Предучилищници -2 /Набор 2000/

  • 14 714
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте мами на малки слънца  и аз съм от отбор 2000година.  Моята принцеса Тея е родена на 10.02.02година.

# 76
  • Мнения: 533
Здравейте момичета  Hug
=^._.^= честит ви жълт колан   bouquet Все така да си горда с  гарджето  Hug
Аз днес се обаждах в училището, в което мисля да запиша щерката и ми казаха, че подаването на молби ще започне след 10 април, тогава ще имат яснота и за учителките за 1ви клас, защото за наш късмет или нещастие, две от учителките, които трябва да поемат 1ви клас се пенсионират. Аз исках да я запиша при някоя "проверена" госпожа, а май ще стане каквато се падне  newsm78, този факт не ме радва особено, направо си се чудя какво да правя  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте мами на малки слънца  и аз съм от отбор 2000година.  Моята принцеса Тея е родена на 10.02.02година.

И моята щерка е на 10.02. 2000 г Grinning
След като от три месеца ни побърка да пита кога ще дойде рожденният й ден - "Мамо, не разбираш ли, че не мога да чакам. Няма да издържа" Laughing сега подготовката е с пълна сила - какво ще облече, с каква прическа ще е, проверява списъка с гостите, довечера ще надуваме балони...
 
 Тъкмо се успокоих, че записах щерката в училище, което ни харесва и е близо до работата ми и се оказа, че ще се сменя офиса ни е много вероятно да трябва да се поразтърся и  в малко различен периметър Confused

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 15:19 от Етиа

# 78
  • Мнения: 616
Здравейте аз докато видя че вече има втора част на темата вие сте изписали толкова че едва успях да го прочета.
За протокола ние имаме 4 паднали зъба и три поникнали и сега ни никнат седмите зъби и малко го наболяваше докато избият.
Животните не са ни чужди защото си имаме село  и си ги отглеждаме можем да ги пипнем да видим как растът  и т.н.
С математиката долу горе сме добре ,но с писането и четенето направо незнам .Понякога ме изненадва като минаваики покрай някоя витрина ми казва какво пише а ако го карам нещо да ми го прочете не иска.А телевизора и компютъра са ни основно страст .

# 79
 И ние подадохме документи за първи клас в 51 СОУ. Много странно ми беше, като влезох в училището. Преди точно 10 години завърших гимназия и ето ме сега записвам сина си. А училищата изглеждат по абсолютно същия начин, все едно времето там е спряло. Абе, нещо депресия ме гони, та от там и тези размисли сигурно. Confused

# 80
Моля за съвете къде да запиша Тея. 

# 81
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Моля за съвете къде да запиша Тея. 

Зависи къде живеете, дали искаш да е близо до работата на някой от вас...от вашите предпочитания...от много работи. Пиши нещо повече Peace
В предишните постинги, момичетата бяха писали информация за някои училища.

# 82
Някаде в Обеля Надежда или Люлин.

# 83
Моля за съвете къде да запиша Тея. 


Защо не разпиташ в квартала, разходи се до училищата, които си набелязала, срещни се с учителките, които поемат първи клас, никой няма да ти откаже информация. Peace Аз така избрах учителка на моя син - разпитах познати, после се срещнах с нея, харесахме се и се надявам на есен синът ми да е при нея / в молбата за прием може да пишеш, при коя учителка искаш да учи датето ти./

# 84
  • Мнения: 53
Аз като майка на първокласничка ви съветвам да ни си учите децата да четат,защото после ще им бъде безинтересно .Учителите работят с тия които нищо не знаят и тези които могат да четат изостават.А по отношение на избора на училище аз проучих почти всички училища в Добрич и мисля , че взех правилното решение

# 85
То, четенето при детето ми стана от само себе си, но с писането хич го няма Heart Eyes. Не му е интересно, никакви редове не признава и ми каза, че щял да измисли машина, която да пише вместо него! Laughing

# 86
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Моят сам започна да срича по НГ.
Пише букви и думи с печатни букви, но е научил къде е word-а и как се сменя латиницата с бдс и да видите какво става. Голяма картинка е, но основно изпуска гласните - аз го майтапя, че явно на него са му излишни  Laughing
Последната мода у нас е задачи с римски цифри - от последния брой на Дребосъчетата. Много държи утре да занесе на госпожата листа с преписаните и решени задачки от списанието.  Sunglasses

# 87
  • Мнения: 53
Да не ви говоря каква беше тетрадката по писане в петък.Диктувай си,Не драскай.Така,че с редовете е лесна работа

# 88
  • Мнения: 1 608
Добро утро и успешна седмица от нас!  bouquet

# 89
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
От два дни подадохме документи за записване в първи клас на малкия в у-ще Антим I.  За интерсуващите има паралелки с английски, испански , хореография и изобразително изкуство.
И ние се записахме в същото училище в паралелката с изобразително изкуство - вие в коя сте?

Общи условия

Активация на акаунт