Лунен ден - 12.03 /понеделник/ от 5.54 часа (последна четвърт)

  • 4 410
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 506
И аз съм на лунната днес, само сутринта забравих, че съм на нея и облизах лъжицата с остатъка от пюре - картоф и тиква.  ooooh! Ама пък те Хипските нали уж нямали захар, така че не се брои. Дано има резултат. Аз бих избрала супичката, все пак е течност.  Crazy

# 76
  • Мнения: 2 229
Съвсем малко остана. Party

# 77
  • София
  • Мнения: 550
Държите ли фронта? Аз след тренировката все още не чувствам глад и ако не си легна до два часа ще освирепея. Успех, малко остана Simple Smile

# 78
  • Мнения: 660
И аз удържам положението! Не останааааааа, момичета!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лека вечер и приятни сънища на всички лунички!  Hug

# 79
  • Мнения: 791
Оффффф! Прегреших! Докато си хапваше баткото - а той така сладко си похапваше, че не издържах и си сипах едно черпаче от супата, ама само бульонче. А през деня сеизкуших с три малки крекерчета. Иначе карам само на чай от коприва - без захар или мед - заради кърмата, близо 800мл сокче от морковчета  Mr. Green и 1,2 литра вода до сега. Дали ще има резултат, а и дали ще го задържа?!

# 80
  • Мнения: 2 229
Лека и сладки сънища на всички лунатички - успели и неуспели! Hug

# 81
  • Мнения: 2 159
аз хапнах кисело мляко малко Crazy
ами не мога повече да търпя, цял ден трамбовам с количката Laughing
до утре Peace

# 82
  • у дома
  • Мнения: 77
Провалих се.Не можах да издържа на глада.Следващият път ще пробвам пак,дано тогава успея. Лека нощ на всички!   

# 83
  • Мнения: 419
И аз се провалих!Някой път не хапвам нищо по цял ден,а сега...не издържах!Другия път ще пробвам пак-дано тогава успея!
 Hug

# 84
  • Мнения: 67
И аз не издържах, дано други път съм по-сериозна.

# 85
  • Мнения: 505
добро утро ЛУНАТИЧКИ  Hug

аз съм от ИЗДЪРЖАЛИТЕ...днес мисля също да карам на леки храни, така че резултата да е добър... newsm78  и най-вече ТРАЕН  bowuu

# 86
  • Мнения: 156
 #Cussing out Twisted Evil Cry  От 40 часа нищо не съм яла, нямам кантарче, ама като мерки съм мръднала само -0.5 см.  талията. Цяла нощ сънувам салатки и грейпфрути, а сега като видях ми се отяде. Ще стане булемичка значи... Shocked Сега се чудя дали да не пробвам с "оназ" супичка, но се тревожа да не се пребия някъде от глад. Че днес и интервю за работа имам... Close Какво ще кажете, дали да хапна нещо по-стабилно днес  Whistling или да правя супата и до нея?  Thinking Споделете и при вас как е минало, виждам, че доста са се отказали, но ако резултатът е щял да бъде като моя, добре, че не сте се мъчили толкоз!  #2gunfire
Прегръщам ви!  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 829
Добро утро!

Не знам защо я правя тази лунна диета всеки път като при мен резултатът е нулев. Кантара си е точно там, където беше и вчера сутринта Sad Sad Cry Cry

# 88
  • Мнения: 2 171
Здравейте! Аз снощи прегреших с чаша мляко с Нескуик Embarassed, но въпреки това тази сутрин кантара показва -0.5 кг Party. Много съм доволна, за едно денонощие това си е много добър резултат за мен. Още повече, че тази сутрин не изпитвам абсолютно никакъв глад и смятам днес също да мина с лека храна. Дано успея да задържа килограмите. Споделете и вие мерки и теглилки Hug

# 89
  • Мнения: 1 130
Добро утро милички лунатички! И аз вчера вечерта малко прегреших, но днес резултата е -1кг!!! Не мога да повярвам - един път изкарвам до край и...нищо, друг път прегрешавам и бум - 1 кило!! Шантава работа! Дано има повече мацки с моя резултат и дано е траен най-вече!! Чао до следващия път! Аз поне ще съм на линия  Peace

Общи условия

Активация на акаунт