Среща на форума - Стара Загора 28-29 април

  • 20 246
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


Ивка,нищо против да се срещнем по пътно  smile3521,може и да хапнем някъде чорбица от онази любимата ти  tantrum Rage
А аз ще принтирам пак обясненията за по-сигурно  smile3503
Там сме със сигурност!
Оооооо,естественно,аз знаеш ли че тази чорбица я сънувам от както ми мина тръпката от огъня тогава. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само че фотоапарата мисля,да ти гепя,че знам ли какво ще правиш с него за моя сметка.
 ThinkingА и този път съм решила мила ми приятелко и на теб чорбица да ти взема Twisted Evil,че миналият път от яд,че не можа да я опиташ,сума писания изписа из форума,тъй че за да се застраховам,аз чорба,че ще ям, ще ям... ама и ти ще се потиш заедно със мен,лично аз ще ти сложа от всичко по-малко. hahaha Joy

# 61
  • Трявна
  • Мнения: 174
Момичета, не успявам да се включа - с тези неотложни и радостни ангажименти , не ми остава време. Все пак да попитам - докога ще се броите Grinning, защото трябва да се запазят и места все пак Grinning Аз ви писах, че в Трявна е малко сложно с местата - трябва по-отрано да се резервират. Предлагам ви някъде до 10.02 да имаме точна бройка и да обсъдим вариант. Искам само да кажа, че в Трявна семеен хотел няма да ви побере , ако се запази тази бройка,която сте в момента, големите хотели да не се окажат скъпи за някои от желаещите  newsm78- все пак трябва да се съобразим и с това... В краен случай можем да минем и на варианта, който предложи мисля Ивка- една почивна станция във Вонеща вода / не е лукс, но има спортна площадка, голям парк, и възможност за горски разходки Grinning / В момента, в който сте преброени, ще ви предложа и офертите на по-големите хотели в Трявна - може пък нещо и от тях да ви устрои като цена / Grinning

# 62
  • Мнения: 441
чудесно, нека да засечем горе-долу бройка на 10 февруари и да обсъждаме мястото  тогава

за да можем март месец, преди Великден за запазим


# 63
  • Мнения: 144
Отсега мога да кажа-ние сме 2 семейства с по 1 дете,т.е. 4 възрастни и 2 деца за нощувка и още едно семейство с 1 дете, но те ще нощуват в Плачковци/имат къща там/. Аз лично мисля, че е по-подходящо да сме във Вонеща вода - важното е децата да има къде да играят на воля, а ние да поседнем край тях Grinning. В края на краищата повечето от нас сме се наситили на тези наши  градове, нали ни се иска да сме сред природата, а и да имаме възможност да се опознаем!!!??? В големите хотели не бихме имали такава възможност или ако има нещо като площадка или детски кът в заведение , задължително ще искат и консумация.
Нека да чуем и други мнения.
Ивелина /iva_d66/

# 64
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
http://www.tryavna.bg/web/villarai/   Sarlita това е големичко и удобно,но пък нашата бройка расте.....Ако станем много в големите хотели по центъра не е за нас-деца на различни възрасти ще търчат като обезумели на воля...трябва пространство и немного скъпо място.В краен случай варианта предложен от марияя7 е приемлив с бунгалата-трябва да се провери с колко бунгала разполагат и на каква цена!Също ако там не стане ..Вонеща вода в някой почивен дом  Thinking-ти кажи Hug ти си в района!

# 65
  • Мнения: 144
Да, Дидка, нищо против бунгалата в Плачковци.Не изглежда зле и Вила  Рай /ако можем да се съберем, разбира се!/ Въобще за всичко, което е сред природата съм ЗА!!!  Peace

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 10:53 от iva_d66

# 66
  • Мнения: 677
Извинявам се,че малко замлъкнах,но бяхме болни.
Аз питах наште познати,но нещата много са се променили в Трявна от както те са живеели и не мога много да помогна за място.
Аз преди ви казах за нас тримата и още едни приятели и те са трима.Незнам как да отбелязвам в анкетата,децата са ни на 5 годинки.За нас все е едно къде е нали сме извън София,само да не е повече 3(4) часа пътя,че децата трудно издържат.Това е.Надявам се всички да сме здрави и да се видим.Значи от нас бройте 6 души.
Бъдете здрави и усмихнати.

# 67
  • Мнения: 441
ще изчакам края на седмицата за да спра анкетата

все пак мина месец от началото на темата

моля ви момичета, който не е видял анкетата и не е гласувал, да го направи

включвайте в бройката децата, колкото и малки да са

 

# 68
  • Мнения: 883
Април, включи в бройката и Венециас плюс дъщеричката й /2г. 3 мес/. Тя ми спомена, че ще говори с още две семейства с осиновени деца, ако искат да се присъединят

# 69
# 70
  • Мнения: 441
сега загледах анкетата

момичета, признавайте бързо кои са тези гласували петима и повече Grinning

в почивните дни ще броя поименно

# 71
  • Мнения: 367
Добре е , ако броиш поименно , да направиш  списък. Така, ако се видим с друга бройка, ще реагираме своевременно. Иначе ние сме трима.

# 72
  • Мнения: 3 715
Аз не помня записахме ли се, но пак да кажа, ние сме двама.

# 73
  • Мнения: 1 652
Момичета, уж влязох за малко и като гледам вие стабилно напредвате с уговорките за среща.
Бройте ни е нас двамата с Боби. Аз гласувах в анкетата. до 21 април има време, но където и да се уговорите- ще дойдем- здраве да е и с Божията воля. Hug

До скоро. Grinning

# 74
  • Мнения: 144
И аз пак да кажа - тези, които ще нощуваме сме нашето семейство/ трима/ + още едно семейство/трима/, т.е. 6 /четирима родители и 2 деца/. На самата среща ще дойде и още едно семейство/трима/,но тях не ги бройте в списъка за нощувка-те ще нощуват в Плачковци. Но, не съм аз тази ,която съм гласувала за петима и повече.  Grinning
Очаквам срещата с нетърпение-само да сме здрави! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт