С какво почиствате грима от очите?

  • 3 985
  • 109
  •   1
Отговори
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
До сега ползвах мляко за почистване на грим на AVON, но е на привършване и понеже го няма вече в брошурите, ми се иска да знам с какво почиствате грима си, за да се ориентирам какво да си купя?

# 1
  • Мнения: 2 910
Очите и лицето почиствам с тоалетно мляко, ползвала съм всякакви марки. В момента имам тоалетното мляко на " Талодерма".

# 2
  • Мнения: 6 461
С тоалетно мляко. Peace

# 3
В момента ползвам толетно мляко на "Ройбос".Много  добре ми се отразява.

# 4
  • Мнения: 2 936
с лосион на Ланком  Peace

# 5
  • Мнения: 209
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing

# 6
  • Мнения: 1 424
С лосиона на Loreal   Peace

# 7
  • Мнения: 147
С лосиона на Avon за почистване на очен грим или с тоалетно мляко  Peace

# 8
  • Мнения: 1 288
С тоалетно мляко винаги. Хем почиства, хем овлажнява. Лятото обикновено ползвам някакъв вид течен сапун за почистване на лицето, та се случва и с него да си измия грима от очите. 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 870
със тоалетно мляко и тоник на Виши  bouquet

# 10
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
с почистващ тоник на Лореал, двуфазен, специално за отстраняване на грим е, доволна съм горе-долу, но предпочитам по-скъпа бяла козметика

# 11
  • Мнения: 9 904
с лосиона на Регал.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
С измиващия гел, с който си чистя грима от цялото лице.

# 13
  • Мнения: 7 186
С измиващия гел за лице или с бебешки сапун. Тия лосиони за почистване на грим нещо хич не ги уважавам. Thinking

# 14
  • Мнения: 3 777
С измиващ гел. Много по щадящ и нежен според мен.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 407
В момента с лосион за почистване на очи и устни на Венус. Много лесно се почиства грима, това е плюса, но доста ми люти на очите - минус, заради който няма да повторя тази покупка.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Garnier Essentials - лосион за почистване на грима от очите с екстракт от метличина - за чувствителни очи. Много съм доволна  Peace

# 17
  • Мнения: 3 050
тоалетно мляко Па Па

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 134
С пяната на Галеник или с двуфазния лосион на Лореал. Почти всичко останало, което съм пробвала ми щипе.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
С двуфазния лосион на Лореал. Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
С розовия Гарние (тоалетно мляко) за чувствителна кожа.

# 21
  • Мнения: 2 897
С най-обикновено тоалетно мляко,доволна съм си от него Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 125
С тоалетно мляко Eucerin

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С измиващия гел, с който си чистя грима от цялото лице.

Напоследък и аз със него. Изчиствам всичко идеално. Имам млякото на Ейвън, ама нещо не съм доволна и си стои така.

# 25
  • Мнения: 897
Аз съм със лосиона за почистване на грим на нивеа.Не люти и не търкам като луда newsm03

# 26
  • Мнения: 136
С мус за почистване на грим.
Влажни кърпички за почистване на грим.

# 27
  • Мнения: 3 478
С влажни кърпички.

# 28
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Тоалетно мляко и тоник на Лореал! По-рядко измиващ гел на Нивеа, ама нещо за очи не става.

# 29
  • Мнения: 186
С измиващ гел.Бързо е , лесно и много добре се отразява на кожата.Много съм доволна от измиващият гел с микрочастици на Регал.Имаго в три разновидности според типа кожа.

# 30
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing

Може и тоалетно им мляко! Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 1 176
Напоследък използвам лосиона на Лореал.Преди това съм ползвала лосиона на Регал.И двата ми действат много добре.

# 33
  • Мнения: 1 986
  С двуфазния лосион на Лореал Peace

# 34
  • Мнения: 510
В момента с едно обикновено мляко на Регал за суха и чувствителна кожа.

# 35
  • Мнения: 661
С тоалетно мляко на "Христина" с екстракт от лайка. Съвсем обикновено, но има много добър ефект. Действа добре на кожата около очите. Не дразни.

http://catalog.bg/product.php?company=6113&id=4330

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В момента съм със зеления лосион за водоустойчив грим на Гарние - не съм доволна, прекалено ми изсушава кожата. Няма да си го купя пак. Същото се отнася и за лосиона на Регал с магданоз - много добри отзиви прочетох за него, но отново пресушава. Преди Гарние бях с двуфазния на Лореал - не е зле. Най-доволна бях от двуфазния лосион на Орифлейм (старата опаковка) - оставяше лек мазен слой, никаква сухота, почистваше перфектно, но за съжаление го смениха (преди около две години), явно и формулата е нещо променена, просто не е същият. Ще следя с интерес темата за нови идеи.

# 37
  • Мнения: 2 196
С лосиона на Регал.

# 38
  • Мнения: 6 914
Garnier Essentials - лосион за почистване на грима от очите с екстракт от метличина - за чувствителни очи. Много съм доволна  Peace
И аз това имам, доволна съм. Всъщност го ползвам само като съм си слагала спирала, сенките обикновено сами се изтриват.

# 39
  • Мнения: 13 512

В момента с това и съм много доволна. Преди това ползвах на Helena Rubenstein ,също е двуфазен. Прави кожата около очите мека,не дразни,с едно движение сваля и най-тежкия грим.

# 40
  • Мнения: 2 039
С мляко не мога-щипе,боли,сърби  Sick
Какво ли не съм пробвала,ама сега съм на вариант:първо с хубави мокри кърпички специално за целта,после измивам старателно с нежен към очите гел(такива са на Галеник-мус,на Ив Роше,на Живанши и др.-сменям ги).Обаче Монда хубаво ме подсети да пробвам и това чудо на чудесата,че не съм  Peace

# 41
  • Мнения: 36 007
Виши дегримьор 3 в 1

# 42
  • Мнения: 3 334
в момента ползвам  тоалетно мляко и тоник на галеник!

# 43
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
До сега ползвах мляко за почистване на грим на AVON, но е на привършване и понеже го няма вече в брошурите, ми се иска да знам с какво почиствате грима си, за да се ориентирам какво да си купя?
С дфуфазния лосион на Loreal  Peace

# 44
  • Мнения: 1 318
Много съм доволна от почистващото мляко на Гарние Peace Не оставя кожата мазна, което за мен е идеално Grinning

# 45
  • Мнения: 2 381
С лосиона на AVON.

# 46
  • Мнения: 3 388

И аз използвам този! Много съм доволна  Peace

# 47
  • Мнения: 463
с геловете за лице на Регал или Ив Роше, след това с краставичното тоалетно мляко на Евтерпа. мн съм доволна

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Аз ползвам тоалетно мляко Toleraine на Ла Рош. Става за лице и за очи- много съм доволна Flutter не дразни и не изсушава Peace

# 49
  • Мнения: 5 476
Много съм доволна от почистващото мляко на Гарние Peace Не оставя кожата мазна, което за мен е идеално Grinning

 Peace

# 50
  • Мнения: 425
Виши - дегримъор 3 в 1

# 51
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за двуфазния лосион на Л` Ореал.
Напоследък обаче си почиствам лицето с гел на Апотеке Шeлер за чувствителна кожа и съм много доволна от това как почиства грима от очите.

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 23:24 от Karimma

# 52
  • Мнения: 2 159
Цитат
Аз съм със лосиона за почистване на грим на нивеа.Не люти и не търкам като луда
много съм доволна Peace

# 53
  • Мнения: 3 360
С тоалетно мляко Laughing

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 36 008
и аз  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 7 072
Още един глас за двуфазния лосион на Л` Ореал.


И още един  Peace

# 57
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тоалетно мляко, в момента ползвам НИВЕЯ и съм доста доволна.

# 58
# 59
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В момента- с 3в1 на Рок.  Peace

# 60
  • Мнения: 4 621
С тоалетно мляко. В момента използвам Лореал Peace

# 61
  • Мнения: 870
Двуфазния лосион на Лореал  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 4 767
тоалетно мляко на Бг роза Карлово, доволна съм много  Simple Smile Следващият път ще си взема Лореал, виждам, че сте доволни

# 63
Ако имате желание и възможност пробвайте лосиона за почистване на очи и устни на марката KORFF. Италианска серия произведена от компанията Artsana SPA Italy. Тази компания произвежда  също и Lycia i chicco. Пробвайте няма да съжалявате.

# 64
  • Мнения: 1 382
С тоалетно мляко Арома ..,..люти на очите  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 1 914
С почистващ лосион (по- скоро вода) на Виши. Не го сменям  Peace

# 66
  • Мнения: 1 941
Задължително свалям грим под струя вода. Използвам или сапуна от трите стъпки на Клиник или мус за измиване на лице. Всички лосиони и тоници не могат да премахнат спиралата така както го прави водата и сапуна.

# 67
  • Мнения: 5 539
С розовата Олиго-пяна на Виши. Няма грешка Wink Ако пък много съм прекалила с мацането, преди това ползвам двуфазния на Лореал. Но рядко се налага. По принцип пяната сваля и ФДТ, и сенки, и спирала Peace

# 68
  • Габрово
  • Мнения: 240
Задължително свалям грим под струя вода.... Всички лосиони и тоници не могат да премахнат спиралата така както го прави водата и сапуна.
Съгласна съм и използвам измиващ гел или пяна

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 260
С кърпичка за почистване на грим в момента на Лореал.

# 70
  • София
  • Мнения: 421
До преди един месец с  двуфазния лосион на Лореал,но открих sensibio на bioderma http://www.bioderma.com/english/img/produit/a-sensibio-h2o-250ml.jpg и съм във възторг от него.Прилича на вода,за  чувствителна кожа,без ароматизатори и оцветители.Не люти,не щипе и много лесно сваля грима.

# 71
  • Мнения: 2 673
ползвам мляко Лореал, и след него тоник, но не почистват добре спиралата. за кожата са отлични.

# 72
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Винаги и само вода и сапун!

После нанасям Нивеа Софт.

И толкоз!

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Пред известно време в този форум имаше подобна тема, от която взех идеята за почистване на грим със смес от розова вода и масло от жожоба на Икаров - 100 мл. розова вода + 20 мл. масло - разклаща се хубаво, преди да се ползва. Невроятна комбинация! Ползвам я вече около половин година и съм страшно доволна. Мисля, че могат да се използват и другите масла на Икаров в комбинация с розова вода.

# 74
  • Мнения: 4 473
С тоалетно мляко. В момента използвам Лореал Peace

Също. Peace

# 75
  • Мнения: 9 099
За очите двуфазния тоник за водоустойчив грим на Лореал.
За лицето - гел за измиване на Клийн енд Клиър.

# 76
  • Мнения: 528
Oбикновено с измиващ гел за лице.
В момента с почистващата пяна на Лореал

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
тоалетно мляко Па Па

Ти си първият човек за който чувам, че също като мен си разгримира очите с Па-Па!  Hug Мислех, че съм единствената, която сред толкова много специално създадени за целта лосиони използва бебешко мляко ха-ха! Страшно съм доволна от него - много и нежно и деликатно, а за цената... направо е смешна. Дори лосионите за разгримиране на Ланком не ми действат така добре като Па-Па-то.

# 78
  • Мнения: 1 028
Имах един лосион за почистване на очи и устни на "Венус",който малката  разля по крачолите,ама той и без друго ми лютеше,а струваше колкото "Лореал"-ския,изядох се тогаз,ама как да е,а сега ми остана едно тоалетно мляко на "Елеа"/зелена серия/и с него карам.Точно умувах и аз какъв да си взема сега.

# 79
  • Мнения: 1 063

Това, посочила го е La Fornarina , тоалетно мляко на "Христина" с невен и на Dior вода за дегримиране.

# 80
Използвам бебешко тоалетно мляко или мокри кърпички.

# 81
  • Мнения: 2 152
Имам на Клиник, лосион за очи и устни - много е хубав.Леко е мазен и маха и най-яката спирала или лепкав гланц Peace

# 82
# 83
  • Мнения: 750
С розовата Олиго-пяна на Виши. Няма грешка Wink Ако пък много съм прекалила с мацането, преди това ползвам двуфазния на Лореал. Но рядко се налага. По принцип пяната сваля и ФДТ, и сенки, и спирала Peace
И аз така Peace

# 84
  • Мнения: 156
За почистване използвам Lumene:за очите - лосионче за разгримирване-много е добро,не люти и не е нужно много търкане.След това и тоалетното мляко на Lumene за суха кожа.После измивам и като тоник-розова вода!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 654
Ив Роше 2в1 за чувствителна кожа - тоник+тоалетно мляко, но после минавам с тоник на Юсерин и накрая кремче Юсерин

# 86
  • София
  • Мнения: 4 294
С мокри кърпички специално за почистване на лице, после измивам лицето си със синия гел на Нивеа за лице и накрая слагам тонизиращия лосион на Лореал - Идеален баланс . newsm74

# 87
С тоалетно мляко.И изобщо не купувам нещо скъпо или марково,в момента имам някакво БГ мляко с краставица.Имах преди  на L'oreal и много ми пареше на очите.

# 88
  • Мнения: 17 407
С почистващата пяна на Джонсън.

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Очите с тоалетно мляко. Сега ползвам на НИВЕА. Лицето с пяна на АОК.

# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
След като открих морките кърпички за почистване на грим, друго не съм ползвала.

# 91
  • :)
  • Мнения: 337
В момента с лосиона за лице Кларинс. От Нивея съшо съм доволна Peace

# 92
  • Мнения: 658
Мокри кърпички - много удобно Peace

# 93
  • Мнения: 5 362
С лосион за почистване на грим.

# 94
  • Мнения: 3 453
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing
Peace

# 95
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз от година - две използвам лосион- дегриматор с мащерка на Амрита. / БГ козметика/. Структура близка до сълзите и само за 1.50 лв. - не това е определящо при избора ми

# 96
  • Мнения: 6 958
Morning Cleansing Refresher for Natural Skin Care на Oriflame (лосион за почистване на грим, мисля че се води в каталога) и съм много много доволна... Почиства, омекотява и ме кара да се чувствам доста освежително.   bouquet След като си ползвала от AVON, предполагам и този би ти допаднал... Незабравяй да напишеш на финала на темата все пак на какъв продукт си се спряла   bouquet

# 97
Garnier Essentials with cleansing micro-oils +essence of rose
Dry & Sensitive skin
super e tova e nai dobriq losion za lice!!!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 326
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing
Peace
Peace

# 99
  • Мнения: 397
С двуфазния лосион на Лореал. Peace
Peace Много съм доволна!

# 100
  • Мнения: 13 512

В момента с това и съм много доволна. Преди това ползвах на Helena Rubenstein ,също е двуфазен. Прави кожата около очите мека,не дразни,с едно движение сваля и най-тежкия грим.
много доволна бях, ама на Хелена Рубенщайн е по-хубав. с едно движение сваля всичко. Отново се върнах на него. и се чудя- защо като съм доволна от нещо, съм готова да експериментирам с друго. От 6 години ползвам i наистина това е моят продукт.

# 101
  • София
  • Мнения: 462


 Peace
наистина е страхотен! ползвала съм и на  Nivea Visage,  също е много хубав, а в момента съм с тоалетно мляко на гарние, но като че ли от лосионите специално за очи съм по-доволна

# 102
  • Мнения: 3 453
Ползвам лосиона на Loreal и съм много доволна Laughing

И аз Laughing

# 103
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С лосиона на Avon за почистване на очен грим .

# 104
  • Мнения: 1 655
Използвам двуфазния на Лореал за сваляне на грим, ползвам го от години. Доволна съм, защото сваля с лекота спиралата и не дразни очите както  тоалетните млека.

# 105
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Млякото от розовата серия на Елеа  bouquet

# 106
  • Мнения: 893
Лосион за почистване на околоочен грим на Ейвън

# 107
  • София
  • Мнения: 36 008
Мокри кърпички  Peace от 1 месец и съм много доволна и ядосана, че досега не съм го правила.

# 108
  • Мнения: 2 039
И аз от скоро минах на морки кърпички и се родих  Party После измивам лицето си с един гел със соли от мъртво море на една израелска марка Sea Beauty  Peace

# 109
  • Мнения: 154
Ползвам Avene и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт