а с какви климатици сте?

  • 45 378
  • 476
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 966
Айде и тук да се отчета.
Ние бяхме до онзи ден с Мидеа 18.Не бяхме доволни-свалихме го,та го продадохме на свекъра Mr. Green.Да,но сега си търсим друг.И не китайски.

Интересува ми този Дайкин.Какви пари върви.
И също моля ви препоръчайте ми добра машина,по висок клас от Хайер,Мидеа,Осака...

Малена,пазиш ли координати на фирмата,където са ти монтирали климатика?

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Crown ,но само за охлаждане и отопление при преходни температури.Нямаме оплаквания:-)

# 62
  • Мнения: 1 063
 С два LG. Имали сме  и Mitsubishi, но го продадохме с апартамента.

# 63
  • Мнения: 1 100
Whirpool sixth sense, много добър newsm10

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Емерсон - 14-ка. Работи хайвана...и охлажда и отопля/в преходния сезонен период/..какво повече да искам от машинката. Работи безшумо и го купихме преди две години за 850лв.

# 65
  • Мнения: 798
И ние сега ще купуваме и затова следя темата с интерес. За сега сме се спрели на този модел на Фуджицу ASYA 12LS с Vram процесор. Някакви отзиви за него? baby_neutral
  Добри са, няма да съжаляваш. Ние имаме такъв само 4е 9ка.
mranki,  само да спомена 4е между Fuji Electriс  i Futjitsu General, няма ама абсолютно нищо общо. Ако някой ви е казал 4е има ви е излъгал.
  Работила съм във фирма за климатици, и затова си позволявам да давам мнения.

# 66
  • Мнения: 13 512
Мицубиши-подов 22 ка. и LG 18 ka. LG  то е от 5 години, Мицубишито-2.Нямам проблеми досега и с двата

# 67
  • Мнения: 278
Нашият е Дайкин, казват, че бил Мерцедесът на климатиците. Аз не разбирам нищо, подарък ни е от свекърва ми и работи супер, но предполагами и другите си работят... Този бил много енергоспестяващ, защото е инверторен, но мисля че това се отразява, когато се топлиш на него непрекъснато. Струва към 2000 лв., аз ако трябваше да вадя пари бих си купила Осака, мисля, че са към 500.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
От една седмица си имам Хаер 12ка за охлаждане предимно и да речем малко да стопли есента. Родих се, не можех да спя от жега, накрая ми писна и го купихме ей така, без много да мислим и избираме.

# 69
  • Мнения: 191
Осака12.Много съм доволна.И за топло и студено е супер-не е скъп и няма да ме е яд ако не излезе стока,защото всичко е късмет!!!! smile3515 smile3511

# 70
  • Мнения: 1 925
isaikova, препоръчвам ти Мицубиши, Тошиба ( ако имаш възможност Дай-сей-кай, пред него Дайкин пасти са яли ) или Фуджицу. Ако искаш пиши на лична.    Peace
Jeni_Madj , на колко пари се хващаш на бас, че и двете са бранд нейм на фуджицу ? Т.е. има съвместимост м/у двете. Това че си работила във фирма за климатици не е критерии. Ако някой се съмнява, в това което казвам, да пиши на лични да му изпратя e-mail с документ, който доказва думите ми, документ от производителите. 
Peace
След дълго проучване из нета и от познати бях решил Панасоник 12 инвертор малаизииски, ама незнам що така нещо не ми вдъхна доверие ( познати техници казах че последната зима са имали 10-15 % дефекти при панасоник) и в краина сметка сега сме с едно Fuji Electric което е един от трите продукта на Fujitsu и General уж е произведен в таиланд, колко е вярно незнам, уж е с компресор Тошиба, и тва незнам, но отговаря на всички изисквания за модерен климатик Клас А фреон 410 двоино роторен компресор незнам си кви защити няма кои знае кви екстри като панасоника но е абсолютно безшумен, както вътре така и вънка може да се чуе само на наи силната степен на вентилатора. Немога да кажа как ще работи зимата но засега му имам доверие изглежда сериозна машина newsm78
Браво ! Права си за Панасоника, абсолютна истина е за дефектите и се увеличават. За Фуджи също си права и е така. Ако искаш напиши ми точният модел на климатика ви, за да ти кажа дали е тайландски.   Peace

# 71
  • Мнения: 2 000
Преди месец си купихме Chigo. Китайски, за 600 лева. Някой изобщо чувал ли е тази марка? За сега работи, обаче все имам чувството, че се набутахме.

# 72
  • Мнения: 2 663
Ние сме с Мitsubishi съм много доволна

# 73
  • Мнения: 1 205
Нашия е Fujitsu.

# 74
  • Мнения: 1 925
Преди месец си купихме Chigo. Китайски, за 600 лева. Някой изобщо чувал ли е тази марка? За сега работи, обаче все имам чувството, че се набутахме.
Правилно чувство имаш, за съжаление. Знам я марката, но са по-зле от Мидея

Общи условия

Активация на акаунт