С кого бяхте, когато раждането започна?

  • 3 737
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 806
С татето  Heart Eyes той сладко си спеше , а аз засичах контракции Peace. стана през нощта .

# 61
  • Мнения: 7 474
С мъжа ми в къщи  Laughing

# 62
  • Мнения: 14 133
Пренощувах в болницата, защото доки ме прибра заради високото ми кръвно.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 079
Бях с майка ми и баща ми, а мъжо... нощна! ooooh!
Извикахме го на пожар...  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 334
Контракцийте ми започнаха през ноща и татито беше насреща.Той бе спокоен,докато аз бях стресирана и уплашена и през цялото време се чудех какво ще стане и как ще мине.Кумата ми се присъедини,тъй като майка й е акушерка в Родилното и нямаше начин да не разбере.Тя окуражаваше мъжо отвън,дакото аз се мъчех вътре. WinkРадостната новина я съобщихме на всички след раждането. Grinning

# 65
  • Мнения: 4 406
тати беше дежурен през нощта, но сутринта ме откара до родилното

# 66
# 67
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С таткото в къщи,беше 12,30 вечерта.

# 68
  • Мнения: 4 621
С мъжа ми в болницата - беше планово секцио Hug

# 69
  • Мнения: 2 274
С татето  Heart Eyes той сладко си спеше , а аз засичах контракции Peace. стана през нощта .
И при нас беше същото! Сега съм с чести контракции и не искат да ме оставят сама, макар че аз не виждам проблем! В момента 7 годишният ни син е с мен  Joy! Дано не съм само с него като започне, че ще се стресне милия, макар че иска да присъства на раждането  Mr. Green!

# 70
  • Мнения: 1 353
Със съпруга ми

# 71
  • София
  • Мнения: 6 743
При мен изненади не е имало и двата пъти  Laughing
Първият отидох сама до болницата, защото всички бяха на работа.отидох с леки болки и не мислех, че ще родя.
Вторият път с мъж ми, а майка ми остана с големия син у нас  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 3 421
 Първият път със сестра ми(просто по случайност беше в болнични), мъжът ми си дойде от работа и го сюрпризирахме, че трябва да тръгваме към болницата.
 Вторият път си бяхме с мъжът ми в къщи - той тъкмо излизаше за работа и го върнах, че ми изтекоха водите.
 Просто съвсем случайно беше, че и двата пъти имаше хора около мен.

# 73
  • София
  • Мнения: 508
С майка ми. Имах час за запис на тонове, тя беше свободна и ме закара, а след записа в кабинета ми изтекоха водите  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 3 826
Бях с майка ми и мъжа ми.Раждането започна вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт