№1 при бабините деветини или суеверията......

  • 37 603
  • 498
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
Трябваше да има опция "Всички изборени", то направо не може да си избере човек "фаворит"  ooooh! Колко много глупости, кой ги мисли не мога да проумея  #Crazy
Е,такива простотии и селянии не бях чувала.Нямам фаворит всички са номер 1 Sick #Crazy
А това за мензиса направо си е дивашки обичаи,абе думи нямам европеец е българина  hahaha

Гласувайте вече!

# 76
  • Мнения: 2 622
къпане със сол ....
това най.често ми се предлагаше

# 77
  • Мнения: 4 392
Само за едно ли мога да гласувам? Първите две  и проглеждането с ечемик са еднакво садистични.. Shocked
А ако добавим и тези.. ooooh!

още:
Цитат
другата лудост която ми предложиха когато на кики и откриха луксация беше да я заведа на чекрачия който през дупето щял да бръкне и да намести ставите
и това:
Цитат
"Дете се захранва с лайно   за да не хваща уроки
си Mr. Green ooooh!

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 03:35 от Amarena

# 78
  • Мнения: 5 140
Е как да гласувам като те всички са  Sick
Не мога да си дам гласа, сори.

# 79
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
В прибирането на бебешки дрехи може да има доза истина, особено ако живеете на място с мръсен въздух. На сутринта може да намерите дрехите почернели, при това всички дрехи, не само бебешките. Но за чистите райони не виждам логика.

А това до 40 ден да си стоя в къщи  Joy - ще кажа на педиатъра, че съм затворник и ще идва у нас на консултация.

Къпане със сол и яйце, после мас и на 200 градуса за 40 минути, после подправете с червен и черен пипер  Joy Joy Joy и сервирайте върху сварен ориз

И нещо което не прочетох - ако някой ви гледа детето и каже че е хубаво например, за да не хване уроки правиш следното: Хващаш се между краката и казваш - когато тя хване очи (ударението е на о), тогава и детето да хване очи.

Против уроки имаше нещо за миене/преливане над метла.

# 80
  • Мнения: 693
да не се държи бебето право за да не му паднат сливиците  #Crazy

# 81
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз зная че като се оплашиш от нещо по време на бременността,или си откраднеш нещо и се пипнеш за тялото,там където си се пипнала ще остане петно на кожата на бебето.Ако има такова петно по кожата си бебето и майката ако се сети до 40 дни ще изчезне петното.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 781

Цитат
Свекито ми разказа, за нейна позната, която със стръкче ечемик (много остро и бодливо) надрасква на бебето вътрешната страна на клепача докато пусне кръв - това за да прогледне по-бързо 
[/quote]


 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Дайте да му пуснеме кръв от всякъде, от очите, от гърба..... и там от секви други възможни места. Леле какви луди хора има  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 83
  • Мнения: 2 567
Гласувах с последната опция.
Как да избереш фаворит като всичките ми се струват налудничеви, нелогични, я някой са си направо садистични.

# 84
  • Мнения: 4 629
Е такива неща прочетох, че направо се потресох за пореден път.   Shocked Това за гръбчето и проглеждането е малтретиране на деца  #Cussing out Хората дето като бебета много плачели и до сега не се къпели.... Sick Те като не се къпят сигурно стават безсмъртни.  Надявам се в наши дни да нямам баби, които да дават такива "съвети"  Praynig

# 85
  • Мнения: 3 760
Това за рязането на гърба, за да изтече "мръсната кръв"!
 А също натриването със сол и стоенето така с часове, за да не му миришела потта като порасне...

# 86
  • Мнения: 69
 Sick Sick Sick отвратително
не мога да си избера фаворит и гласувах с опция "всички" а темата е направо садистична и трябва да има предупреждение да не се чете от бременни и такива със слаби нерви  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 746
Сетих се за още една "лудост", която съм чувала от свекърва ми.Тя е от В.Търново, и там казвали,  майката да не се радва прекалено много на бебето си, защото ще го УРОЧАСА ???!!! Shocked Shocked Как ви се струва - майка да урочаса детето си???

# 88
  • Мнения: 603
Моят фаворит е: Ако имаш киселини бебето щяло да се роди космато, щото косата дразнела .....

# 89
  • Мнения: 11 003
Против уроки имаше нещо за миене/преливане над метла.

Може и преливане над бравата на вратата hahaha

Общи условия

Активация на акаунт