Използвате ли калгон?

  • 7 362
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 402
Като прочетох заглавието на темата и се сетих за рекламата, помислете само:
- Тази пералня е работила без проблеми цели 10 години и в следствие на котления камък.................... .
Ами, ако моята пералня е работила без проблем 10 години, наистина е по-добре да си купя нова, която дай боже да изкара още десет. Все пак нищо не е вечно.
Купувайки калгон, си хвърляш парите за нова пералня във водата.
Не купувам и няма да купувам, макар че пералнята е нова и скъпа, за мен това е пълна глупост.

# 76
  • Мнения: 402
Пропуснах да напиша, че по-сигурно от калгон е предпазването от котлен камък, чрез пране на по-ниска температура.
От една страна, пестите енергия за подгряването на водата, от друга страна пестите от добавянето на скъпи боклуци към нея.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 271
Използвах, после не, пасле пак си купувах, но сега нямам.

# 78
# 79
  • Мнения: 80
Честно да си кажа и аз не ползвам. Blush

# 80
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не не ползвам . е нали в праха за пране има  newsm78

# 81
  • Русе
  • Мнения: 511
Когато си купихме новата пералня, бях много ентусиазирана и взех един Калгон. Всеки път забравям да го слагам!  Embarassed За половин година сигурно 5 пъти съм се сещала! Не мисля пак да си купя...

# 82
  • Мнения: 5 476
Аз ползвам,защото тук водата е много варовита.

# 83
  • Мнения: 93
До скоро не, но вече да! Може би по-скоро за успокоение на съвестта!  Laughing

# 84
  • France
  • Мнения: 726
Една съфорумка написа,че за 10г покупка на калгон-една пералня.Объркала е сметките-по мойте изчисления-2г.Така че по-добре нова пералня

# 85
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, но не слагам на всяко пране

# 86
  • Мнения: 2 407
Не,но мисля да взема все пак.

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 358
от време на време използвам, но и аз гледам да купувам прахове на които да е указано, че не позволяват натрупването.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 097
Не  Blush

# 89

Общи условия

Активация на акаунт