Обувки с токчета?

  • 9 568
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 945
Всеки крак ( или поне почти всеки ) изглежда прекрасно на ток. Много ми харесва> Но след половин час ходене на токчета краката ми така ме болят в глезените , че се проклинам защо съм тръгнала. Затова ги нося само при повод.
Причината може да е в извивката на стъпалото. Някои обувки имат по-стръмен наклон и са страшно неудобни.
Ходя винаги на високо, дори и в къщи.
Когато избирам обувки  с ток,водещо при избора ми е наклона, след това всичко останало.

# 61
  • Мнения: 1 934
Аз също нося токчета, и то от онези тънките. Слагам метални капачета и проблемът с износването е решен.

И аз така,то това май е единственото решение.

# 62
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Този тип ток ми е най-удобен. Нося и тънки токчета, държа да не са твърди капачките (не дай боже метални), че много ме дразни чаткането.

# 63
  • Мнения: 5 317
Нося и са ми удобни. Peace

# 64
  • Мнения: X
Нося, да. Ниска съм и ми идват добре, но пък нося 35 номер, което автоматично ограничава височината на тока, щото 10 сантима ток би значел обувка - ток, на която няма как да стъпиш, камо ли да ходиш цял ден................ и въобще обувките са ми болна тема, защото с тоя 35-ти номер Banghead имам доста ограничен избор smile3516

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Обичам токчета, не, обожавам ги, но в момента нямам възможност да нося #Cussing out.Но догодина, живот и здраве, няма да се разделя с тах Hug!

# 66
  • София
  • Мнения: 9 974

Последно си купих уникални червени чехли с 11см. ток, страхотни!
Адски удобни и не си чупиш на всяка крачка краката, все едно танцуваш тип Майкъл Джексън!  newsm57


Браво! И честито! Аз си търся червени чехли или сандали безуспешно вече 2 месеца. Сподели откъде, а ако пуснеш и снимка ще е супер Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 107
Вземи си италиански обувки/чехли и няма да усетиш нито умора, нито болка, независимо колко е дълго и тънко токчето  Peace

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Много ми харесват и аз като Karen от малка се качвах на мамините обувки(обезателно когато беше на работа  Laughing) и обикалях в къщи.Но в по-късна възраст родителите успешно ме убедиха,че имам ужасна походка и както баща ми казва "ходиш като спънат кон" и аз се отказах от този тип обувки.Миналата седмица с голям кеф си купих чехли с 6 см.ток,което си е постижение за мен. Grinning

# 69
  • Мнения: 4 629
Нося обувки с токчета, а с капачетата се справя обущар

# 70
  • Мнения: 1 180
И аз харесвам обувки с ток - е, с 12 см ток едва ли ще мога да ходя, но с приличен - става. Виждала съм 15-годишни девойки да тропкат с безумно високи и тънки токове, все едно на тях са се родили, но някои.....не знам как по-точно да ги опиша... Походката им е една...тип камилска! И като видя някоя кака със свити в коленете крачета да се кълчи по разнебитен тротоар, направо ми е смешна!
Според мен зависи от обувката - извивка на свода, форма на тока и т.н. По принцип не можех да ходя с обувки с равна подметка, но след като родих, свикнах. Предпочитам обаче по-височки обувчЕта - изглеждам по-добре /или поне така си мисля Wink/. Колкото до капачетата - това е работа на обущарите! Не съм си и помисляла сама да ги сменям.

Общи условия

Активация на акаунт