Направо съм бясна!

  • 2 576
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 288
не съм имала проблеми с авент- шишета и биберони.  Naughty

# 31
  • Мнения: 498
И аз в началото бях взела Авент-въобще не съм доволна....наистина текат,стягах го колкото мога,вечно внимавах...не и не,тече си.На всичкото отгоре имах проблем и със засукването-Яна не харесваше Авентските биби.Накрая си взех Нук и се родих. Peace

# 32
  • Мнения: 3 718
Не, че имам особен опит с шишета, но когато ми се е налагало да оставям Алекс за малко и е бил хранен с биберон, отзивите са следните :
С Авент се олива и не го ще, с Чико пак не се харесват, най голямо разбирателство са постигнали с НУК, предполагам заради формата на биберона и това, че не тече лесно от дупката.

# 33
  • Мнения: 150
Точно за малките шишета става дума.Явно текат защото не ги затварям добре.Но все гледам да ги затворя максимално и преди всяко хранене ги проверявам.Но всеки път затварям-тече,отварям после пак затварям проверявам...............Но сега направо побеснях защото в шишето имаше кърма която цедих цял следобед и едвам събрах 120мл. и шишето като се разтече и останаха 100.Идеше ми да го хвърля........................... #2gunfire #Cussing out #2gunfire
При мен течаха, когато не издърпам добре силиконовата част нагоре в пластмасовото рингче /ох, че трудно за обяснение ooooh!/ Тогава ги завинтваш, но те не се затварят добре, защото пречи гумената част. Надявам се да си ме разбрала.  Laughing

# 34
  • Мнения: 793
От самото начало съм на Авент, не ми е протичал, само че аз съм със каучовите биберони на Чико, от по- широките, ако има значение  newsm78 

# 35
  • Мнения: 2 622
Аз пък съм много доволна от Авент newsm78От самото начало съм със тях,ползвам две шишета от 260мл.и досега никое не е уливало.

# 36
  • Мнения: 2 673
Аз също поради тази причина - понеже бях бясна всеки път да се разтича кърма, дето съм цедила като луда...да речем мизерни 30 -40 мл...ЗАрязах го Авентското, това на Чико, пък и НУК.
Сега вече на АМ, сме много доволни и аз и бебо от КАМЕРА!!! Имам 4 шишета, които връткам  Hug Peace

# 37
  • Мнения: 7 186
Да , случвало ми се е да тече Авент  Confused
Резбата им е такава , че дори и да не пасне добре изглеждат затворени и затова текат ...
Трябва да внимаваш много , като ги завинтваш ...

Да, така е. И на мен ми се е случвало няколко пъти, но не мисля, че е болка за умиране. Просто отвъртам и завъртам наново.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Ползвала съм само на Авент и не съм имала никога проблеми, кривото шише на Чико също е много добро - прокапа веднъж, но то беше, защото  АЗ не бях завинтила добре капачката. А се подлъгах да взема и Камера, за да пробвам - е, опитах се да го ползвам само веднъж и замина в кофата за боклук, и без пари да ми дават такива шишета няма да ги взема.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз ползвам само шишетата на Авент от раждането на бебо,в началото и на мен ми течаха от време на време.После в упътването на едно от шишетата прочетох,че като се сглоби биберона с ринга и се сложи капачката,преди да се завърти към шишето трябва да се намокри бибата.От тогава не съм имала проблеми.

# 40
  • Мнения: 712
Ползвах само шишета на Чико и Камера. Не съм доволна само от многофункционалната чаша на Камера, която така течеше.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 2 354
имаме няколко такива шишета, но докато ги ползвах, не съм имала проблем с това... Проблема е , че бебка не ги каресва, тя си хареса едни извити, уж анти-колик, тип "банан" на Бертони, и каквото и да й предложа в Авент, не го иска  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 029
И аз ги ползвам от началото и не съм имала такъв проблем.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
Абсолютно същият случай - имаме само едно единствено за вода, непрекъснато тече, бебко се задавя, биберонът му е много твърд и неудобен. Наскоро се сетих да го изхвърля  Embarassed, сега сме с обикн. на Camera, едни от най - евтините на пазара са, но пък са железни шишета, много ги харесвам.
Другото, което хич не ми харесва на Авент-ската "посуда"  Laughing е, че шишетата са ужасно широки и неудобни, ръката ми отмалява да държа мъничко за едната вода...  Sick Не сме се хранили с АМ, иначе познавам много майки, които също са се оплаквали, че марката е абсолютно оперирана от ергономични форми и пр. удобства. Не мога да си представя да държиш по 100 пъти на ден голямото ПЪЛНО шише с АМ... Направо ще направиш мускули...  ooooh!

# 44
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
не робувам на марки и като гледам, добре правя. имаме биба на Чико, но много повече харесвам на Камера. от Авент нямам впечатления освен че са скъпи

Общи условия

Активация на акаунт