Гласувайте за "Златна Кукувица"

  • 4 547
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 091
Аз също съм против негативна категория! подкрепям идеята на Асса.

# 76
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз също съм против негативна категория! подкрепям идеята на Асса.


Защо ...нека да има негативна......до година ще видим дали негативните са си същите или имат развитие и така......На всеки е ясно, че не може да се харесва на всички

# 77
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Приемам аргументите на Асса и гласувах.
А нямаше ли и негативни номинации, по-точно предложения за такива. Какво стана с тях? newsm78

# 78
  • Мнения: 2 550
Жоро може и да е провокатор (не може, ами си е такъв), но със сигурност не е кукувица в отрицателния смисъл.

# 79
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
....макар че аз лично нямам отрицателна номинация........и не се сещам изобщо кой може да бъде номиниран......... newsm78

# 80
  • Мнения: 3 405
Aсса, права си, и на мен не ми звучи негативно номинацията (обясних по-назад защо) и номинирах Сакри  Heart Eyes
А двамата господа изобщо не са за тази категория.

 
Блонди, ако ще променяш, е добре да сложиш обяснението на Асса за звученето на категорията, моля Heart Eyes

Изписвам обръщение към вас, скъпи съфорумци, даже и модовете да са несъгласни (или поне част от тях).

Нека приемем тази номинация, като ПОЗИТИВНА.

Ще се опитам да опиша моята представа за номинацията:
това са образите, които ни развеселяват с разсеяност, положителна емоционалност, значителна доза "детство", което са запазили в себе си, понякога абсурдност, понякога залитане в настроения... Нали виждате, че повечето от номинираните попадат под едно такова описание.

# 81
  • Мнения: 10 758
Гледам, че борбата е ожесточена Mr. Green
За мен има един кукумицин и това е авторката на темата Mr. Green
Кравич, обичам та Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 2 623
Какво ни стана този път? Миналогодишните номинации имаха успех и бяха обективни...


Как мислите?  newsm78

И аз тъгувам Outta Joint по тях. Тези нямат нищо общо с миналогодишните - нито носят същото настроение, нито има интрига (в положителние смисъл на думата), нито категориите ми харесват, а да не говорим, че и не всички са достатъчно ясно разбираеми. Crossing Arms

Аз си ги пазя най-прилежно в един тефтер в който отчитах гласовете. Можех да ги пусна, но някои бяха крайно нетърпеливи и амбицирани и не ми се щеше да им развалям хатъра и да се бутам там дето не ми е работа  Naughty

Иначе гласувах за Сакри в най-най-най-положителния за мен смисъл. Ако имаше повече "Златни кукувци" като нея светът щеше да е много, много по-добро място !
Сакри за теб   bouquet

# 83
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

Какво ни стана този път? Миналогодишните номинации имаха успех и бяха обективни...


Как мислите?  newsm78

прекалено много хора се взЕмат на сериозно из форумите.

Аз останах с впечатление, че тази категория беше с отрицателен заряд, но явно неби...

И все си мисля, че повечето номинирали тук едва ли са си мислили за положителен образ. Затова се и мъдреха тук двамата господа.
Но след като искаме да няма обидени, разсърдени, подразнени...
Такива ще са номинациите, нереални и фалшиви...

# 84
  • Мнения: 5 370
Тц тц тц....човек 2 седмици да няма ПЦ и се озовава номиниран, и то незнайно за какво. newsm78
Че съм си куку-не оспорвам, и то дърто вече.
Даже по едно време и мотото ми под екранното име го потвърждаваше.
Дайте малко пояснения относно тазгодишните номинейшъни, плс.
 Thinking ooooh!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 306


Но след като искаме да няма обидени, разсърдени, подразнени...
Такива ще са номинациите, нереални и фалшиви...

По- коравите и не толкоз чувствителни да четат и пишат в Малинките

П.П. И все ще се намери някой да се изкаже като пенсионер- носталгично. Тия номинации тъпи, а предните какви били, ах...Ами къде спахте, като се оформяха категориите? Защо не се изказахте тогава?

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 17:46 от daffodil

# 86
# 87
  • Мнения: 899
Приемам номинацията за положителна и гласувам за Вергилия  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 6 155


П.П. И все ще се намери някой да се изкаже като пенсионер- носталгично. Тия номинации тъпи, а предните какви били, ах...Ами къде спахте, като се оформяха категориите? Защо не се изказахте тогава?

Казахме, ама кво от това.
Един не чул, друг не видял...  Whistling

# 89
  • Мнения: 7 837
Щом ще е в положителния смисъл, ще си въздържа гласа. Има я моята кукувица, но няма да й бутам гласове сега  Simple Smile
Блонди, поне да беше сложила опция да виждаме резултатите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт