AVON само за представители - III

  • 16 543
  • 355
  •   1
Отговори
# 30
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Амидала писа, че е хубав и аз буквално в последният момент се реших да си го взема Laughing. Ама мойта поръчка ще дойде чак в четвъртък, та тогава ще го видя на живо.

# 31
  • Мнения: 511
Моля, някой ако е получил кантарчето да каже спешно става ли за нещо, че утре пускам поръчка, а мислех да е за подарък на приятелка и не ми се иска да се излагам  Embarassed

Трябва да получа моето утре и едва тогава ще мога да кажа какво е  Rolling Eyes Съжалявам, че не мога да ти бъда полезна сега Confused

# 32
  • София
  • Мнения: 5 828
Амидала писа, че е хубав и аз буквално в последният момент се реших да си го взема Laughing. Ама мойта поръчка ще дойде чак в четвъртък, та тогава ще го видя на живо.

Хубави са, аз имах поръчани 4 /+ 1 за мен/ и всички много ги харесаха, даже ми поръчаха още 3 за втора поръчка  Grinning

# 33
beLady.eu - Уникален избор от цялата гама козметични продукти, необходими за една дама.

Тук може да направите поръчка на продукти от Avon Cosmetics

Пожелаваме Ви приятно забавление.

# 34
  • Мнения: 35 961
beLady.eu, мацка-а-а! ти намери къде да го напишеш този бисер! 

нещо бъркаш мястото! 

# 35
  • София
  • Мнения: 2 104
хайде ако някоя , която си взима поръчката днес, има някой продукт по недостиг, да пише, мерси   bouquet

# 36
мами, а как ви се струва бялата чанта от специалните предложения, на мен много ми допада и май ще си я взема - не че ми е спешна, ама ... А виждал ли я е някой в действителност?

# 37
  • София
  • Мнения: 291
"Уважаеми Лидери на екипи,
През кампании 13/2 и 01 ще се проведе проспектинг акция “Тази Коледа подаръците идват с Avon”. Предвид голямата активност, която очакваме, променихме предварително направената оферта за поръчка на Мини брошура 01.
Можете да поръчате чрез специалната бланка за поръчка в К12/2 САМО 1 комплект от 80 броя Мини брошури на предварително обявената цена 1,60 лв."  Rolling Eyes

Моля уважаемите лидери на екипи да просветят нетакивата за какво иде реч...

А за недостиг май няма да имам такъв, като гледам текущия баланс, всичко би трябвало да е ОК.

# 38
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Сигурно са имали в предвид 8 бр. Peace. Но аз в неделя си пуснах поръчката и никъде не видях опция за поръчка на комплект от мини брушури newsm78.

# 39
  • София
  • Мнения: 291
Ами то и аз понеже нищо не видях, затова се зачудих,пъъъък и пише някаква СПЕЦИАЛНА бланка за камп.12/2 Shocked Довечера си взимам поръчката и ще видя дали в кашона има нещо по СПЕЦИАЛНО  Grinning Лошото е, че не пускам втори поръчки, ако важи само за тях  Confused

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
мами, а как ви се струва бялата чанта от специалните предложения, на мен много ми допада и май ще си я взема - не че ми е спешна, ама ... А виждал ли я е някой в действителност?
никой май не я виждал Sad


м/у другото видях на живо чантата, който ще се разиграва на томбола и хич не я харесах Rolling Eyes

# 41
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Предполагам, че в кашоните ще имаме по 1 мини брошура подарък. И аз не пускам втора, брошурката по принцип е за кампания 01/2007 , ама има примоция Wink, които пуска втора, може още в К 13/2006 да  поръча продукти от нея Peace.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз не съм получила мини брошура Sad

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 252
Аз да попитам
За каква мини брошура иде реч? Нещо май съм изпуснала. Моля за инфо.

# 44
  • Мнения: 1 418
Доколкото разбрах става въпрос за 12кампания 2 поръчка.Аз като пускам само първа няма да мога да поръчам,така ли?

Общи условия

Активация на акаунт