Кого обичате повече?

  • 5 506
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 604
Въпросът ми е провокиран от следната история: МОя приятелка, когато е била на 13-14г. случайно е чула как майка й казва колко много обича баща й, че дори го обича повече от децата си. Не се замислих, когато ми го разказа, тогава нямах дете, но от няколко дни си мисля за това и реших да ви попитам как е при вас. Майка й е имала неуспешни бременности и въпреки лекарската забрана, е решила да има второ дете /това е приятелката ми/. Рядко се разделят със съпруга й за повече от 1-2 нощи, навсякъде са заедно и това след почти 30 години брак. Аз не бих могла да кажа, че обичам мъжа си повече, обичам ги и двамата. Как мислите вие?

# 1
  • Мнения: 6 206
Да, това не ми прави смисъл
Обичам те, обаче татко ти обичам повече
Когато обичам, обичам без условия и сравнения
То, обичането е толкова хубаво нещо, че няма смисъл да го разваляме с такива приказки

# 2
  • Мнения: 2 116
Мисля, че е нормално да обичаш повече детето си! А мъжа ми много го обичам, но е по различно!  Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не мога да ги сравнявам,защото ги обичам по различен начин.Мисля,че мъж се обича по по различен начин,отколкото детето ти

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Не мога да ги сравнявам,защото ги обичам по различен начин.Мисля,че мъж се обича по по различен начин,отколкото детето ти

Разбира се, че е така! Че аз и кучето си обичам, обичам и сладолед. Може ли изобщо да се сравнява обичане?! Сори, ама доста странно виждане за обичта и обичането ми се открива тук...

# 5
  • Мнения: 10 604
[Сори, ама доста странно виждане за обичта и обичането ми се открива тук...
Така е, пък и в крайна сметка утре този мъж може да направи нещо, което да доведе до раздяла, а детето е част от мен и винаги ще бъде, независимо дали споделям живота си с биологичния му баща. Интересно ми е дали някой ще е на противоположното мнение и с какви аргументи.

# 6
  • Мнения: 3 376
Едва ли някой би бил на противоположното мнение.... Rolling Eyes

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ако ще има повече, няма да е за таткото - той е голям, самостоятелен и не е раждан от майката...

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 22:41 от арт мама

# 8
  • Мнения: 1 493
И на мен ми е странно това изказване !!!   newsm78

# 9
  • Мнения: 636
Ако ще сравняваме - обичам дъщеря си много по-силно.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля, че е нормално да обичаш повече детето си! А мъжа ми много го обичам, но е по различно!  Hug

# 11
  • Петрич
  • Мнения: 321
Сега не мога да сравнявам обичта към детето с тази към мъжа,но когато бях бременна и веднага след раждането си мислех,че никога няма да заобичам Ваньо така както обичам баща му.Изпитах майчини чувства малко след раждането и имам чувството,че стават все по-силни с всеки изминал ден.

# 12
  • Мнения: 5 140
Ако ще сравняваме - обичам дъщеря си много по-силно.

И аз. Peace
Таткото го обичам по съвсем различен начин.

# 13
  • Мнения: 1 272
Няма повече, но със сигурност любовта ми е различна към всеки

# 14
  • Мнения: 46 516
Не мисля, че двете неща са съпоставими, затова не мога да отговоря.

Общи условия

Активация на акаунт