ало , ама по-кратко: след 8-4асов път стигнахме в Le Pradet (до Тулон). Самото ваканционно селце е разположено в гората на един хълм. Имаше и фамилни къщи4ки, но ние бяхме в централната сграда-като хотел. От балкона виждахме басейна, бара, детската площадка и ресторанта.
Имаше разли4ни мероприятия и аз се отдадох на спорт: тенис, пинг-понг, тротинг  running , гимнастика  newsm57   261uu , aqua-gym  jump , mini-golf.
Разходихме се и до Сен Тропе, беше супер!
Ходихме и до Кан, Ница, Монако, Антиб,минахме и през Ез, където е живяла Татянка, но времето беше отвратително-дъжд  Wear Umbrella , вятър, студ  cold -само 6 градуса, и бяхме само в задръствания  Weary
Имаше детски клубове за бебета и деца, където гледаха мал4овците по половин ден, по време на храненията и им организираха разходки. Имаше и бебешки купон   bigdance2  Беше идеално организирано за спокойствието и на родителите, с добра материална база и квалифициран персонал. Това обяснява и нали4ието на 4ужденци- английски и немски семейства. Снимките след малко, за да не ми из4езне пак вси4ко  Party

# 35
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ето и снимките

http://boulanger.kodakgallery.fr/BrowsePhotos.jsp?&localeid= … &sort_order=0

а за всеки слу4ай, ако не се отварят има съвсем малко и тук:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=41639

# 36
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

Мамо Щтрумпф, честито Ти ново морско аватарче. Малкият Смърф много пораснал, голям сладур е и прилича май на Татито! Явно добре сте изкарали защото много усмивки и настроение лъхат от Вашите снимки! А Лео е любимият анимац. герой на Тони ли? Семейната Ви снимка е много хубава, и тримата сте много симпатични- бабите ще се радват, а кое е мястото където сте се снимали? Hug

Зайченце, снимките са страхотни. Имаш много хубави очи, но явно Криси е наследил на Татито Ви.  Hug

Мамо Б, приятен риболов и утре да се похвалиш с богат улов. Hug Какви риби ловите, сьомги ли? newsm78

Джорджа, явно Боряна доста си пада по Холандия, след като и студа го приема като плюс. Липсва й май Америката?! Hug А до Дубровник планувате ли да ходите? Там казват че е страхотно. Peace

...мнооооооого съм Щастлива, 4е намерихме при4ината zа това, 4е тя не се 4увства добре, сега Ще можем да се иzлекуваме...
Татянка, дано наистина сте открили причината! Peace

Звездичка, Ти отново ли минаваш към здравословните закуски? А качваш ли се на колелото? Hug

Амей, много хубава снимка. Шоколадчето Ти май е най- голямото детенце, или може би най- смелото да позира на крачета, а не в ръцета на мама?! Hug

Къде сте английски Мамчета? Маймунка как е Иваната, още ли Татито Ви е окупирал компютъра или хубавото време е причина за липсата Ти?  Hug
Елл, къде изчезна? Как Ти е Алекс? Да не е дошло пак братчето Ти та се загуби пак? Hug

Ели, слушаш ли още Италианските записи от БГ, или вече си на друга музикална вълна? Hug

Майка, лек "учебен" ден на Томи. Hug  Той доволен ли беше от първото си посещение миналата седмица? newsm78

Дидката, къде си? Как Ти е Викича?  HugКакви игри си му взела та да се задържа да си играе на масичката? Пъзели ли или стройтел? newsm78

Къде е и другата бременелка- Мариакара? Как мина ехографа, мила? newsm78

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 37
  • Мнения: 1 049

Зайченце, снимките са страхотни. Имаш много хубави очи, но явно Криси е наследил на Татито Ви.  Hug
татито ми е казал да се надявам че второто ще прилича на мен  Wink

# 38
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Ето и снимките

http://boulanger.kodakgallery.fr/BrowsePhotos.jsp?&localeid= … &sort_order=0

а за всеки слу4ай, ако не се отварят има съвсем малко и тук:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=41639


на пьрвия линк ми иска парола, Strumpf - че... от втория са прекрасни....с и3ключение на времето май сте и3карали страхотно Grinning Hug

# 39
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Амей, много хубава снимка. Шоколадчето Ти май е най- голямото детенце, или може би най- смелото да позира на крачета, а не в ръцета на мама?! Hug


Калиди, не сьм я правила а3, а Джеми...тя е майсторката Hug...а после Мира я е обработвала...Шокито не е най-големият Grinning, Сара ( на Джеми дьщеричката ) е по - голяма от него с 4 месеца, но точно тогава сладко си спинкаше...тя вече си ходи, докато на малкото му е нужно още прьстчето на мама 3а да щька Laughing Joy той отдавна си прави по няколко крачки самичьк, но само у дома...навьн- с мама Naughty Grinning  другият пьт ще сме всички будни Wink....и Мони на Марги е по-голям, май и Киара на Цвети сьщо....

# 40
  • Мнения: 6 390
Привет банда
Зайченце,
много готини снимките  Wink наистина ми харесва на Крк като гледам  Wink а големия юнак доста щастлив изглежда  Party

Амейке
и вашата снимка е бодра  Grinning само усмивки и много ми е приятно да видя и други познати имена от форума, който никога не съм виждала  Wink

Смърфи
супер снимки душа, качи още в снимка.бг, че другия адрес не се отваря  Rolling Eyes излез си от акаунта и после го пусни пак ако искаш да пробваш пак  или пък си го направи публичен албума;-)
Малкия бонбон колко много е пораснал  Party супер Heart Eyes
 Много големи бъчви мернах ...ох ох  Party кой за какво си мисли... ако са с френско червено вино малииии... дръжте ме ви казвам, краката ми сами хукват натам  Crazy Party Mr. Green

и двамата сладури от ваканционните снимки са си изцяло на бащите  Wink а ужким момчетата приличали на майките  ooooh! ясно пак изключения  Wink

Гери
ами тя Боряна сигурно си има някоя голяма любов в тази Холандия щом толкова много я тегли на там  Wink от собствен опит ти го казвам  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 390
Аз писах недописах и си публикувах постинга, е нещо започна да ми мига тук и да ми задава неудобни въпроси за някаква инсталация на компа  Crazy

Татянка
аххх миличката, ами дано тогава вее като е ясно всичко бавно но сигурно да се оправи с малката буболечка  Hug това на фенски или на немски доктор бяхте  Embarassed много интересно ми се стори... тук не съм чувала ... но не съм и питала де какво им правят там на бебчетата  Rolling Eyes

Бобсън
сьомги ли ще хващаш  Party ауууу идвам... ммм как ще ми върви с червеното вино от Сен Тропе  Wink Mr. Green

Ние сме при татито в гори Тилилейски  Crazy Laughing вчера ходихме до една хубава детска площадка в съседното село, че тук няма  Crazy а накрая мъж ми реши че ще мие колата, и аз разбира се му набутах и Емката, да имат и двамата занимавка, кога слизам да ги видя по едно време нашата муха мокра до ушите, и си играе с маркуча  ooooh! да не ви казвам че макс през деня да е било 12.градуса Tired а привечер...7./8  newsm78 уффф много се ядосах, преобличах я бързо, ама днес ми се събуди с едни водни сополи, цял ден тече като чешма  newsm78 малко и кашля ... ама рядко
Давайте акъл какво да я правя... цял ден само я обличам  Tired да не й е студено, утре цял ден дъжд го дават  ooooh! и пак 12.градуса за нашия край Crossing Arms

# 42
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ели, пробвай да дадеш на Бадемката витамин Ц и ако има температура под 39° не бързай да я сваляш. Ако превиши оба4е ще се наложи Долипран, ама дано не стигате до там  Praynig
А бъ4вите са с 4ервено вино. Аз бях описала и това мероприятие , ама се затри. Ходихме в едно шато, разгледахме лозята и дегустирахме няколко милезима розе и 4ервено вино  Wine Glass Като ни дойдеш на гости, ще го опитаме, запасили сме се с няколко бутилки  Crazy

Калида, Лео е талисмана на ваканционната компания. Да не би да има и анимационен филм?

# 43
  • Мнения: 2 959
...татито ми е казал да се надявам че второто ще прилича на мен  ...
Зайченце, ами при такива обнадеждаващи думи от страна на Вашият Тати, незнам как ще чакаш до другото лято и се дърпаш за това?! Hug

...не сьм я правила а3, а Джеми...тя е майсторката Hug...а после Мира я е обработвала...Шокито не е най-големият...
Амейче, ясно че не си я правила Ти/ не мога да сгреша чаровната Ти усмивка, когато се усмихваш, усмивката не е само на устните ти, цялото Ти лице грее/, нали ти си хванала малкият си мъж за ръчичките, но също е ясно че Алекс Ти е най- смелият от детската групичка, не омаловажавай факта Naughty Hug

...а ужким момчетата приличали на майките ... ясно пак изключения ...
Тук Мама Б е първенеца. Гогата е нейно копие. Hug
Ели, много неприятно с тез сополки на Емката, но хубавото е че сте заедно и тримата. Така по- лесно и весело минава времето. Нали няма засега ТоС? newsm78 Весело изкарване с Татито. Hug

...А бъ4вите са с 4ервено вино. ... Ходихме в едно шато, разгледахме лозята ...
Мамо Щтрумпф, отговорих си на въпроса. Явно груповата Ви снимчица е от таз изба. Розовият цвят много добре Ти стой и контрастира с блясъка на косата Ти.  Hug Правиш ли й някакви спец. маски? Издай тайната на блясъка!  Praynig

Етка, къде се загуби таз седмица? Как е малкият Ти мъж? Тръгна ли вече на градина? Hug

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 00:48 от Kalida

# 44
  • Мнения: 1 194
Мамо Щтрумпф, много хубави снимки! Благородно ви завиждам за почивката. като гледам и в басейна сте се топнали все пак, жалко че сте нямали хубаво време. И аз все някога в този живот ще трябва да отида в Южна Франция Wink

Ели, аз като е сополива непрекъснато промивам със Стеримар(или физ. разтвор), така не слиза надолу инфекцията нито се задълбочава. дано само със сополките се разминете! Hug
Иначе моята ехография ме остави със смесени чувства; Казаха ми да си почивам(без уточнение дали само да лежа Wink), че шийката макар и затворена е доста скъсена и да не се натоварвам физически. Най-кофти ми е, че изкараха бебето много малко. Опитвам се да не се впрягам, в петък съм на среща  в болницата, ще видим какво ще кажат, може би контролна ехография ще ми назначат...
Днес успяхме да поръчаме торта за "каката" и даже и две гостенчета сме поканили. Светъл празник е все пак, няма как да не го отбележим. Утре ще отидем за украса, шапки и свирки с пера Wink(точно до нас има магазин за дегизировки и празненства)
Ох, отивам да си почивам Wink До утре!

# 45
  • Мнения: 2 959
...в петък съм на среща  в болницата, ще видим какво ще кажат, може би контролна ехография ще ми назначат...
Мариакара, а колко пъти ехография са Ти правили досега? А за почивката то си е ясно, почивай. Hug А За празника, хич не е малък случая- 2 годинки е голям повод за тържество и торта и подаръци. Да му спретнете на детенце един незабравим празник, защото това му е последният "самостоятелен" празник, след това винаги ще има и за Бебчо подарък. Hug

# 46
  • Мнения: 7 914
Добро утро и днес момичета!
 И днес  продължавам с природосъобразна диетична закуска:


Уф  ooooh! не издържах на едно малко изкушение:



И разбира се:


Успешен и прекрасен , ден ви пожелавам! Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 5 475
zwezdi4ka в последно време ме изпреварва със закуската!Така,че веднага се присъединявам към хапването !  Hug
Kalida  до Дубровник бяхме миналата година,когато правихме круиз из Средиземно море като сватбено пътешествие.
  Страхотно беше.Проблема е,че сега ще сме само за седмица,освен това и с моите родители,а зоната на Дубровник е много на юг...може би са около 500км и няма да има време са обиколим и там..ще се задоволим само с Истрия.

Mama Strumpf страхотни снимки!Блазе ви за обиколката...аз миналата година бях по подобни маршрути за рожденния ми ден! Peace

Швейцарските мами...как ви завидях на срещата!Ние сме по италиански несериозни и засега не сме се организирали накуп...а и лошото е,че Италия е доста дълга и някой момичета са на по 800км разстояние.

Зайченце е хубавица...ама ние си се знаеме от италианската група... Wink

Eli cz  ..знам ли за дъщерята,засега се води влюбена в страната,но и ние с мъжа ми не изключваме някой таен бъдещ холандски зет...често се шегуваме,че има и ние да гледаме на парцали,ако той говори само холандски...(както са моите родители с мъжа ми,и обратно естествено)
  Много хладно при вас...тук сме на 24 градуса

мама Б..аз съм пътник откакто съм се родила...сума свят съм видяла и той мене!Не помня кой го казваше,че човека е човек ,когато е на път! Peace
За мой късмет и с мъжа ми сме се събрали лика прилика и при всеки удобен случай сме на път. Wink

Татянка радвам се ,че са открили какво има на бебче и ще се възстанови!Успех! Simple Smile

mariakara не се притеснявай мила,моя братовчедка до последно беше все с показатели,че детенце е малко,а и тя беше наддала само около 7 кг,пък роди 3,200 кг бебок.Пази се и си почивай! Hug
 
 Какво стана с холандската бъдеща студентка?Как  настроението?
 
 newsm78 а британските мами пак се загубиха...сигурно има някой кралски празник и отмарят!  Wink

Поздрави на всички ви момичета ,лек и ползотворен ден!

  bouquet


 

# 48
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта  Hug

Хванах Щука вчера  Flutter ОбачЕ беШЕ малък господин, 1/2 кг, и си го пуснах  Hug Първо го прегледахме де, да видим дали е много наранен. Ама той просто беШе захапал лееекичко, така чЕ Ще се оправи  Hug
Голяма емоция е, голямо чудо. Освен чЕ Ще добия завиден раменен пояс, и рибка Ще хапвам  Party

Ели, ами и аз като МамчЕто Щрумф Ще ти кажа за вит. Ц. Друг път като се изстуди така, веднага я муШни под възможно най топъл дуШ, и така докато започне да "пуШи". Аз Гого го държа по 10 минути, след стоене на минус 30...И досега все сме устисквали положението...А иначЕ моята мама ми слагаШЕ краката в гореЩа (до търпимост) вода със сол...И доливаШе гореЩа...Ама Емката е малка затова, Ще се попарите. Така чЕ дуШ, мила...Дано да не се разболеете. Затопляй я хубаво тези дни, и за 2 3 дни трябва да минат сополите  Hug

ТАтянка, аз много уважавам алтернативната медицина, ако не са Шарлатани имат невероятен успех. Стискам палци за мъничката...Ще мине. НА приятелчЕ тук съпругът на сестра му е остеопат, страхотен е  Hug

Калида, ами има тук Щука, сьомга, perch, pike perch ... И сом ми казаха, чЕ има...За Щуките казват, чЕ са най глупави, заЩото са много лакоми и агресивни...Ти обичАШ ли да ловиШ риба?  Hug

Дидка, къде се загуби, мила, да нямаме изненади вече   Heart Eyes че днес е и сряда, този твойй приятел да не е познал  Hug

МАйка, а ти?

 Джорджи, и аз си мисля, чЕ тя хората и маниера на живот харесва дъЩеричката ти в Холандия...Аз не им свикнах на директността, ама иначе са много весели и симпатични...И езикът им е един...КАто кажат добро утро, първите 10 пъти се изчЕрвявах, а после само с усмивка им отвръЩах  Grinning

Звездичке, с тази закуска просто ме изкуШАваШ...тръгнах към Шкафа (в офиса си имам едни резерви... Crazy)

Аз пак да предложа зелен чай, чЕ има тук хора, които го обичат  Heart Eyes (Калида, със джинджър е  Flutter). А за Амейка слагам палачинки с боровинково сладко  Hug

ГуШ от мен, и приятен ден...

# 49
  • Мнения: 5 475
mama B за холандския ..мамма миа.. #Crazy..направо ще падна ,ако дъщерята проговори и на него!Засега иска да се запише да следва на английски,за да не губи време в учене на езика,но после ще се захваща сериозно..тя говори малко,но естесртвено на много елементарно ниво..
  А за хората какво да ти кажа,според нея са по-подредени и по-възпитани,но си има и изключения...вчера например на чекин/а един холандец нагло се напъха преди нас на опашката..но какво да правиш-свят широк,хора - всякакви!  Wink
  Ех,а как ти завиждам за риболова...едно време колко ходехме по реките с бившия ми мъж,настоящия не си пада по такива емоции...добре ,че компенсира с пътувания.. Peace

# 50
  • Мнения: 7 914
 smile3533

Giorgia ,

Цитат
вчера например на чекин/а един холандец нагло се напъха преди нас на опашката..
особено ако е бил над средната възраст не се учудвам ни най малко!  newsm62 но не го е направил  от невъзпитаност, а просто от убеждението, че  на тях всичко им се полага! smile3521 Но ако беше казала " алооо, изпревари ни "... Тогава щеше или да каже, че не ви е видял( ако ще да сте и по 2м високи) или... ще извърмори нещо  smile3516 и ще си остане най- нагло на мястото!
А между другото, ако холандец не приказва английски или е над 60 или нещо не в ред живота му! Тук английският се използва едва ли не като втори език! само в по малките градове в магазините се правят, че не те разбита като им говориш на английски ама ако си настоятелен и  newsm47  -  проблеми нямаш! Така че споко ако има зет холандец,  с комуникацията проблем няма да има! smile3503

mama B
, newsm62   - искаш да кажеш за звученето на български  smile3533
А не е ли странно и непрестанното "Хой"-кане
 newsm62

# 51
  • UK
  • Мнения: 1 334
добро утро  Grinning
аз съм тук, ама много мероприятия тези дни и все не остава време. Ние дочакахме лятото и поне до края на седмицата го дават слънчево та гледам да се възползвам максимално преди поредното зазимяване. Сега отивам да се видя с една форумска мама  Grinning А в неделя отиваме на морето (само за деня де). Трябва и един изпит да вместя преди да стегнем куфарите за БГ, а и Ивана реши да прохожда най-накрая и само ме тегли да ходим. Обаче сама не се пуска  Crossing Arms Надявам се покрай тази активност и да поотслабна  Grinning Гледам диетични закуски предлагате напоследък  Grinning Мерси, мерси, взимам си с удоволствие  Heart Eyes
Мамо Щрумф, снимките са супер!

# 52
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes

нали ти си хванала малкият си мъж за ръчичките,

а3,а3  Laughing.... то наистина не може да се сбьрка тьркалящото се топче на снимките Joy Joy Joy...ама нещо сьвсем сьм го ударила пре3 просото, та по то3 повод, мамо В, едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet 3а палачинките  Hug Heart Eyes...а как ра3бра, че сьм направила палачинки днес- не3нам newsm78 newsm78 newsm78...само дето са с малиново сладко Wink....
Джорджи, и твоятата 3акуска не отка3вам, ама ако остане място след палачинките ooooh! Whistling...който иска е добре дошьл на масата Hug Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 194
Ох, момичеат, дайте рецептата как се оправя човек по цял ден в къщи! Не мога пет минути да подвия крак! Joy Joy JoyА ми казаха да съм си почивала... Добре, че мъжът ми си дойде инцидентно, че дал колата на поправка и има няколко свободни часа, та да заведе халата в парка...и аз малко покрай компютъра да се завъртя.

Giorgia, и аз се надявам да има грешка в сметките. Само ме е страх това изоставане да не е признак на някакъв проблем с бебето, иначе и да е слабо  не ме притеснява. И аз съм "назад " с килограмите, нямам и 7 още , сега в къщи малко ще се опитам да се поугоя. Laughing
Калида, това май ми е 5 или 6 ехография. Тук , ако ходиш на частно може като в БГ да ти правят ехо всеки път. (Аз ходя в една болница, а чат-пат и на частно, защото не можех все да се вместя в часовете на болницата). Но тази беше по-подробна(морфологична) и затова по-в детайл изследваха параметрите. Опитвам се да не мисля за това...
Хубавото е, че накупих разни украси. То май аз повече от детенце се радвам EmbarassedТя само си избра една шапма калинка(нейното любимо животинче) и другите работи не я интересуваха... Grinning
Дано успея да кача сники в уебшотс, че от една година не съм го отваряла Embarassed, да не са ме блокирали...

# 54
  • Мнения: 6 390
Привет банда   Wink
Мерси за съветите   Hug за сега гледам да я обличам малко повече от нормалното, ужким да е на топло посотянно, сополите са все още водни, пръскам с Стеримар, и сутринта пи Панадол, маи и довечера ще й дам да я загрее  Thinking Мисля витамини да пратя бащата да купи, след като не я гледа докато е време   Rolling Eyes
От утре ужким щяло да се затопля  Peace та може слънце и нанашата улица да изгрее Wink Laughing

mariakara
не се притеснявай предварително за бебче  Hug и гледай да почиваш щом така са ти казали  Wink и само 7.кг си качила до сега ... малиии да не си на диета бе душа  Rolling Eyes

maimunka
аууу супер красавицата Ивана вече си има ходещи крачета  Party Бравос, ще с отпусне лека по лека, и ела да видиш после какво търчане ще му падне  Wink Laughing

 zwezdi4ka
страхотни закуски вадиш  Party мммм супер
ама я кажете с Бобсън кое как звучи значи... амааааха само двете си се хилите и нищо не обяснявате  Crossing Arms Mr. Green
та как се казва Добро утро  Mr. Green
и защо Хой кат  newsm78 Mr. Green

Бобсън
и на мен са ми практикували гореща вода със сол за кракатам, ама мойта муха е още много малка за такива упражнения  Crazy Laughing виж това за доста топлия душ можех по отрано да се сетя, и без това се кисне като жаба във ваната, а аз бързо бързо я претупвам два дни във ваната  ooooh! днес ще я разкисня хубаво с топлата вода  Wink

# 55
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Звезди4ка, мерси за закуската   bouquet 

Мариякара, то времето беше хубаво там където бяхме, ама когато тръгнахме към Монако, се развали. Ако си бяхме останали в Праде, щеше слънце да ни пе4е  Flutter
Ето и още 6 снимки за тези на които не се отваря Кодак, но снимка. бг не иска да ми ка4ва някои снимки, така и не разбрах защо, 5-6 пъти пробвах и неще и неще  newsm78
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=41965

# 56
  • Мнения: 7 914
Не истинското е - не си мислете глупости...това си е произношение! bowuu
Хуйе морхен -  добро утро
Хуйе дах - Добър ден
...
Само втората дума се сменя...първата си е константа, понеже означава  добър, о-, -а, -и!

 rotfImbo

А пък за "Хой" е здрасти... можете да се чуе и всместо "о" с "у"...и се казва по 100 пъти особено като си в офис...на един и същи човек , като се разминете по коридора, като си срещнете погледите....с една дума винаги....

редактирах, че от обяснения, изядох някой думи и букви Embarassed Crazy

# 57
  • Мнения: 7 914


Замириса ми на море, усетих морския бриз.....ооо , Mama Strumpf , душичката ми отнесе на мосркия бряг да знаеш  Hug  bouquet Hug

# 58
  • Мнения: 7 605
Здравейте, банда,

охоооо, мамо Щрумпф, вzе да ми липсва Лаzурният Бряг....не 4е не ми липсваШе в последно време, особенно като гледах преz проzореца и видях само сиви облаци и дъжд  #Cussing out  А аz в Еz не съм живяла, а в Биот което се намира северно от Антиб, но не бях в самото село а иzвън него. А с Поля видяхте ли се?
Много хубаво си каzала zа остеопатията, наистина е като магия. Но какво по хубаво от това, да се помога на едно дете беz лекарства  Peace

Ели, дано бадемката не се раzболее  Confused  А вие всъЩност zаШо не живеете вси4ките в града, в който работи мъжът ти?

Мариякара, не се притеснявай zа беб4о, някои бебета са големи, други са малки, представи си вси4ки да бяхме еднакви, каква скука. НаЩа мадама е дълги4ка и прогноzите винаги бяха zа над 4кг, а тя се роди 3600гр и 55см. Манекенка  Wink  Име иzмислихте ли ве4е? А относно проблема със спането, ето виж това легло http://www.babybay.info/cms/front_content.php?idcat=59 , може би Ще имате място zа него в спалнята? Ще ви служи докато намерите ново жилиЩе и хем Ще спите вси4ки в спалнята  Peace

Днес найййййййй после времето е малко по приятно, сега Ще опаковам мънинката и Ще я иzведа на раzходка. Не помня кога последно сме се раzхождали, ужас, егати времето дето сме имали тук  Cry

До после  Hug

# 59
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянка, това "гнездо" наистина изглежда супер удобно. И с Тони така спим , но нашето аз съм го направила от подръ4ни материали  Embarassed
Мариякара, не се притеснявай за теглото на бебо. И нас така ни бяха уплашили по едно време, 4е обиколката на талията му била малка. То4но след 2 седмици беше ве4е "надебелял"  Party

# 60
  • Мнения: 7 430
Ехоооо, банда - ето ме и мен Hug подпухнала, лекотоварна и дебелинка Mr. Green

Добре съм, само дето сутрин като стана и не мога да се позная в огледалото Crazy Приличам на

Зайченце, много са ви хубави снимчиците Hug

ЕЛи, милата ни Еммичка - дано се оправя бързо - абе ки тук времето е отврат - 2 дни жега и от утре пак го дават да се застудява и само дъжд ooooh!Вече ми писна да стоим затворени в къщи Tired

ТАтянка, приятна ви разходка Wink с малката буболинка Heart Eyes

Звездичка, много хубава закуска  Hug ама за мен няма ли нещо по-така Wink тестяно и тлъстичко Mr. Green

МАмо Б, как е Гогича - не му ли е мъчно вече за мама newsm78 да му пратиш мнофо целувки от нас Wink

Мариакара - на мен с Вики все ми повтаряха, че малък ще се роди - последните 2 месеца съм ходила 15 пъти на ехо #Crazy и накрая си се роди 3010кг., което според мен не е никак малко Wink за това не давай много вяра на ехографа, а си хапвай и се наслаждавай на яденето  Peace

# 61
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бърз поздрав и от мен  Hug

Ели4ка,дано Ем4ето се оправи бързо  Hug

Зайко,на мен Хърватска ми е лЮбима ама не сме такива късметлии като вас да можем да ходим 4есто  Wink Снимките са много готини. Крис ти е одрал кожата  Heart Eyes

Мам4е Б,като хванеШ пове4е сьомга мятай насам,4е Джулията много я оби4а  Blush Wink

Звездьонке ама какви вкусни закус4ици поднасяШ напоследък,ммммммм.  bouquet Аз си хапвам с кеф от тях по всяко време  Grinning

Съседке,хайде сега като си изпратила Борянка към Нидерландско да организираме сериозно едно кафе  Thinking Wink

Татянката,4акам с нетърпение да разкажеШ оЩе за тези остеопати4ни процедури,много ми стана интересно. И да цункаШ много малката ми адаШка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мариякара,не се притеснявай за беб4ето,Ще видиШ 4е докато дойде време за раждане и Ще си порастне колкото трябва. Peace Радвай се на Юн4ето и си по4ивай доколкото можеШ,4е после няма  Wink Hug

Мам4е Смърф,много готски снимки. Party И ние би трябвало да скокнем до Монте Карло за един уикенд през Юли. Дали Ще успея да се видя с Поля  newsm78

Калииииидааааа,искаме снимкииииии. Хайде де,стига сте се крили. Дай някоя и друга снимка да ви видим с Данката.  Wink Hug

Амей4ик,другия път кат правиШ пала4инки метни няколко и към нас ( какво са някакви си 300 км ) Wink Hug  bouquet

Дидонке,ама времето сякаШ препуска. ОЩе две седми4ки и малко ти остават..... Как ти завиждам ( благородно ) ако знаеШ Embarassed Blush Grinning .... Целувки за Вики4а от Джулията  Heart Eyes  bouquet

Лека ве4ер на европейките и лек ден на хамериканките  Hug Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 7 605
И ние би трябвало да скокнем до Монте Карло за един уикенд през Юли. Дали Ще успея да се видя с Поля 

А с мен може ли?  Wink   Ние преz юли Ще сме там, би било 4удесно да се среЩнем  Flutter

За остеопатията Ще раzкажа скоро, мънинкото пла4е, винаги по това време на деня е неспокойна....

# 63
  • Мнения: 2 959
Топли и сърдечни привет и от нас, Момичета!

Играете ли тото?  newsm78 Тук джакпота е стигнал на 20млн и ще излезем с Даничка да пуснем един фиш! Ние пускаме 1-2 годишно, заради идеята! Peace

Мамо Щтрумпф, Ти след тоз късмет с почивката, пробвай по- често, късмета веднъж при теб ли е, няма да Ти изневери, не изпускай момента! Hug

Звездичка, закуската е страхотна. Едно голямо благодаря имаш от мен! Сега като си на работа имаш ли време за градинката, след като и разхождането на Тоби и Рос си го оставила на любимият? Thinking

...освен това и с моите родители,а зоната на Дубровник е много на юг...
Джорджа, ами на баба и дядо няма ли да им липсва любимата внучка? А Масимо как се разбира с тях, поназнайва ли малко от родният ни език, или ти си преводач? newsm78

...Ти обичАШ ли да ловиШ риба? ...
Мамо Б, аз не си падам по тоз вид спорт. Много търпение и спокойствие трябва, а те не са ми присъщи. Аз обожавам рибата, но само като първокачествена храна. И ние сме основно на salmon тук, щуката е нагоре по Северните ни територий и Юкон. При теб отпуска не се ли очертава на хоризонта, или я пазиш за след юли? newsm78

Амей, а Ти с сладолед пробвала ли си палачанките? Това са любимите на Татито ни, но тукашните нямат нищо общо с европейските елегантни палачинки, тук са доста по дебели и малки.  Hug

Ели, дано всичко отмине с лошото време и с новият слънчев утрешен ден да се похвалиш с здрава щерка! Hug

Маймунка, честити Ти ходещи крачета. От сега нататък трябва да "имаш очи и на гърба си" с малката сладуранка- Ивана! Hug Доста напрегната програма Ти се очертава, но дано всичко стане както си го предвидила! Heart Eyes

Мариакара, весело приготвяне на празника на Яна. Това си е нейният ден, и дано бъде много щастливо детенце. А Ти много сериозна диета караш, като имаш гестационен диабет, това не означава че трябва да спреш абсолютно всичко тестено и сладко, просто да се ограничи консумацията им. Но Ти си знаеш най- добре. Hug

Татянка, приятна Ви разходка с Миленката!  HugКога си чакате Татито? Thinking

Дидка, дано Ви се оправи по- скоро времето, че Ти трябва разходки и свеж въздух. Аватарчето Ти е много симпатично! Hug

mcdirock, а Вие не планувате ли посещение при БГ баба, или Тя ще идва при Вас да си види Джулката? Hug

Къде се загуби Майка?  newsm78 Дано всичко е наред с Томи, защото вече от доста време ни забрави! Как мина вторият учебен ден на палкият палавник, Майка? Hug

Лек и хубав ден на всички желая, много слънце и усмивки!

# 64
  • Мнения: 6 390
Хой Хуйе  Mr. Green
/превод в ефир от холандски ... Ели цз
Привет драги мой  Mr. Green/
хехехех звезди, това ми хареса....

С стеримара май задържаме фронта  Peace купих и витамини като за смучене с ягода на вкус, Емката изсмука един днес  Shocked незнаех е може  Laughingа иначе чакаме голямото затопляне в петък  Wink

ох Татянка... ами толкова дълъг отговор е това което ме питаш  ooooh! ама и аз незнам точно какво да ти кажа... като се роди Емката си бях навила на пръста че се местиме тук, добре че тати тогава издържа моя напор  Laughing, че сега като си затръгваме и треска ме тресе че се връщаме в Прага  Wink тук няма детски площадки даже, деца никакви и никъде не съм виждала да се събират да си играят... незнам какви кукувици щяхме да сме тук  Crazy а за тати най важния проблем тук е че няма къде да гребе, та на 20км от тук е един голям град Дечин, на немската граница, на р.Лабе се намира, там вече ми е и обяснявал кой квартал е харесал татито... ама не е ясно още кога и дали въобще ще се местиме там... аз се ослушвам, но знам че там където сега живеем ни е тясно  най много още 2г. го виждам
А и определено тук е малък град, и тати не може да се скрие от никого, даже си мисля че като сме тук по малко го виждаме, от колкото като идва само събота и неделя в Прага, където е само наш  Grinning

Калида
айде стискаме палци с джакпота  Peace
и наистина пусни ни вече снимки на малката чаровница Дана  поне Hug

# 65
  • Мнения: 2 959
Мариакара, приеми моите пожелания за 2-ят Рожден ден на твоята малка принцеска- Яна, бъдещата кака! Много здраве и късмет й желая! Весело и безгрижно детство, изпъстрено с много игри и смях. И скоро да се радва на едно малко и сладко бебче! Весел празник, и на теб, мила!  Hug Утре да разкажеш как е минал детският купон. Да я снимаш сладурката с шапката- калинка. Peace

...купих и витамини като за смучене с ягода на вкус, Емката изсмука един днес  ...
Ели, и аз не знаех винаги съм се страхувала да не се задави. Но явно вече става. Hug

Дидка, честит Ти нов аватар! Страхотна бременелка си, хубава снимка! Hug

# 66
  • Мнения: 1 860
 Мале, Дидка, това на аватара ти ли си? Ех как ме зарадва. Hug Много хубава бременелка си.
Момичета, много искам да се включа в тази тема, а никак не знам какво да пиша.  newsm78 Като ви чета постингите и все едно подслушвам най-добри приятелки да си говорят и така ми се иска да се намеся, но пък пуста съвест кара ме да си мисля че ще разваля всичко.
 Обаче  Naughty ще опитам....Габи беше болен 4 дена с висока температура, която успявах да сваля само с краткотраен ефект. Бяхме на доктор, изписаха ни антибиотици и от вчера на обяд е пак същото диване. Днес беше крив та крив, но като ми е за първи път и сигурно много се "впрягам". Ходихме на разходка, та вече като празник ми се струва ден в който не вали или духа. Как е времето в другите държави? Пооправя ли се вече?
 Това за сега като за първи опит. Късмет, момичета, и успешна седмица!  Hug

(Ако позастоя още малко пред компа, може и за закуската да се реванширам  Grinning)
 

# 67
  • Мнения: 7 430
Мале, Дидка, това на аватара ти ли си? Ех как ме зарадва. Hug Много хубава бременелка си.

Дидка, честит Ти нов аватар! Страхотна бременелка си, хубава снимка! Hug

Благодаря ви   bouquet ами нали ми е за последно да съм бременлийка реших да се изтепосам на аватара Wink

Нана, радвам се, че се присъедини към нас  Hug
Надявам се, че сладкия Габи вече е добре - а за какво са му изписали антибиотик newsm78 по серизоно ли бе болен Thinking
Ама ти си нощна птица  Wink пак по кое време не спинкаш Laughing сутрин не те ли събужда малкия да яде или за игра Wink

Калида, той джакпота гледам стана 29 млн. Пожелавам ви късмет  Peace ние не пуснахме, ама май трябваше да пробваме newsm78

# 68
  • Мнения: 7 914
Момичета, Добро Утро и Благодаря за хубавите думи относно моите закуски! Hug  bouquet Hug

Дано днес пак да ви хареса:



А това е за едно от най-красивите бременни момичета  ДидКа лЮбопИтКа Hug  bouquet :




# 69
  • Мнения: 7 914
Kalida    , аз в момента психически се нагласям за една страховита диета, която мисля да спазвам цяло лято и тя е 6 дена почти само на салата и на 7-я..ще се яде! По тази причина започвам от неделя, за да може в събота да пирувам newsm55, понеже тя по принцип винаги ми е най- кашмарния ден и винаги ми разваля режимите!
Уф да ти кажа той и мъжа ми работи.. и те горките по цял ден сам-самички.. и даже сега ми е още по съвестно, понеже слънчо грее , а те затворени в къщи, но нали са двамка? Hug
Пък и като се върнем си наваксват достатъчно!
Даже утре и двамата ще си вземем почивен ден и ще ги водим в гората!

Tatjana , за първи път виждам подобно легло-гнездо и ми струва много удобно и практично! Thinking


Дидке, горе ти "изтипосах" един огромен сандвич, но ми се струва , че
Цитат
тестяно и тлъстичко
е май само виртуално, понеже на аватара си изглеждаш повече от супер! smile3521


nana_cool ,
Добре дошла сред нас!
Правилно си забелязала, че атмосферата е невероятно топла и дружелюбна! Hug Ще видиш, че тези притеснения като тези:
Цитат
Като ви чета постингите и все едно подслушвам най-добри приятелки да си говорят и така ми се иска да се намеся, но пък пуста съвест кара ме да си мисля че ще разваля всичко.
са напълно излишни! Hug  bouquet
Колкото сме повече толкова по -весело и добре!
Пък и в крайна сметка, ето виж ме мен имам нямам месец-два участие във форума, без бебчо и без коремче, а момичета ме приеха толкова добре ( за което много ги обичам Heart Eyes ), че вече се чудя какво е било преди появата ми тук newsm78 !

# 70
  • UK
  • Мнения: 1 334
Нана, какво е това яйце в подписа ти?  Grinning Майка видях, че и ти имаш  Sunglasses
Жегите дойдоха и мозъка ми се размекна , много ваканционно съм настроена в момента  Grinning Вчера си изкарахме супер с форумската мама. В момента, в който се ожалихме една на друга,че няма да заспят децата и тръгнахме да си ходим, те и двамата отнесоха и ние приседнахме на кафе  Grinning
Мариякара, днес ли е рождения ден? Да е много щастлива малката принцеса и да помага на мама  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 7 914
Нана, какво е това яйце в подписа ти?  Grinning Майка видях, че и ти имаш  Sunglasses
Жегите дойдоха и мозъка ми се размекна , много ваканционно съм настроена в момента  Grinning Вчера си изкарахме супер с форумската мама. В момента, в който се ожалихме една на друга,че няма да заспят децата и тръгнахме да си ходим, те и двамата отнесоха и ние приседнахме на кафе  Grinning
Мариякара, днес ли е рождения ден? Да е много щастлива малката принцеса и да помага на мама  Heart Eyes

Ето  тук може да прочетеш, как се снабдихме с яйца! Hug


# 72
  • Мнения: 5 183
Здраст, банда!!!
Тук съм, жива съм, де4ко също, въпреки 4е едва диша, кащля и е сополив, ама не сме се спряли. Времето днес беше супер. като знаем 4е иде зима, се наслаждаваме на всеки "отпуснат ни" слън4ев ден като за последно. Днес пак бяхме по плажове, катерихме се по едни скали ... абе с две думи - "смъкваме трътките", както се изказва една моя позната, вманиа4ена по отслабвания и диети. На обяд отидохме в дома на мом4енцето, с което се разхождахме + майка му, а после го взехме у нас, та до 5,30 бяха заедно. Моя мал4о каталяса здраво и в 8 се паркира и веднага заспа.
Сега сядам да ви 4ета и пак ще пиша, 4е съм изпуснала много, предполагам.

Дидка, теб те съзрях веднага в аватара. Сладурка си ти, тумбала4ке мамина.  Hug

Нана, привет и добре си ни дошла в седми4ната тема!  Heart Eyes  bouquet Както каза Звездната ни дружка: "Колкото сме пове4е, толкова по-весело ще ние е". Така 4е давай смело. Как е Габи? За първи път ли ти се разболява слън4ото?

# 73
  • Мнения: 5 183
Ели, как е Бадемката? Закрепихте ли положението?

Мариакара, по4ивай си, щом така са ти казали, но не се тормози излишно за размери и т.н. Никой не може да каже нищо с то4ност. мен ме бяха наплашили 4е ще е МНОГО голямо бебе и аз така се бях ошашкала - как ще раждам и т.н. А той си се роди напълно нормален. Приятелката ми, с която заедно бременяхме, не беше изобщо предупредена за подобна переспектива, а бебето й беше над 4 кила, така 4е ... Най-важното е да си спокойна и оптимистка!!!  Hug

Джорджи, аз ще ти отговоря вместо "холандската бъдеща студентка" - нямая я. В България си е. Не вярвам да се вклю4и оттам, но кой знае ... Нека да й стискаме палци вси4ко да се нареди така, както на нея й се иска!  Praynig

Маймунка, направихте ли прощъпулник?

Калида, и аз се присъединявам към молбата на Макдирок4ето и Ели за снимки!!!  Blush А за градината на Томи 4ак не смея да се похваля, та да не уро4асам положението. Е, има още какво да се желае /не иска да яде там/, но като цяло е много добре.

А по повод на нецензурното зву4ене /на български/ на Холандските поздрави, да ви кажа за наш приятел. Той работи като електротехник, откак е пристигнал. Първата му работа беше в един квартал на име Папакура, после го пратиха в населено място с име Хуя или Нахуя. Нещо такова ще да е било, защото той все казваше "Отивам на хуя"  Embarassed Crazy



# 74
  • Мнения: 1 860
 Благодаря за топлото посрещане!  Hug
Габи вече е доста по-добре, поне няма температура, но не иска да се храни сигурно още е уморен. Едната вечер ходихме до спешното изписаха му парацетамол да пие. На следващия ден беше още по-зле. Опитвах да я свалям с баня с хладка вода и мокри чорапки. Следобяд като ми стана ясно че няма да се справя пак на доктор. Ислишно е да споменавам, че бяхме без час за преглед и в поликлиниката пак една торба с главоболия. Както и да е. Изписаха му антибиотик, защото лекарката каза че има леко възпаление на ушите и гърлото. За първи път ми се разболява по-сериозно и малко се бях шашнала, за щастие всичко започва да се намества пак обратно в матрицата.  Mr. Green
 Все по малките часове съм пред компа, че любимия като се прибере и да седна на компа става след записване. Grinning А и като ги приспя двамата ми е по-спокойно. Преди да родя спях по 12 часа и ми бяха малко, а сега като спя повече от 6 и съм по-уморена, отколкото ако съм била на училищна бригада.

maimunka, zwezdi4ka ти е пратила линка към яйцата. Мътим нещо само дето не ми стана ясно като се измъти какво да го правя.  Rolling Eyes

# 75
  • Мнения: 7 914
nana_cool , аз си заплюх драконче, ама какво е такова... в крайна сметка ще го чакам близо месец и как ме гризка любопитството! Crazy

Maika , добре че сме единствените и че имало и по зле от нас  ooooh!! newsm68

# 76
  • Мнения: 5 183
maimunka, zwezdi4ka ти е пратила линка към яйцата. Мътим нещо само дето не ми стана ясно като се измъти какво да го правя.  Rolling Eyes

 Joy И аз така:) хабер си нямам, ама мътя и аз, не се цепя от колектива  Wink А и ми е любопитно какво ще излезе накрая.
Радвам се 4е малкия Габи е по-добре.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 14:56 от Maika

# 77
  • Мнения: 6 390
Привет банда
с тоз холански ще ме уморите, айде на хуя, хуя тук, хуя там  Crazy hahaha Joy не мога да спра да се хиля тука, а детето спи  Mr. Green

Нана Кул
привет и от мен   bouquet на мен пък страшно много ми харесва ника ти  Wink има ли по специално значение  newsm78
и в крайна сметка от гърлото ли такава Т. е имал малкия бонбон не разбрах  Embarassed

Майка
и Томито ли го закъсал... уф с тези болести вече  Confused

Бадемката, вече малко ми и кашля и сополите започват да зеленясват / ама какви обяснения правя  ooooh!/ че даже и мен малко ми скърца гърлото  Tired ама тук се залива с чай  Crazy

Тези яйчица чак сега отворих да ги видя, като се излюпят да  Whistling да гледам какво ще се навъди  Wink Grinning

Мариакара
чакаме рапорт от днешния купон   bouquet честито и от мен   bouquet

Дидонке
супер бременелка си ти  Heart Eyes Hug много ти отива  Wink и никога не казвай за последно ... де да знаеш  какво те чака още Wink  bouquet

Маймунке
пускай снимки с от срещата, не се разсейвай като Калида  Wink Grinning

Звезди
хуй хай  Joy малко ми куца холанския, ама с твоя помощ ще напредна  Joy
Страхотна е закуската, както винаги   bouquet айде от мен обеден чай  Whistling Wink

# 78
  • Мнения: 5 183
 Joy hahaha Joy

Звезди
хуй хай  Joy малко ми куца холанския, ама с твоя помощ ще напредна  Joy

Е, тука ве4е се смях с глас  Mr. Green

Да, Ели, болни4ък е Томи, но поносимо. И уж се оправя, но бавно ...

# 79
  • Мнения: 6 390
Банда
с тез чужди езици се сетих за още една смешка  hahaha
Преди доста години, ходих няколко месеца на китайски масажи курсове, и там една от най важните и големи точки е на върха на теметето, и се казва ... Бай Хуй  Joy hahaha
Ох не мога вече  Mr. Green

а иначе преди доста време Кейси беше похвалила филмчето Dora the Explorer, и аз от няколко дена установих че Емка също го зяпа, само дето е на немски, преди незнам защо не бях го забелязала, ама сега се кротва и гледа като пеят там, а тук има UPS кабел, и това филмче е на тази програма http://nickjr.co.uk/shows/dora/index.aspx
та изках и аз да го похваля, че наистина лови окото на малчуганите  Peace

# 80
  • Мнения: 5 475
Buongiorno и от мен!  Hug
нещо от вчера следобяд форума ми работи ужасно бавно...едвам ми отваря и понякога директно изчезва страницата.. #Crazy Не знам някой друг има ли проблеми...  newsm78 първо мислех ,че е от интернета,но с други сайтове нямам проблем..Та с голям зор ви изчетох! Peace
  Дидка,страшна снимка!  Hug и аз си имам няколко от далечната 89 година!  Wink
  А холандските поздрави са първото нещо ,което ми разказаха  Wink ...вярно е звездичка,че беше старичък холандеца ,дето  ни изпревари...изобщо и не си направи труда да ни погледне,просто се навря пред нас..и небрежно гледаше само напред!Добрече бяхме в добро настроение,иначе щях да го подхвана!  Twisted Evil

  Успех на чакащите джакпота.
  А родителите ми отдавна са свикнали да ни виждат за малко и двете с дъшеря ми(аз също съм единствено дете!)...със зета се оправят повече със знаци,баща ми говори 4 езика,но от тях нито един не е италиански или английски,които говори Масимо...така,че съм голяма преводачка като сме всички!Свикнала съм и не ми прави впечатление.  Peace
  Бързо оздравяване на болните малчугани!
  Лек ден на всички ви !
    bouquet

# 81
  • Мнения: 5 183
Buongiorno и от мен!  Hug
нещо от вчера следобяд форума ми работи ужасно бавно...едвам ми отваря и понякога директно изчезва страницата.. #Crazy Не знам някой друг има ли проблеми...  newsm78 първо мислех ,че е от интернета,но с други сайтове нямам проблем..Та с голям зор ви изчетох! Peace
   

И при мен има проблем с форума...

# 82
  • Мнения: 1 860
 Въх, zwezdi4ka, от теб разбирам, че можело да си до избереш, аз си го заплюх по цвят. doh
 
 Еli cz, ника ми го измисли брат ми преди няколко години, когато с огромни усилия се опитваше да ми обясни в една махленска интернет зала, кое е компютър, кое мишка и какво животно е e-mail.  Embarassed Nana е от ученическите години, умалително на Наталия  newsm78 , а cool:
 
РЕКЛАМА      РЕКЛАМА      РЕКЛАМА[/size][/color][/glow]

била съм много готина и от английското трепач!

Докторката каза, че високата Т е от това възпаление.
На всички бебчовци болни и сополивички  Hug от нас и скоро smile3533  back to normal.

И за последно по един хуй хай и от нас.  Joy  Joy  Joy

# 83
  • Мнения: 5 183
Въх, zwezdi4ka, от теб разбирам, че можело да си до избереш, аз си го заплюх по цвят. doh
 

И аз  Embarassed Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 7 914
Eli cz , ей вземахте ни тук на подподбив , а? smile3534 newsm62 Hug Ама дето казваш поне на холандски ще те научим... или поне като идваш насам да не се   Embarassed като mama B ( къде ли изчезна пак  newsm78- я на купонче, я се затрупа от работа)
ей сега прочетох това за Бай хуй... не мога вече...просто не мога... ще ме уволнят да знаеш заради теб!!! newsm62 rotfImbo rotfImao

Giorgia , поне си предупредена! Hug

Maika и на мен от 2-3 дена нещо ми се опъва зареждането на форума Naughty , ама аз не му се давам! Crossing Arms


nana_cool , на идея си нямам какво ще се пръкне...аз само си мечтая! И да оздравяватееее  bouquet

# 85
  • Мнения: 7 914
Въх, zwezdi4ka, от теб разбирам, че можело да си до избереш, аз си го заплюх по цвят. doh
 

И аз  Embarassed Rolling Eyes

Не не знам какво ще се излюпи, аз също по цвят го избрах  bouquet Hug , смао си мечтайкам за драконче Rolling Eyes

# 86
  • UK
  • Мнения: 1 334
Хуй Хай  Grinning
и аз ще мътя с вас  Mr. Green
Прощъпулник не сме правили, тя още не ходи, само по 2-3 стъпчици прави. Жали ме още детето  Grinning
оф пак не съм разбрала, няма ми го яйцето  Close

# 87
  • Мнения: 7 430
Ще ме убиете с тези яйца Mr. Green Mr. Green Mr. Green и с това Бай Хуй Joy

Звездичка, благодаря ти за сандвича - ей от такава закуска се нуждая аз Mr. Green

Майка, и при мен форума на моменти е адски бавен ooooh! Надявам се Малчо утре да е вече съвсем излекуван  Peace

Джорджия, ще ми бъде интересно да ни покажаеш някой снимчица от твоята бременност Hug

...аз сега заведох Вики и така вали Tired - до неделя само дъжд го дават ooooh! Направо не ми се мисли как ще уддържам фронта в къщи..

Отивам да си направя каЙве и идвам да чета bouquet

# 88
  • Мнения: 7 914
Хуй Хай  Grinning
и аз ще мътя с вас  Mr. Green
Прощъпулник не сме правили, тя още не ходи, само по 2-3 стъпчици прави. Жали ме още детето  Grinning
оф пак не съм разбрала, няма ми го яйцето  Close


Копирай това  от 3-тата графичка където пише форум... Успех!  bouquet


ДидКа лЮбопИтКа , за теб винаги   love001 Hug как е коремчето?

# 89
  • Мнения: 5 475
Дидка, те мойте снимки са в Бг...бяха от времето ,когато нямаше дигитални камери и т.нат...куп албуми имам от това време...откакто се местим по света ,всичко е вече в дигитален формат...и естествено са нови неща.Имам само няколко стари снимки на семейството,още от черно белите.Като спомен от баби и дядовци!  Wink
   А на времето аз си ги направих,по причина,че когато аз съм се родила майка ми преди мен е правила 2 спонтанни аборта и аз де факто съм третия опит...понеже имаше доста непристойни хора сред тогавашните комшии,помня,че като бях на 15 години получих анонимка,че родителите ми не са ми истински родители..изобщо не им обърнах внимание...но реших,че ще "увековеча"този момент,да не се възползват "доброжелатели"


  И аз сега сядам с кафенцето...добре ,че се оправи сайта  Peace

# 90
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дидонке,страШно пар4е си,ей.   bouquet Много ти отива да си бременна  Hug

На болните де4ковци бързо да оздравяват и никакво боледуване пове4е  Naughty,само игри и Щуреене  Hug

Калида,ние Ще си ходим при бабите и дядовците на 11/08  Wink

Хора,уморихте ме с тоя холандски  Joy hahaha Joy

Маймун4е ама аз май съм изпуснала: да не би Ивана да е проходила  Embarassed

Нана Кул,добре си доШла  Hug  bouquet

# 91
  • UK
  • Мнения: 1 334
мерси, Звездичка  Heart Eyes
Макдирок, не е още. Опитва се  Grinning

# 92
  • Мнения: 2 959
Сърдечни привети и от мен, Момичета!

При нас днес малко дъждец има, но аз го обичам и така, важното е слънцето да е вътре в нас, а и моето слънчице си е до мен, така че няма значение какво е навън. Разходка винаги ще има! Peace

Добре дошла сред нас Nana Cool! Че си cool се вижда от аватара, а за Нана- добре звучи! Но и Габи Ти е голям симпатяга! Hug

Дидка, знаеш Ти как да привличаш нови членове в скромното ни виртуално общество, я бухтички, я хубава горска картинка, я ново сексапилно аватарче. Hug

...и аз си имам няколко от далечната 89 година! ...
Джорджа, желая Ти скоро да обновиш старите архиви, Борянка няма да се сърди предполагам.  Hug Честит Ти нов аватар, къде изчезна старата романтика, отстъпи място на лятният сексапил ли? Hug Дано да изкарате 3 незабравими "лични" месеца с Масимо. Hug

Звездичка, отново закуската е на ниво. Много ти благодарим! А за тез 6- дневни салатени диети- само на зеленчуци ли ще го караш, или и плодове може? Според мен, това е тежко изпитание за организма, ако е еднократно/ за пречистване/- Да, но пък цяло лято?! Но Ти си знаеш най- добре! Милите Ти юначета, представям си как Ви чакат до вратата, като наближи времето да се прибирате с мъжът Ти. Заслужават си утрешният почивен ден, а и Вие също. Докъде ще ходите, нали казваше че няма наблизо около Вас голями паркове? Thinking

Майка, ако е само обедното хранене проблема на Томи, Той ще свикне. Важното е, че другото е добре и съвпада с търсенията Ти за добър и квалифициран персонал, които да се занимава с всичките дечица. Hug

Маймунка, явно сте се справили с дневното спане, а как сте със нощното, буди ли Ти се Иваната, /защото ние сме от тези които не спим по- цяла нощ/? newsm78 А за отпускането да ходи сама, вече е въпрос само на часове, така че скоро ще има да организираш и прощъпулник. Hug

...ходих няколко месеца на китайски масажи курсове,...
Ели, това е страхотно! Доволна ли си? Практикуваш ли още, най- малкото познанията които си получила за спец. човешки точки са полезни? А колкото до филмчето Dora The Explorer, ни го препоръча моят гинеколог/ има щерка на Данината възраст/, но за момента се опитвам да я уча че може да се живее и без ТВ, поне в нач. възраст и не съм много склонна да я приучвам отсега. Peace

Мама Б, къде си днес? Явно доста работа пак Ти се е събрала, шефовете пак ли невъзможни срокове се опитват да налагат? Hug

Мамо Щтрумпф, Мариакара, как сте френските дами?  Hug

Зайченце, къде си? Да не би Татито да Ви се прибра или много работа Ти дава шефа и Ти нямаш време за нас? Целувки за малкият Ти гимнастик! Heart Eyes

mcdirock, а Вашият Тати ще бъде ли с Вас, или само двечките с чаровната Джулка ще бъдете?  Hug

Етка, къде се загуби пък Ти? Времето в Сиатъл май се пооправи и Ти ни позабрави. Върви ли Мениджмънта? А Никито вече тръгна ли на градина? newsm78

Татянката, как мина разходката, Миленката спинка ли вече по- добре?

Лек и слънчев ден Ви желая, с много усмивки и приятни емоции, а на чакащите резултат от яйчицата Си, дано скоро да имат приятна изненада!


Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 17:56 от Kalida

# 93
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И тримата в комплект Ще си ходим Калида  Wink

Татянка много Ще се радвам ако успеем да се видим. Като тръгнем Ще ти пусна телефона ми  Hug Grinning

# 94
  • Мнения: 7 430
Дидонке,страШно пар4е си,ей.   bouquet Много ти отива да си бременна  Hug



По този повод - тук, където се събираме в парка и все ме питат как съм имала смелостта да ги родя едно след друго и то без да имам или да получа помощ и повече от българите, понеже имат по едно детенце все ми викат (особено мъжете) да им износя по едно бебе, че техните жени не искали Mr. Green

Джорджия, аз сега като писа Калида се сетих - не иска ли каката едно братче или сестричка да има newsm78

...ох  ooooh! аз да се оплача - сега говорихме със свеки и ми ръси сол на главата защо не съм давала всеки ден ябълка на Вики Tired

# 95
  • Мнения: 5 475
Дидка,какво да ти кажа..каката е вече много голяма за да е заинтересована от бъдещ брат или сестра.Говорили сме по този повод,тя знае,че си е наше право да решим да имаме дете..така,че няма нищо против,а и нейните планове са да отлети догодина от семейното ни огнище.. Peace
  Аз естествено искам друго дете(за мъжа ми съм първа и надявам се последна,  Wink съпруга)така че дай боже да стане! 
  Иначе той е доста плашлив-смята,че е още млад за баща (на 39 год.  #Crazy ),чака да се преместим в новия дом(това поне трябва да стане до месец!),и куп други оправдания...но работим по-въпроса! Wink

# 96
  • Мнения: 7 605
Здравейте мацки,

ето ме и мен. Да се похваля, Миленка е по добре, виждам първи ресултати от остеопатията. По спокойна е, спинка добре, о4и4ките са по добре, а най иzумителното е дупенцето, което до преди 2 дена беШе цялото в пъпки, а какви мехлеми не съм пробвала, малее ужас, беz ресултат и ги спрях. И сега, няма никаква следа от тях  Shocked  А това е само от един сеанс, не е zа вярване колко е ефикасно. По добра инвестиция не съм правила отдавна.

И времето най после се оправи в наЩи Ширини, та днес пак бяхме на раzходка  Sunglasses  Утре сутринта 4акаме татито да се върне от Орландо, Флорида, и да ни донесе Мики Маус  Mr. Green

Мариякара, да ти е жива и zдрава бъдеЩата кака  Hug  

Нана, добре си ни доШла тук  Hug  И аz в на4алото не смеех да пиШа в седми4ната, но много хубаво ме приеха и станахме приятелки  Wink

Дидкееее, Дидкеееее, снимката е трепа4  Peace Как е корем4ето? Приготвихте ли вси4ко zа Мики?  Wink

Милена, много Ще е хубаво ако можем да се видим, ние zа последно Ще бъдем у френско и после, когато сме в Германия, по трудно Ще можем да се видим.....

Калидка, как е Дана? А вие вzехте ли си билети до БГ? С ЛОТ ли Ще летите?

Ели, раzбирам ви...... Шапка ти свалям как се справяШ сама преz седмицата, аz тия дни видях как е  Wink  А от януари месец и ние Ще я караме така  Sad  Sad   Sad  но се надявам мъжът ми да се прибира оЩе в 4етвъртък ве4ер а не в петък. Ша видим  Wink

Отивам да 4истя малко, докато госпожицата спинка тъй сладко  Wink  Лека ве4ер/лек ден zа хамериканките  Hug

# 97
  • UK
  • Мнения: 1 334
Калида, тя спи от 19:30-20:00 до към 4-5 сутрин и после се мести при мен и някой път придремваме до 6:30 някой път направо ставаме. Пробвах да я сложа да спи по-късно- в 21:30-10 и на другата сутрин стана в 5  Rolling Eyes Според мен се буди от светлината или от зъби. Аз обаче винаги съм ставала рано и сега вече и с този режим свикнах, къде ще ходя. Тъкмо имам повече време да си изпия кафето на спокойствие, докато тя се катери по главата на баща си  Grinning
Ели, ние правихме снимки само на децата, ние какво да се снимаме - дъртите магарици  Laughing Понеже четох, че ще викаш за чехите, та се сетих-мъжът ми още не е преживял загубата им от предното европейско  Mr. Green Беше абсолютно убеден, че стават шампиони. Сега не съм сигурна, че ще ги гледа  Laughing
Дидка, на мен също аватара ти много ми харесва  Heart Eyes Както и заглавието на темичката-ние няма да ходим на море тази година, затова само плаж ми е в главата  Twisted Evil
Поне сега в неделя се надявам да стигна до там. Вики не яде всеки ден ябълка,а моята госпожица вече изобщо не ще ябълки. Аз нарочно ям пред нея, но без успех-не предизвиквам никакъв интерес.
Вие мажете ли малките с нещо слънцезащитно?

# 98
  • Мнения: 7 430
Дидка,какво да ти кажа..каката е вече много голяма за да е заинтересована от бъдещ брат или сестра.Говорили сме по този повод,тя знае,че си е наше право да решим да имаме дете..така,че няма нищо против,а и нейните планове са да отлети догодина от семейното ни огнище.. Peace
  Аз естествено искам друго дете(за мъжа ми съм първа и надявам се последна,  Wink съпруга)така че дай боже да стане! 
  Иначе той е доста плашлив-смята,че е още млад за баща (на 39 год.  #Crazy ),чака да се преместим в новия дом(това поне трябва да стане до месец!),и куп други оправдания...но работим по-въпроса! Wink

Мила Джорджи  Heart Eyes те мъжете не се лъжат, но ние пък понякога не могат да устоят на жените - повярвай ми Wink
Миро също не искаше второ дете, но много бързо си промени мнението - надявам се и Масимо да го направи, а и щом каката иска да се изнася за вас ще е супер да си отгледаш още едно отроче сладко Hug
Пожелавам ви го от сърце...както и на Зведичка  - тя да не се крие Mr. Green  bouquet

Маймунка, ние също няма да ходим на море - ами само по пикници и барбекюта, но и на това съм доволна Wink

....аз отивам на чичо доктор да види дали нямам разкритие Joy

# 99
  • Мнения: 2 959
...сега говорихме със свеки и ми ръси сол на главата защо не съм давала всеки ден ябълка на Вики...
Брей, Дидка, много властна свекървичка си имаш. Отдалече, ама пак съвети дава. Hug Не можеш да й избягаш, май?! Hug А иначе за ябълката, защо не пробваш настъргана? Дана така я яде, настъргана в общият й плодов микс/ по половин сутрин и половин следобяд/, ако я чакам сама да изяде едно парченце, има да чакам цял ден. Peace

...  Аз естествено искам друго дете...
Джорджа, важното е че Ти го искаш.  Hug А каквото поиска жената, това става рано или късно. Те мъжете рядко взимат инициативата за такива неща, но после като стане са много горди. Но Ти и самата го знаеш добре от опит дори! Peace

...А вие вzехте ли си билети до БГ? С ЛОТ ли Ще летите? ...
Татянка, не сме още. Още изчакваме за чартъри да пуснат до някъде в Европата. А за ЛОТ, се отказах, защото не летят оттук и трябва да летим до Торонто или Монтреал за да ги хващаме, а пък и съдейки от недотам добрите отзиви за тях... Peace А Ти много от рано се тормозиш за нещата от Януари. Имай вяра на Татито Ви, той ще направи всичко възможно по-вече време да е с двете си момичета. Hug

Маймунка, аз все още не слагам слънцезащитен крем на Дана, нямаме толкова силно слънце, все още. А на какъв език говорите на Ивана? Тя разбира ли всичко и на двата езика? newsm78

# 100
  • UK
  • Мнения: 1 334
ми не знам дали разбира, надявам се  Grinning на БГ и говоря, а мъжът ми уж на английски, ама и той учи български с нея и вкарва по някоя дума. Освен това с баща си говори на украински, та и техни думи използва понякога  Rolling Eyes само ми обърква детето  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 7 914
Мила ДидКа лЮбопИтКа, хич няма да се крия, само да стане , ще се пъча повече от теб! smile3521  love001
 Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса  Embarassed newsm08

mcdirock , хич не се оплаквай, смехът е здраве! Hug

Kalida , имаме тук една горичка на близко(10 мин с кола) и там се разхождаме, ама утре май ще пропуснем, че мъжа ми трябва да работи   Sad ... няма как! ама аз ще си отспя! bowuu

maimunka , не знам как си свикнала на този режим, ама аз ако не си отспя съм половин човек. ooooh!.. Hug


Giorgia , страхотен аватар! smile3521 smile3503




# 102
  • Мнения: 7 605
...А вие вzехте ли си билети до БГ? С ЛОТ ли Ще летите? ...
Татянка, не сме още. Още изчакваме за чартъри да пуснат до някъде в Европата.

Гледала ли си при Кондор? Имат 4артъри между Франкфурт и Калгари от 99? в едната посока. По евтино от това на дали има  Wink  А са добра авиокомпания, дъЩерна фирма на Луфтханzа  Peace

# 103
  • Мнения: 1 049
Калида, нашия Тати се прибира утре за 2 дена не съм писала защото ме болят очите не знам какво съм хванала  #Crazy 
малкия е добре все ме пита кога ще го водя на фитнес  hahaha ама ще чака до септември  Peaceнаш тати каза че в неделя пак ще замине за 3 седмици  Whistling

Мила ДидКа лЮбопИтКа, хич няма да се крия, само да стане , ще се пъча повече от теб! smile3521  love001
 Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса  Embarassed newsm08

и аз се надявам да ви правя компания  Peace Crazy
лека вечер  Peace  bouquet

# 104
  • Мнения: 7 430
Мила ДидКа лЮбопИтКа, хич няма да се крия, само да стане , ще се пъча повече от теб! smile3521  love001
 Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса  Embarassed newsm08

Аз ти казвам, че точно, когато най-малко се очаква - тогава става Peace

Зайченце - и на теб ти го пожелавам - хайде, аз съм вече на финала - ама ти , звездичка и Джордито може да си спретнете една бременлийска раздумка - а аз ще помагам Heart Eyes

# 105
  • Мнения: 2 959
...Освен това с баща си говори на украински, та и техни думи използва понякога...
Маймунка, Иваната полиглот ще я правим, като Етка.  Hug Аз за два езика се чудя, а при Вас като са три...newsm78 Няма да му е лесно на мъничето.  Hug

Татянка, благодаря за инфото, ама засега само го мислим, че и отпуски не са уредени... Ама техният сайт на немски ли е само, /иначе като цена е супер и звучи примамливо/? Thinking

... Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса...
Звездичка, само така. С упорство винаги става. Ама Ти доста добре тренираш с двамата красавци покрай теб, от бебчета си ги гледаш.  Hug Стискам ви палци и на всичките които го желаят, скоро да има с какво да се похвалите в таз насока.  Peace

...не съм писала защото ме болят очите не знам какво съм хванала ...
Зайченце, от преумора е, ако и на компютър работиш през деня. Но нищо стискай още 3 седмици зъби и след това ще отмаряш при мама. Hug

Дидката, как мина прегледа? Няма разкритие, нали?! Heart Eyes

...И тримата в комплект Ще си ходим...
mcdirock, това е супер. А до морето ще стигнете ли? Мъжът Ти какво мисли за нашето Черноморие, а как приема нашата кухня? Hug

Zhana, как са двете Ти чаровници: София и Мария? Как мина пътуването? Hug

# 106
  • Мнения: 7 914
Kalida и ДидКа лЮбопИтКа,
 ох момичета- кокичета от вашите усти в Божиите уши! Praynig

А че си трирам с малките ми момченца е 100% вярно... Даже като си ги взехме и един приятле си направи майтап, че сме тренирали за бебето а пък аз  Thinking "Глупости  на търкалета".. Но сега мога да кажа, че има истина в думите му...
В началото неспокойното спане, чистенето на напишкано и наакано и тн ( естествено, че в много по-лека форма) ! Като се върнах от България( бях си там февруари за 10 дена), и те бяха толкова поратнали, че първата ми мисъл беше :"къде са ми малките бебчета?" #Crazy ... и втората беше...добре че при истинските бебета, бебета са си бебета за по - дългичко Hug

 newsm62

# 107
  • Мнения: 1 526
Дидке, снимчицата ти просто ми напълни душата! Много, много си сладка и много ти отива пупата! Айде живот и здраве вече го чакаме да го видим малкото човече! Много леко и бързо раждане ти пожелавам! Praynig
Не можах да се сдържа, много е готина нали  smile3521

# 108
  • Мнения: 5 183
Майка, ако е само обедното хранене проблема на Томи, Той ще свикне. Важното е, че другото е добре и съвпада с търсенията Ти за добър и квалифициран персонал, които да се занимава с всичките дечица. Hug

да, и аз се надявам скоро да прояде, 4е да не го мисля и спокойно да го оставям за по-дълго. То моето златно мом4енце, да му се ненадяваш, много адаптивно се оказа. дано все така да продължава. Дава мило и драго да е в компанията на де4ица, дори това да озна4ава да е дале4 от мама. Остана сега да му хареса идеята да сяда с тях на масата да папка, а не само да ги гледа как хапват и да им се радва.

Маймунке, имам наблюдения 4е децата, които прохождат късно, са по-стабилни веднага след прохождането. няма паания, клатушкания и т.н. Моя Томи проходи на година и 4 месеца и тръгна така, все едно цял живот това е правил  Peace Mr. Green

# 109
  • Мнения: 6 390
Хай Хуй , Бай Хуй Mr. Green Mr. Green Joy
еее това ще стане легендарно  Party


Tali Dan
изпрати ни малко слънце от вашия край  Hug какви Т. са при вас тези дни  newsm78 прати ни малко надежда на север  Wink Mr. Green

Ох от къде да почвам... че пак много сте изписали  Mr. Green

maimunka
ами аз за снимки на децата главно мислех  Wink Laughing тебе те знаеме вече  Wink Grinning
Уффф пък това за миналото европейско не трябваше да ми го припомняш  Tired направо голяма трагедия беше... и аз тогава вчрвах че ще станат шампиони... но уви  Tired
Ново първенство, нови надежди  Wink Party
Ама като каза украйнски, на мен ми се струва нещо мешано като между чешки и руски този език,много неща му се разбират, но има и доста неща като на полски, пък него не го схващам толкова  Crazy

Калида
те китайските масажи бяха към края на студентските години, беше страшно интересно, то има безкрайно много канали, точки, видове масажи... ехеее цяла философия, преподавателката беше живяла някъде в Китай, и ни разказваше ужасно интересни неща и не само по тамата с масажите  Wink
В крайна сметка никога не съм го работила, но си натискам разни точки като усетя някакви болежки... ами има файда да ти кажа, обаче много изморителна професия

Татянка
браво, много интересно ми се струва и вашите терапии   bouquet Много се радвам че толкова бърз ефект си забелязала при малката сладунка Hug

Много желаещи бременлиики има тук, на всички желая в най скоро време да ни зарадвате с хубави новини   bouquet Hug

# 110
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ама, банда, какви сте ги свьршили Wink? не сьм се отчела днес и сега не мога да и3чета всичко ooooh! ooooh! ooooh! че то стана никое време, поне добро утро да кажа на Майка и Дидката...пупката ти е страхотна, Дидка  Hug Heart Eyes и а3 искам, ама малко ще да почакаме, че с малкият ра3бойник ooooh!....времето ни беше страхотно от сутрината ( дане повярва човек) и цял ден сме миткали ( само сутринта имах гости неочаквано )...не остана време 3а форумчето, ще наваксам утре...отивам да се хори3онтирам, дружки, лека нощ от мен Hug Heart Eyes малкото отдавна спи ей така   Grinning

# 111
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Брей, не може да ви из4ете 4овек  Wink

Дидка, много готина снимка  Flutter

Амей4е, а твоето шоколад4е както винаги е за схрупване  Laughing

Нана
, добре дошла   bouquet

Ели, това с китайските масажи наистина зву4и много интересно Grinning

Татянка, радвам се за бързия резултат от остеопатията  Heart Eyes

Майка, и ние си имаме проблеми с храненето, дано Томи бързо да свикне да хапва с другите де4ица  Flutter

Звезди4ка, напълно те разбирам за вашите "бебета", и това, 4е са като истински деца. Брюно ми е разказвал, 4е на Ваний дори и е слагал памперси  Joy Да не говорим колко бели е правила и колко дистанционни и телефони е с4упила.

Маймунка, много сте раннобудни с бебка Simple Smile ние сме то4но наопаки: преди 11 рядко си ляга , а сутрин спи до към 9, а тази сутрин се събуди в 11 без 15  Rolling Eyes

Зай4е, много пътува вашия тати, сигурно много ви липсва, но така оценявате пове4е времето прекарано заедно  Simple Smile

Хай Хуй, Бай Хуй и от мен  Joy

# 112
  • Мнения: 2 959
Амей, много сладка снимка. Колко невинни създания са като спинкат. А къде е на мама сатенената пижама, нима вече заспива без нея, но нищо чудно Шоколадчо е голям мъж вече! Heart Eyes Дано и утрешният Ви ден е също толкоз хубав и светъл като изминалият. Peace

# 113
  • Мнения: 1 194
Виждам, че днес много кандидат бремелинки са си "признали" -внимавйте, че е много заразен този форум... Grinning А аз самата колко приятелки заразих-сега сме тамън 5 бременни на "стари години ". Стискам палци нещата да станат така както сте планирали! Hug

Татяна, страхотно е това за ефекта от остеопатията! Дано все по-добре и по-спокойничка да бъде малката госпожица. Странното е , че тук във Франция имало проект да забранят на остеопатите да пипат деца под 6 месеца? newsm78Това случайно го прочетох в едно бебешко списание, не казваха защо...при условие , че тук тази терапия е много популярна.
Днес по повод партито сложих край на диетата ми, ама-ха! Някой се шегуваше да не съм на диета-ами аз наистина съм-без захар и сладки ранботи, ама ето докъде я докарахме с беб с "хартиения " апарат снимал! #Cussing out А нямам скенер. Миналата година стана същия номер. Та в крайна сметка -нямаме снимки за качване Embarassed Е, ще метна едни от преди партито, да ни видите какви сме хубави, ама от съществената част...сорри Sad

# 114
  • Мнения: 368
Етка, къде се загуби таз седмица? Как е малкият Ти мъж? Тръгна ли вече на градина? Hug
Kalida, права си. Наистина се "изгубих". Опитвам се да надникна от началото на седмицата във форума, но все не ми остава време да напиша отговор. Малко доста мероприятия се събраха и за компа и форума време никакво. Никата е на градината плътно. Забавлява се там и аз съм относително спокойна. Пее песнички на английски - абе като попивателна са това децата. И така добре се оправя с мелодията, думичките малко не ги повтаря както трябва, но като се има предвид за колко кратко време е в градината, направо си е голям успех. Ще видиш и твоята кукла как ще ти бъбри след още някой и друг месец. Много е готино чуството да си разговаряш с детенце като с равен, особено като ти каже нещо, което съвсем не си очаквал на място. Иначе лятото и тук почти никакво го няма. Студено е и мрачно, но поне не вали. Дано до август да се оправи поне това време Wink! Как е по Канадско?
На всички майчета и дечковци - много забавления и приятни емоции през уикенда! Hug

# 115
  • Мнения: 368

Маймунка, Иваната полиглот ще я правим, като Етка.  Hug Аз за два езика се чудя, а при Вас като са три...newsm78 Няма да му е лесно на мъничето.  Hug

[
Хей, Калида, голям комплимент! Благодаря ти! Но чак пък полиглот... Не знам и аз какво съм, но езиците са си богатство. Нека учат децата - сега им е времето! Grinning

# 116
  • Мнения: 1 194
Ето ни тук чакаме гостите
http://community.webshots.com/photo/551196588/2197250720057141220NQEufP

а тук и самите гости
http://community.webshots.com/photo/551196588/2482796910057141220iUqiZs

Други снимки...нямам Confused

# 117
  • UK
  • Мнения: 1 334
Хаха, Ели, ето ги децата: http://s78.photobucket.com/albums/j82/maimunka/?sc=1&multi=7 … l&media=image

Украинския и на мен малко ми прилича на полски, но има и доста думи същите като на български. Има и много, които са ми смешни-примерно баща е бачко  Grinning

# 118
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes или май е по-добре вече хай хуй   Joy Grinning и е3ици сте почнали да учите вече, ей опасни сте...да не ви остави човек 3а един ден Wink
някои се наспаха, други още спят Tired искам 3акускаааааа + кафееее, моля....
Нана, добре дошла Hug Heart Eyes


Амей4е, а твоето шоколад4е както винаги е за схрупване  Laughing


благодаря, мама Strumpf -ли   bouquet

Калида, подхванахме темата в отчетния как спят децата, та от там реших да я пусна и при нас Laughing а пижамата ми е все така с него, няма и3мькване Grinning...3аспива с нея,когато я 3агуби някьде по леглото пре3 нощта си я тьрси, докато я намери...ако не я намери се сьбужда и се сьрди....та слм му я подарила вече Hug Heart Eyes
mariakara, двете снимки са прекрасни...а а3 не мога да повярвам, че си бременна....и3глеждаш страхотно  bouquet
това беше на прьв поглед сутринта бе3 кафе...сега ще прегледам по-основно...до после след малко Grinning

# 119
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичета  Hug

НАна, добре си ни доШла (със закъснение, но от сърце  Heart Eyes)

Амейчо, сервирах закуска  HugПрепечени филийки с масълце и мед  Hug И зелен чай  Joy Този Шоколадчо малък, с тези прекрасни очи и бузки, моля те, нацелувай го и го нагуШкай от мен. НЕ знам просто как го опазваШ от приятелките си...Аз по принцип съм против "мачкането" на бебета, ама той е просто за схрускване  Heart Eyes Grinning

Татянка, супер, мила. Много се радвам. Аз вчЕра си говорих със съпругата на един остеопат(тя самата е физиотерапевт и хомеопат, страхотна комбинация са), супер интересно ми беШе  Flutter

Оздравявайте, малки човечЕта  Hug

МАйка, колко студено Ще стане през зимата при вас?
Ели, аз много обичам да живея на спокойно и уредено, малко местенце...ама си мисля, чЕ ако мога да живея в Прага, не бих сменила...МАртин не може ли да си намери работно място по наблизичко до вас? И аз глупави въпроси ти задавам, като чЕ ли не сте го опитвали...

Дидка, на това му казвам аз секси бременна. Супер аватар, а коремчето наистина е слязло надолу  newsm78 (въпреки, че може да е и от близките по време бременности)

МсдрокчЕ, Ще трябва да ми дойдете на гости всички, и Ще ви гоЩавам с прекрасна сьомга  Hug А иначЕ само веднъж съм улавяла...

Момичета, пак ми се печЕ яйце на д..то, така чЕ ви оставям за мъничко.

ГуШвам ви всичките, и по късно пак Ще ви навестя  Hug

А пък тук си имаме слънце  Flutter

ПраЩам на всички дъждовни девойки по малко  Heart Eyes Hug

 Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 120
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Амей4е, аз понеже рядко закусвам ти предлагам кафе и бисквитки  Hug
За тези, които нямат слънце, пращам от нашето  Wink  Ние днес ще го имаме в излишък-прогнозите са за 34°С, но обикновенно ги превишаваме   Nature Sunny
Да ви се опла4а от моя дивак, в4ера му изби 7-мо зъб4е и бяхме на гости на една приятелка рускиня, която също има мом4е на нашата възраст. Както си играха мал4овците до нас изведнъж неиния Алекс запо4на да реве. По мокрите отпе4атъци по тениската на гърба установихме, 4е Тони си е оставил зъбната кошарка на гърба на горкото дете  Confused Какво ще правим като тръгне на градина, незнам  newsm78

# 121
  • Мнения: 1 526
Хай Хуй , Бай Хуй Mr. Green Mr. Green Joy
еее това ще стане легендарно  Party


Tali Dan
изпрати ни малко слънце от вашия край  Hug какви Т. са при вас тези дни  newsm78 прати ни малко надежда на север  Wink Mr. Green


Тук времето е много приятно, днес накупих пояси, топки, кофи, лопати и други строителни матеряли и утре сме на обекта Joy т.е. на плажа. Дивчовците всеки ден питат не е ли събота. Утре ще ви пратя малко от нашето   Nature Sunny и   grinning039 специално за Ели!

# 122
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
малкото днес е много странно Rolling Eyes...не искаше да го накьрмя, само мрьнка от сутринта, 3а капак падна от леглото и си удари тиквичката, абе и3общо днес не ни е ден май Confusedобещах да се видим с Джеми и Мира в Цюрих, чака ме пране,гладене и после  багаж, кьщата е на вили на могили, а а3 си седя пред компа и пия кафе....уфф, оплаках ви се....а времето е прекрасно при нас и ми се и3ли3а, но при цялата та3 работа ще видя как ще стане....хубав ден на всички Hug Heart Eyes, благодаря 3а 3акуските  bouquet  bouquet  bouquet ( ще ги отложа 3а малко по-кьсно Wink ) отивам да се ра3шетвам....бай хуй Joy Joy Joy

# 123
  • Мнения: 1 526
чака ме пране,гладене и после  багаж, кьщата е на вили на могили, а а3 си седя пред компа и пия кафе....уфф, оплаках ви се....а времето е прекрасно при нас и ми се и3ли3а, но при цялата та3 работа ще видя как ще стане....хубав ден на всички Hug Heart Eyes, благодаря 3а 3акуските  bouquet  bouquet  bouquet ( ще ги отложа 3а малко по-кьсно Wink ) отивам да се ра3шетвам....бай хуй Joy Joy Joy
  hahahaтова и мен ме чака! Добре че си дала тон да ставам вече Joyайде бай хуй и от мен!

# 124
  • Мнения: 6 390
Хай Хуй , Бай Хуй  Mr. Green

Tali Dan
ако знаеш какво слънце пече в прозорците ни  Party ееее най после Whistling
Тенкю Mr. Green

Мариякара
малката калинка голяма сладурка  Heart Eyes Hug да ти е здрава и многооо да те слуша  Wink като гледам обожателите я нападат от сега  Wink Laughing а ти си много готина бременелка, изобщо не ти личи коремчето с тези раета Wink Flutter

Амейке
малкия шоки много сладка картинка като спи  Hug

Маймунке
хехехех а бачкоР на чешки е домашна пантофа Joy хехехехех много са си близки езиците... няма що  Joy само къде означават нещо съвсем различно  Whistling Mr. Green
а за снимките... супер са Mr. Green
http://s78.photobucket.com/albums/j82/maimunka/?action=view& … nt=Picture212.jpg
това какво се води  newsm78
Ивана е страхотна красавица, тези нейните очи ... пу пу  Hug

Ох а тази тема с тези езици като сме почнали, да кажа и на Нана Кул, че Нана на чешки е жаргонна дума за готина мацка без капка мозък  Wink Mr. Green хехехе и това Кул накрая винаги ме размива много  Joy Mr. Green Нана, надявам се да се засмееш с мен  Wink  bouquet а да не ми се сърдиш че пиша глупости  ooooh! Embarassed Hug изглежда на други езици нищо не означава Peace Wink

Бобсън
ами и аз нямам нищо против спокойствието, ама Емката за сега има много против  Mr. Green и ме побърква като сме двате на спокойствие  Joy Mr. Green а тати ако не си заслужаваше, нямаше да го работи все пак  Wink Hug Ей този град на 20км ми се вижда горе долу идеално решение  Wink ама да видиме кога ще го решиме...

Другия уикенд сме в Братислава на едно от състезанията на Мартин  Party дават жеги за дугата седмица  Whistling и чакам с нетърпение, даже и мама от Братислава се появи с която се рабрахме за среща  Wink Mr. Green

И тук слънце свети, днес 20градуса чакаме, жега   Mr. Green изчезваме с Емчето
Поздрави от нас   bouquet

# 125
  • Мнения: 6 390
Тук времето е много приятно, днес накупих пояси, топки, кофи, лопати и други строителни матеряли и утре сме на обекта Joy т.е. на плажа. Дивчовците всеки ден питат не е ли събота. Утре ще ви пратя малко от нашето   Nature Sunny и   grinning039 специално за Ели!
ю
и това много ми хареса  Mr. Green
както е тръгнало ще вземем и ние с Емката всеки ден така да питаме татито  Joy

# 126
  • Мнения: 7 914
Аз минавам само едно "добро утро" да кажа и да ви пусна ей натова:


и това:


Йееее  днес времето е страхотно и повечето време ще съм заета ето с това +книжка   smile3534




О, да и с това smile3533



На всички пожелавам успешен ден и до скоро Hug Heart Eyes

# 127
  • Мнения: 5 183
Амей4е, много ти е сладък спящия шоки, направо да го изпапкаш!  baby_neutral Hug Heart Eyes А как е той сега? Папка ли? Весел ли е или крив? А падането от леглото много ме плашеше и мен, но ни се е слу4вало неведнъж  Embarassed  Confused

Маймунке, доста снимки, браво. Я кажи какво надига малката сладурка? Бира ли е това?

Мам4е В, при нас големи студове няма. А под нулата изобщо не пада. Е, ве4ер може да е под 10 градуса ... Зимата е гадна заради многото дъждове, а не 4е са някакви ужасни ниски температури. Понякога е и доста ветровито при нас. Нали живеем близо до океана. Томи казва, 4е океана бил "мноооооооооого море", а като беше по-мъни4ък и тъкмо беше нау4ил думата мокро, та нари4аше океана "балямо моко" - голямо мокро  Mr. Green Hug Heart Eyes

Звезди4ке, страшна си. На сок4е не отказвам  Hug

# 128
  • Мнения: 1 860
 Хай хуй, на всички на бързо и изчезваме на разходка, че лятото ни дойде и докато се мотам мога да го изпусна! Mr. GreenПосле ще се включим. Приятен ден на всички! Hug

# 129
  • Мнения: 5 183
Хай хуй, на всички на бързо и изчезваме на разходка, че лятото ни дойде и докато се мотам мога да го изпусна! Mr. Green

Бягайте навън! Не изпускай слън4евия ден. После ела да се "от4етеш"  Wink Mr. Green Hug

# 130
  • Мнения: 7 914
Ох, момичета иска само да ви кажа за тема, която наистина дълбоко ме развалнува....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104824.80

# 131
  • Мнения: 5 475
Здравейте момичета!  Hug
от мен малко плодови коктейли за пълноценен следобяд!


Аз вече си пийнах кафенце с комшийката макдирок  Wink  Hug

Татянка чудесна новина,че има резултат от остеопата!и аз подкрепям много натуралната медицина,помня,че моята дъшеря имаше проблеми с напикаването като малка и с пиене на билки се оправи!  Peace
  Дидка мерси за пожеланието,надявам се да имаме успех в това начинание!  Wink Впрочем снощи мъжа ми за първи път смрънка,че може би ще е добре да имаме дете сега...не можах да повярвам на ушите си!Но и то от доста време го тормозя по въпроса!

маймунка не се притеснявай за езиците децата са като попивателни и никога не е в минус да говорят повече езици..имам позната,чието дете говореше на 6 годишна възраст на 4 езика! Peace
Звездичка,като гледам май аз ,ти и Зайче сме кандидат -мамите да видим коя ще е по-бърза!  Rolling Eyes
  Зайче,за очите какво чувстваш  newsm78 ...само зачервяване и умора или не успяваш да фокусираш добре.  Thinking Ако е второто възможно е да вдигаш дипотър и ако продължи по-дълго време е добре да идеш на лекар.
Майка хубаво е ,когато детето е общително ще му бъде по-лесно в бъдеще! Peace
  Ели като гледам май ще напреднем с холандския,ако звездичка подхвърли още някой лаф ще обогатим лексиката! Wink
  Амейче малкият шоки е страхотен сладур.Влюбена съм в него!Да ти е жив и здрав! Heart Eyes
мариакара ти настина си страхона бременна, хич не ти личи!Помня навремето и аз бях така...като ме погледнеш отзад изобщо не се разбираше! Peace
мама Б ,аз за сьомгата и аз няма да откажа!Любима ми е!  Hug

Mama Strumpf   бре каква жега при вас!  Shocked А тук е слънчево,но по-скоро е като за през април,в никакъв случай юни!
Лек ден на всички ви !

  bouquet

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 15:57 от Giorgia

# 132
  • Мнения: 7 914

Звездичка,като гледам май аз ,ти и Зайче сме кандидат -мамите да видим коя ще е по-бърза!  Rolling Eyes



Пу, да съм аз! smile3533

Ама и вие да не изоставате! Hug  bouquet

Ммм мерси за коктейлчето....че така се опържих в градина, че чак слънчев удар ще получа! Crazy

# 133
  • Мнения: 5 475
Хайде повличай крак ,де!  Wink

# 134
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ели, това е у нас  Mr. Green Не бе това е замъка Уоруик, ние го обсъдихме тука, ама ти миткаше по морето тогава  Grinning Като каза бачкор, та се сетих и на руски нали майка значи потник  Laughing
Джорджа, права си, но мен мисълта ми беше, че всъщност мъжът ми на никакъв език не и говори  понеже смесва три. Примерно Come до мене малпа-Ела при мен маймунке  #Crazy
Аз май пак нищо не съм разбрала, ама това хай хуй било от някаква реклама на фанта или поне сестра ми така реагира като я приветствах в чата  Grinning

# 135
  • Мнения: 5 475
Джорджа, права си, но мен мисълта ми беше, че всъщност мъжът ми на никакъв език не и говори  понеже смесва три. Примерно Come до мене малпа-Ела при мен маймунке  #Crazy

  Wink Я ,не се притеснявай,ще си му дойде на детето всичко на място! Както казваше баба ми,днешните деца с по една диплома са родени! Peace

# 136
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен, Слънчеви Момичета!

...момичета иска само да ви кажа за тема, която наистина дълбоко ме развалнува....
Звездичка, благодаря за линка. Обичам неочакваните и нетрадиционни начала за деня. А с тази тема, точно така беше днес- едно връщане към реалността. Отново благодаря!   Heart Eyes Желая Ти приятни почивни моменти днес на шезлонга с книжката и пликчето със семки и Тоби и Рос около теб! Hug

...Не можах да се сдържа, много е готина нали  ...
Тали Дан, наистина е много готина бременелка. Но това явно го забелязват и БГ мъже в Монтреал, след като искат да им износи по 1 бебе. Много са Ти пораснали Викито и Мади. Hug Те ходят ли на градина или се гледкате тримата? Hug

Етка, поздрави и на съседна америка от нас и целувки за Никата.  Heart EyesМного е хубаво че му харесва на детенце в градината, една грижа по- малко имаш. Как Ви е бабата, Тя какво прави по цял ден сама, сигурно й е доста скучно и брой дните до връщането? Peace

Мамо Щтрумпф, честито Ви 7-мо зъбче на Тони. Ти кога мислиш да го даваш на ясла? Thinking

Джорджа, какви са тез плодови коктейли? Ти изпрати Борянка по Холандско и се отдаваш на здравословно хранене ли?

Макдирок, Джорджа, Зайченце, какво е "saffron"- направи ми впечатление в Итал. магазин че е адски скъпо, а е в малка, затворена кутийка. Билка ли е нещо? newsm78

Nana Cool, колко Ви е дълго лятото, че се притесняваш че ще го изпуснеш? Приятни разходки с мъничето! Hug

...при нас големи студове няма. А под нулата изобщо не пада...
Майка, добре сте избирали Вие. Далече, далече, ама пък по- топло дори и от любимият Бургас. Hug

Мамо Б, благодаря за чая. Heart Eyes И лека работа, къде ще зачезвате с дружките за тез почивни дни? Hug

Маймунка, голяма чаровница е нашата Ивана. Снимките са толкова слънчеви и зелени, хубав пикник сте си направили, а и края е хубав със заспиването на двете мъничета и кафето на мамите. Hug Мъжът Ти говори ли и БГ, наред с английският и украинският? newsm78

Амейче, дано да си намерила време да излезеш навън покрай цялото чистене и домак. работа. Има и такива дни. Как е тиквето на малкото Шоколадче? Една приятелка ме беше успокойла по подобен повод: "...че на малките дечица главета им сякаш са гумени" Peace

...и чакам с нетърпение, даже и мама от Братислава се появи с която се рабрахме за среща ..
Ели, страхотна си. Колко добре и отрано си уреждаш нещата и почивните дни. Дори и приятелка среща си си уредила. А Вие докога сте при Татито си? Hug

Мариакара, много сладки снимки. А шапката- калинка наистина си заслужава да бъде фаворитка на Янчето. Сладуранка!  Hug А Ти никакво коремче не показваш, а за диети говориш. Я по смело, бебчо има нужда от всичко, та дори и по- малко. Peace

Татянка, пак ли сте по разходки днес с малката Буболинка, или се подготвяте да посрещате Татито и Мики-Маус? Hug

Дидката, как са днес коремче и детенце?  Hug Как Ви е времето днес, при нас един разкошен дъжд вали и с Даничка го слушаме и му се радваме? Peace

Зайченце, как си днес? Къде ще бъдете тоз weekend? Hug

Къде се изгубиха нашите горещи Испански Момичета- Скарлет, Герганка Хулиганкаnewsm78 Много фиести и хубаво време май ги владеят сега. Hug

Лек и хубав нов ден Ви желая, с много усмивки и емоции!


# 137
  • Мнения: 5 475
Джорджа, какви са тез плодови коктейли? Ти изпрати Борянка по Холандско и се отдаваш на здравословно хранене ли?
...........
Макдирок, Джорджа, Зайченце, какво е "saffron"- направи ми впечатление в Итал. магазин че е адски скъпо, а е в малка, затворена кутийка. Билка ли е нещо? newsm78

   Wink Честно казано трябваше да мина на диета тези дни ,но ще е след уикенда!  Peace

"saffron е дзаферано на италиански а на български се превежда като  Шафран ! Peace
Ако те интересува по-подробно можеш да прочетеш тук  Wink

Лек ден и весел уикенд на всички!
 Hug

# 138
  • Мнения: 1 526


...Не можах да се сдържа, много е готина нали  ...
Тали Дан, наистина е много готина бременелка. Но това явно го забелязват и БГ мъже в Монтреал, след като искат да им износи по 1 бебе. Много са Ти пораснали Викито и Мади. Hug Те ходят ли на градина или се гледкате тримата? Hug


ооо,ГРадиари са разбира се  Joy няма начин, че на есен Медито ни тръгва на предучилишна- тук всички тръгват на 5г. а на 6 у-ще ( и при вас ли е така между другото)

# 139
  • Мнения: 1 526
е виждам, че БГ фотото пак го няма #Cussing out добре
е поне си осинових яЙце, че да имам нещо в подписа  Joy

# 140
# 141
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, на ясла ще го вземат, ако си намеря работа, а дотогава да съм си го гледала в къщи. Полу4ава се омагъосан кръг  Rolling Eyes

# 142
  • Мнения: 1 860
 Добър вечер на всички. Голяма разходка направихме днес с малчо като го метнах в количката по обяд че чак в 4 го прибрах. Хапнахме на слънце пред къщата и после се отъркаляхме в тревата на градинката. Сега спи като къпан и сладичко примлясква от време на време.  Grinning Eто малко снимки от разходката днес. Снимах и града да ви направя малка виртуална екскурзия, но нещо хич не ми се получиха снимките днес.  Sad

 Kalida, малко ни е лятото. Повечето време вали и духа. Последните 2 хубави дни бяха преди повече от месец. Днес беше много топло сигурно около 30, но не съм сигурна, защото съм позабравила колко топло е на 30 или повече.

Еli cz, не се тревожи от сърце се посмях на "наната" и любимия включих във веселбата.  Hug

Amei, и аз така на едно с Габи плаках като падна първия път от шезлонга, втория път от едната страна на нашето легло и третият път от другата старана. Дръпнахме му един рев и сега като ходи там малко се замисля, а и аз съм  малко по-внимателна.

 И на всички изпращам една късна вечеря с много любов:


# 143
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Нана, много вкусно изглеждат пълнените 4ушки, браво   chef , с кайма ли са или с яйце и сирене?
А на френски нана озна4ава жена, но не е задължително да е глупава  Grinning

# 144
  • Мнения: 2 959
Джорджа, благодаря Ти за линка. Това е страхотно растение- хем билка, хем подправка, хем лек-во, а и афродизиак. Жалко че не съм го познавала от преди. Италианците си разбират от кулинария, било то и скъпа. Скоро май ще го пробвам върху аспержите ми. Hug

...тук всички тръгват на 5г. а на 6 у-ще ( и при вас ли е така между другото)...
Тали Дан, и тук е така.  PeaceДа не забравиш утре обещаните слънчеви снимчици на чаровните Ти малчугани. Hug

...Слонът е страхотен ...Какъв е поводът за появата му ...
Нали, Кейси! Страхотен и уникален. Доколкото си спомням Маймунка беше обяснила че е просто парад, но той се оказа много специален. Огромни любими детски герой са шефставли там. А тоз Слон- бил от приказката за Халифа слон. Утре Кралската Ни дама ще разкаже всичко пак. Направо да им завиди човек на Маймунка и Ивана, на какви улични чудеса са свидетели. Hug

...на ясла ще го вземат, ако си намеря работа, а дотогава да съм си го гледала в къщи...
Наистина, Мамо Щтрумпф, доста неприятна ситуация. И как би могла активно да си търсиш работа с бебе на ръце, дали някой си задава тоз въпрос от управниците? newsm78

...Снимах и града да ви направя малка виртуална екскурзия, но нещо хич не ми се получиха снимките днес. ...
nana_cool , благодарим за страхотните снимки. И ако на това казваш лоши снимки, интересно какви ще бъдат когато се "получат"? Hug Виртуалната Ти разходка беше много интересна. Как се казва града Ви? А Габи е един малък Чаровник. От малък се хваща за портфейла. Банкер ли ще го правим? Hug Вече наистина разбирам защо си добавила втората част на ника си. Заслужаваш си го.  Peace Благодаря за вечерята, за Вас може да е късна, но за нас е точно навреме. Hug

# 145
  • Мнения: 1 860
 Благодаря, момичета!
 
 Kalida града ни се казва Stornoway и е на един щотландски остров на северо-запад.

 Mama Strumpf с кайма и ориз ги пълня, има и тараторче на масата, но много се слива с покривката. Embarassed

 Отплеснах се преди и забравих да кажа на Mariakara, че им е много сладка калинката. Моя синковец го играе пчеличка   Heart Eyes

# 146
  • UK
  • Мнения: 1 334
Кейси, ето един линк с още снимки и историята на слона  Grinning
http://www.thesultanselephant.com/gallery/gallery.php

Такива паради е имало на още 2 места- в Нант беше едното, другото не помня-може и при вас да дойде  Grinning Повод специален май нямаше. Какво най-много те впечатли от твоята ваканция?
Нана, живяла ли си и на други места в Шотландия?
Калида, не мога да кажа, че българският на мъжа ми е добър, но използва доста думи/фрази и разбира още повече  Twisted Evil  Grinning
СЪщо така чете кирилица и от време на време ми чете писанията във форума и си ги превежда на глас  Laughing
Днес тук ще е голямата жега, а Англия играят първият си мач в 2 следобед. Джон ще го гледа с приятели в друг град, но мен ми се видя лоша идея един час в колата в това време и сега отивам с малката и една приятелка в един парк на реката.


# 147
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
3драсти,бандата Hug Heart Eyes
дрьпнахме му една ра3ходка вчера, напук на цялата бьркотия Grinning
сега продьлжавам с багажите, че сьм до никьде а утре трьгваме....Шокито е добре, тиквичката му наистина е гумена ( така ка3а и татко му  Joy )...ще видим утре при полета с налягането....
пак ще намина, ако остане време...целувки на всички малки и големи Hug Heart Eyes

# 148
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хай Хуй на вси4ки  Party

Нана, и таратора видях  Wink  Много ти е сладка п4ели4ката  Hug

Амей, лек път утре  Heart Eyes

Желая слън4ев и усмихнат уикенд на вси4ки  Hug

# 149
  • Мнения: 1 526
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=42517
Здрасти момичета!
Това е обещаното моренце! Голям кеф беше. Геройте са изморени и изпозаспаха - сладки на мама да мога да си глътна кафенцето пред   typeuu, че после трябва да се стягаме за работа- нали сме мнооого работливи Close и тук първият работен ден е неделя Money
А на вас приятна почивка!  bouquet

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 14:02 от Tali Dan

# 150
  • Мнения: 5 475
Хай Хуй и от мен!  Hug

Ще ви дам няколко рецепти с шафран! Wink
Ориз с шафран
Необходимите продукти са: 1 чаена лъжичка масло, 2 глави кромид лук, 1 чаена чаша бял ориз, 2 чаени чаши пилешки бульон, щипка шафран. Разтопете маслото в тенджера и към него прибавете ситно нарязания кромид лук. Разбърквайте много добре, докато зеленчукът леко се запържи. След това добавете предварително изчистения и измит ориз, пилешкия бульон и шафрана. Разбъркайте много добре. Оставете сместа на слаб огън, докато оризът напълно поеме течността.
Така приготвеният ориз е идеална гарнитура към месни специалитети. Може да го използватe и като добавка към задушени зеленчуци.

Картофки за чревоугодници
Необходимите продукти са: 1 кг картофи, 1 чаена лъжичка шафран, 3 супени лъжици зехтин, сол. Картофите обелете, измийте и нарежете на парчета. Смесете половината от шафрана с 1 супена лъжица зехтин и разбъркайте добре. Поставете картофите в тенджерка, залейте ги с вряла вода и добавете сол на вкус и останалата част от шафрана. Покрийте с капак и варете около 5 минути. Картофите не трябва да се преваряват. Свалете от огъня и ги отцедете от водата. Предварително загрейте фурната до 220 градуса. Намажете дъното на тава с 2 супени лъжици зехтин и поставете във фурната да се загреят добре олиото и тавата. Изсипете горещите картофи в предварително загрятата тава. Обилно ги полейте със зехтина, смесен с шафран. Поставете тавата във фурната и печете, докато картофите станат златисти и хрупкави.

Пилешки пържоли с бадеми
Необходимите продукти за специалитета са: 4 пилешки пържоли или филе, 3 супени лъжици масло, 1/4 чаена лъжичка шафран, 1 чаена чаша сметана, 2 супени лъжици кетчуп, 1/2 чаена чаша бадеми, сол, черен пипер и подправки на вкус. Измийте пилешкото и обилно го поръсете с черен пипер и сол. Разтопете маслото в по-голям съд, така че да можете да подредите в него месото на един ред. Когато маслото е готово, поставете вътре и пилешкото, оставете да се запържат до златисто и обърнете от другата страна. Изсипете мазнината и в същата тенджера към пилешкото месо изсипете сметаната, шафрана, кетчупа и подправките. Разбъркайте много добре на слаб огън и оставете на котлона, докато месото е крехко. Поставете пържолите в тава, чието дъно сте намазали с мазнина, и поръсете с нарязаните на едро бадеми. Отгоре изсипете и соса с кетчупа, сметаната и шафрана. Оставете за около 10 минути да се запекат в предварително загрята фурна. Специалитетът трябва да се сервира топъл.

Да ви е вкусно!  Peace

Слънчев поздрав от Италия!
Приятен уикенд на всички!

  bouquet


# 151
  • Мнения: 6 390
Хай хуй банда Mr. Green

Маймунке
ама сестра ти да не е в Холандия  newsm78 Wink Mr. Green че аз нещо съм пропуснала такава реклама тук  Laughing

Да кажа за Шафрана, че и тук е страшно скъп, и го наричат Шафран но и билката на аристокрацията  Whistling / едно време не била за всеки тая билка  Wink, само за богоизбрани един вид Wink Laughing/ значи голяма работа е , да ви е вкусно по рецептите на Гери  Wink

и като съм на тема манджи  Wink аииии колко вкусно изглеждат чушките Нана Кул Mr. Green Mr. Green, за жалост таратора се слива и не се забелязва... но получаваш отличен тази седмица за вечеря   bouquet Mr. Green
а за снимките, голям сладур е Габи  Hug не видях татито, но мисля че много ти прилича  Wink а малката пчеличка ... нямам думи  Heart Eyes Grinning на карнавал ли сте били  newsm78
и като готвиш такива вкусотии, как успяваш да си толкова слабичка  Shocked Flutter направо си много Кул  Party
я разкажи малко интересни неща от вашия край newsm78
близко ли сте до Лох Нес  Party, ходили ли сте там  Thinking
не видях да се разхождат мъже с полички по улиците / за жалост  Mr. Green/ кога се развяват така само на празници ли или като са големи жеги също  Wink  Laughing

Tali Dan
регистрирай се в снимка.бг, това бг фото много бавно, и напоследък все не работи  Confused
Я разкажи и ти любопитни истории  Wink морето ви е супер като гледам  Party направо завиждам на малките щтурчета на плажа  Heart Eyes колко големи жеги стават при вас  newsm78
аз докато си публикувам отговора, и ти вече си направила албумче в снимка.бг
Звезди
вече сме готови с първия урок по холандски, давай 2.  Laughing че много станахме чакащите  Wink

Гери
вие на къде ще пътувате този уикенд Party

Амейке
приятно пътуване, ще чакаме подробен снимков материал  Wink

Тук е супер слънчев ден  Party най после идва лятото  Wink
а Бадемката вече е с яка хрема, и май трябва някакви капки за нос, че с Стеримара няма да се оправи  Tired

На всички кандидат мами, пожелавам плодотворни и плодни дни    Wink bouquet
а на всички останали весел и топъл уикенд Mr. Green

# 152
  • Мнения: 5 475
Ели,ние стягаме багажа за лаго ди Гарда,отиваме на уикенд с преспиване при една приятелка!  Wink
Че слънчевия уикенд не е за пропускане!  Peace

# 153
  • Мнения: 6 390
Ели,ние стягаме багажа за лаго ди Гарда,отиваме на уикенд с преспиване при една приятелка!  Wink
Че слънчевия уикенд не е за пропускане!  Peace
аууууу пак ме вкара в стараната на сънищата  Wink Laughing
Благородно ти завиждам  Flutter Wink
Поздрави на мойто любимо лаго, и се надвам да се срещем скоро  Wink Grinning

# 154
  • Мнения: 5 183
Ммммммммм, Нана, пълнените 4ушки са на голяма по4ит у нас. Мерси за по4ерпката. А и таратор много та4им  Wink До сега ти разглеждах снимките. Много сте сладки. А ти откъде си ина4е родом?

А като заговорихте за п4ели4ки и калинки, вижте в какъв вид заварих моя Томи в4ера в градината. Познахте ли животното? Вси4ки деца бяха неузнаваеми  Mr. Green



Амей4е, радвам се 4е Шокито е добре. Лек път ви желая!

Тали Дан, и твоите снимки са гот. стана ми едно лятно и плажно, въпреки 4е тук ... бррррр, не мога да се плацикам сега  Wink

Джорджи, тук също се продава шафран в супермаркетите. Скъпи4ък ми се 4ини, а и не съм знаела какво да го правя де, както и колко се слага от него. Я кажи какъв вкус придава?  newsm78

Ели, а ина4е, освен "яката" хрема, как е Емката? Отпаднала ли е или е жизнена? Хапва ли? Спи ли спокойно?

# 155
  • Мнения: 7 605
Здравейте, мили приятелки,
Бай Хуй  Mr. Green

малеее какви са сладки де4ицата ви, пу пу  Hug  Мариякара, много се радвам да те видя zа първи път  Hug 

И при нас дойде ляяяяятооооооотоооооооооо  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses Днес мъжът ми ми обеЩа да се раzходим до Джелатерията  Sunglasses  Той се прибра в4ера сутринта с едно Немо zа Милена и лигавник с Мики Маус (zа 10$, егати цената  Shocked) и една тениска и един Мики Маус zа Мама  Mr. Green  Преz деня ходихме в центъра, СаШо си купи нови обувки zа работа и zа мънинкото вzехме нови дреШки 4е пак й намалиха  Crazy  Вzехме и летни Шапки, едната е даже с Немо, хаха, да отива към игра4ката  Wink  В центъра беШе пълно с народ, ниЩо 4е бяхме там когато обикновенните хора по принцип са на работа, но покрай световното е малко иzвънредно положение. Тук в понеделник Ще има ма4.

Калидка, ти сигурно си видяла ве4е де, но сайта на Кондор е преведен и на английски (и други еzици) и дори има настройка да ти покаzва цените направо в САД  Peace 

Хайде, оставям ви zа сега, имам малко работа да върШа и после бегом на вън. Лек ден  Hug

# 156
  • Мнения: 7 837
Кейси, ето един линк с още снимки и историята на слона  Grinning

Супер е, 10 х  Simple Smile Обожавам да гледам паради, а и този е от мащабните  Simple Smile


Какво най-много те впечатли от твоята ваканция?

Ами, аз съм си от впечатлителните и дори понякога зяпах като невидяла наляво и надясно  Laughing Може би, косатките  Wink

# 157
  • Мнения: 7 914
Нана , каква страхотна вечеря ...ммм...и да знаеш, че си имаш многооо красива пчеличка  Hug

какви страхотни снимки видях   Heart Eyesтолкова мили и сладки... smile3501


момичета само да ви кажа, че тук при нас страшна жега.. не се стои ни вътре , ни вънка...

Пожелавам ви прекрасен weekend!   bouquet

Последна редакция: сб, 10 юни 2006, 15:53 от zwezdi4ka

# 158
  • Мнения: 5 183

момичета само да ви кажа, че тук при нас страшна жега.. не се стои ни вътре , ни вънка...

Ехааааа, маистина ли? 4е колко градуса е?  newsm78
Тук днес доста духа, но поне не валя  Peace

# 159
  • Мнения: 7 914

момичета само да ви кажа, че тук при нас страшна жега.. не се стои ни вътре , ни вънка...

Ехааааа, маистина ли? 4е колко градуса е?  newsm78
Тук днес доста духа, но поне не валя  Peace

Около 29 ама няма грам ветрец и се чувстваш като риба на сухо... Sick

Да дадеш поне една   love001 на тигърчо ( това разпознах)!

# 160
  • Мнения: 5 183

Да дадеш поне една   love001 на тигърчо ( това разпознах)!

 hahaha Грешка!  Joy
А за целувката нямаш грижи Simple Smile
Друго животно са имали в предвид, оба4е:)

# 161
  • UK
  • Мнения: 1 334
Майка, Томи да не е коте ?  Grinning Аз сега се сещам, че беше питала за бутилката на снимката-това е на баща ми бирата   Grinning Засега минаваме само с пипане-като и дадем да пипне чаша,бутилка и подобни е щастлива и и минава мерака за тях.
Ели, тази година световното по гребане е на езерото до нас. Кану-каяка и гребането по едно и също време ли си правят първенствата или отделно? Не помня вече  newsm78 

# 162
  • Мнения: 5 183
не е изобщо от семейство котки Simple Smile Друго са искали да нарисуват и долу-горе си ли4и на живо, но на снимката не става ясно, а?Simple Smile

А Ивана опитвала ли е бира?  Wink

# 163
  • UK
  • Мнения: 1 334
само си е топила пръста  Grinning
Томи е акула  bowuu

# 164
# 165
  • Мнения: 6 390
Томито е акула  Party познах го веднага  Wink ами сиво/сини тигърчета няма Wink Grinning

Маймунка
гребането и кану каяка са два съвсем отделни спорта  Wink нищо че все в лодки се возят  Laughing
Всичко им е отделно Peace
а по кану каяк Европейското пък е в Чехия  Wink май и там ще ходиме с Бадемка  Crazy Laughing

# 166
  • Мнения: 5 183
Да, много беше интересна на мама акулката сладка. Като отидох да си го взема и той запо4на да ми се зъби и да се вживява, а аз понеже не о4аквах да го видя такъв, се смях с глас. А той само ми повтаряше 4е бил "Мнооооооооооого баляма иба" /много голяма риба/. А даскалицата вика - шарк, демек акула, и той пак: "Баляма иба, мамо" и се хили. Пълен игнор на английския. разбира, но не употребява  Thinking ooooh!

# 167
  • Мнения: 7 430
Ох, момичета иска само да ви кажа за тема, която наистина дълбоко ме развалнува....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104824.80

Звездичка, благодаря за темичкАта Hug и аз се разписах, ама какви съзи роня Cry Cry Cry
Сигурно е от хормоните ooooh!

Нана и Майка - много са ви сладки животинките - да ги нацелувате от мен Hug

При нас е 14 градуса, вали и чакам да завали сняг вече ooooh!

# 168
  • Мнения: 5 183
При нас е 14 градуса, вали и чакам да завали сняг вече ooooh![/tt][/size]

Бягай при звезди4ката на топло  Wink Sunglasses

# 169
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

При нас е началото на един разкошен, слънчев ден. Синьо небе и напъпили вече божури, разкошно е! Днес е моя любим ден за пазар- днес избирам плодовете и зеленчуците за седмицата, и след това в парка на барбекю!

Тали Дан, големи са сладури и Мади и Викито на слънчевото Ви моренце. Толкова прозрачна и хубава вода, навяваме на спомените за Дюните. Hug А сега чувам че при Вас раб. седмица започва от неделя. Човек трупа инф-я докато е жив. Peace

Майка, предполагам каква приятна изненада е било да видиш щастливата физиономийка на Нашата акулка- Томи. Определено си улучила с таз градина. А той май забрави за Спайдърмен? Hug

Джорджа, приятно изкарване на приятелското гости и много романтични мигове Ти желая.  Hug И благодаря за рецептите, звучат апатитно, но аз не съм много по готвенето, но Татито ни май ще си хареса да експериментира с картофките. Аз ще се огранича с малко шафран в/у задушените ми аспержи/ сега им е сезона и са разкошни, особено бялите са много крехки/. Peace

Амей, приятни приготовления Ти желая! Hug

Ели, докога сте при Татито си? Бързо оправяне на нослето на Бадемчето Ти! Hug

Звездичка, приятни моменти в градинката сред любими същества. Много се радвам за хубавото Ви време и сега е момента да показваш маникюрче и педикюрче. Hug

Маймунка, дано и днешният Ви ден е бил така слънчев и топъл като предишният пикников момент. А на какъв език си говорите вкъщи, като Татито Ви има познания дори и в/у БГ? newsm78

Нана Коол, малката Ти пчеличка е страхотна.  Hug А Татито Ви българин ли е та такиви вкусни БГ манджи въртиш? Thinking

Татянка, отново да ти благодаря за инф-ята, но май ако избираме ще се спрем на Луфтханза, защото и Кондор дават същите цени. Примамливите оферти са за рамките на един континент. Peace Да снимаш малката Бубка с новата придобивка- Немо. А на теб харесва ли ти твоят подарък- Мики Маус? Hug

...дори понякога зяпах като невидяла наляво и надясно ...Може би, косатките...
Кейси, къде беше на почивка? Аз не знам някой които няма да се впечатли от тез създания- страхотни са голями и умни. Hug

Дидка, къде си?  newsm78 Какво планувате за почивните дни? Hug

Етка, как сте с Никата? До басейна ще стигнете ли? Поздрави на съседна Америка! Hug

Мамо Щтрумпф, как е днес малкият Ти Смърф? Чакате ли 8 зъбче, май кътниче трябва да се явява? Thinking

Приятни почивни дни, с много усмивки и приятни емоции!

# 170
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, аз здравата съм хремава и настинала ... и ми се иска да питам мама В или някоя от вас, ако си е записала нейната рецепта с джинджър при настинка. Хайде, Калида, ти не може да не си я драснала някъде... Нали си по здравословния на4ин на живопт. Помагай, плийз, 4е работата на зле отива. Купих джинджър и сега ... го обикалям само ...

# 171
  • Мнения: 2 959
...Звездичке, благодаря за темичкАта :...ама какви съзи роня ...
Дидка, не е от хормоните. Сълзите са при всички ни. Но публикациите си заслужават всичките емоции които преживяваме, особено сълзите са доста ...освобождаващи и пречистващи. Hug Дано Ви се усмихне все пак Слънчо днес, та и Ти да се усмихнеш. Heart Eyes

# 172
  • Мнения: 7 837

Кейси, къде беше на почивка? Аз не знам някой които няма да се впечатли от тез създания- страхотни са голями и умни. Hug

Пообиколихме из атракциите в Орландо. Наистина са прекрасни косатките, но ми стана и леко тъжно, защото никога не са живели в естествената си среда...

# 173
  • Мнения: 1 049
здравейте момичета нашия тати си дойде  Crazyи не ми остава време да седна да ви поздравя Hug ама утре кото тръгне и ще дам пълен отчет  Peace за сега ви пожелавам приятен weekend  Hug  bouquet

# 174
  • Мнения: 7 914
Eli cz,
 Embarassed Embarassed Embarassed
Цитат
ами сиво/сини тигърчета няма
-  верно ама викам може да не са им стигнали боичките Joy hahaha  - честно казано изтърсих първото , което ми дойде на акала Crazy

Maika , не съм виждала по сладка акула от твоята голяяяямаааа рибкааа Hug

ДидКа лЮбопИтКа , хич не ти е от хормоните... то не знам човек какво сърце трябва да има, за да не му се появят езерца в очите от тази тема... Hug  bouquet Пращам ти слъчице...че при нас от вчера е в изобилие и така ще е до вторник! Hug

Kalida днес се вече втори ден се наслаждавам на градинката.... утре пак! Party

Кейси , аз затова не обичам да ходя по зоологически градини.... вярно, че животните са нахранени и им е изчестено...ама... все пак са затворени... Rolling Eyes

Zai4enze , наслаждавай се на спокойствие на моментите преди тръгването на таткото, а ние  те чакаме търпеливо  bouquet Hug

# 175
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Grinning Знаех си аз, че не са по едно и също време. Това малко като със Сърбия и Черна Гора  Laughing Тях искат да ги разделят, пък аз искам гребането и кану-каяка да събирам  Sunglasses
Калида, какво са аспержи? Аз не знам дали съм опитвала  Thinking А това с барбекюто как става-всяко семейство си носи барбекюто ли? Питам, защото тук не съм виждала в парка и май не е и разрешено. Но звучи много добре.
Като заговорихте за шафран-така се казваше акушерката ,която изроди Ивана  Grinning Италиянски мами, преди време ядох един зеленчук, на италиянски май беше карчофо или нещо такова  Embarassed имате ли идея какво е това на български? Поне да знам какво съм яла  Grinning

# 176
  • Мнения: 7 914


Това са аспержи в натурален вид!
  bouquet

# 177
  • Мнения: 2 959
Моми4ета, аз здравата съм хремава и настинала ...
Майка, аз рецептата на Мама Б, не съм я записала, защото аз си имам свой начин на използването му. Всяка сутрин към водата за чая слагам по едно парченце джинджър/ обелваш коричката му и си отрезваш много тъничко парченце/ и като заври водата добавям пакетчето чай. Запарвам около 15мин.  и след това го пия. А иначе можеш да си настържеш в/у салата или в ядене. Дано не съм закъсняла, но сега прочетах постинга Ти. Желая Ти бързо възстановяване. Hug

Кейси, Самуил голям сладур станал. Него баскетболен фен ли ще го правим? Hug

Зайченце, използвай малкото време с Татито Ви оптимално. Целувки за малкият Ти гимнастик. Hug

Звездичка, благодаря за снимката на аспержите. Аз точно в натурален вид си ги и консумирам, леко запарени. Разкошни са, но в момента съм на белият им вариант. Peace

...А това с барбекюто как става-всяко семейство си носи барбекюто ли? ...
Маймунка, тук парковете са пълни с барбекюта. Ти си носиш само това с което ще направиш огъня, и обикновено до всяко барбекю има обособени пейки с масички за хранене. Повечето са обособени като малки сепаренца закътани м/у дървета. Страхотно е усещането на гора, зеленина, шишарки и печени зеленчуци и месо. А ако искаш и собствено можеш да занесеш. Peace

# 178
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, банда!
Днес ходихме на едно мероприятие, което се казва "Ястия от света" и както се досещате, падна голямо ядене  Laughing  Тъй като беше в един парк, Тони му удари голяма игра и накрая заспа, 4е да може мама да се наслади и на десертите  Wink Май ще трябва да се сложа на диета ве4е  Blush
Майка, веднага разпознах, 4е Томи е акулка  Grinning
Калида, това е третото долно зъб4е и още е рано за кътници май.
Приятна неделя на вси4ки  Hug

# 179
  • Мнения: 2 959
...Днес ходихме на едно мероприятие, което се казва "Ястия от света"...
Мамо Щтрумпф, и аз ги харесвам тез мероприятия. Тук им казваме pot luck, и различни националности различни традиционни за тяхната страна, храни носят. Весело е и доста неща се научават за другите. А Брюно беше ли с Вас, той как приема тези събирания?  newsm78 А за кътничетата май наистина Ви е рано, моя е грешката. На Дана първият проби в края на 15мес. Peace

# 180
  • Мнения: 7 430
Кейси, как ти завидях на екскурзията, ако знаеш Wink
Косатките са страхотни, а и номерата, които правят с тях - накефиха ме и делфините Laughing
А тези младежи какво правят с тези тигани newsm78
Много готина снимка и тази Под водата Peace ама гледах, гледах Сами го нямаше с вас Confused

Видях и снимката със Зоро Laughing както и с любима стара кола, Шрек и още много други Peace
Страхотни са Wink

# 181
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
банда, вли3ам само да кажа чао и и3че3вам, че самолета няма да ме чака...в3ела сьм си топ лапа с мен, ако успея и да пусна нета у дома ще се видим другата седмица....много целувки на всички  love001  love001  love001

# 182
  • Мнения: 780
Лек полет и приятна ваканция в БГ amei-че!!!   bouquet Hug Heart Eyes
Поздрави!!!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 7 914
банда, вли3ам само да кажа чао и и3че3вам, че самолета няма да ме чака...в3ела сьм си топ лапа с мен, ако успея и да пусна нета у дома ще се видим другата седмица....много целувки на всички  love001  love001  love001

Поздрави на България! И ще те чакаме Hug  bouquet

# 184
  • Мнения: 7 605
Добро утро  Embarassed  опа, добър ден,
бай хуй  Mr. Green

как сте, моми4ета? И при вас ли е доШло лятото (освен при Майка, уви)?  Sunglasses  Тук го дават 30° цяла седмица, Ще трябва да иzведа малката ве4ерта/над ве4ер, няма как.

Гледате ли световното??? Много ми кефи сноЩния ма4 Аржентина/Кот дивоар, супер беШе, гледах го докато кърмих  Wink  И да похваля дъЩеря си, като я сложих да спи в 22.30, само малко мрънкаШе и zаспа zа 15 минути и 4ак до 3.30  Grinning  Но после до 7 4аса много се напъваШе....пълно Щастие няма  Wink

Татянка, отново да ти благодаря за инф-ята, но май ако избираме ще се спрем на Луфтханза, защото и Кондор дават същите цени. Примамливите оферти са за рамките на един континент. Peace Да снимаш малката Бубка с новата придобивка- Немо. А на теб харесва ли ти твоят подарък- Мики Маус? Hug

Калидка, как бе, видях Калгъри Франкфурт zа 139 САД в едната посока. После вхаЩате 4артър от Франкфурт до 4ерноморието и готово. Или редовен до София, не zнам до къде искате да ходите.
Мики Маус ми харесва, раzбира се, друг е въпроса дали Ще е наистина мой или дали Миленка Ще го приватиzира  Mr. Green

Амей4о, лек път ви желая, много положителни емоции и да поzдравиШ БГ от нас  Hug

Лек ден, моми4ета  Hug

# 185
  • Мнения: 1 860
 Кейси , разгледах албумите и да знаеш че въпреки всички усилия ти завидях и последната дума която ми дойде на акъла беше "благородно".  smile3515
Искам и аз! Не видях да сте снимали бели мечки в sea world, тук като рекламират парка и има една сцена с белите мечки. След тези снимки направо забравих какво ще пиша... Crossing Arms

 Мaimunka, живях в Buckie няколко месеца. Там се запознах и с бащата на Габриел, но не живеем заедно, той за момента е без родителски права. Сега си имам приятел българин и най-накрая мога да се похваля с истинско семейство.
 
 Понеже още не мога да се оправя с въпросите и кой ги задава (може би трябва да си записвам  newsm78 ), ще карам на ред.
 Острова не е лошо място, тихо и спокойно е. Ние сме в най-големия град с около 10000 жители, при общо 15-16 000 за целия Isle of Lewis. Като цяло нищо особено. Tуk има малко снимки на всичко което може да се види и представлява интерес на туристите. "Каланиш стоунс" са каменни плочи, които погледнати от горе са във форма на келтски кръст. Казват, че са по-стари от Стоунхендж. "Чернитр къщи" са реставрирани и пригодени за туристи къщи с възраст на около 300 години. Един приятел каза, че се е почувствал като герой от "Смело сърце". На мен тези къщи ми харесаха най-много. И има много красиви плажове. Като цяло обаче е доста подтискащо, защото няма природа в смисъл с гори и полянки, всичко е камънаци и тук таме някой самотно дърво.
 На Лох Нес ходих, точно 1 ден преди да родя. Може би и дългия път малко поразклати бебчо, че той се разбърза и се появи 4 седмици по-рано. Лох Нес ми хареса най-много от всичко което съм виждала в тази страна. Не точно езерото, а селото едно такова китно като от приказка.
 Иначе докато бях на mainland ходехме често до Aberdeen и Inverness, от всичко видяно обаче няма втори град като Inverness, просто се влюбих. Разбира се снимки от там нямам. Sad Имам снимки от Лох Нес, но трябва да ходя да ги сканирам в библиотеката може би тази седмица и ще пратя. Килтове носят, когато са на сватба или имат някакъв празник. Имам една снимка от Нес с двама чичковци облечени така, но те явно заради туристите ги носят.
 Ох, дълго стана дано поне ви е било интересно.

 Времето вчера също беше много хубаво, дори поизгоряхме с Габи и днес е топло, но духа силен вятър, а прогнозата е да вали следващите 10 дни. smile3511

 Аmei-че , много поздрави на България, приятен полет и да изпратите малко слънце насам.

Maika, много ви е сладка рибката! Hug И много красиви очи има детето, зелени ли са?

 Това за сега, пожелавам на всички спокойна неделя, а на Tali Dan успешна нова работна седмица!  newsm51

# 186
  • Мнения: 7 837
Нана, снимахме белите мечки, ама тъй като съм патка заспала, затрих снимките.
А твоите снимки са като кадри от "Шотландски боец"  Grinning


Дидка, няма го Сами, реши да си почине от нас 1 седмица  Grinning А и е малък още, едва ли щеше да разбира какво става около него.
Пичовете с тиганите и тенджерите, свирят  Laughing Вадеха невероятен ритъм и звук  Grinning

# 187
  • Мнения: 5 475
Джорджи, тук също се продава шафран в супермаркетите. Скъпи4ък ми се 4ини, а и не съм знаела какво да го правя де, както и колко се слага от него. Я кажи какъв вкус придава?  newsm78

   newsm78 Kakво да ти кажа,вкуса е може би малко като на къри,както и цвета. Wink Не е обаче пикантно,т.е. подходящо е и за деца.
 
Лек път и приятно прекарване на Амейка у дома!  Hug
Поздрави и лек ден на всички!
  bouquet

# 188
  • Мнения: 1 194
Ехооо, здравейте и от мен! Да си кажа, че съм тук, гледам снимки, радвам ви се, за писане нямам какво да се похваля!
Тук стана жега, мор по-точно. То не са аномалии, не е чудо. Миналата седмица със зимни якета, от два дни Сахара... Аз днес не съм излизала, че ми пада кръвното, татето  е на пост в парка с малката.

Ако успеем да снимаме бременния ми корем тези дни(че нали водим месечен отчет Wink), ще ви го покажа. Не съм толкова слабичка, онази снимка от РД на Яна е зрителен ефект(майстор фотограф Grinning)
До скоро!

Весело изкарване на амей и шоколадвечто в БГ! Hug

# 189
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети, Момичета!

Амейка, лек полет и приятни моменти в БГ! Hug

Нана, много Ви е хубаво градчето. Такива красоти само в стара Европа може да се видят. Много благодаря за разказа Ти, наистина беше интересен.Hug
...Сега си имам приятел българин и най-накрая мога да се похваля с истинско семейство...
Нана, това наистина си заслужава да се честити! Дано да сте много щастливи и винаги заедно, и дано си открила "мъжа на живота си". Heart Eyes

Татянка, и Ти ли си футболен фен?  Thinking

Майка,как си? Изпробва ли лечебните качества на джинджъра? Hug Да пазиш сладката си Акулка от твоите настинки. Hug

...Аз днес не съм излизала, че ми пада кръвното, ...
Мариакара, ами то с тез диети до анемия можеш да стигнеш, май! А мед хапваш ли? Hug

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 190
  • Мнения: 7 605
Татянка, и Ти ли си футболен фен?  Thinking

А не, фен е силно каzано. Но СаШко гледа и аz покрай него, имаме само един телевиzор, та така.
Уфффф, Милена спи ве4е целия ден  Shocked като никога, какво ли ме 4ака преz ноЩта???  #Crazy   newsm78

# 191
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
ей и тук най после жега да стане, за пръв път се съблекохме с Емката по къси ръкави тая година тук  newsm78 Laughing по добре късно, отколкото никога нали  Wink

Чух че и първия ураган вилнял по Куба за тази година, Кейси към вас ли идва сега  newsm78
И аз да кажа че видях снимките ти, и супер готско настроение лъха от тях  Wink
и аз като Нана сега забравих какво щях да пиша след като ги разгледах  ooooh! Wink Laughing

Нана
другия път шотландци по полички да ни пуснеш да гледаме  Whistling Mr. Green
Много интересен разказа, и снимките ми харесаха  Wink

Поздрави от мен   bouquet

# 192
  • Мнения: 1 194
Калида, аз съм си с ниско кръвно, 100/60, през бременостите хич го няма. Споко LaughingА за анемия, аз съм си с такава вече, пия желязо, освен другите хаове. И мед хапвам(днес с една баница дето сама я спретнах), ама той има ли връзка с желязото...?
А твоята госпожица на колко годинки е? Лентичката ти май не мърда много?
Татянка, спокойна нощ ти желая! Може от жегите малката да се е оспала. Или има сън за наваксване... Grinning

# 193
  • Мнения: 2 959
...Милена спи ве4е целия ден ...като никога, какво ли ме 4ака преz  ноЩта...
Tatjana, използвай и Ти времето да събираш сън покрай бебка, защото на нощните й будения Ти ще отговаряш. Hug

Ели, честито Ви лято.  Hug Аз все още не съм събличала Дана по къс ръкав, но и при нас ще дойде скоро. Peace

... И мед хапвам...ама той има ли връзка с желязото...
Мариакара, меда е страхотна съвъкупност от полезни вещ- ва и минерали и подсилва имунната система, особено в твоето състояние, а има и доста лесно усвоими захари които не пречат на диабета. А за желязо в натурален вид хапвай авокадо- доста е вкусно. Hug А за лентичката, знам ли?! И да искам по- бързо времето не може да тече, и моита кукла си е засега на 20мес и 1седм/ точно както си го пише в подписа ми./ Peace Целувки на малката Ти калинка- Яна  и да погалиш коремчето от нас. Hug

Кейси, и Вие ли си падате по KIA? Thinking

# 194
  • Мнения: 1 194
Извинявай, бях останала с впечатлението, че лентичката ти нещо не функционира и от доста време си стои на 20 месеца Embarassed Embarassed EmbarassedИначе времето тече прекалено бързо, за съжаление! кога бяхме февруари и Яна беше на 20 месеца...а аз все още без корем SunglassesЦелувки на малката принцеса!

# 195
  • Мнения: 6 390
Мариякара
аз може да съм пропуснала... ама имате ли вече име за бебето  newsm78

Испанките и Финландките съвсем ни забравиха еййй  Crossing Arms Laughing

# 196
  • Мнения: 1 194
Ели, бебо ще се казва Георги, на свеки Laughing. Предизвикателство за францетата. само да не му викат Жорж, че ми е малко странно...

Общи условия

Активация на акаунт