Кога си приготвихте сака за родилното?

  • 3 642
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 401
днес си го оправих,а утре ми е термина Crazy!

# 91
  • Мнения: 3 042
Със щерката всичкият ми беше готов още в началото на 9м.

А с малкият се размотавах до последно, все добавях по нещо пропуснато. Даже залъгалката я стерилизирах в деня на самото раждане   Joy Joy Joy. /2 дни след термина/ Но в началото на 9м все пак имах готовност да си събера най-необходимото на бързо и да тръгна за родилното ако се наложи. Grinning

# 92
  • Мнения: 3 323
Преносих 2 дни, и отидох да питам докторката - какво да правим? Тя ми рече ела към 18 часа - няма какво да го чакаме повече! Прибрах се , изкъпах се пак, обръснах се , клизма, приготвих сака и айде пак в болницата. Оказа се че имам 9 см- разкритие ( нищо не съм усетила), окситоцин и след половин час имах бебе. Пожелавам ти и на теб така!

# 93
  • у дома
  • Мнения: 965
Започнах в началото на 7мия месец и бях приготвила всичко за мен, в деня в който смятах да купувам нещата за бебето и родих преждевременно, та се наложи спешно да се търсят, перат и сушат пелени....Затова моят съвет е колкото по-рано толкова по-добре.  Peace  

# 94
  • София
  • Мнения: 3 825
Седмица преди термина.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 043
Нещо съм параноясала и мисля да си го стегна, когато вляза в седми месец.

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 907
В началото на 9-тия месец.

# 97
  • Мнения: 5 026
 Седмица преди да влеза в 9 месец.

# 98
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Аз сега съм в 17 г.с. но смятам да го приготвя като вляза в осмия месец.И нека да попитам -от каде да знам какво да приготвя, този списак е изнесен в родилното така ли?

Общи условия

Активация на акаунт