Кога възтановихте фигурата си след раждането?

  • 1 713
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
След първото раждане ми бяха достатъчни 9-10 месеца,но сега още се боря #2gunfire Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
За 9 месеца - знам, че е много време, ноооо...неможах за по-бързичко.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз започнах да отслабвам чак след 10 месец на бебо.И не стана от само себе си.Започнах разделно хранене,въртях колелото от време на време и използвах продуктите на Леокрема.За 3 месеца свалих 13 кг.,сега съм минус още 2 и половина Wink,но продължавам с разделното хранене вече седми месец.
И аз кърмих,докато стана на една годинка дечко,но пак ти казвам,при мен от само себе си нищо не стана Crossing Arms

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
5-6 месеца след раждането си бях както преди да забременея/забременях 48, а накрая бях 83/.Не съм полагала усилия, стана от само себе си

# 19
  • София
  • Мнения: 377
И според мен, ти е рано да се възстановиш...Аз все още имам 6 кг. да боря и май чак сега започвам лека полека да мърдам надолу. Преди годинката на малката, дори и с диети, нищо не ставаше. Всичко си е до хормони - преди да забременея,  нямах проблем с отслабването...

# 20
  • София
  • Мнения: 35 943
След 5-6 месеца килограмите, но се стегнах и станах дори по-добре от преди  след около 1 год.
Спорт и диета Wink

# 21
  • Мнения: 2 673
   След раждането на близначките за един месец.Но бях на 22 г. Weary

# 22
  • Мнения: 5 103
2-3 месеца и бях като преди да родя Peace

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
След 4 месец.

# 24
  • Мнения: 15
Родих на 01.10 и до Нова година успях да отслабна напълно, дори малко повече от първоначалните ми килограми. И най-тесните ми дънки ми бяха лико широки. Бях качила общо 16 кг., но без специални диети, с батко първокласник, малко бебе и само в къщи отслабнах от само себе си.

# 25
  • Мнения: 245
забременях 51 кг и качих 22 кг,без диети,ама то и не ми се ядеше много,си ги свалих за 40 дни.На 26 г съм ипак лесно ги свалих,сега съм към 48 и се мъча да кача,че съм като тапициран скелет.Не се притеснявай няма да усетиш как ще ги свалиш само не хапвай след 12 ч и след 7 ч ...... Naughty

# 26
  • Мнения: 324
Първият път за 2-3 месеца и си бях същата, както отпреди да забременея, а след още 2-3 месеца - и още по-добре, гадже и половина  Blush, обаче сега, след второто, ми е мъка. Още боря /е, не много упорито Embarassed/ последните 2 кг и няма и няма. За 5 месеца свалих без проблем и каквито и да било усилия 16 кг и дотам #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
И да ви кажа, килограмите не са проблем, ами отпуснатите паласки, каквито никога,ама никога не съм имала  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 98
След първото си раждане почти година.А сега минаха вече 4 месеца и нямам големи постижения с кг./ - /Дано успея до 1 година.

# 28
  • Мнения: 4 422
2-3 месеца и бях като преди да родя Peace
Peaceсамо,че с по-голям бюст понеже кърмя.
а след първото ми трябваше малко повече време.

# 29
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Синът ми е на 1г. и 5м. и чак сега съм на килограми колкото преди да забременея.

Общи условия

Активация на акаунт