при един гинеколог ли ходите

  • 2 982
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 948
От три години ходя само при един гинеколог. Peace

# 46
  • Мнения: 2 336
Сега ходя при двама генеколози, единия е тук в нашия град, а другият е в София. Но занапред при всяко едно положение ще се насоча към един. Това за сега е така заради бременноста и раждането което естествено е по-късно живи и здрави.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 605
Ами определено си мисля, че е по-добре да ходиш при един!

# 48
  • Мнения: 1 174
При двама преди раждането и откакто забременях избрах единия-жената, понеже се чувствах по-добре при нея.

# 49
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
От 5 г. ходя при един и същи гинеколог.

# 50
  • Мнения: 2
аз ходя при двама единият работи с касата,а другият-частно.в началото на бременноста имах киста-сега в шестия месец единият я вижда, а другият каза че е изчезнала.надявам се към края на бременноста да стане ясно има ли я или не.единият вижда момиче,другия-момче.абе луда работа!иначе смятам да раждам при частния-в окръжна болница казват че бил много добър

# 51
  • Мнения: 596
По време на бременността ходих при двама- единия по Здравна каса, другия- частен. На първия нямах никакво доверие, на втория - пълно и безрезервно. Сега ходя само при частния лекар.

# 52
  • Мнения: 6 164
При един. Изроди мен като бебе, изроди и сина ми. Grinning

# 53
  • Мнения: 429
По време на бременността ходех при двама. Преди и след раждането - при един и съща /тя изроди детенцето ми  Peace

# 54
  • Мнения: 2 897
При един ходя.

# 55
  • Мнения: 189
Според мен по-добре при един гинеколог да ходиш.Все пак медицината не е точна наука и всеки може да има различни виждания и методи, а ходенето при няколко доктора, може само да те обърка.Аз ходех при един. Peace Лека бременност!

# 56
  • Мнения: 5 391
Ходя само при един, избрах си го, имам му пълно доверие и пътувам доста, за да отида при него, но си заслужава Peace

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 3 406
Да.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт