добри гинеколози? (София - Сточна гара)

  • 3 297
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, искам да попитам за добри гинеколози в София, по- точно обаче в района на Сточна гара.
Предварително благодаря на всички!!! Flowers Rose

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 15:04 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • София
  • Мнения: 1 456
Поподнах на МЦ Медстом и Д-р Елица Иванова, дали някой е ходил при нея и има желание да изрази своето мнение?
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 2
  • BG
  • Мнения: 88
За въпросната докторка нищо не знам, но мога да дам координати на моя, който е съвсем близо до Сточна гара. Д-р Калев, рабори във Втора градска, частния му кабинет е на Симеон, но забравих номера. Ето телефон 0888803830. Аз родих първото си дете при него, сега ми предстой второ раждане живот и здраве.

# 3
  • Мнения: 7 716
Аз съм ходила при д-р Иванова. Доволна съм.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 456
Много благодаря за отговорите ви, записах си час при д- р Иванова за утре 14,30 ч.
Дано всичко е наред   Praynig
Хубав ден на всички!!

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
От д-р Иванова съм супер доволна

# 6
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря за споделеното мнение, ходих при нея вече веднъж и смятам да продължавам да го правя!

# 7
  • Мнения: 1 091
eva_s, а къде се намира МЦ Медстом и може ли координати на лекарката? И аз искам да отида на профилактичен преглед и за цитонамазка. А работят ли със ЗК /става ли с направление/ или са платени прегледа и изследванията? Благодаря ти предварително!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 456
Д- р Иванова работи в 17 ДКЦ на бул. Евлоги Георгиев 108, до театъра - понеделник, сряда и петък от 14,00 до 18,30ч. , вторник и четвъртък от 8,00 до 13,00. Там работят с ЗК. А Медстом е на ъгъла на Раковски и Дондуков, там е четвъртък от 14,30ч., но  не става с талон. 
  Успешен ден, Ви   bouquet

# 9
  • Мнения: 61
Медицински център Фемина е най-близо до Сточна гара, на стотина метра, срещу Министерството на регионалното развитие. А и техниката им е може би най-добрата в страната. При това там работят болнични специалисти с много голяма квалификация и опит, всичките са от Майчин дом.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, искам пак да попитам нещо. Lali и nana77 вие дали сте ходили при д- р Иванова в Медстом или  в 17 ДКЦ, защото мисля вече да ходя в ДКЦ- то и ми е любопитно как е там.
Предварително ви благодаря!!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз за съжаление съм недовлна от д-р Иванова и се отписах от нея. Naughty Ходих иначе при нея в 17 ДКЦ, където работи и майка ми.
Това си е лично мое мнение, не искам да настройвам никой против нея. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря за мнението ти, но би ли ми казала защо не си била доволна, а също - къде ходиш сега? Предварително благодаря!!   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
eva_s - при Иванова ме прати лекарката, която впоследствие ме изражда в Окръжна болница д-р Жекова. Когато ми установи бременността д-р Иванова все още беше в Медстом и първите два прегледа бяха там. След това се премести в 17 ДКЦ и до края на бременността ходих там.
Пак повтарям много съм доволна от нея. Много е внимателна, обяснява всичко, случвало се е и два пъти в месеца да ме гледа на видеозон /по мое настояване/. Пускала ми е всички изследвания в срок.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 456
Много ти благодаря nana, утре отивам и се записвам при нея!! Ще пиша после дали аз съм доволна  Wink Дано да съм ...

# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Ами за разлика от другите мами, на мен не ми обръщаше достатъчно внимание, не ми пускаше навреме изследванията. Когато ходих притеснена да ме гледа на ехограф, ми разправяше, че не трябвало да се гледа толкова често (бяха минали 2-3 седмици от последния ехограф) и ми каза, че няма да го измери. Никога не ми даваше снимка, нито ми казваше колко е голямо бебчето или изобщо някаква таква информация. Само казваше "ДОбре е". А това, което беше върхът за мен и което ме накара да се отпиша окончателно от нея, беше, че веднъж отивам в 17:30 (работното и време е до 18:00) и тя ме върна, като ми каза, че са затворили вече кабинета. newsm61 Дори не ме попита за какво отивам, а аз бях толкова притеснена. Каза да отида другата седмица. Е това нормално ли е?! #Cussing out Аз разбира се отидох на друго място, където си платих и ми обърнаха нужното внимание. И оттогава си казах, че няма да стъпя повече при нея! И без това бях решила да я сменям и само това ми беше нужно.
Понеже съм дъщеря на нейна колежка от п-ката, сега подпитвала за мен защо не ходя и се е усетила, че съм обидена и разочарована. Crossing Arms
Ами това е, което мога да кажа аз. Радвам се, че другите мами са доволни от нея. Всеки сам си избира. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря за споделеното мнение, аз ще отида и ще вида как ще се държи с мен и ще реша какво да правя. А ти къде ходиш сега, при кой лекар? 

# 17
  • София
  • Мнения: 1 456
ние сме още 1 месец, затова имаме време да помислим !!!
Имам чувството, че съм най- щастливия човеч на света, пожелавам това усещане на всички!!!!  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Иначе винаги е любезна и мила, симпатична е, но...лично аз не съм доволна.
Сега ходя при доктор Банчева от Медицински център Биочек и съм много довлна. Laughing Даже след малко отива при нея да си взема 45-дневния болниче и обменната карта.
И да допълня, че работи със здравната каза, втпреки че е  в частен център. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Много ти благодаря и успех!!!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт