Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!

Успешен ден и много усмивки!

# 76
  • Мнения: 851
Добро утро и от мен момичета  Hug
mu6morok: Ах колко си хубава така - усмивката и ведрото настроение много ти отиват, затова няма да униваш повече, нали  Wink
Ммммм Goldie: липсваше ми кафето ти ммммммм
Целувки и мнооого успешен и щастлив ден за всички

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 09:16 от DesiT

# 77
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте момичета, виждам, че доброто настроение надделява и това много ме радва.  newsm51
mu6morok, всички минаваме по пътя, докато мечтата ни не стане реалност, някои вървят по-дълго, но въпреки всичко, важно е достигането на крайната цел. Аз наистина вярвам, че и ти ще я достигнеш, знам че понякога е трудно, но пък после ще се радваш още повече, знаейки какво ти е коствало това. Ще ти стискам силно палци съвсем скоро да се похвалиш с хубавата новина, която чакаш!   love001

Още веднъж благодаря на всички за хубавите пожелания!   bouquet

А що се отнася до чорапите, да ви кажа, всякакви вършат работа, кой каквито има под ръка... просто обувате и ...  Whistling  Но ако пък случайно не ви се намират точно в момента, ето сядам да ви изплета по едни специални knit и после ще чакам да се хвалите...  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 565
Mu6moro4e чета аз тука каво сте писали в мое отсъствие и много се радвам че в крайна сметка си се усмихнала и си си възвърнала вярата и надеждата. Та нали това е което ни дава сили да се борим и да гледаме по- ведро на живота.
А сега да си кажа аз добрата новина.  newsm47 newsm44 мислех с нея да започна, но ... нямаше как. След малкото ми закъснение, което успях да изчакам (не питайте как  smile3516) снощи си направих и втория тест и познайте   EFP . Втората чертичка беше толкова ясна (не като първия тест), че стоя и я гледам  smile3556 и милото и той през една минута гледа и се радва. Ох направо цяла нощ не можах да спя от щастие. Но пък това безсъние на всяка от вас го пожелавам. Не знам коя от новите бременилките си повлече крака, но давайте и през февруари така да продължаваме.  newsm10
Само да видим след 2 седмици и доки да ме зарадва.  Hug
Момичета пожелавам тези две чертички на всяка една от чакащите, а на останалите нови бременилки, най - сладкото и здраво бебе!   love001

# 79
  • Мнения: 851
Честито мила Katalina  Hug Желая ти лека и красива бременност   bouquet  bouquet

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито, Каталина  bouquet Лека бременност Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 320
katalina, честито, мила, лека и спокойна бременност ти желая и здраво и хубаво бебче след 9 месеца.   bouquet

# 82
  • Мнения: 367
Каталина,честито мила!!!Лека и безпроблемна бременност.  bouquet

# 83
  • Мнения: 660
Най-накрая и аз да успея да драсна няколко реда!
Как сте момичета? Виждам днешния ден отново е почнал с усмивки, хуваво кафенце и нова мамичка!!!
Честито, Каталина!!! Hug Hug Айде, лека и много спокойна бременност!
Сладка мама, мерси за чорапките, ние си имаме, амма аз за всеки случай ще взема от твоите - изплетени специално за случая от вълшебни ръце!!!   bouquet Макар, че чак другия месец ще ги ползваме.  Sad  В петък съм при Доки за последните изследвания. Дано всичко е наред и след следващата М най-накрая да почнем и ние сериозно да работим, че това на нищо не прилича!  Mr. Green

# 84
  • София
  • Мнения: 1 524
честито Каталина леки и безпроблемни 9 месеца smile3525


# 85
  • Мнения: 270
честито katalina     bouquet
най-прекрасната бременност и най сладкото бебче  newsm32

# 86
  • Мнения: 370
ЧЕСТИТО Каталина и лека и безпроблемна бременост  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Каталина, Честитоооо! Много лека да ти е бременността и най - сладкото бебенце на финала!   bouquet Да се похвалиш с хубави новини от доки!
Сладка мама, не че си нямаме чорапчета, ама дручко си е да употребим тези, изплетени от тоите ръчички!
Morgy,  fingerscrossed всичко да е наред с изследванията и скоро да се похвалиш!

# 88
  • Мнения: 153
Каталина - Честито и от мен   bouquet

Хайде чакаме още бъдещи майчета да се разпишат днес Simple Smile Стскам палци за още положителни тестчета  newsm10

# 89
  • Мнения: 565
Момичетааааа БЛАГОДАРЯ на всички! и се надявам всички да се съберем отново в  пълен състав в отчетните ако не за октомврийски то за ноемврийските мами. Стискам палци на всички и искам да ви кажа че с вас тези моменти са още по - хубави.  newsm51
 fingerscrossed fingerscrossed  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт