С главата или с дупето напред, през ЮНИ идва и наш ред

  • 13 524
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен!
Някъде бях чела, че за повишаване на хемоглобина помага да се ядат червени плодове. А ако не помогне, поне няма да навреди Simple Smile
Пожелавам много здраве и късмет на всички комбинации (2 в1; 1 + 1) Simple Smile

# 61
  • Мнения: X
И зелени зеленчуци и месо/червено/....то май и червеното  вино помага...ама  #Crazyпослеее,най-много да ти е весело раждането....
Поли* ,искаш ли да ти кажа как се свалят най-ефективно килца без да пазиш диета....разкарваш бабите по-най бързата процедура и като те завърти режима на бебчо...само от време неа време питаш кой ден сме днес Joy Joy Joy

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 810
Поли*  Joy виждам че kabranska ме е изпреварила в отговора.Но истината е тази че още със самото раждане в болницата  се разделих с 10 кг  Peace След това покрай режима на малчо и недоспиването а и коликите които нас ни почнаха и разнасянето на ръце  #Crazy ами свалят се  Blush. Имам още няколко за сваляне ама като виждам колко бързо си отиват нищо чудно да стана и по слаба от преди да родя. Praynig.
kabranska аз днес цял ден живея с идеята че е сряда и като си видях лентичката олелееее то било четвъртък Joy. Права си за питането за дните Laughing

# 63
  • Мнения: 1 138
Аааа момичета мерси за бързите отговори Hug, значи имам шанс и аз да отслабнааааа.
То при нас баби няма да има тъй че и аз ще се хваля после как съм свалила килцата.

# 64
  • Мнения: 7 430
Честита принцеска на Вили -да и послушна и добричка
[/color] Hug

Иси, стискам палци утре всичко да мине по живо, по здраво и заедно с Мишелка да ни зарадвате за новите Ни юнски мъници Heart Eyes

Мранчо - как ти завиждам ако знаеш Crossing Arms Браво на теб Peace
Аз като се сетя, че имах да свалям 11кг още от вики и така забременях - сега съм качила 14  ooooh! и до края може още повече да станат - не ми се мисли. А след раждането, освен 5-те кг, които оставих в болницата - другите така си стояха по мен и 1г след като вече бях родила...заприличала съм на свинче с моите 1.60 и 70кг Cry
Пожелавам си го от сърце този път да сваля повече  Praynig[/tt][/size]

# 65
  • Мнения: 554
Аз свалих в болницата 5 кила и за следващата седмица 3 още ... 22 бях качила  и сега намаляха на 14... да се надяваме с тази скорост да продължа да слабея , но нямам много голям апетит, а за сега кърмата ми е ОК . Следващата седмица ще ида на диетолог , който да ми състави диета от която хем да слабея ... хем кърма да имам. След като я направи ще ви я дам и на вас да опитате  bouquet

# 66
  • Мнения: 7 430

Поли* ,искаш ли да ти кажа как се свалят най-ефективно килца без да пазиш диета....разкарваш бабите по-най бързата процедура и като те завърти режима на бебчо...само от време неа време питаш кой ден сме днес Joy Joy Joy

Ох, де да важеше за всички ooooh!
При мен няма баби, нямаше кой да ми помага с Вики, миро по цял ден на работа и пак нищо не свалях Tired
Мисля, че всеки организъм е различен Peace и че при всеки е строго индивидуално отслабването - бих се радвала, ако е наистина така, както казваш  Winkпоне сега ще съм с две деца и както ми казват тук "жална ти майка"

# 67
  • Мнения: 729
И аз не го пия много редовно Малтофера, поради същата причина  Embarassed. И както върви, следващите изследвания ще ми ги направят като раждам, не ме искат по-рано.
Иначе, за съжаление, не обичам коприва, лапад, спанак и т.н. Зелената салата, ако се брои, я ядях в големи количества. А сега опитах и от ягодите и от черешите. От месце също не се лишавам.
Ще продължавам така и ви благодаря на всички за отговорите. Hug

# 68
  • Мнения: 8 242
Хм, с килограмите да ви кажа и аз съм вече -10.. а бях качила 20  #Crazy ..
От болницата ме изписаха -7, а пък за тия няколко дни дето се гледаме вкъщи, свалих още 3..
То нямаш време нито за сън, нито за папане.. Ако не се зомбирам скоро много ще живея  Crazy

# 69
  • Мнения: X


Ох, де да важеше за всички ooooh!
При мен няма баби, нямаше кой да ми помага с Вики, миро по цял ден на работа и пак нищо не свалях Tired
Мисля, че всеки организъм е различен Peace и че при всеки е строго индивидуално отслабването - бих се радвала, ако е наистина така, както казваш  Winkпоне сега ще съм с две деца и както ми казват тук "жална ти майка"[/tt][/size]
Дидка,проблема при вас е ,че ви е евтина храната-не се засягай,но повечето ми познати в чужбина здраво дръпнаха с килграмите...пък и са ви едни здравословни храните/особенно месото и разните там полуфабрикати/.... Sick...Ела ни виж тука,като при всяко влизане в магазина правим фундаментални математически изчисления....

# 70
  • Мнения: 7 430
...Дидка,проблема при вас е ,че ви е евтина храната-не се засягай,но повечето ми познати в чужбина здраво дръпнаха с килграмите...пък и са ви едни здравословни храните/особенно месото и разните там полуфабрикати/.... Sick...Ела ни виж тука,като при всяко влизане в магазина правим фундаментални математически изчисления....

ЗА това си права  Peace тук всичката им храна е пълна с какви ли не глупости, а хубавата вече си е доста скъпичка Tired
....аз сега се връщам от мосю Доктор и каза, че все още си нямам никакво разкритие, бебето е разположено добре, и до другата седмица нямало да родя Mr. Green
..май ще си чакам термина newsm78

# 71
  • BG
  • Мнения: 54
Zdraveite, mam4eta!Purvo da se izvinq za latinicata,no taq klaviatura mi se durpa i ne moga da se opravq s neq.
Mnogo mi lipsvahte vsi4ki ot foruma.Vupreki 4e ne bqh ot nai-aktivnite,vseki den vi 4etqh.
Po4ti mesec ne sum vlizala,nqmahme internet,i dnes kato vidqh kolko mnogo beb4eta sa se rodili napravo mi se napulni surceto. newsm44
Moq termin e na 26.06,posledno mai 6te e mom4e,ta 6te pomolq Pepitka da go otrazi v na4aloto na temata.
Stra6no mi se poduvat krakata,a nqmam albumin,mnogo mi teji ve4e korema i iskam da otivam da rajdam.
Mnogo kilca sum ka4ila,no ne se pritesnqvam za tova.S batkoto bqh ka4ila 30 kilograma i za 4 meseca ni6to ne ostana ot tqh:)
Suveta za babite e mnogo pravilen.
Ot nqkolko dni me stqga korema,no ne bolezneno,a ot sno6ti i krusta me zabolq,i dosta se pritesnih,za6toto predniq put rajdaneto mi po4na to4no s bolki v krusta.A i predi malko v toaletnata vidqh 4e mai po4va da mi pada tapata,ta moje i da ne si do4akam termina.Edinstvenoto mi pritesnenie e da ne e mnogo malko bebeto,na 15 mai bqh posledno na videozon i lekarq kaza,4e teji 2350 g.
Tova e zasega ot men.

# 72
  • Мнения: 235
az takova ...samo da si probvam kartinkata

# 73
# 74
  • Мнения: 182
 Здравейте!
Днес май не сме много активни, да не би всички да са се запътили да раждат Simple Smile Ние с бебка сме добре, рита, разтяга се. Направо се чудя къде намира място още в корема ми newsm78, при условие че уж сме били едрички - една-две седмици по големки ни изкарват на ехографа. На мен днес ми е криво заради скапаното време навън, искам вече да става топличко и слънчево Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт