Мами в арабски страни-7

  • 23 639
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 655
Елип моя Сами имаше много леки колики давах му само 2-3 пъти капки тои ги повръщапе и спрях да ги давам и коликите минаха!
До детенцето си е!
МАлкия взе да е много крив напоследак, иска дазаспива на раце, хленчи,маи го сърбят зъбки, ама много рано бе!
Иска да си бута всичко в устата, а ръцете са му като ластик вътре, ако може биберона и двете ръце да са в устата му е най добре!
не иска да лежи, иска да е седнал или изправен на крака, а на мама кюфтето как да го даржат краката като яде като невидял,и все не му стига,сега се мъча да го мина на 3,5 часа.
Хаиде лека вечер от мен!

# 76
  • Мнения: 1 184
И аз му давах едни капки против газове /доктора ни ги изписа/, но като че нямаха голям ефект и ги спрях. Сегя се чудя дали пак да не ги почна, но малко се двуомя. А Креми, поне твоя Сами взима биберон. Тарек не признава абсолютно нищо друго освен мен. Така и на мен ми е по-трудно. Как да му обясня, че като хапне е време за спане  Twisted Evil. При Рая беше лесно - бум биби в устата и тя заспиваше на секундата. Но с това диване и ние трябва да се носим. Той ще е галеника на мама  Laughing.

# 77
  • Мнения: 418

МАлкия взе да е много крив напоследак, иска дазаспива на раце, хленчи,маи го сърбят зъбки, ама много рано бе!
Иска да си бута всичко в устата, а ръцете са му като ластик вътре, ако може биберона и двете ръце да са в устата му е най добре!


Kremi,

I mojata dashetrja taka beshe .. i da ti kaja nikak ne e rano da zapochne"zabobolat" Simple Smile Na mojata dashterja i poniknaha 4 zaba v 5ia mesec - na 7-mi dekemvri .. njama da zabravja /// zashtoto opishtja vsichko .... i imashe malko T... no toa beshe samo s parvite zabi ... i posle kato ja podkara : vseki mesec po 1 zab ... na 22 meseca imashe 22 zaba Simple Smile  Kkavo ni pomogna pone na nas: kupih i edna meka "chetshica" za zabi ... za bebeta - ne e tcohno chetchista mi nehsto deto go nahluzvash ti na tvoja pokazalec i sarbish vencite .. na Gerber beshe ... sinjichko .. Ima i razni gelcheta.. Majcheto mi beshe izpratila edn alilava tubichka (manichka 4-5 cm-rova.. gelat e s cvhat prozrachno jalt)... mi pomagashe ....I gelcheta na gerber ..ili orajel  NO ZA BEBSHONI razbira se Simple Smile USPEH Simple Smile

http://www.gerber.com/prodcat?catid=484

http://www.orajel.com/products/baby.htm

# 78
  • Мнения: 418
И аз му давах едни капки против газове /доктора ни ги изписа/, но като че нямаха голям ефект и ги спрях. Сегя се чудя дали пак да не ги почна, но малко се двуомя. А Креми, поне твоя Сами взима биберон. Тарек не признава абсолютно нищо друго освен мен. Така и на мен ми е по-трудно.

Elip, privet pak ... mnogo saveti davam dne,s no nali znaesh pitaj patilo...

Ta za kolikite i gazovete .... mojata dashterja i tja taka ... rev, podduva se koremcheto .. varti s e, nespokojna... njama biberon, njama shishe, samo tsotska(kakto tja sega i vika Wink.. Obajdam se az na pediatara ni i toi me pita : Ti kakvo jadesh? Kakvo se hranish ?  i  az naj prilichno si izrejdam: krastvaici, domati,brokolo,zele,dinja,kartofi,oriz, banani.. tam kakvoto sam jala.// Choveka kato se hvana za glavata: kak moje da jadehs vsichko tija zaelnii, razbira se, che deteto shte ima koliki : minavash na dieta: 3-4 meseca NIKAKVI ZELENI zelenchuci ...nikakvi morkovi ... nikakvi jablaki... ot zlenchucite samo domat obshto vzeto, ot plodovete banani i malko dinja... ozri i kartofi i hljab i chicken i riba .... E mi 3-4 meseca bjah na dieta i imashe PONE PRI NAS ogromna razlika....A da i nikakvi bobovi rastenija ...no taj kato az da chukna na darvo njamam problemi s gazove/koliki nito ot bob nito ort carevica nito ot zelenii vaobshte i ne se setih che moje da povlijae na bebka...az si misleh shtom az go njamam znachi tj a,.. da , ama ne ... Simple Smile i taka ...
A za bibata- PO-DOBRE , sapored men, che ne ja iska.. Dashetrja mi ne bila sas biba i 1 min, ne ja iskashe, ne i harsevashe ,,,.. I az se proklinjah che smao men iska, no sega kato geldma nazad se radvam che nito biba e tsokala nito parstche e suchela...ne mi se nalaga da ja otvikvam ot kofti navik. Sestra mi TAKA JAKO DARPASHE PRASTA si che se beshe deformiral.. to ne bjaha lujti schishki, limoni li ne mazaha nashet po prastta dokato ja otkajat s trista zora .. taj che po -dobre na tsotskata na mama Simple Smile USPEH !

# 79
  • Мнения: 1 269
Здравеите моми4ета

Ние сме болни то4но преди заминаване.От дима хванах аз и сега малкия.нослето му те4е и не иска да спи само пла4е мили4кият.А аз съм като парцал.Немога да спя,4е мал4о е залепен за мен.много неприятно

Ина4е сме голяма радост в къщи.Халид върви и вси4ки му се радват,а как взима завоите само.... Shocked

На прощъпулника си хвана топката,футболист ще да е за радост на баща си.Тър4ах като луда из града,4ужденците се шашнаха незнаят какво ставаа
В сряда заминаваме при леля и в 4етвъртъка летим Confused

# 80
  • Мнения: 2 804
Милена , дано се оправите скоро .
Лек път ви желая .
Браво на дечковците ти .
И моите деца не са искали биберон  за което се радвам щото като ги гледам някои деца на по 5 години още с биберон и се шашкам .Да не говори ме какви микроби внасят в устата на бебето дори и да са максимално стерилизирани .
Самира , се е заиграла със сестра си и съм много щастлива .Правят се на прахосмукачки добре че е чисто в къщи иначе дрехите им вече да са черни .Тя малката вече лази пробва се да сяда самичка и ме преследва из къщи на 4 крака .

# 81
  • Мнения: 1 184
Е, Миленка, браво на футболиста   bouquet. Да е жив и здрав и да не спира да взима завоите. Дано скоро оздравеете и приятно прибиране до Дубай.
bz, и аз нямам нищо против това, че не взима биби, макар че с дъщеря ми нямах проблеми с отказването. Тя много обича да е голямо момиче и за сега този номер минава. Като й кажа, че така правят големите момичета, веднага се съгласява. Така махнахме и памперса  Twisted Evil. А това за зелените зеленчуци не бях го чувала. И аз се тъпча с треволяци /магданоз, кориандър, марули и краставици/, защото казват, че тези неща помагали за лактацията. Ако започна да муча в скоро време не се чудете  Embarassed. Ще пробвам твоята диета да видим какво ще стане. Ако още нещо ти дойде наум пиши.

# 82
  • Мнения: 2 804
И аз не зная за зеленяците , но със сигурност зеле , карфиол , ягоди и яйца зная че създават проблеми , но пак не при всички бебета .Аз само тези неща не съм яла първите 3-4 месеца защото децата ми и двете се изприщваха от яйцето и ягодите , а от зелето и карфиола имаха колики .
Миленче къде са снимките от погачата , чакаме ги с нетърпение ?!?
Миме , къде за чезна да не сте отскочили и до морето освен на планинските езера ?

# 83
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Здравейте мили мами,намесвам се само да кажа/пиша/,че Веси78 роди момченце-Тарек 51см./3.450.Бебето и майката са добре!Родил се е нормално!Да им е живичко и здравичко!

# 84
  • Мнения: 2 804
Честито Бебе Тарек ,на мама Веси и таткото !  bouquet  bouquet  bouquet
Да ви е живо и здраво бебчето !
Веси , по-скоро да се възстановиш и да се включиш със снимки и разказче !

# 85
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

Честито!
Да ви е жив и здрав
!


на теб:




и бързо възтановяване!

# 86
  • Мнения: 1 269
4естит ти син мила Веси.  bouquet
Да ти е жив и здрав и много послушен.Леко възстановяване и щастливи мигове с Тарек Hug

# 87
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4естито за втори път днес, 4е ми се скапа постинга от сутринта!
4естито беб4е, веси! голям юнак да стане ,здрав и послушен( не много , де)! бързо да се върнете ве4е двама на линия, да ни пратите снимки!
 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 Two Hearts  bigdance2  ura Tadaднес си видях племенника, ей, вярно, 4е е много бяло и русо бебе!най-русия от внуците, както казала майка ми! голяма радост за племенницата ми, луднала е да го гали!не иска да ходи навън, да си пазела бебето! но сестра ми пак няма достатъ4но кърма и ще дохранва, но пък изглежда 4удесно на камерката, освежена и като нова, даже!ве4е направо искам да ги видя наживо, как ще изкараме до другото, лято не знам! Sick

# 88
  • Мнения: 1 184
Е, най-после си дочакахме адаша  Laughing.

Веси, честит ви юнак   bouquet. Да е жив и здрав и голям късметлия. На мама пожелаваме бързо възстановяване и те чакаме на линия.

# 89
  • Мнения: 2 804
Ето ни да видите колко сме пораснали и как се учи ме да гони ме кака Самира из къщи .

Общи условия

Активация на акаунт