Да се научим как да пишем заглавията на темите си.

  • 4 042
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Моля. когато пускате теми пишете в заглавието точно и ясно за какво става дума.
Омръзна ми да чета " какво мислите" " тъпо ми е" " защо не" "споделете" и тн.
Мисля, че така, ще е по-лесно за всички.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Подкрепям Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
И аз съм ЗА. А любимото ми заглавие е Помощ!!!???!!! или Pomo6t!!!!!!!!!!!!!! Wink

# 3
  • Мнения: 7 837
Или "Откъде да купя..." - гърне напр.  Laughing

Аз вече не отварям теми, които са с неопределено заглавие.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Зависи. Понякога "неговорещото" заглавие се прави с цел предизвикване на по-голям интерес и т.н. Което пък си има и обратен ефект - може някой нарочно да подмине такава тема, защото го дразни заглавието и не знае за какво става въпрос в темата, пък да има какво да каже по въпроса и да е полезен на автора.

Мдам...

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това го бистрим за найсти път ConfusedНо явно това е уловката за пускащите от този тип заглавие.Като напишат да дадем идея за име, че не знаят как да си кръстят детето Mr. Green, едва ли много хора ще го прочетат Crossing Arms Mr. GreenНо ако искат да "споделим" за  името, без да посочват за какво става въпрос, по-имат шанс Stop

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Все ми е едно как се кръщават темите........ Peace

Ох "кръщават" ....това заради горния постинг........но така , де......

Последна редакция: сб, 29 юли 2006, 18:50 от secretgarden

# 7
  • Мнения: 7 837
Ааа, Биляна, не си права. Тук всеки е готов да откликне на молба за име, дори и при заглави е "Помощ име" Това да се чудиш, как да си кръстиш детето, е сериозно нещо. Добре, че форумките са отзивчиви  ooooh!

 Laughing

# 8
  • Мнения: 2 212
Лесно ви е на вас като сте си ги кръстили децата вече...а за мойто бъдещо отроче още не съм избрала име и все още се чудя и мая....като му дойде времето ще пусна аз една анкетка ама като гост и от зала даже, и по айпито да не ме познаете  Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ааа, Биляна, не си права. Тук всеки е готов да откликне на молба за име, дори и при заглави е "Помощ име" Това да се чудиш, как да си кръстиш детето, е сериозно нещо. Добре, че форумките са отзивчиви  ooooh!

 Laughing
Мен пък заглавие "Конкурс за кръстница", по-би ме зарибило.Поне да имам стимул за какво да си напрягам главата!Който взима, трябва и да дава, т.е. която даде най-приемливото име за майката трябва да стане кръстница.Хем ново заглавие, хем и стимул за останалите форумки.

# 10
  • Мнения: 3 405
Почти подминавам неопределени заглавия. Или отварям темите на 3-4 ден, ако стоят на дневен ред все още. Предпочитам точните и конкретни заглавия Peace

# 11
  • Мнения: 5 577
Моля. когато пускате теми пишете в заглавието точно и ясно за какво става дума.
Омръзна ми да чета " какво мислите" " тъпо ми е" " защо не" "споделете" и тн.
Мисля, че така, ще е по-лесно за всички.

Мисля, че имаш в предвид и моята тема от днес "Как се справяте когато ..."  Crazy
Честно,чудих се как да я кръстя и не успях да измисля нищо.
Защото и аз мразя неясни теми.  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 5 539
Това са евтини номера за покачване на посещаемостта на темата. Дразни ме, особено като го правят "стари" потребители.
Аз нямам нито едно подобно заглавие на тема.
 Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Аз нямам нито едно подобно заглавие на тема.
 Peace

Имаш 130 страници с мнения - никой няма нужното време за да провери.  Mr. Green

# 14
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  И аз не отварям такива теми. Много се дразня от викове за помощ, а то се оказало някаква глупост. Хай сиктир!

# 15
  • Мнения: 46 516
Подкрепям!   bouquet
Но без Клюкарника, понякога има теми, които няма да са толкова оригинални, ако заглавието е свързано с темата  Grinning

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моля. когато пускате теми пишете в заглавието точно и ясно за какво става дума.
Омръзна ми да чета " какво мислите" " тъпо ми е" " защо не" "споделете" и тн.
Мисля, че така, ще е по-лесно за всички.

А може и да се научим да си пишем и грамотно заглавията на темите!

А между другото, тук на училище ли сме или във форум? В правилата си има отделна точка за заглавията. Всички могат(ако искат) да я прочетат.

И на мен като ми омръзне да чета - не чета и не пускам теми, че ми е омръзнало.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Но без Клюкарника, понякога има теми, които няма да са толкова оригинални, ако заглавието е свързано с темата  Grinning

Ми!  Mr. Green
 Аз като поисках помощ за една софийска улица - тишина! Бу като ми смени заглавието с "по-така" - веднага се струпа народа да зяпа темата!  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 4 176
Абе Лилянче, абе душо, абе пиле. Ти нещо без да искам забелязвам, че все ми опонираш.
Еми желателно е да си пишем загалавията, както грамотно, така и ясно.
На теб какъв ти е проблема в случая? Изказа се, но или аз съм малоумна, или ти имаш проблем с комуникацията.
Не виждам какво те дразни в това, когато решиш да си отвориш устата ( с писане ) да си ясна за какво говориш? На някои пък може твоите терзания да се струват чиста глупост и да нямат време и желание да те четат, но ако няма точно заглавие как да знаят това? Не е чесТно някак си.
Някои, ще кажат - не чети. Да, но как да не чета, след като пише "къде". Аз пък съм любознателна и отзивчива и не искам да пропусна шанса да помогна ако мога.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Естествено, че е желателно, ама чак пък да се научим... Учихме се в училище и в университета, сега вече си избирам кой да ме учи. Аз проблеми нямам, влизам тук от време навреме и се забавлявам, особено когато ми се вързват някои Wink. Ясна съм на тези, които ме разбират, на останалите...
Все пак мисля, че не може да се заповядва на авторите на теми, как да си формулират заглавията.

Хайде без "душо" и "пиле", че тези обръщения ги свързвам с едни мургавки такива създания.

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 00:57 от Lilqna

# 20
  • Мнения: 4 176
Чета отговора ти и се чудя какво и как да ти кажа, а повярвай ми идват ми едни думички на ум, но понеже виждам, че не си в час, ще се въздържа.
Много буквално схващаш думата " учим". Ти ако нямаш мозък в главата за две стотинки, аз или Господ нямам как да те научи ( казвам АКО иначе може и да имаш пък да не личи ).
Изобщо не съм влагала такава буквалност в думата "учим", както ти я възприемаш.
Ти от толкова избиране кой да те учи май си пропуснала най-важното - да мислиш и най-вече да се замисляш кой какво говори. Wink
Нищо лично. Личните ти драми, възприятия и предпочитания не ме касаят. Пуснатата от мен тема е по-скоро молба към хората с мозък, а не назидателно- поучително настояване. Мисля, че на всички ни, ще е по-лесно да комуникираме по този начин.
Ти ако искаш мижеш да направиш изключение и да си оригинална Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 176

Хайде без "душо" и "пиле", че тези обръщения ги свързвам с едни мургавки такива създания.
Аз доста бързо се приспособявам. Когато комуникирам с мургави или с хора с подобен манталитет, веднага превключвам на техния манталитет. Сещаш ли се какво ти пее радиото?
Понеже се изявяваш, като буквалистка може и да не се сещаш. Ще поясня. Не се стеснявай да питаш.

# 22
  • Мнения: 7 837
Мамица - строга, но справедлива, както винаги  Mr. Green

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Айдееее, изкараха ме  безмозъчна. Благодаря за сравнението и определението! bowuu
Тук явно трябва да пишат само потребители съгласни с авторката, в противен случай рискувате да ви изкарат малоумни.
Когато се научим да приемаме критика, ще се научим и как да пускаме теми.
Хайде живи и здрави, аз рядко пускам теми, който го прави по-често да Фнимава!

# 24
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Да де, ама неграмотно написано заглавие го пропускам! hahaha Много се дразня на глупави грешки, които си личи, че са от незнание - т.е. пропуски в началното образование. Как да комуникираш и да водиш диалог с човек, който не умее да пише и да се изразява?! Аз не желая и по тази причина таквиз заглавийца ги отсвирвам.

# 25
  • Мнения: 4 176

Пуснатата от мен тема е по-скоро молба към хората с мозък, а не назидателно- поучително настояване. Мисля, че на всички ни, ще е по-лесно да комуникираме по този начин.
Ти ако искаш мижеш да направиш изключение и да си оригинална Simple Smile
Прочете ли това? Къде прочете, че е заповед.
Сори за оффа

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 23:59 от Diviana

# 26
  • Мнения: 7 186
Какво значи заповед?
Това за ясните заглавия не е случайно хрумване, а си е отбелязано в Правилата на форума и е редно да се спазва, ама явно няма кой да го прочете.

Цитат
5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата.
Недопустими са заглавия от рода на:
Помогнете ми, Спешно, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.]

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Какво значи заповед?
Това за ясните заглавия не е случайно хрумване, а си е отбелязано в Правилата на форума и е редно да се спазва, ама явно няма кой да го прочете.

Цитат
5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата.
Недопустими са заглавия от рода на:
Помогнете ми, Спешно, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.]

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23714.0


Тогава означава, че модераторите не си вършат добре работата, щом позволяват подобни заглавия да имат място!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 165
Лесно ви е на вас като сте си ги кръстили децата вече...а за мойто бъдещо отроче още не съм избрала име и все още се чудя и мая....като му дойде времето ще пусна аз една анкетка ама като гост и от зала даже, и по айпито да не ме познаете  Mr. Green Laughing Laughing Laughing
newsm10

# 29
  • Мнения: 12
Какви са тези глупости, бе хора!!!
Като не ти се чете - не чети!
Като не ти харесва заглавието - подмини темата!
Като е направил някой правописна грешка - просто му кажи на този който е публикувал!
Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Какви са тези глупости, бе хора!!!
Като не ти се чете - не чети!
Като не ти харесва заглавието - подмини темата!
Като е направил някой правописна грешка - просто му кажи на този който е публикувал!
Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!
Кис-кис, ти младото не се тикай да се караш с дъртаците с по три хиляди мнения, че ще те бият. Гледай кротко сеир отстрани.

# 31
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Какви са тези глупости, бе хора!!!
Като не ти се чете - не чети!
Като не ти харесва заглавието - подмини темата!
Като е направил някой правописна грешка - просто му кажи на този който е публикувал!
Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!


Напълно подкрепям. Чудя се от къде имате време чак и езиците си да чешете ТЦ ТЦ ТЦ ooooh!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!


Как няма къде? Форума за какво е?
А иначе приемам темата като едно необходимо напомняне, че все пак трябва да се съобразяваме с правилата на форума. А правилата важат за всички.

# 33
  • Мнения: 2 495
На мен ми е все тая как ще бъде написано заглавието на темата LaughingТъй или иначе, ако съм заинтересована ще цъкна върху нея и ще пиша, не ме интересува как е написано Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 167
Мисля, че всеки е свободен да пише заглавията на темите, както намери за добре.
както и всеки е свободен да отваря, чете или отговаря.
Разбирам хората, че когато са развълнувани и споделящи може и да не измислят по-умно заглавие от " помогнете" или " имам проблем"
имам си мишка и кликвам където сметна, че трябва и ми е интересно

# 35
  • Мнения: 4 473
Не съм чела мненията по темата, но ще отговоря на прима виста:

Всички призовавате да се ползва Търсачката за да няма повтаряне на теми по безброй пъти. Как, по дяволите да стане това, ако в заглавието на темата не е упоменато за какво иде реч в нея? Нали не очаквате търсещият да рови и в хилядите мнения?!

Вчера, например,  търсех конкретна тема. Бях убедена какво точно е заглавието, но познайте - бях пропуснала да впиша многоточието в края и резултат от търсенето нямаше!

Mamica, поздравления за темата. Дано има ефект.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Такова напомняне само от модераторите зачитам аз. Че на някой не му било удобно и не му се четяло си е негов проблема.
Явно думичките "малоумна", "безмозъчна" и подобни преобладават в речника ти! Sunglasses

За тези, които приготвиха пуканките, съжалявам. Каквото съм имала да кажа съм го казала, повече не смятам да обръщам внимание на тази тема. Naughty

# 37
  • Мнения: 4 176

Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!
Кис-кис, ти младото не се тикай да се караш с дъртаците с по три хиляди мнения, че ще те бият. Гледай кротко сеир отстрани.
Принципно си права. Защо да е по-лесно за всички, като може да е по най-неадекватния начин.
И знаеш ли защо? Защото такива са правилата за ползване на форума. Ако искаш твои правила - направи си форум.
Относно това, че модераторите не си гледат работата. И така не е, защото ако си я гледаха стриктно, пак щеше да има такива, които щаха да негодуват. Абе... угодия няма.
Колкото е по-прост един човек, толкова по-трудно с думи можеш да достигнеш до него.

# 38
  • Мнения: 4 176
Такова напомняне само от модераторите зачитам аз. Че на някой не му било удобно и не му се четяло си е негов проблема.
Явно думичките "малоумна", "безмозъчна" и подобни преобладават в речника ти! Sunglasses

За тези, които приготвиха пуканките, съжалявам. Каквото съм имала да кажа съм го казала, повече не смятам да обръщам внимание на тази тема. Naughty
Правят ти впечатление епитетите " малоумна" и тн. а не си задаваш въпроса защо е така.  Какво мнение да имам за теб, след като се изказваш като .....вече думи нямам.
Зачитала си напомняне само от модератори. Ми те са го написали бре жено. Цитат ти дадоха. Какво друго да направят?
Изказвания от сорта " който не му харесва да не чете" е доста ограничено. Не си сама в този форум и изобщо, за да се държиш по този начин.
Интелигентният човек е толерантен и се старае да спазва дадени правила.

# 39
  • Мнения: 12
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!
Според мен се чудиш с кого да се заяждаш за да се намираш на приказка!
Не мисля, че някой иска да те обиди, така че не се впрягай толкова!

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 12:25 от vera3000

# 40
  • Мнения: 46 516
... Правилата са за това да се нарушават ...

Затова сме на това дередже  Laughing

# 41
  • Мнения: 899
Дълбоко травмирана съм след прочита на тази тема. Ей сега като пусках една и дълго се чудих дали ми е достатъчно ясно и смислено заглавието.. Mr. Green
Съгласна съм, да. Рядко отварям теми, от чиито заглавия не става ясно за какво иде реч. После като видя и директно я затварям, особено ако не ми се чете или допада. ПРавилата трябва да се спазват, за съжаление рядко някой чете правилата.

# 42
  • Мнения: 11 314
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!
Според мен се чудиш с кого да се заяждаш за да се намираш на приказка!
Не мисля, че някой иска да те обиди, така че не се впрягай толкова!
Kрадеца вика "Дръжте крадеца!"
От такива хора като тебе сме на тоя хал да пуска Мамица тема за заглавията на темите.
Че не само тук във форума, ами и както казваш ти самата - и държавата ни.
Айде слезте на Земята, където все пак има някакви закони и престанете да се мислите, че сте над закона и по възможност без обиди.

# 43
  • Мнения: 2 732
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

# 44
  • Мнения: 12
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!
Според мен се чудиш с кого да се заяждаш за да се намираш на приказка!
Не мисля, че някой иска да те обиди, така че не се впрягай толкова!
Kрадеца вика "Дръжте крадеца!"
От такива хора като тебе сме на тоя хал да пуска Мамица тема за заглавията на темите.
Че не само тук във форума, ами и както казваш ти самата - и държавата ни.
Айде слезте на Земята, където все пак има някакви закони и престанете да се мислите, че сте над закона и по възможност без обиди.
Мисля, че отдавна тази тема свърши!!! Вие обръщате всяка реплика в къвга! Това е грозно! А що се отнася до заглавията -  ги превърнахте в световен проблем!

# 45
  • Мнения: 4 176

 Вие обръщате всяка реплика в къвга! Това е грозно!
Моля преведи.

# 46
  • Мнения: 6 167
мамица, ясно е, че можеш да изядеш с парцалите някой новак
също така стана пределно ясно, че трябва да се задават заглавия по правилата.
просто не искам да съм на мястото на тая, дето ще си позволи от тук нататък да пусне тема
"помощ', ' съвет' или ' споделете'.
 Wink

# 47
  • Мнения: 4 176
Лени, както вече казах- беше молба. Препоръка или както искаш го разбирай. Съжалявам, че пуснах темата. Бях се заблудила, че всеки предпочита да му е по-лесно когато влезе във форума да чете това, което го интересува или да намери с търсачката. А и като имам предвид, че повечето сме майки и времето ни понякога е ограничено...
Просто забравете.

Ще разкажа снощи какво ми се случи. До нас има един магазин, където собственикът е облагородил пустееща градинка. Засадил цветя, камъни сложил за пътечка, стриже тревата с машина. Красиво е.
Пейки сложил да седим с децата и е чисто.
Вчера една майка си изхвърли 2 фаса, докато си говорихме и накрая и направих забелжка, че след като ползваме пейките и никога не чистим, поне е желателно да пазим чистота.
Отговора беше " това да не е твоя тази пейка и градинка? "
Отговорих, че не е, но се радвам, че има къде да седим и е по-приятно когато е чисто и някой друг е вложил труд. Най-малкото е уважение към чуждия труд. Тя каза, да не се правя на чужд адвокат и, че ако е искала да я командвам щяла да ми каже.

Е това става и с тази тема. Никой не иска да му е подредено. ПРОСТОТИЯ!!!

# 48
  • Мнения: 7 186
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!

Добре де, новаците хем не искате да спазвате правилата, хем в същото време някои пускат теми колко са дискриминирани и как имало лошо отношение към тях, как става тоя номер?
Като не ви пука как пишете и не се съобразявате с никой, не би трябвало да ви пука и дали ви приемат хората тук или не, или нещо бъркам??

# 49
мамица, ясно е, че можеш да изядеш с парцалите някой новак
също така стана пределно ясно, че трябва да се задават заглавия по правилата.
просто не искам да съм на мястото на тая, дето ще си позволи от тук нататък да пусне тема
"помощ', ' съвет' или ' споделете'.
 Wink

newsm10
наистина някои ненужни неща тук се задълбават като "спазвайте правилата" та 4ак и до заглавието стигнахме- ами добре нека приемем 4е не е ясно написано- отваряте,поглеждате за какво иде ре4 и ако не ви е интересно излизате от темата.Времето което ще изгубите е 2-3 секунди за Click и  Back .и ако вси4ко е тип топ изрядно до съвършенство- няма да губите 2-3 секунди...това е глупаво
от пусто в празно
ли4но моя позиция е - 4е най-малко важни пък са заглавията- постингите са тези които съдържат инфо ,не някакво си заглавие от 2-3 думи4ки
освен това нали се сещаш 4е понякога има толкова дълги и обширни теми 4е е трудно да се напише достатъ4но из4ерпателно заглавие за тях за да знаеш предварително за какво е писано вътре.

# 50
  • Мнения: 6 167
Лени, както вече казах- беше молба. Препоръка или както искаш го разбирай. Съжалявам, че пуснах темата. Бях се заблудила, че всеки предпочита да му е по-лесно когато влезе във форума да чете това, което го интересува или да намери с търсачката. А и като имам предвид, че повечето сме майки и времето ни понякога е ограничено...
Просто забравете.


това, че си права, не означава, че форума ще се промени.
и аз оня ден дръпнах една реч  ( че я постнах и 3 пъти) за това как трябва да се гласува, но нямаше грам ефект и одобрение не срещнах. може би трябва да разбереш/ разберем, че тук има доста хора - с различен умствен багаж, възпитание, образование, живот, семейна и жизнена ситуация и тн. напълно разбирам и историята за градинката. 
не се ядосвай, защото направи каквото можа, с тази тема  Peace

# 51
  • Мнения: 7 837
Гоплям купон  Grinning Половината празнещи се в темата, нямат и идея за какво се отнася тя. Рано суртин ме карате да се смея с глас   Laughing

# 52
  • Мнения: 2 821
 smile3507....каква скука....
ето това е една от темите, които трябваше да подмина.....макар и с конкретно заглавие

# 53
  • Мнения: 4 176
Мама Блу, че аз да не съм цирк, че да те забаврявам? Пише си за какво иде реч в темата, а това, че  си я чела се сърди на себе си.
На крива ракета космосът и крив.

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е това става и с тази тема. Никой не иска да му е подредено. ПРОСТОТИЯ!!!
Аз, аз искам да ми е подредено!  Laughing
Опитвам се да слагам ясни, кратки и смислени заглавия на темите. bowuu
Не цапам по градинките, не ям семки, не пуша и хартийките хвърлям в кошче.  bowuu
Чавдарчето е весело дете, играе, пее, учи се, чете.  Party
Оп, това последнето май не беше за тук.  Thinking

# 55
  • Мнения: X
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!


Да, на това дередже сме, заради такива, които мислят, като теб.

Правилата са ЗА ДА СЕ СПАЗВАТ и на който не му изнася не да не чете, ами да не пише............

Баси, ти за да се заяждаш ли се регистрира?

# 56
  • Мнения: 6 167

Ей, ма нищо не помните значи Wink

1.Чавдарчето родината свободна, обича като своя майка родна.
2.Чавдарчето труда обича, на помощ първо се притичва.
3. Чавдарчето учтиво поздравява, то възрастните хора уважава.
4. Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете!
5. Малките чавдарчета са добри другарчета!
6. Чавдарчето е примерно вкъщи и в клас! То помни - пионер ще стана аз!

# 57
  • Мнения: 98
Това са евтини номера за покачване на посещаемостта на темата. Дразни ме, особено като го правят "стари" потребители.
Аз нямам нито едно подобно заглавие на тема.
 Peace
СЪГЛАСНА СЪМ!

# 58
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

# 59
  • Мнения: 1 462
" това да не е твоя тази пейка и градинка? "
Отговорих, че не е
И това биде грешка от твоя страна.  Верният отговор е "да, моя е, общинска собственост, значи не е само моя, но е И моя.  Така че ако обичаш си хвърляй смрадливите фасове в частната собственост (хола) или в движимото имущество (гъза)!"  --  вярвам, че го докарвам на стил.

По темата: подкрепям целта.  Модераторите да освирепяват!

# 60
  • Мнения: 1 629
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.

# 61
  • Sf
  • Мнения: 808
Правилата трябва да се затегнат.
Пуснеш го под одъра, то се качи на главата ти...
Много недоволни хора, бе... Хем ги боли, хем ги сърби и все не ги разбрали...

# 62
  • Мнения: 12
Ей хора, Вие явно имате страшно много време да си чешите езиците и се чудите с кого да се заяждате! Не ми пука дали съм новак или по - старша тука във форума всички сме равни! Какво значи да си новак или някой друг? Аз съм чела правилата и не съм се регистрирала за да се заяждам! Регистрирах се за да видя нещо полезно за отглеждане на детенцето ми!
Що се отнася до това където съм написала, "че правилата са за да се нарушават", имах в предвид, че повечето българи мислят така, но аз не съм от тях!
Искрено се надявам, че молбата ти ще бъде удовлетворена Мамице!

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.

Мюриел, с над 120 само ние с тебе ще останем да си пишем тука  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 11 314
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.

Мюриел, с над 120 само ние с тебе ще останем да си пишем тука  Mr. Green
Добре де, 118 не стигат ли?  newsm78

# 65
  • Мнения: 5 622

 За мен няма никакво значение кой как си кръстил темата. Понякога при по-дълго заглавие, мястото просто не стига и се налага заглавието да се допълни в първия постинг. Няма лошо

# 66
  • Мнения: 3 091
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

Много хора ще го издържат Mr. Green

Всъщност зависи кой ще го състави

Дафодил е щатният форумски тестописец Grinning Даф, гони IQ над 120, плиз.
off - вие с дафодилская - защо не пишете в бабиеридосите? а?
пардон!

по темата - мамица - нема смисъл! за жалост колкото и да се напомня, че има подфорум с правила - никой не ги чете!
лично аз - теми кажете, помогнете, споделете, какво мислите - не чета! когато станат на повече страници - тогава отварям!

# 67
  • Мнения: 1 120
Mamica ,напълно те подкрепям Peace
Правилата са си парвила и те трябва да се спазват.Вярно, че повечето не ги четат, ами добре,ще им се припомнят Wink

 
 

# 68
  • Мнения: 2 821
Мама Блу, че аз да не съм цирк, че да те забаврявам? Пише си за какво иде реч в темата, а това, че  си я чела се сърди на себе си.
На крива ракета космосът и крив.
ми то май цирка става все в твои теми Mr. Green
 fiuuuuuu
да не ме  box....
аман от оперирани от чувство за хумор

# 69
  • Мнения: 4 176
Аз пък защо не те виждам да даваш адекватно мнение в моите теми? Или влизаш да четеш и после е най-лесно да критикуваш колко била скучна или циркаджийска темата.
Това ли измисли да кажеш? Ако не ти допадат темите ми, можеш спокойно да ги подминаваш. Поне моите заглавия са точни и ясно за какво иде реч. Надявам се да не ти е трудно да асимилираш.

# 70
  • Мнения: 1 462
аман от оперирани от чувство за хумор
Аз пих чай за бъбреците и го изпиках.  Не, чакай, това беше с пълния член.  Май имам огледално разположени органи - не ми е на мястото, където е при другите хора, а срещу него.  Може и да се е развалило, защото в упътването пишеше "да не се мокри", а аз влязох в басейна с него.  Ама ще го намажа и ще видя дали ще ми мине.

Важното е да сме доклатени.  Казах ли ви, че имам проблем?

# 71
  • Мнения: 3 091
Гейминг, поклон, човече!

# 72
  • Мнения: 377

Присъединявам се.  smile3521

А под първия ти постинг се подписвам с две ръце.  smile3501
А на стил повече от добре го докарваш.  Wink

# 73
  • Мнения: 1 629
Стига сте му се натягали, зает е човекът. Laughing

# 74
  • Мнения: 3 091
Стига сте му се натягали, зает е човекът. Laughing
Мюр, пред очите ти зрее ... фен клуб! и ние сме заети, пък! Flutter

# 75
  • Мнения: 377
Стига сте му се натягали, зает е човекът. Laughing
Мюр, пред очите ти зрее ... фен клуб! и ние сме заети, пък! Flutter

Пазим петела от кокошките, а? Joy

То фен клуба е само по идеологична линия.  Wink

# 76
  • Мнения: 705
Аха, значи това било темата, която съм пропуснала. Не седя много в клюкарника и за съжаление много други като мене сигурно са я пропуснали, но карай.

За да завържем темите пускам линк към другата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118253.msg2163863#msg2163863

Общи условия

Активация на акаунт