Чувствате ли се "красива"?

  • 3 389
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 336
Красива е доста силна думичка за мен, може би познавам само 3 красиви жени в моите очи.
Да кажем, че понякога се чувствам симпатична, но никога не съм се чувствала красива. Знам си и плюсовете и минусите и съм доста критична към себе си ...

# 46
  • София
  • Мнения: 3 406
Истината е, че винаги искам още и още... много съм алчна в това отношение  Embarassed
Знам, че съм красавица /с риск да съм нескромна/, но в крайна сметка винаги съм била много взискателна към себе си, от една страна, а от друга точно поради тази причина изпитвам искрено възхищение към женската красота и винаги с удоволствие се обръщам след някоя красавица по улиците  hahaha

# 47
  • Мнения: 1 934
Да, по принцип се чувствам красива, въпреки че не мога да заявя колко красива съм в действителност и красива ли съм изобщо. Но се чувствам такава и това, мисля, е по-важното.
Peace

# 48
  • Мнения: 952
да ,чувствам се  Grinning а най- важното е, че в очите на любимия човек съм най красивата Flutter

# 49
  • Мнения: 27 524
Трето  Peace

Като съм с вързана коса, без грам грим, без настроение, като ми е скучно и нямам нови парцалки...и имам няколко килца в излишък... ми не се чувствам тогава... май е често напоследък  Sad

# 50
  • Мнения: 384
Да-хубавица съм си  Blush

# 51
  • Мнения: 2 952
   Чувствам се красива, когато съм краива. Simple SmileКогато се поддържам, когато се обличам добре , когато се гримирам, когато имам добро настроение.Хич не се чувствам красива например след едно яко чистене вкъщи и с неопределена форма на косата и дрехите  Mr. Green
   Но иначе съм си крас(Т)авица голяма Flutter Wink

# 52
  • Мнения: 7 474
Трета опция.  Преди 7 г. щях да кажа ДА почти винаги, но сега НЕ е така, понякога се чувствам добре , понякога не  Thinking

# 53
  • Мнения: 3 248
Трета опция.
Зависи от много неща ... настроение например.
Колкото повече, толкова повече ...  Flutter

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Просто ослепителна съм. Ей я снимката, вляво.
И съм запазена за възрастта си. С ново чене (ама тук съм го свалила, че ми стиска). Я как ми бляскат очичките, като мънистенца.  bowuu
А забелязахте ли какво сладко, малко носле имам? А писаните вежди? Пък и с тази кокетна капела... Няма друга като мен, няма!

# 55
  • Мнения: 6 618
Сега не след раждането имам излишни килца и петна по лицето,но пък се чуствам адски щастлива!!!!!

# 56
  • Мнения: 4 371
Допреди да си опропастя косата в тази прическа - да.
Вече не. Сега съм само симпатична #Silly

# 57
  • Мнения: 6 461
Ще се почувствам наистина красива след като сваля "пораженията от раждането"(някое друго излишно килце)................. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 8 462
Не знам как да отговоря според дадените опции.
Чувствам се нормално.Не се гледам непрекъснато в огледалото,не проверявам дали съм станала по-хубава и ли по-грозна и не си измервам бръчките/май вече имам/
Знам си кусурите,но не мисля непрекъснато за тях.
Ако искам да остлабна то е ,защото искам да съм по-хубава и по-пъргава и по-дейна,някакси ми идва повече енергия тогава.И защото малко или много не се приемам в този си вид.Което не значи ,че не се харесвам.Така се изразих,че не знам дали някой нещо разбра.
В мир съм със себе си. Grinning

# 59
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Отговорих с понякога,но важното е ,че за моя мъж аз съм най-хубавата!Понякога се чувствам много добре в кожата си ,но има моменти в които направо не се понасям и постоянно си намирам някакви кусури!

Общи условия

Активация на акаунт