Чатят ли си половинките ви в нета с непозна&#

  • 10 549
  • 193
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 389
Той не,но аз си чатя и той знае.

# 181
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
С непознати - не. Нито той, нито аз. Май сме го минали тоя период в живота си отдавна и двамата Wink

# 182
  • Мнения: 3 268
Тези виртуални срещи рано или късно стават реални, не ги приемам, говори с него, но не вярвам да спре само от приказки, трябва да го осъзнае ...
Така е,този проблем никак не е маловажен и ти с право се ядосваш.Преживяла съм го и знам,че се чувстваш ужасно,но недей да правиш прекалено големи сцени.Каквото и да направиш,ако той сам не осъзнае,че не трябва до га прави,каузата ти е загубена.Благодаря на Бога,че на моя мъж му дойде акъла в главата,но аз бях изпаднала в крайно тежко положение и от ревност щях да се разболея.Сега като си спомня,направо настръхвам.Мисли позитивно и недей да го следиш какво и с кого си пише,защото само ще се докараш до лудост.Скоро живота ви ще се промени в положителна посока и около грижите за бебето няма да му остава вече време за чатене с непознати.Не забравяй,че дума,казана от него на някой друг,може да бъде изтълкувана от теб погрешно или най-малкото различно .По-добре не си причинявай това и се успокой,всичко ще си дойде на мястото!

# 183
  • Мнения: 569
С непознати - не. Нито той, нито аз. Май сме го минали тоя период в живота си отдавна и двамата Wink


И при нас нещата стоят по същия начин!

# 184
  • Мнения: 1 043
това е тревожен признак - липса на забавления заедно , дори много тревожен  Sick

# 185
  • Мнения: 1
Mojta polovinka sa6to si 4ate6e s nepoznati i to dosta no ne mu obra6tah vnimanie- vse pak az sa6to go pravj   Simple Smile  Dali me e draznelo tova-ne po skoro mi be6e sme6no kato mi 4ete6e kak gi balamosva i te mu se vrazvat  Grinning - dosta sme se smjli zaedno  Grinning  Grinning  Grinning 
 6te ti dam edin savet ostavi go da si 4ati bez da mu obra6ta6 vnimanie i muzata 6te mu mine mnogo barzo sled vreme izob6to njma da se se6ta za 4ata- taka stana pri nas .Sega kato mu ka6a za6to ne si 4ati6 toi mi otvra6ta 4e ne mu se zanimava s gluposti  Mr. Green                                           

# 186
  • Мнения: 3 674
това е тревожен признак - липса на забавления заедно , дори много тревожен  Sick
Peace

# 187
  • Самоков
  • Мнения: 561
Досега подминавах темата, защото си мислех, че отговора е не, но от снощи вече разбрах, че нещата стоят по друг начин. Оказа се, че виси до посред нощ в някакъв скапан видео чат, а аз си мислех че работи. Но снощи след като минах няколко пъти покрай него и видях, че покрай всяко мое минаване затваря нещо, естествено се усъмних и когато поисках да видя какво прави, ми каза, че съм много нахална. Заинатих се и опитах все пак да видя какво толкова крие, а той бързо рестартира РС-то. От толкова по-ясно е, че щом крие, значи върши нещо нередно. Проверих аз в History и разбрах, че влиза в този видео чат. А той започна да ми обяснява, че тъкмо се бил регистрирал и това проверих, оказа се невярно. После започна да ми обяснява, че просто се забавлява, но на мен това никак не ми се нрави. Направо съм бясна и незнам какво да правя.  bash

# 188
  • France
  • Мнения: 726
Какъв по-точно видеочат?

# 189
  • Самоков
  • Мнения: 561
Какъв по-точно видеочат?
Ето този http://videochat.yoosms.com/ и този http://www.keksbg.com/php/index.php.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 12:36 от nelly_d

# 190
  • France
  • Мнения: 726
Ще пиша на ЛС

# 191
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
nelly_d, имаш пълно основание да си ядосана - все пак лъже те в очите. Незнам какво да те посъветвам. Имам опит с това, но при нас случая беше малко по-оплетен. Дано твоя "влезе в релси"  Praynig

# 192
 Close  и моя чати спипох го  Mr. Green беше подложен на разпит, нищо не каза... Thinking но съм на щрек!!! предупредила съм го.  Twisted Evil

# 193
  • Мнения: 3 674
Досега подминавах темата, защото си мислех, че отговора е не, но от снощи вече разбрах, че нещата стоят по друг начин. Оказа се, че виси до посред нощ в някакъв скапан видео чат, а аз си мислех че работи. Но снощи след като минах няколко пъти покрай него и видях, че покрай всяко мое минаване затваря нещо, естествено се усъмних и когато поисках да видя какво прави, ми каза, че съм много нахална. Заинатих се и опитах все пак да видя какво толкова крие, а той бързо рестартира РС-то. От толкова по-ясно е, че щом крие, значи върши нещо нередно. Проверих аз в History и разбрах, че влиза в този видео чат. А той започна да ми обяснява, че тъкмо се бил регистрирал и това проверих, оказа се невярно. После започна да ми обяснява, че просто се забавлява, но на мен това никак не ми се нрави. Направо съм бясна и незнам какво да правя.  bash
Мили4ка....РЕГИСТРИРАИЙ СЕ И ТИ В  СЪЩИЯ ЧАТ!!!  newsm74  Ха, да го видя твоя след това .... как ще си изгризе ноктите от ревност   smile3514

Общи условия

Активация на акаунт