Кой лекар ви е познал пола на бебето?Кой не?

  • 4 988
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 419
Въпросът по-скоро се отнася за "настоящите" майки.Много бъдещи майки вече са ходили на ехо-прегледи и вече знаят заключенията на лекарите за пола на бебето.Но мисля,че много от тях се чудят:"дали лекаря нещо не е сгрешил,дали наистина е познал пола?"
  Аз ходих при доц.Томова,която със 100% сигурност ми е определила пола на бъдещото ми бебче.Но.....все пак чакам да се роди милото,за да съм сигурна и аз 100%.
  При вас,тя познала ли е пола?
  Кой друг лекар ви го е познал?Кой не?

# 1
  • Мнения: 1 284
и аз съм ходила при нея и тя ми позна Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 726
На мен Томова позна на 100% пола на първото ми дете.
Другата седмица ще хода на фетална при нея и очаквам да ми каже пола и на новото ми бебче.

# 3
  • Мнения: 703
Мазнейкова,въпреки отрицателните отзиви напоследък,е специалист,на когото за пола вярвам 100%!

# 4
  • Мнения: 7 419
и аз съм ходила при нея и тя ми позна Hug
    Супер!Звучи много обнадежаващо!

# 5
  • Мнения: 216
моя досега не е бъркал в прогнозите, но е във Варна. има малко бебчета само 500, но всички са разпознати на 100 процента Laughing

# 6
  • Мнения: 3 089
савова. на обикновен ехограф. при томова и мазнейкова не съм ходила. не мисля, обаче, че иде реч за "познаване". добрият ехографист си е добър ехографист, независимо дали преглежда на 3д или 2д. зависи и от позицията на бебето, разбира се.

# 7
  • Мнения: 1 233
В Търново видяха пола и двете лекарки, които ми водеха консултацията - Витанова и Бонева.

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 12:15 от snej_7

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Във Варна ми пазнаха пола на детето д-р Яков и д-р Христова. Доц. Балев не го виждаше ясно и за това не се ангажира с категорично определяне на пола.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
На мен пол не са ми познавали,а са го виждали Peace.Леко раждане ти желая! Hug

# 10
  • Мнения: 5 103
Пола го видя д-р Тодоров 16г.с.

# 11
  • Мнения: 46 545
Гледали са ме 3-ма, познаха всички- Д-р Миков (преди 2-та поликлиника, сега има частен кабинет), д-р Вакрилов ("Света София") и д-р Илиев (Правителствена болница)  Grinning

# 12
  • Мнения: 5 026
В Плевен-доц. Божинова беше категорична още от първия път-100% мъж!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Д-р Стоянов

# 14
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 421
Извинете, но наистина, май трябва да уточним, че става дума за виждане на пола, а дали ще се види правилно зависи и от предмониторното устройството   comp03, и от ехографа.
Другото звучи малко по екстрасенски несериозно, малко като гадаене на боб, пък е и обидно за докторите.
Всъщност, винаги съм се чудела на онези докита, които дават някакви процентни вероятности, гледайки на ултразвук... Или казваш това е, или си мълчиш, аз така ги разбирам нещата.
Бе, както и да е -- извинете за намесата в тема обявена за ВЕЧЕ родилите и уверилите се в пола на децата си. oops

# 15
  • Мнения: 143
На мен д-р Миков ми каза два пъти, че ще е момче, а след това и доц.Томова потвърди, пък ще видим напролет дали са познали Wink

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При първата бременност при генетично изследване д-р Янкова от Св.София потвърди, а после и в ЖК на Шейново също пола.
Сега от Фетълна морфология има 95-97 % сигурност за пола от д-р Марков

# 17
  • Мнения: 6 164
Д-р Деновска - /1ва частна АГ б-ца "Райна Княгиня"/ на двуимерен, обикновен още 13-та г.с. А д-р Димитрова /МЦ "Фемина"/ - триизмерен потвърди.[/color]

# 18
  • Мнения: 5 393
Д-р Румяна Христова(Правителствена) позна пола на бебо когато бях в 17та г.с.

# 19
  • Мнения: 5 362
Във В.Търново д-р Хаджирадев ми видя пола на бебето,и го позна. Д-р Витанова до последно не беше сигурна.

# 20
  • Мнения: 795
Dr. Maznejkova, o6te v 4-ti mesec.

# 21
  • Мнения: 7 419
На мен пол не са ми познавали,а са го виждали Peace.Леко раждане ти желая! Hug
   Да,хубава забележка!
   Разбрах,че добрия лекар ВИЖДА не само външните полови белези,но и вътрешните.Примерно,вижда наличие на матката вътре в коремчето на бебето и не му е нужно да чака то да си разтваря крачетата:ясно е,че става въпрос за МОМА!

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При първата бременност при генетично изследване д-р Янкова от Св.София потвърди, а после и в ЖК на Шейново също пола.
Сега от Фетална морфология има 95-97 % сигурност за пола от д-р Марков

Забравих да кажа, че д-р Марков направи феталната морфология в 13-14 г.с.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 067
На феталната при Димитрова не успя да се види пола заради разположението на бебчето, нито на 2Д нито на 3Д.

Седмица по-късно Д-р Миков ми каза Момиченце, а после ми го потвърди при 3 прегледа, като ми обясняваше какво точно вижда и къде, за да е сигурен.

После в Св.София ми го казаха още 2 пъти и едва тогава се осмелих да купя на бебата нещо в розово.
Чакам резултата скоро!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абсолютно всичките ми казаха че ще е момче Peace

# 25
  • Мнения: 3 092
И двамата доктори при който ходих ми го познаха.Единият беше наблюдаващият бременността ми , а другият д-р Димитрова от МЦ Фемина.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 377
Д-р Димитър Гунев

# 27
  • Мнения: 158
в Бургас д-р Гамишев,в Сливен д-р Караиванов и двамата казаха,че ще е момиче.след 26 дни и аз ще ви кажа пола на моето бебче Peace Laughing Joy

# 28
  • Мнения: 14 133
Русе, Д-р Иванов, видя, че е момче и такова се роди. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Д-р Красимира Жекова - Окръжна болница-София на обикновен ехограф и след това доц. Томова на 3Д

# 30
  • Мнения: 46 545
Извинете, но наистина, май трябва да уточним, че става дума за виждане на пола, а дали ще се види правилно зависи и от предмониторното устройството   comp03, и от ехографа ...


Аз не съм съгласна  Sunglasses на обикновен стар ехограф ми видяха бебето и всичките проблеми, а професор от Майчин дом, който 10 мин. не спря да си хвали вагиналния ехограф, ми заяви, че съм си въобразила, че съм бременна  Crazy затова предпочитам да ходя при добър специалист, независимо какъв ехограф има, отколкото при такъв със скъпа машина, който разбира по-малко и от мен  Stop

# 31
  • София
  • Мнения: 154
Д-р Гиздов чрез обикновен двуизмерен ехограф.

# 32
  • Мнения: X
д-р георги коларов и д-р мазнейкова

# 33
  • Мнения: 296
д-р Александър Дочев към 16 седмица, по късно и д-р Паликов

# 34
  • Мнения: 1 101
Д-р Гергов от Св.София  Peace

# 35
  • Мнения: 398
И тримата доктори бяха категорични за пола. Познаха.  Laughing

# 36
  • Мнения: 85
Д-р В. Славова каза пола на бебето ми и не сгреши.

# 37
  • Мнения: 7 640
Д-р В. Славова каза пола на бебето ми и не сгреши.

за Веселина Славкова ли става въпрос Grinning

# 38
  • Мнения: 2 171
На мен д-р Мишел видя пола на бебето на обикновен ехограф в 5-ти месец и позна  Grinning.

# 39
  • Мнения: 422
И на мен д-р Мишел видя пола на бебето ми, дори ми показа и позна на 100%.Имам си момченце. Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 36 003
д-р Колева от "Св. София" и двата пъти видя правилно пола Simple Smile

# 41
  • Мнения: 202
Д-р Пъневска първо на обикновен ехограф и след това д-р Марков.когато ми прави фетална морфология.

# 42
  • Мнения: 656
Д-р Панова от "Света София"  каза че ще е момиче и позна Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 5 606
Д-р Иво Тодоров - 13 г.с. каза че 80% е момиче,  а в 16 г.с. каза 100%.

# 44
  • Мнения: 959
Марков в Фемина видя момата много рано и позна де Grinning

# 45
  • София
  • Мнения: 295
13 г.с. д-р Димитрова от " Фемина"- момче
д-р Гунев - момче
д-р Русева, 14 ДКЦ- момче
Е, мъж е ... baby_neutral

# 46
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 421
Извинете, но наистина, май трябва да уточним, че става дума за виждане на пола, а дали ще се види правилно зависи и от предмониторното устройството   comp03, и от ехографа ...


Аз не съм съгласна  Sunglasses на обикновен стар ехограф ми видяха бебето и всичките проблеми, а професор от Майчин дом, който 10 мин. не спря да си хвали вагиналния ехограф, ми заяви, че съм си въобразила, че съм бременна  Crazy затова предпочитам да ходя при добър специалист, независимо какъв ехограф има, отколкото при такъв със скъпа машина, който разбира по-малко и от мен  Stop

Анджек, де! Точно затуй съм подчертала дебело предмониторното устройствоsmile3534 . Ма трябваше да кажа, за да бъда че и според мен зависи предимно от него/нея....

# 47
  • Мнения: 1 555
д-р Мазнейкова позна пола в края на 4 месец, а докато д-р Асенова, при която и родих  (Правителствена болница) първоначално казваше, че е момиче !

# 48
  • Мнения: 76
Др. Маринов в 13 г.с. - МСЦ - "Закрила"

# 49
  • Мнения: 1 564
Д-р Ганчев-работи в 1-ва поликлиника в Бургас.И за двамата ми сина позна-беше категоричен,че ще са момченца. Grinning

# 50
  • Мнения: 992
първа ми го каза др. Томова пола в края на 4-ти месец, после и мойта доки си ми го потвърди, и двете не сбъркаха  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 3 688
доцент Томова в 21г.с след месец и моя лекар го потвърди,а от ЖК дори не помня дали го позна

# 52
  • София
  • Мнения: 5 079
И тримата, при които ходех познаха: д - р Врагалева (първа!, във "Фемина"), д - р Петрова (в МВР болница, където ходих на жк) и д - р Станков (в Шейново).

# 53
  • Мнения: 592
Триизмерния видиозон Wink на него имам пълно доверие

# 54
  • Мнения: 107
За Варна, д-р. Градинаров е най- познаващият.

# 55
  • София
  • Мнения: 177
д-р Мазнейкова винаги вижда пола и то доста рано,не съм чула на някой да е сбъркала

# 56
  • Мнения: 55
Първият път доц.Русева/Майчин дом в 6-ти месец, ако не се лъжа.
Сега ходих в четвърти месец при д-р Мазнейкова и съм сигурна 100%, че е мъж. Много добре се виждаше от 2 позиции и аз го видях.

# 57
  • Мнения: 2 271
Д-р Луизова!Аз съм ходила само при нея.Позна ми още в 4м!

# 58
  • София
  • Мнения: 11 728
Първа позна пола д-р Димитрова от Фемина!На следващия ден се наложи да посетя д-р Спасов от същата клиника и той беше категоричен,че бебето е от женски пол и дори нагледно се аргументира!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 768
първия път д-р марков от МЦ Фемина и д-р Ненов от шейново познаха момиче.
сега и двамата казват - момче, та да видим... Laughing

# 60
  • Мнения: 4 621
Всички ми познаха  Hug
Първо беше д-р Николова от Св. Лазар, която, в последствие и в Св. софия бяха категорични, че ще си имам девойка Grinning

# 61
  • Мнения: 730
На мен пол не са ми познавали,а са го виждали Peace.Леко раждане ти желая! Hug

 Peace

# 62
  • Мнения: 1 353
Д-р от VIII-ма[/size] поликлиника ме е наблюдавал и всеки път ми казваше, че е момиче.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099
И Марков и Мазнейкова видяха мъжът в мен още в 12 г.с.....  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт