Ето вижда се финала през Януари ще съм най-щастлива мама.

  • 10 589
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
4eстито беб4е на Биляна, да сте живи и здрави и двете и много късмет ви желая!
И верно някой да разкаже нещо по подробно.......и за Шейново е интересува.Аз питах ама не се видя нещо.Трябва ми актуална информация за Шейново и ясното по въпроса за нощниците и въобще какво да се носи в Шейново.

# 31
  • Мнения: 3 405
Биляна, честита девойка, да е жива и здрава, умна и красива   bouquet

# 32
  • Мнения: 3 405
Мами, успокойте се за болничните, ние сме по стария ред, никакви декларации няма да се налага да подаваме. Ето инфото от Зина:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122192.msg2980270#msg2980270

И част от цитата й, който се отнася до нас, които вече сме в болничен:

Хайде да ни е честито! Всички текстове излязоха. Обаче нямам скенер и не мога да ги постна. Но пък реда вече е абсолютно ясен.

Значи, болничните започнали преди 01.01.2007 са ясни. Те са си по стария ред.

# 33
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Sandy nощница в Шейново ти дават, другите неща са стандартни - тоалетни принадлежности и джапанки ми подчертаха

# 34
  • Мнения: 276
Честита дъщеричка на Биляна! Да расте здрава, умна, красива и щастлива! newsm51

# 35
  • Мнения: 333
Биляна, честито!!!  bouquet Да е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва!

Ние още сме 2 в 1  preggo и както гледам няма сигнали, че бебо иска да излиза, но аз си чакам. И мен ми се струва, че разказите за раждането липсват, но от една страна е по-добре да не се стресираме, защото наистина не е лесно. Thinking А има и нещо друго, че по мой наблюдения мамите който вече родиха изчезнаха от форума и явно има защо, ангажиментите покрай бебо явно не ти дават свободно време. Аз като родя ще ви разкажа как е минало, тогава едва ли ще има кой да плаша ooooh!, тъй като най-вероятно всички ще сте родили. Хей, хайде някой да остане с мен за края на месеца!!!  Heart Eyes

Днес с мъжо бяхме на покупки, на разходка и сега той отиде да спортува, а аз си почивам, че се изморих. Whistling

# 36
  • София
  • Мнения: 1 043
ЧЕСТИТО ДЪЩЕРИЧКИ НА САША И БИЛЯНА. ДА СА ВИ ЗДРАВИ, КРАСИВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!



lila стискам палци за понеделник и до него 

Lila, стискам палци за секциото- на 8.01 ли беше?


Да, на 8-ми съм.

Благодаря за палцестискането, ще имам нужда  Confused Уж не се притеснявам, ама тази нощ не можах да мигна  Grinning





# 37
  • Мнения: 375
Sandy  и аз съм се запътила за Шейново и си мисля какво да взимам като багаж за мен.Няма да е зле родилите майки да подскажат. Казаха ми да не очаквам  5 звезден хотел, но  не това е най-важното все пак.   

# 38
МАЛЕ ДНЕС МНОГО МАЙ НИ МЪРЗИ ДА ПИШЕМ.ВСИЧКИ МАЙ ВЕЧЕ ПЪХТЯТ Т И ЧАКАТ.А НА МЕН МИ Е ЕДНО СКУЧНО.ВЧЕРА ПОЛУЧИХ КОНТРАКЦИИ И СЕ ЗАРАДВАХ И ТЕ СПРЯХА.УЖАС.НЕ МОЖАХ ДА СПА .НА ВАС СЛУЧВА ЛИ ВИ СЕ.МИСЛЯ СИ ДАЛИ НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ ТАЗИ ВЕЧЕР,ЗАЩОТО МИ Е МНОГО НЕРВНО,НЕ МИ СЕ ЯДЕ.И ЗА КАПАК ДНЕС ДОК.ИМА ИМЕН ДЕН И АКО БЕБО РЕШИ ДА ИЗЛИЗА ДАЛИ ЩЕ ДОЙДЕ ТОЙ ПИЙНАЛ ИЛИ ДРУГ newsm78 ДОКИ.

# 39
  • Мнения: 131
Честито на Биляна  smile3525
Страхотен подарък си направила за нова година . Да ви е жива и здрава и много радост да ви носи.

# 40
  • Мнения: 1
Здравейте, честито на всички мами и на именниците днес.   bouquet
Аз съм за края на януари и така като гледам ще си го износя до тогава - нито контракции, нито болки, спа като бебе, а и не ми тежи много. Е не изключвам изненада  Laughing  Така като гледам доста вече си гушкат бебоците, но и доста все още чакаме. Сигурно и вас всеки ден някой ви пита дали сте родили.Мен лично по няколко пъти на ден ме проверяват. Нямам търпение вече, искам  да се запозная с моя бебок  Heart Eyes

Пожелавам на чакащите спокойни последни дни и леко раждане. После ще се хвалим

# 41
  • Мнения: 244
Честито на Биляна и Саша.  newsm51

# 42
  • Мнения: 74
Zdraveite mili budeshti i nastoiashti mami! Simple Smile Makari i malko da sum pozakusniala reshavam da se vkliucha na sladka prikazka pri vas Simple Smile
Terminut mi e na 12 january 2007 Simple Smile Trupna v ochakvane na malkoto mi mechence - momchence Simple Smile
6te se radvam da spodeliam vashata kompania Simple Smile
pozdravi mama ginger

4estito na vsichki Imeniaci Simple Smile Bidete zdravi i shtastlivi prez 2007 Simple Smile

# 43
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
mama ginger,добре дошла при нас!!!!!Ето че състава ни се увеличава с още мами и съответно бебета. Heart EyesА къде се губите всички днес???? Thinking

# 44
  • Мнения: 871
Честита кукла на мама Биляна, нека да е жива и здрава и мноооого красива newsm59 newsm67

mama ginger, добре дошла при нас. Кажи ни на колко си години и кое поред ти е детенцето, за да мога да те запиша при нас

Общи условия

Активация на акаунт