Пак за кухните....

  • 12 495
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Jeni_Madj, моля те покажи ми висящия отцедник!  Praynig Кухнята ти е страхотна! Peace

# 46
  • Мнения: 230
http://nikita.inetg.bg/Pictures/Kitchen/16012007440.jpg
ей това мисля да си спретна, само трябва да намеря време да я почна! не мисля, че съм с 2 леви ръце за да не си го направя сам след като го направя ще ви покажа същия резултат готов. дизайна си е лично мой спрямо размерите на кухнята ми 270см х 360см са ми размерите на ъгъла

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Браво, чудесно ще стане. Я сподели , ако обичаш с коя програма го направи. Аз имам свой проект, който искам да представя на фирмата за изпълнение. Не искам тя да си прави свободни съчинения, защото проекта, който ми направиха не ми хареса особено, а те се мъчат да ме убедят, че е добър. #2gunfire Може да е добър, ама не ми харесва. Свалих си една програма ALNO ли беше, но тя не тръгва, защото по неизвестни за мен причини след преинсталация на Уидоуса, нямам резолюция 1024/ на нещо си. А такава иска програма, за да работи. newsm78 . Мерси много, предварително за отговора.

# 48
  • Мнения: 798
Jeni_Madj, моля те покажи ми висящия отцедник!  Praynig Кухнята ти е страхотна! Peace
Ето, каквото обещах...Simple Smile
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/82

# 49
  • Мнения: 2 631
Ееее, доживях, да го видя туй  чудо на прогреса!  Mr. Green Благодаря!!!   bouquet
Много ми допада!  Peace Подобно гледах в една реклама на Вивател-Всички говорят, където две мацки мият една чиния, говорейки по телефони, та на стената е окачен подобен отцедник!

# 50
  • Мнения: 2 863
Jeni_Madj, моля те покажи ми висящия отцедник!  Praynig Кухнята ти е страхотна! Peace
Ето, каквото обещах...Simple Smile
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/82

Добре де, ама като слагаш там мокри чинии в един момент не почва ли да капе вода по плота?

# 51
  • Мнения: 230
Бял вариант на същатата кухнята!

Това със сушилника не над легена на мивката, а над равната част!

# 52
  • Мнения: 19
Я и аз да се включа в темата, че и ние си правим в момента кухня. Хайде някой вече с опит да сподели наистина кое е по-добре за гръб на кухнята - с термоплот или с плочки. Помагайте по-скоро, че май днес ще си давам поръчката! newsm78

# 53
  • Мнения: 1 655
Я и аз да се включа в темата, че и ние си правим в момента кухня. Хайде някой вече с опит да сподели наистина кое е по-добре за гръб на кухнята - с термоплот или с плочки. Помагайте по-скоро, че май днес ще си давам поръчката! newsm78
Тъкмо ни сглобяват кухнята в момента. Гърбът на кухнята е ПДЧ като това на основата на кухнята.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 107
Висящият отцедник е много удобно нещо според мене,т.к. ти спестява ценно  място на плота.Показания си има отдолу тавичка,така че има къде да се отцежда,само че като цяло ми се вижда малко нестабилна работа?Или не съм права?Падало ли е това нещо? А за гръб според мене е по-добре плочки,особено ако смятате дългосрочно да използвате кухнята.Освен това могат да се направят страхотни цветови съчетания с плоскостите на кухнята и става много по свежо.Тук Галски беше показала червени ,много ефектни плочки в кухнята си.

# 55
  • Мнения: 780
момичета моля ви покажете моля ви и отцедник в шкаф Rolling Eyes
нашият ще е такъв
а незнам какво представлява Confused Embarassed

# 56
  • Мнения: 2 863
по-напред в темата има показан такъв:)

# 57
  • Мнения: 2 631
Мини-отцедникът идеално се съчетава със съдомиялня!  Mr. Green При нас ще е така.
Но ако ще е основно място за отцеждане на цялата посуда - не е удачен, според мен. Naughty

# 58
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Много искам да видя проекта на Мура, но не ми се отваря Sad

# 59
Я ми го обясни тоя номерсъс средната цена на "куните" , че нещо немога да го разбера.

Общи условия

Активация на акаунт