А двустайните панелки?

  • 19 960
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 004
Аз пак, къде ти се намира бокса всъщност в хола като на Никол?Защото виждам нещо като два хола и не мога много да се ориентирам Sad

И към Никол въпросче: Нали не ти се задържа някаква си миризма заради дългите тръби или и аз незнам какво? Че бях чула нещо такова и се чудя, къде е проблема...

# 16
  • Мнения: 2 125
При мен е безсмислено  Thinking Crossing Arms да правя от 2-стаен -> тристаен. Последен етаж, външни тераси....ще ми трябват мноого пари, за да покрия целия балкон с дограма и да преместя кухнята в хола ooooh!..
По-добре да ги вложа в нещо ново (а и ги нямам Money) Tired newsm78

Ще направя схема и ако някой има идея как мога да преустроя ще съм му мноого благодарна  bouquet

# 17
  • Мнения: 46 516
... И към Никол въпросче: Нали не ти се задържа някаква си миризма заради дългите тръби или и аз незнам какво? Че бях чула нещо такова и се чудя, къде е проблема...

Тръбите са с необходимия наклон, до сега вече 2 години и нещо, няма проблем  Peace

stellina, не е нужно да пипаш терасите  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 004
Стелина, някои го правят в коридора, вместо гардероба. Не е много удобно май, ама се освобождава цяла стая Embarassed

# 19
Там където е елипсата(в хола) на Nikol . Светлите мебели са частта към кухненския бокс, тъмните са хола и трапезарията, след малко ще пусна още снимки защото на повечето съм си снимала китките  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 004
Никол, благодаря.  Явно си зависи от майсторите, знам ли:)

# 21
# 22
  • Мнения: 1 004
Благодаря! Запазих си го за идея Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 125

stellina, не е нужно да пипаш терасите  Grinning

Е това ако мога да спестя ще видя светлина в тунела Grinning

# 24
  • Мнения: 46 516

stellina, не е нужно да пипаш терасите  Grinning

Е това ако мога да спестя ще видя светлина в тунела Grinning

Виж това, което съм начертала на предната страница, изкарайте вода в дневната и обособете боксче  Peace

# 25
  • Мнения: 2 125
При това разположение (дано се разбира, че съм пишман художничка Mr. Green), не знам как ще стане без поне част от балкона  newsm78

# 26
  • Мнения: 4 806
мисля, че без много проблеми можеш да пренесеш бокса в хола... това е най-лесния вариант
да го направиш по стената, която е към ВЦ и сегашната кухня. Най-вероятно всички тръби са някъде наблизо.

# 27
  • Мнения: 46 516
С червено съм оградила щранговете, от които да вземете вода, но не съм сигурна дали са там  newsm78 и да я изкарате до тъмната част на хола  Peace

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, ако знаеш какъв бонбон направихме (по-точно мъжа ми) от една гарсониера!... Дрешникът го сляхме с хола и го превърнахме в кухненски бокс (около 4 кв. м. и хола- около 20 кв. м.). Кухнята стана на спалня... Жалко, че не мога да го снимам. Изнесохме се заради хлебарките.

# 29
  • Мнения: 1 004
А не може ли просто на дългата страна на хола да се сложи? Там където е общата стена с кухнята

Общи условия

Активация на акаунт