Мами, отстъпват ли ви място в градския транспорт?

  • 2 387
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 760
На мен винаги ми отстъпваха място... Най-често жени на 40-55 години.

# 46
  • Мнения: 164
Рядко ми се налага да пътувам с гр.транспорт,но като ми се наложи просто полудявам.Идва ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire всички!!!!Толкова са нагли хората вече че думи нямам.Предпочитам да вървя пеша когато е възможно.
Искам да им викна на всички тъпи КРЕТЕНИ И ТАПИРИ!!!!!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire newsm61        newsm61        newsm61        newsm61        newsm61        newsm61

# 47
  • Мнения: 426
Аз какво да ви кажа.Като бременна само веднъж са ми отстъпили място и то един дядо(Господ здраве да му дава). А като родих даже се наложи един път и сама да си кача детето с количката никои не се сети.Като се качех в автобуса само казах: Благодаря че ме помогнахте. Всеки се обърна на другата страна.
А сега детето го водим с автобуса на ясла и вечер като си я прибирам ми стават, но след като някоя жена направи забележка.

# 48
  • Мнения: 182
 Аз сега много много не се качвам на гр.транспорт, но до седмия месец си ходех на работа с автобуса и само два пъти са ми ставали и то жени от ромски произход. Всички други се правят на разсеяни и се бутат в теб без да им пука, че носиш мъничко бебче Twisted Evil

# 49
Аз пътувам с метрото всяка сутрин, никога досега не са ми ставали, а е очевидно, че съм бременна. Говорих веднъж с един колега и той казва, че не винаги хората не искат да станат, а просто може да се притесняват дали наистина си бременна или просто пълничка. На мен точно това ми се случи веднъж. Беше зимата, бях със закопчано догоре палто, а отдолу съм си закачила телефона на врата и изглеждаше като че имам корем. Една жена ми стана и аз си седнах, не бях бременна изобщо. Може би сега ми се връща и когато най ми се иска да седна, няма кой да става...  Blush

# 50
  • Мнения: 3 089
винаги сами отстъпвали. и когато бях бременна, и сега, когато съм с детето. даже се е случвало да се извинят, защото не са видели, че имам корем (преди) и са седнали вместо да ми дадат път веднага.
на опашки обаче не са ме пускали.

# 51
  • Мнения: 8 505
На мен ми отстъпваха място млади хора в 94 и 280.Лелки и бабички- no
Като цяло-мъже са ми правили място почти винаги,а жени-рядко.

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много рядко ми отстъпват място, повечето ученици стават, ако ли пък не сама ги вдигам.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 659
Не си спомням да са ми отстъпвали място в градския транспорт, докато бях бременна-по им изнася да си седят и да се правят на разсеяни.
Случи се само ведмнъж, но докато чаках пред кабинета на лекарката за консултация една жена стана и ми предложи мястото си

# 54
  • Мнения: 5 475
Тук,в Италия изобщо нямат такива навици...бременни жени,майки с деца на ръце,баби...никой не им отстъпва място.. Twisted Evil..дори в градския транспорт си длъжен да се качиш със сгъната количка и да си държиш детето на ръце.. Shocked

# 55
  • Мнения: 11 004
За автобус 280 ми е много познато как се пътува бременна...  Confused
И не само бременна, например с гипсиран крак #Crazy

# 56
  • Мнения: 1 117
Мноооого рядко ми се е случвало  Sad
Дори една тъпа дъртофела имаше наглосттта да ми крещи да съм станела да направя място на приятелката й че била болна  #Cussing out А аз бях бременна в края на шести месец.
Безобразие #2gunfire

# 57
  • Мнения: 3 116
Аз като бях бременна в 8 месец отстъпих място на една мадама бременна в 9 месец  Joy

То е хем смешно, хем трагично   bouquet

P.S. За другите случки просто не ми се говори  #2gunfire

# 58
  • Мнения: 3 929
Аз работех до последно почти и ми се налагаше често да ползвам маршрутки. Рядко се случваше някой да ми отстъпи мястото си и добре, че имаше някои жени, които трябваше да повишат тон в маршрутката, че има бременна жена, та на някой да му стане неудобно и да стане - и то предимно жена, мъжете се преструваха на приятно разсеяни. Вече в 7, 8 и 9-ти месец шофьорите понеже ме познаваха, директно казваха на някой да стане, защото никой не се сещаше. Да не ви казвам, че ми се е налагало до пропътувам разстояния от рода на Плиска - Люлин!
Бременни мами - с нахалство към прогреса! Не си ли изпросите сами мястото, почти няма да се намери някой да ви го отстъпи.

# 59
  • Мнения: 1 100
Бременни мами - с нахалство към прогреса! Не си ли изпросите сами мястото, почти няма да се намери някой да ви го отстъпи.

 newsm10
А пък си е наШе право. И аз тук не 4акам никой да ме покани по опаШките, минавам си отпред и казвам, 4е не мога да стоя права. При4ина о4евидна.

Общи условия

Активация на акаунт