Какви обувки си купувате?

  • 6 149
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не държа на определена марка, гледам да ми харесват най- вече. Падам си по елегантни обувки, с високи токчета. Hug
Peace

# 76
  • Мнения: 565
Любима марка - Barotts, но си купувам и всичко друго което ми хареса.
За маратонки харесвам тези с тъпи муцунки. Любими марки Sketchers и Von Duth (имат ги в магазините на Timberland - специално за скейтъри са). Наскро си купих едни от там в черно/бяло/сиво.

# 77
  • Мнения: 4 621
Определена марка нямам. Важното е да са хубави и качествени Peace

# 78
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Купувам си предимно български обувки. В провинцията няма голям избор на маркови, а и едва ли мога да си позволя цените. Харесвам елегантни, но не твърде високи обувки, по-скоро семпли и изчистени модели. Предпочитам по-заоблени и със средно токче.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 845
Държа обувките да са модни и удобни. Не правя компромис нито с едното, нито с другото. Няма да се натонтуркам в неудобна обувка, която деформира крака, ако ще да е прекрасна. От друга страна в името на удобството няма да ходя като некоя тетка с галоши. Обикновено нося високи обувки, защото правят крака елегантен. Сега нося само тъпи отпред, защото острите ми се струват много старомодни. Когато обувките са затворени, често си купувам един номер по-големи, за да не ме стискат и да не ми деформират стъпалото. Mr. Green В рамките на 100 лв. цената няма значение, стига да ми харесват. По-скъпи не бих си купила. Предпочитам да имам повече обувки, отколкото само един, макар и скъп и марков чифт.

# 80
  • Мнения: 5 647
Държа обувките да са модни и удобни. Не правя компромис нито с едното, нито с другото. Няма да се натонтуркам в неудобна обувка, която деформира крака, ако ще да е прекрасна. От друга страна в името на удобството няма да ходя като некоя тетка с галоши. Обикновено нося високи обувки, защото правят крака елегантен. Сега нося само тъпи отпред, защото острите ми се струват много старомодни. Когато обувките са затворени, често си купувам един номер по-големи, за да не ме стискат и да не ми деформират стъпалото. Mr. Green В рамките на 100 лв. цената няма значение, стига да ми харесват. По-скъпи не бих си купила. Предпочитам да имам повече обувки, отколкото само един, макар и скъп и марков чифт.

Такова е и моето мнение. Тези дни ще се разходя по магазините и се надявам да си взема нещо хубаво. Да добавя, че държа обувките трябва да са от естествена кожа, защото изкуствената запарява крака.

# 81
  • Мнения: 8 917
Имате ли предпочитана марка обувки или обикаляте по магазините и си купувате тези,който ви харесат? Simple Smile
Нямам предпочитана марка - залагам на удобство, качество и дали пасва на вкуса ми Peace

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
харесвам обувките на Бата.
също така не подценявам българското качество и традиции в тази индустрия.
обикновено нося ниски обувки, удобни, много чехли, а от днес се снабдих и с едни обувчици тип балерини на Бата.  Crazy


Дразни ме, дразни ме.  Crossing Arms
Абе, чета темата и стоплям, че пишело Бата, пък аз си мисля за Bally.
Та, Bally са обувките, които харесвам, ама много скъпи, бе, тцъ, тцъ...

# 83
  • Мнения: 769
Ех, да имаше начин да ходя с джапанки целогодишно.. тъкмо се разписах в сесъдната тема че обичам да ходя боса... ама нито на работа мога така, нито когато е студено.. обаче цяло лято си шляпам из града с джапанки или чехли... голям ми е кеф.. Изобщо не ме интересува марката - да са хубави и удобни....

Общи условия

Активация на акаунт