Малки ембриончета растете, до АПРИЛ на бебчета се превърнете !

  • 20 901
  • 263
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 111
Аз незнайно защо имам усещането, че ще е момиче. А и много ми се гади и ми е отпаднало, а четох, че това обикновено подсказва също за момиче. Иначе това с месеца на забременяване е хубаво, но аз не знам дали е станало в края на юли и началото на август- така че ще трябва да изчакаме и да видим какво е Simple Smile
А това менче го ритнах, защото ми го сложиха пред краката. Мислех, че е за здраве примерно.
А за гаденето  Sick - ако успея да ям нещо, после не мога да го погледна и трябва да измислям ново. И не съм намерила също решение за себе си. Пробвам като ям- да заспя, за да не повърна изяденото  Embarassed и чакам бебето да промърда, за да спре да ми се гади Rolling Eyes
На лекар съм пак на 2.10 и тогава ще си правя изследванията. Ще питам за тази ****** морфология за аномалиите. И може и аз да отида. Малко се притеснявам да не ме наплашат нещо излишно там. Моят лекар е много спокоен и като ходя при него, ми създава усещането, че всичко ще е наред.

# 61
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз задължително ще правя фетална морфология, но ми казаха 16 г.. да бъде.

# 62
  • Мнения: 9 990
Зазу, аз карах една страхотно лека бременност, без грам гадене , камо ли повръщане, без никакви странични усещания, освен едно придърпване, докато ми се изправяше матката и родих момиче, така че и това с гаденето е измислица Laughing
На мен феталната морфология ми е включена в ЖК така или иначе.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Филип@, много интересна формула Simple Smile Сега я пробвах и излезна, че ще е момче, но аз имам силното усещане, че ще е девойка. Направих също и на моята приятелка, която пък има усещане за мъжко и такива разни признаци, а на нея се падна да е женско .... значи ако тази схема опровергае нашите усещания .... просто я признавам за 100% Simple Smile

Момичета аз да питам нещо за изседванията. Значи моите ще са готови в петък, но директно ще се изпратят на док. Той обаче ме вика за следващ преглед чак в края на месеца.
Според вас как да процедирам?!?! не искам да чакам до тогава за да разбера резултата.
Аз си мислех да му се обадя, че искам да мина да сиги взема - сега и да му ги върна в края на месеца. Не виждам смисъл бобаче да си записвам час за това, а ако ида така ... знам ли винаги има хора, ще объркам реда .... Не мисля, че е правилно да го карам да ми ги разшифрова по телефона, защото 100% ще е с пациент (много заети гора са това гинеколозите!!!).....
Дайте ми съвет моля ви  Thinking

# 64
  • Мнения: 491
Филип@ дори и схемата на изчисление да се окаже невярна пак е интересна 10х  Simple Smile
benitta аз не бих издържала още две седмици за да си видя резултатите щом те ще са готови в петък. Защо не отидеш много рано сутринта преди да са се натрупали много хора и го попитай дали евентуално има нещо тревожно в изследванията ти - може да не искаш пълно разчита не за сега, а и така ще си по-спокойна до края на месеца.
Колкото до менчето и пола знам как се определя пола, но все пак ми е забавно да се занимавам с разни традиции, вярвания, суеверия и то когато се касае за нещо толкова хубаво, като създаването на нов живот  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 9 990
Benitta-ако си вземеш ти изследванията-ще си ги разчетеш ли сама? newsm78
Моята следяща ме акушер-гинеколог ми има координатите и ако се случи да имам изследвания, чакаме резултати, а прегледът ми е след повечко време-тя ще ми се обади и ще ми каже с две думи-или всичко е ок, или ако има проблем-да отивам при нея веднага.Не вярвам твоят лекар ако види нещо нередно или някакво отклонение/ например в хемоглобина/ веднага ще ти се обади да отидеш при него или да ти каже какво да пиеш междуввременно.Все пак живеем в мобилен свят-телефоните са за това Hug

# 66
  • Мнения: 491
Не вярвам твоят лекар ако види нещо нередно или някакво отклонение/ например в хемоглобина/ веднага ще ти се обади да отидеш при него или да ти каже какво да пиеш междуввременно.
newsm10

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ох... знам ли и аз дали като получи изседвнията ще има време да ги види, пък за обаждане... Аз просто си представям как се чувства тоя човек - като касиерка на билетно гише - аз поне не бих издържала така и си мисля, че чак такова внимание няма да ми отдели  newsm78
А до колко ще разшифровам резултатите ... аз преди няколко месеца си правих ПКК и мога горе-долу да сравня резултатите. За сега ми е интересно да си видя захарите и желязото, и всичко останало Simple Smile
Их как ме е яд, че миналия път забравих да го питам как да процедирам  smile3538

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 37

Филип@, много се надявам формулата ти да е вярна, защото по абсолютно всички калкулатори и таблици ми излиза момче, а по нея - момиче. А аз много искам момиче... Praynig А колкото до усещанията за пола - нямам такива, имам само надежди... Simple Smile
Benitta, аз бих минала да си взема изследванията. Нищо няма да и коства на сестрата (или на доктора) да ти ги подаде. А пък ти все някак ще си ги разчетеш или някой ще ти помогне. На моите например срещу показателите са написани референтните стойности и аз виждам дали са ми в допустимите норми или не.  А това за дрехите - направо ме отчая - а аз се канех днес да пообиколя пловдивските магазини...
А пък на мен на сватбата от ресторанта бяха забравили да ми скложат менче за ритане, въпреки че се бях уговорила за това. Много се бях шашнала - мислех, че е зла поличба и няма да мога да забременея...
Стискайте палци - в 18h съм на прегелед.

# 69
  • Мнения: 491
Ох... знам ли и аз дали като получи изседвнията ще има време да ги види, пък за обаждане... Аз просто си представям как се чувства тоя човек - като касиерка на билетно гише - аз поне не бих издържала така и си мисля, че чак такова внимание няма да ми отдели  newsm78
А до колко ще разшифровам резултатите ... аз преди няколко месеца си правих ПКК и мога горе-долу да сравня резултатите. За сега ми е интересно да си видя захарите и желязото, и всичко останало Simple Smile
Их как ме е яд, че миналия път забравих да го питам как да процедирам  smile3538
Е, все пак става дума за твоето здраве и явно ще си по-спокойна, ако си видиш резултатите. Иначе ще го мислиш до края на месеца и ще си под напрежение, а това се отразява на бебчо. Аз лично бих отишла да си ги взема или бих звъннала по телефона и с учтиво питане щях да се информирам за резултатите.
Ето сега последният ми преглед беше на 07.09 и моят доки ме вика пак на преглед на 21.09. Да обаче аз вероятно на 21-ви няма да съм тук и следващия работен ден е 25-ти. За това смятам да отида на преглед още на 18-ти преди да пътувам, защото не искам да ми мине времето в притеснения, които биха се отразили на беби.

# 70
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте,момичета,
аз пиша в този подфорум за първи път и днес минавам само за да ви поздравя,защото се надявам от тук нататък честичко да обменяме радости и тревоги Grinning
Желая на всички лек и спокоен ден,повече почивка и приятни емоции,защото всички имаме нужда от тях!  bouquet

# 71
  • Мнения: 7
Laughingпривет момичета,леле колко много сте изписали днес ?
И аз изпробвах това с пола за първото дете ми показа вярно момиче и много се надявам и за второто да покаже вярно  Laughingабе пак се пада момиче.
А  аз да ви питам тези който са от София къде ще правите фетална морфология ,защото мисля да идвам в София за съжаление Бургас е голям град но да не кажа всички но-повечето са некадърни.на мен ми казаха че се правело 3 пъти през бременността 11-13;18-19и 34 седмица.
Това е от мен за сега чао

# 72
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
здравейте за първи път пиша в тази тема и се надявам да ме приемете при вас аз съм Петя на 22 год и термина ми е на 03.април.2007
  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 438
Страчи не се чува сърцето, а се вижда тупнете на монитора.
Аз щях да ти предложа да те видя с мен на частен преглед при д-р Тончев в Шейново в петък следобед.

Az i vidiah i chuh sarhiceto na deteto. Doktora mi go pokaza, to e edna izdutina na miastoto na sarceto, na moeto bebe bieshe kato na kon v galop. Beshe hubava emocia. Daje imame snimka na sarchiceto i kardiogramata.

Taka che, ne samo se vijda, no se i chuva!

# 74
  • Мнения: 438
denisimo аз моята настина си я излекувах като всяка сутрин дъвчех пчелна пита - това е един  вид природен антибиотик при мене много помогна опитай и ти дано бързо се възстановиш  newsm10
Моята снахичка като и казах че съм бременна ми направи тест със игла на конец върху дланта при мене се въртеше в кръг което означава девойка /както искам аз / ако пък се движи напред назад значи е мъжко пробвайте и вие някой близък да ви го направи.

Toia test za pola na deteto i az go znam,no v po razlichen variant. Otskubva se kosam ot kosata na maikata i se zahvashta halkata ili niakakav zlaten prasten.Ottam veche e sashtoto s dvijeniata, no varhu obarnata kitka.

Sashto ima i drug variant, no maikata ne triabva da znae i ochakva. porasva se glavata na maikata s malko sol i kadeto se pipne nai napred  (nos ili usta), polat shte e saotvetno majki ili jenski.

Общи условия

Активация на акаунт