Как Вашето дете Ви показва обичта си?

  • 2 990
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Идва при мен,казва "Искам гуш и цунка" и после ми казва ,че ме обича (може и в обратния ред  Wink).Това са най-хубавите моменти,които не могат да се сравнят с нищо!

# 16
  • Мнения: 819
Моята понякога като завършек на момента,в който ми показва обичта си,ми прошепва и...Цици!!!

# 17
  • Мнения: 619
Ивона непрекъснато ми пише бележки и ми прави картички ,
а Наско тича и ме прегръща. Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Децата обикновено иразяват обичта си по начин по който ти самият го правиш.

Абсолютно не важи за моя звяр това  Cry

Аз я прегръщам, целувам и й казвам, че я обичам почти непрекъснато... Какво прави тя? - Като я целувам се бърше и казва "Гано" /гадно/, когато й кажа "Обичам те." най-много да ми отговори с 'Да' - един вид - "Хуваво, кво ме занимаваш сега.", Когато я прегръщам се дърпа и не ми разрешва. Каза "Гуш" само ако това й носи някаква полза /като да я нося по стълбите мързела й с мързел/, защото усети, че не мога да й устоя.

Единствения момент, в който усещам, че ме обича е като отида да я взема от градината и дотича да ме гушне. Това е всичко.  Sick

# 19
  • Мнения: 5 362
Много обича да се гушкаме.Дава ми целувки като си слага ръката на устата ми.Вечер като си легнем и започва да ме милва и да ми вика `маме,маме-е-е`.

# 20
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само усмивката му ми е достатьчна.....има гуш и целувки, и "оооо, мами", но кагато ми се усмихне сьм най-щастливата на 3емята......

# 21
  • Мнения: 1 893
Гушка ме,целува ме и казва"Мамо,много си сладка,много те обичам"  Hug
А напоследък забелязва като съм с нова дреха и казва"Имаш нова блузка,много си к'асива"   Grinning

# 22
  • Мнения: 2 956
Ние сме още малки за многословно показване,но иначе усмивки, гушкане и целувки има.  Hug

# 23
  • Мнения: 4 733
Казваме си,че се обичаме и се гушкаме ( гледам да е колкото се може по-често ) . Отделно все ми прави някакви подаръци, последно си получих подаръка за рождения ден два месеца реди датата, беше избродирала на едно парцалче нещо,което след доста чуденки ми стана ясно че е сърце, пише ми и любовни писма Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Гушва ме и ме целува, казва "сладка мама", яхва ме на конче или ме стиска силно където ме докопа. Когато я водя в ДГ - ме изпраща с уверението: Като се наспим, ще ме вземеш! Когато я вземам - тича с всички сили, зарязвайки и деца и играчки...  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 645
Казва ми "Обичкам те!", целува ме, гали ме, гушка ме, и ми казва че съм много "уава" (хубава) мама. Много ми е любвеобилен Heart Eyes малкия.

# 26
  • Мнения: 4 406
ами казва си детето- обичам те, мамо, ти си хубава, искам да те гушкам... целува ме, а най- ми е странно , когато ми целува ръцете- с такова чувство го прави, а не вярвам това да го е видял в къщи

# 27
  • София
  • Мнения: 529
Гушка ме и ме целува  Two Hearts ...и обикновено където и да ходя ми виси на крачола  Laughing

# 28
  • Мнения: 6 461
Постоянно ме прегръщат и ме целуват   Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 965
Ванеса се гали като котенце (хваща ми ръката и сама се гали с нея по личицето), сгушва се, целува ме и т.н.
Кристияна директно си каза "Мамо, Кико тебе 'бича. Иска гушо. 'Бичам, мамо."
И двете постоянно събират през деня разни кестенчета, листенца, цветенца и ми ги дават вечер, а Кика по цял ден обяснява на лелите в яслата, че мама я няма, но вечерта ще си дойде вкъщи и ще я гушка Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт