Въпрос за консултациите в "Шейново"

  • 826
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 068
Някой знае ли колко струват консултациите за цялата бременност в "Шейново".
 Simple Smile

# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Наблюдението в ЖК е 280 лв

# 2
  • Мнения: 999
Ами ехографските изследвания включват ли се или се заплаща отделно, и колко на брои са?

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 22:59 от zorimimi

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ехограф има при всеки преглед, всичко си влиза в цената - ехограф, изследвания (кръв, урина, секрет, БХС) и запис на тонове в последния месец и при преносване. При нужда - доплер или нещо друго също има. Абе пълна програма Mr. Green

# 4
  • Мнения: 50
Телефонът на женската консултация в Шейново е 9659461,работи от 8-14 ч. без почивен ден.
Звънях да попитам какво включва,защото се интересувам за мен.Казах ,че в зависимост от състоянието на пациентаката се правят изследвания колкото е необходимо.Ехографските изследвания били 4 на брой за цялата бременност.Правят микробиологични изследвания също.
Всеки път,когато се ходи обаче попадаш на различен лекар,който е дежурен.
Ако някой е посешавал тази консултация в Шейново и е доволен нека сподели мнение.

# 5
  • Мнения: 41
Лично аз не съм доволна,докато ходех на ЖК наплива беше голям и гледаха набързо да ме разкарат че да влизат други,да не говорим че доктор въобще не ме е гледал,попадах все на стажантки,които нищо неразбираха и каквото и да ги питах ми отоговаряха с 2-3 думи,повечето неща научавах тук от форума.Иначе на ехограф ме гледаха всеки път,докато влезнах в 9 месец,парите можеш и на вноски да ги плащаш,но ако не си платила цялата сума не ти дават болничен.Иначе за раждането съм много доволна,въобще от персонала от вниманието.Това е мойто мнение,сега може и да не е така в ЖК,но ако ми се случи 2-ри път няма да посета тази .Успешна бременост и раждане Peace

# 6
  • Мнения: 758
Аз в момента ходя там на ЖК и не съм доволна. Точно това, че всеки път те гледа различен лекар е най-недомисленото нещо. И отношението на някои от акушерките е доста нелюбезно. Иначе правят всички изследвания май. А, и ако имаш някакъв проблем по време на бременността, няма на кой да се обадиш. Моят съвет е, да ги питаш дали неможе да те гледа един лекар през цялото време.

# 7
  • Мнения: X
И аз ходя там на консултации. Не бих казала, че съм доволна, наистина има много бременни, лекарите слизат само ако имат уговорка за преглед. В повечето случаи долу са млади лекарки и почти всеки път- различен лекар те гледа. Вярно е, че ако има проблем не са много ангажирани и няма някой, който да следи точно твоята бременност, ако не си го уговориш разбира се. Аз обаче реших, че щом всичко върви нормално ще ходя там на ЖК, пък каквото сабя покаже. Акушерките долу рядко са добре настроени. Та, ако желаете внимание, добро отношение, ангажираност, заинтересованост и някой, който да е наясно с вашата бременност, просто си потърсете определен лекар за целта, независимо в коя болница.
Успех!

# 8
  • Мнения: 83

  И аз ходех на ЖК в Шейново, има една възрастна акушерка с червена коса, която никак не любезна, но пък има и една млада която е много готина мисля че се казва Ади, струва 280лв. + 20лв. за първия ултара звук.Вярно е, че всеки път те гледа различен лекар, но аз имах късмета да попадна на д-р Димитров и през цялото време той ме следи без аз да съм се уговаряла.През цялата бременностт бях много спокойна, че има на кой да се обадя и на кой да разчитам по всяко време на денонощието, много добър специалист и мнго всеодаен!   newsm10

 Успех!!!

# 9
  • Мнения: 533
Аз се оказа,че имам уговорка с лекар  за ЖК в Шейново и съм доволна.Даже сега ще се възползвам от екстрата да ми записват на видеокасета видеозона-Хитринка.Наложи ми се да постоя в патологията и съм много доволна от отношението.

# 10
  • Мнения: 2 068
Много благодаря за информацията. Wink

Общи условия

Активация на акаунт